To przypomina proces stalinowski - francuski europoseł w PE o działaniach instytucji UE wobec Polski - zdjęcie
19.10.21, 11:47fot. tvp info/screen

To przypomina proces stalinowski - francuski europoseł w PE o działaniach instytucji UE wobec Polski

97

Nie będzie polexitu ani dosłownego, ani politycznego. Polska to wspaniały kraj, który odegrał ogromną rolę w historii Starego Kontynentu. Wielokrotnie to było udowodnione, począwszy od wspaniały wiktorii pod Wiedniem w 1683 r. – powiedział podczas dzisiejszej debaty w Parlamencie Europejski francuski europoseł Nicolas Bay z Frontu Narodowego..

Polski Trybunał Konstytucyjny pokazał wreszcie, gdzie jest miejsce Unii Europejskiej. Wspólnota składa się z krajów suwerennych, które mogą podejmować niezależne decyzje i nie wszystkie kompetencje leżą w rękach brukselskich urzędników – podkreślił Bay.

Moglibyśmy się zapytać, jak wygląda niezależność tej instytucji, która martwi się prymatem prawa europejskiego, ale tylko w niektórych przypadkach. Widzimy już teraz ideologiczne motywy działania unijnych instytucji – mówił dalej francuski europoseł.
W opinii francuskiego parlamentarzysty Komisja Europejska próbować wywierać silną finansową presję na Polskę i jej rząd. – To absolutne podważenie fundamentalnych zasad Unii Europejskiej – stwierdził Bay.

Dalej działania KE europoseł z francuskiego Frontu Narodowego porównał do procesu stalinowskiego.

– Instytucje unijne chcą wymusić na Polsce publiczne przyznanie się do błędu. Dlaczego tak się dzieje? Bo Polska nie godzi się na przyjmowanie nieograniczonej liczby uchodźców, sprzeciwia się federalizmowi brukselskiemu, który chce się wedrzeć we wszystkie aspekty życia – stwierdził.

Kończąc swoje wystąpienie francuski polityk skierował swoje słowa do premiera polskiego rządu Mateusza Morawieckiego.

Dziękuję, panie premierze, za determinację i walkę z tym niesprawiedliwym systemem. Stoi pan na straży obrony wolności naszych narodów – oświadczył Nicolas Bay.

 

mp/tvp info

Komentarze (97):

ONI ZAWSZE PO JEDYNEJ SŁUSZNEJ STRONIE2021.10.20 7:18
ha, ha, ha, stare komunistyczne i zawsze dotąd promoskiewskie próchno geriatryczne, towarzysze z nieugiętego KC PZPR jak Miller, Belka czy Cimoszewicz (pewnie jest ich tam więcej) usiłują pouczać na forum europejskim czym jest demokracja i suwerenne państwo ludzi dawnej opozycji antykomunistycznej jak choćby premiera Morawieckiego z Solidarności Walczącej. Dawniej w PRL-u nieugięcie wspierali "nierozerwalny sojusz PRL z narodem ZSRR" i "jedyną prawdziwą ludową demokrację" przy użyciu SB, ZOMO, LWP etc. Dziś są nauczycielami nowego przedmiotu, uczą o nierozerwalności Polski z brukselskim hegemonem. Zastanawiam się faktycznie jakim ścierwem są ci, którzy takich wybierali i w wolnej Polsce nadal wybierają. I zgadzam się, że to nie jest już polityka lecz jednostka chorobowa psychiatrii.
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.10.20 7:06
Biologiczne resztki dawnego biura politycznego KC PZPR, wiernie służące kiedyś przez dekady Moskwie, w osobach eurodeputowanych Millera, Cimoszewicza, Belki zasiada dziś kuriozalnie w europarlamencie i z podobnymi sobie lecz już neo-komunistami usiłuje wolną i suwerenną Polskę nauczyć co to jest demokracja. W tym uczyć tego ludzi dawnej opozycji antykomunistycznej jak choćby Morawiecki. Na tym polega paradoks i jednocześnie dramat Polski. Wynika to z paranoi oparów komunizmu tkwiących po dziś dzień we łbach takich dziejowych paranoików, którzy w trzeciej już dekadzie XXI wieku nadal wybierają moskiewskie łajno na swoich reprezentantów.
Michał Kalnowski2021.10.19 23:48
Wymyślono nazwy: Lewactwo, lewica, liberałowie, aby odwrócić uwagę narodów UE, od sedna sprawy. Brukselą rządzą komuchy (komuniści) w najczystszej formie, od bolszewików różnią się tylko tym, że nie pozakładali jeszcze GUŁAG-ów i bazują na ideologii Marksa poprawionej przez Spinellego, Rossiego i Gramschciego kiedy siedzieli w więzieniu na wyspie Wentotene za czasów wielkiego Duche Mussoliniego. Na GUŁAG-i przyjdzie czas jak się wzmocnią.
ceramik2021.10.19 22:49
To jest już otwarta wojna. ''Niemcy ponownie uderzą na Polskę, ale PO zostanie ich tylu, że zmieszczą się w cieniu młodego dębaka.'' I jak widać tak będzie.
Anonim2021.10.20 6:18
Osobiście życzę opamiętania, bo żyłka pęknie.
JM2021.10.19 21:57
Dobrze, ze pojawiają się takie glosy. Cieszy też, że tych głosów jest coraz więcej!
Skrzypek na dachu2021.10.19 21:12
Brawo Pan Monsieur Nicholas Bay .
Spierdalaj PASSENT ty kurwo żydowska!2021.10.19 21:31
Can't wait for your earthly departure.
julia2021.10.19 19:40
Europosłowie PiS klaszczący w PE wspólnie z posłami skrajnie prawicowych partii życzących Unii rozpadu. I zadowolony z tego Morawiecki. Czy można mieć lepszy dowód na to, że ten rząd prowadzi nas nad skraj przepaści?
Templar2021.10.19 20:10
Na kolana niemiecki parobku.
Qantum2021.10.19 20:25
Skoro całe życie dajesz jedynie du*py w imie kompromisu to nie dziwne że śnia ci sie jedynie przepaście...
Anonim2021.10.19 20:36
Dziś w debacie w PE Polski bronili europosłowie francuskiego Zgromadzenia Narodowego, belgijskiego Vlaams Belang, niemieckiej AfD czy słowackiej Partii Ludowej. Wszystko to są partie antyimigranckiej, uniosceptycznej narodowej prawicy, którą J. Kaczyński przez lata się brzydził. A teraz faszyści bronili Kaczyńskiego (nie Polski). Naziol Kotleba, który epatował hitlerowskie symbole, AfD którzy chcą rehabilitacji III Rzeszy itd. Wszyscy pasieni kasą z Rosji. Zastanówcie się teraz nad tym przez chwilę.
Anonimus2021.10.19 21:10
Odbiedron sie od nas faszystow
Anonim2021.10.20 4:38
"Odbiedron sie"
Aldona2021.10.19 18:59
Gdzie w tej dyskusji w Euro-Parlamencie były argumenty prawne dotyczące polskiego stanowiska.NIE BYŁO ARGUMENTÓW MERYTORYCZNYCH. Do była dyskusja reporterów i dziennikarzy z prasy rynsztokowej. Czy to jest ta NASZA EU ???? Po prostu to grupa trzymająca władzę , sępy czekające na Padlinę !!!! Czy Polska ma być padliną a Polacy ścierwem. Nasi przodkowie z pewnością nie chcieliby mieć nic wspólnego z tym tworem. Polska lewica w Parlamencie EU to kompromitacja całkowita ,kupione marionetki.
AB2021.10.19 20:44
a pedałek nr 1
ryszard2021.10.19 18:41
Wydawało się, ze jeszcze mamy szansę na ocalenie bo faszystowska finansjera dopiero tłucze do bram, z dzisiejszej debaty w PE wynika, ze psy tych barbarzyńców już szczekają na cpaitolu.
renata2021.10.19 19:43
To już banalne, ale popatrzcie kto dziś staje w PE w obronie PiS: faszyści, nacjonaliści, szowiniści, putinowska agentura, zamordyści wszelkiej maści. Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci kim jesteś.
Morawiecki kontra von der Leyen kontra Tusk.2021.10.19 18:07
Wysłuchałem Morawieckiego, wysłuchałem Ursula von der Leyen i na koniec "konferencje prasowa" Tuska. . . . . . . . . Czym one się od siebie różniły? To, co powiedział premier Morawiecki było warte Reagana w Berlinie. Szczegółowo, logicznie BEZ PROPAGANDY i KŁAMSTW. I przy okazji opieerdolił "tego frajera za pulpitem" co mu przerywał. . . . . . . Odpowiedź Ursuli von der Leyen. Żałosny popis, napisany być może przez Sikorskiego. Pieprzenie, kadzenie a na koniec frau direktor kołchozu; i tak zrobimy jak chcemy, bo my tu rządzimy. Ch*j z prawem, traktatami i konstytucjami narodowymi. . . . . . . . Konferencja Tuska. Można pomylić z wystąpieniem tow. Sułowa na plenum KC KPZR. Szkoda słów.
Anonim2021.10.19 18:03
no i dalej jest pocalojta w dope wujta
notka bene2021.10.19 17:57
Wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego ukazał, jak bardzo Unia Europejska stała się karykaturą samej siebie. Jak bardzo jest zakłamana, pazerna i bezprawna w swoim działaniu. Teraz UE musi się precyzyjnie zdefiniować kim jest, czego chce i w jakich konkretnych ramach. To byłby pierwszy krok do odnowy tej organizacji. Niestety, UE nie widzi u siebie żadnych błędów i wypaczeń i dlatego w nieskończoność będzie rozszerzać swoje panowanie nad Europą. Jak zwykle metodą faktów dokonanych, w nocy, we mgle, bez ognia, bez dymu i bez dźwięku. Wbrew traktatom ale z uporem psychopaty.Nie wróży to niczego dobrego. Czas zacząć organizować wyjście awaryjne z tej pułapki i szukać chętnych do budowania lepszej alternatywy. Im wcześniej, tym lepiej. Ludźmi zaczynają rządzić algorytmy i przestają racjonalnie myśleć. Ta "rewolucja kulturalna" stała się możliwa tylko dzięki kolektywnemu praniu mózgów, które doprowadziło ludzi do zaakceptowania takich procesów jak odpolitycznienie i oddemokratyzowanie państw narodowych w Europie korporacji i lewackich utopii. Bruksela stała się dla nich gwiazdą przewodnią, a Facebook biblią.
Morawiecki kontra von der Leyen kontra Tusk.2021.10.19 17:37
Wysłuchałem Morawieckiego, wysłuchałem Ursula von der Leyen i na koniec "konferencje prasowa" Tuska. . . . . . . . . Czym one się od siebie różniły? To, co powiedział premier Morawiecki było warte Reagana w Berlinie. Szczegółowo, logicznie BEZ PROPAGANDY i KŁAMSTW. I przy okazji opieerdolił "tego frajera za pulpitem" co mu przerywał. . . . . . . Odpowiedź Ursuli von der Leyen. Żałosny popis, napisany być może przez Sikorskiego. Pieprzenie, kadzenie a na koniec frau direktor kołchozu; i tak zrobimy jak chcemy, bo my tu rządzimy. Ch*j z prawem, traktatami i konstytucjami narodowymi. . . . . . . . Konferencja Tuska. Można pomylić z wystąpieniem tow. Sułowa na plenum KC KPZR. Szkoda słów.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 17:15
katolicka deratyzacja Polski Ja Maria Błaszczyk rzyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
Maria Błaszczyk2021.10.19 20:43
Gdy tylko przyjdzie mi do głowy dziwić się, że ta durna, prymitywna, nienawistna PiSowska propaganda znajduje posłuch, pomyśle sobie o Tobie - że te łgarstwa i debilizmy do takich jak Ty pan premier et consortes kieruje.
czer.buraczanopejsata kretynizacja Polski w polin2021.10.19 17:02
hytler i stalyn , patroni kibucu EjU ,co ich ukradl ten pejsaty ksiezyc. A pejsate ido do bakutili w strefie Gazy . Szakal palestynaki bardzo glodny na pejsato strawe !!!!!
krzysztof2021.10.19 16:33
dzisiaj rocznica zamordowania ks.POPIEŁUSZKI przez komunistyczny organ władzy,z drugiej strony PE dyskusja i wystąpienie aparatczyków komunistycznego systemu ,którzy jawnie i publicznie znieważają polski rząd,ale co najgorsza zdradzają OJCZYZNĘ
Anonim2021.10.19 16:30
Konfederacja: PiS szykuje się do kolejnego sprzedania suwerenności w ręce Brukseli!… ....... https://www.youtube.com/watch?v=3MELsWkUr7U
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:33
Konfederacja to nazisci finansowani przez Putina i Mossad.
Anonim2021.10.19 16:45
„Jak to możliwe, że Baltic Pipe buduje Oleg Deripaska, słup Putina, który remontował rozerwanego później eksplozjami Tupolewa z prezydentem Polski na pokładzie?” - Ewa Stankiewicz
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:28
Niech zyje Unia Wolnych Nepodleglych i Rownych Narodow.
B522021.10.19 18:07
czy cię porąbało Polacy przystępowali do Unii Gospodarczej a nie do wolnych narodów co to jest unia wolnych narodów pierwsze słyszą proszę to wytłumaczyć widocznie jestem tępy polska wstępowała po to by robić kasę i po nic innego
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:26
PIS to Polska,i dlatego walczy Za Polska i Europejska WOLNOSC,ZA Nasza i Wasza Niepodleglosc WSZYSTKICH narodow Europy przeciwko Komunie i brukselskiej masonerii datanistycznej.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:26
,,,satanistycznej...
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:11
W PE od dawna trwa radosny taniec komunistow z masonskimi satanistami na trupie narodow,kosciolow i rodzin europejskich.
Maria Błaszczyk2021.10.19 16:10
Czyli przedstawiciel partii fiansowanej przez Kreml lubi to?
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:13
Partie finansowane przez Urzad Kanclerza Rzeszy sa wniebowziete i tancza na trupach narodow europejskich. Mussert ,NSB,i holenderskie Waffen SS wiecznie zywe,jak Lenin !
Maria Błaszczyk2021.10.19 16:27
To teraz poprosimy o dokładne informacje, które partie masz na myśli i o dowody na to finansowanie. Bo 9 mln euro od Rosjan dla Zjednoczenia Narodowego jest chyba udowodnione wystarczająco dobrze. Nawet proces przed sądem arbitrażowym odbył się w tej sprawie, gdzie doszło do ugody i umorzenia długu.
katolicka dertatyzacja Polski2021.10.19 16:32
Klamiesz antypolska nazistko holenderska,bo to byla pozyczka,o czym sama ,szujo,swietnie wiesz. Moralizowanie z pozycji Holandii,czyli kraju NSB i Waffen SS,i ludobojstwa na Zydach w Polsce,i milionow pomordowanych niewolnikow murzynskich ci doprawdy nie przystoi.
Maria Błaszczyk2021.10.19 16:46
Uwielbiam Twój elegancki, merytoryczny sposób argumentowania. Ciekawa jestem, jak z tą ilością słomy w butach w ogóle potrafisz się przemieszczać. A teraz, po pierwsze, gdzie ja moralizuję? Stwierdzam fakt, i tyle. Po drugie, dług UMORZYŁ sąd. Co jakby zmienia postać rzeczy, nieprawdaż? Taka pożyczka, co jej nie trzeba zwracać, to trochę inny rodzaj pożyczki, n'est-ce pas? I zupełnie nie wiem, w jaki sposób miejsce pobytu ma wpływać na prawo do korzystania z konstytucyjnie zagwarantowanej wolności wyrażania opinii. Mógłbyś jakoś rozwinąć tę myśl? https://www.reuters.com/article/us-russia-france-politics-idUKKBN23F1AH
Spierdalaj JERZY URBAN ty kurwo żydowska!2021.10.19 17:18
Nie popisuj się znajomością angielskiego żydku. . . . . You don't speak a SINGLE word of English!
Maria Błaszczyk2021.10.19 18:52
Cudowna ta siła PiSowskich argumentów, od razu widać, ile te bzdety są warte. Swoją drogą, nie znam bliżej nikogo oprócz osób starszych co najmniej o pokolenie, kto by nie znał angielskiego. "Popisywanie się znajomością angielskiego" to chyba coś porównywalnego do "popisywania się znajomością interpunkcji". Niby, jak widać po Twoim komentarzu, są tacy, którzy jej nie znają, ale raczej to jest dziwne, a nie fakt, że się wie, gdzie te kropki, przecinki stawiać, a gdzie powinna być spacja.
Filip2021.10.19 16:07
Oglądając całe posiedzenie PE, można było odnieść wrażenie, że w jego trakcie zarówno Morawiecki, polska delegacja, jak i TVP Info stracili wiarę, że cokolwiek uda się wywalczyć, zmienić czyjekolwiek zdanie, przekonać do słuszności racji Trybunału. Telewizja Publiczna przerwała nawet wystąpienia europarlamentarzystów, aby zapętlić przemowę premiera. Polska delegacja odwołała natomiast zaplanowaną wcześniej konferencję prasową. Czy efekt mógł być inny? Szczerze wątpię. Strasburg to nie Wiejska i tutaj większość nie znajduje się rękach Zjednoczonej Prawicy, choć nawet w polskim Sejmie rzadko obrywa ona tak ostro i tak bezpardonowo, jak z ust europarlamentarzystów, którzy wzywali do obcięcia środków z Funduszu Odbudowy oraz zastosowania art. 7.
Ed2021.10.19 16:16
Filipku, synku, powiesz mi w końcu co to ta praworządność i jak się ją łamie? Czym się ją mierzy i kto to ocenia.
Anonim2021.10.19 18:08
Mierzą lewicowcy w swej władzy , kolorowi i inni proaborcjoniści żeby było nowocześnie nie po ludzku.
Filip2021.10.19 15:55
Rządy polski i Węgier jako jedyne w UE łamią praworządność. Jarosław Kaczyński dla utrwalenia przedłużenia swojej władzy poświęca interes narodowy naszego kraju. Gdyż w wyniku łamania trójpodziału władzy i niezawisłości sądów Polska może stracić 770 mld euro dotacji w Funduszu Odbudowy. Propaganda pisowska do mistrzostwa opanowała umiejętność okłamywania i manipulowania społeczeństwem. Pragnę zwrócić uwagę zwolennikom PiS-u i Solidarnej Polski, że to nie opozycja tylko rządzący łamią praworządność i ryzykują utratą przez nasz kraj olbrzymich pieniędzy. PiS to nie Polska, tak samo jak PZPR to nie Polska.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:03
Komunisci tacy jak ten Filip z konopii,zawsze dazyli do zniszczenia niezaleznosci i Niepodleglosci katolickiej Polski ! Lajdacy i zdrajcy !
Filip2021.10.19 16:10
Twoje wpisy są bardzo mało inteligentne i nie zawierają treści merytorycznych. Zanim znowu coś głupiego napiszesz skończ podstawówkę w trybie zaocznym. Tylko mam wątpliwości czy bez korepetycji sobie poradzisz.
marianl2021.10.19 16:16
Tzw fundusze to w większości pożyczki, a ponadto uwarunkowane demontażem struktur Państwa nie tylko Polski .Nie chcę takich pieniędzy.Ps Jestem Całym sercem za Unią gospodarczą ,przeciw hegemonii i wasalizacji innych krajów.
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:18
Komunisci potrafia tylko mordowac,rabowac i klamac. Zaslugujesz zdrajco na kare smierci razem z twoja zaklamana demagogia bolszewicka. Tepa arogancja antypolskich kabotynow wskazuje niechybnie na Zydokomune Adama Michnika i jego demagogiczne GWno,potomku agitatorow bolszewickich gloszacych wine niemiecka za zbrodnie Katynia!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:21
Komunisci nie sa Polakami,bo zawsze dazyli do likwidacji Niepodleglosci. To nie jest wasz kraj,bo wasza ojczyzna jet w Korei Polnocnej.
Ala Wilk2021.10.19 15:42
Rusofile od Le Pen popierają PiS. No cóż za niespodzianka
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:04
Polska jednoczy wszystkie narody Europy,ktore walcza o NIepodleglosc z Komuna i z masoneria.
Maria Błaszczyk2021.10.19 16:29
Wiadomo. A taka Białoruś to nawet poszła na skróty, od razu osiągnęła Niepodległość i teraz im zazdrościmy. Po co nam ta cała Unia była, przecież mogliśmy od razu wybrać dobrze, czyż nie?
katolicka deratyzacjka Polski2021.10.19 16:36
Zaklamanie typowe dla antypolskich NSB i Ruttego,ale rodzinne koligacje chyba siegaja UB i NKWD,prawda ?
Maria Błaszczyk2021.10.19 16:48
Nieprawda. A gdzie tu zakłamanie? Twierdzisz, że Białoruś była w Unii i dopiero potem wybrała Niepodległość?
Ksiądz Bartold2021.10.19 14:44
Jakieś eurosceptyckie zagraniczne i prawicowe popłuczyny broniły PiSowskiego, 1% wszystkich Europosłów - a FRONDA ogłasza to jako wielki sukces polskiego rządu i wielkie wsparcie dla Polski. Goebelsa w grobie duma rozpiera.
Spierdalaj JERZY URBAN ty kurwo żydowska!2021.10.19 14:46
Mam nadzieje, że żółty autobus Rydzyka ciebie przerobi na koszer kaszankę.
robaczek2021.10.19 15:31
uspokuj sie dziadek................. nie musisz wszystkoch obrażać................ wiemy ze sie zle czujesz w tym swoim malym zasciankowym swiatku ................. ale po prostu tam zostań ...................nikt cie nie bedzie stamtad wyciagal.................. zwyczajnie ............... PRZEMIŃ ;] ................... my poczekamy
Sylwester2021.10.19 15:38
Robaczek bierzesz pod uwagę, że i typ przeminiesz? Może nawet szybciej niż ten dziadek
Spierdalaj JERZY URBAN, ty kurwo żydowska!2021.10.19 15:40
Co? Po polsku nie rozumiesz?!
katolicka deratyzacja Polski2021.10.19 16:06
Komunisci od 1917 roku zawsze przeciwko Niepodlegosci Polski !
B522021.10.19 14:31
jeżeli ktoś miał jeszcze wątpliwości co jest ważniejsze w UE ideologia czy gospodarka to po tej debacie już nie będzie miał żadnych wątpliwości
Ból pupy, wszędzie ból pupy2021.10.19 14:05
jw.
mnie nie boli2021.10.19 14:44
BOM NIE PEDAŁ
Anonim2021.10.19 13:56
27:1
Marek2021.10.19 13:41
Własnie odbywa sie próba rozbioru Polski
robaczek2021.10.19 13:47
Maruś ........... weź tabletke ................ rozwalaja jedynie kłamstwa PISu ............. Polski nie ruszają ;] ..................................................... zrozum ze to juz nie PRL ................................ PARTIA TO NIE CALA POLSKA ...................................................... eh biedne geriatryczne komuszki ............... sie im cale zycie to myli ;] ;] ;] ;] ...................tak was rozpoznamy ;] ........................................ wszak z PRL to wieś utrzymywała komuchów .................. zawsze tak bylo .......................... tępymi łatwiej manipulować
Dżdżownica2021.10.19 13:53
Robaczek ........... weź tabletke ................ rozwalaja jedynie kłamstwa POyebów............. Polski nie ruszają ;] ..................................................... zrozum ze to juz nie PRL ................................ PARTIA POyebów TO NIE CALA POLSKA ...................................................... eh biedne geriatryczne komuszki ............... sie im cale zycie to myli ;] ;] ;] ;] ...................tak was rozpoznamy ;] ........................................ wszak z PRL to wieś utrzymywała komuchów .................. zawsze tak bylo .......................... tępymi łatwiej manipulować
robaczek2021.10.19 14:39
;] ...............oj misiek misiek .............. nawet kreatywnosci brakuje w wymysleniu swojego przekazu??? ;] ;] ;] ;] ............poza tym co ja mam do PO!????? tacy sami zlodzieje jak PIS....... poza tym to u was króluje haslo : .......... KTO NIE Z PARTIĄ TEN WRÓG NARODU !!!! ....................wiec ciiiiiii ;] ......... komuszku powiatowy ;]
Spierdalaj D. PASSENT ty kurwo żydowska!2021.10.19 14:47
Mam nadzieje, że żółty autobus Rydzyka ciebie przerobi na koszer kaszankę.
Anonim2021.10.19 13:55
Wielkie Imperium Polskie jest grilowane
SZOK! PILNE!! TYLKO U NAS!!!2021.10.19 13:40
TvP - publiczna prywatna toaleta Jakiego pokazała, innych już nie - kurwizja na najwyższym poziomie PiSia wasza mać!
Spadaj,2021.10.19 14:19
popaprańcu.
Anonim2021.10.19 14:42
😁😁😁a płacisz komuchu abonament
matis892021.10.19 13:39
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
S2021.10.19 13:33
Robi się ciekawie. Zaczęła się ujawniać struktura gry, którą prowadzi Kaczyński. Kryzys energetyczny stworzy szanse na wejście konserwatystów, a PiS gra o pozycję lidera wśród nich. Jak oceniam Miller teź znalazł się tam po to aby odegrać dobrze znaną rolę. Przejąć schedę jak polecą lewaccy idioci. A wystąpienie Sikorskiego juź tak tam namieszało wawszystkim we łbach, że chyba pozałowali ze za to się wzięli
Kolekcjoner ołtarzy mobilnych2021.10.19 13:28
Chyba po wystąpieniu w Parlamencie Europejskim Morawieckiego sytuację mogą uratować kwiaty na lotnisku. A swoją drogą co będzie oznaczać sytuacja, jeśli ich nie będzie?
Janusz Barwinek2021.10.19 13:15
Każdy dobry uczynek będzie karany! (ursulka)
Jacuś2021.10.19 13:04
Widzę, że w UE są jeszcze normalni ludzie, brawo Nicolas Bay.
harry2021.10.19 12:46
Z zagranicznych członków Euro Parlamentu przemówienie Morawieckiego oklaskiwali tylko niemieccy nacjonaliści z AfD i francuscy z Frontu Narodowego. Brawo PiS!
Cool2021.10.19 13:13
Ludzie mądrzy sa niestety w mniejszości.
Anonim2021.10.19 13:35
Tak? W takim razie w Polsce głupcy głupców wybrali :)
homo-kseno-ojko-klaustro-agora-fob-kaligyne-fob2021.10.19 15:13
I wybiorą jeszcze raz, na pohybel lewakom i ślepym lemingom!
mlody2021.10.19 21:37
masz czesciowo icek racje glupcy wybrali zdrajcow do europarlamentu
Portofino2021.10.19 13:32
Czy jak tow. Spurek oklaskuje skrajne lewactwo to jest powód do dumy?
marsz z pochodniami2021.10.19 12:17
Ta Ursula to taki niemiecki Tusk, czego się nie dotknie to się zepsuje.. patrz niemiecka armia. We Francji po wyborach też się dużo zmieni.
SZOK! PILNE!! TYLKO U NAS!!!2021.10.19 12:11
EU miażdży, zaoruje i bronuje wypowiedź Krzywoustego!! Mega masakra!!! Czytelniku!!! Nie czytaj zdań wyciągniętych z kontekstu - tym sposobem porażkę w sukces można przekuć i odwrotnie. Wysłuchaj lub oglądnij całą debatę.
hej2021.10.19 12:59
najpierw zaoruj a pozniej OGLADNIJ
gorka2021.10.19 13:58
Jak na notorycznego osła, maż nawet ciekawe przemyślenia!
robaczek2021.10.19 11:55
PIĘKNE!!!!!! ........................... wystarczy zerknąc kto ..." wpsiera" PL w tym sporze. ........................... sami neofaszysci, skrajna prawica, przeciwnicy EU ............................................................ NO DUMNI MUSICIE BYĆ PISURECZKI!!!! ..................... trafiliscie w odpowednie grono ........................................................... WSTYD!!
spoko "robaczku"2021.10.19 12:24
A ciekawe kto broni faszyzmu skrajnego lewactwa z UE? Ci co wlasnie mowia o "polaczkach robaczkach". Po tym jak zdecyduja jakiej z 50 plci sa danego dnia zastanawiaja sie jak tu zgnoic poddanych "robaczkow". Ciekawe ile razy w ciagu roku powtarzasz jak nienawidzisz swojego kraju i ze chcesz sie przeprowadzic. Kazda decyzja ktora w nas uderza jest dobra. Nie lubie PiSu ale wole juz PiS niz takich ludzi jak ty. A slowa o "skrajnej" prawicy itp sie juz przejadly. Skrajna prawica to w dzisiejszych czasach w ustach mediow i zrytych beretow kazdy na prawo od Mao czy Stalina. Jesli to jest ta Unia to ja w niej nie chce byc.
robaczek2021.10.19 13:35
faszyzm skrajnego lewactwa ???????? .................................................... ty chyba nawet nie rozumiesz o czym piszesz. Misiek. to nie jest przepychanka kto mocniejszy w piaskownicy.......................... są reguły, przystąpiliśmy do EU, trza przestrzegac zasad ...................................................................... A WY JAK PIJANY WUJEK NA WESELU .............................. walić wszytkich wujo ma racje!!!! .......................... zwyczajne żałśni jesteście i wychodzicie na jeszcze wiekszych ograniczonych idiotów niz w rzeczywistosci jestescie......................................w imie czego??? ................................. waszej zawisci, zgorzkienia, strachu zasczepionego przez pis do wszystkiego co obce?????? ............................................. LUDZISKA!!! ..................... WYCHODZICIE NA TCHORZY BEZ SZKOLY !!!! ..... zwyczajne zasciankowe warchlaczki ............... tradycyjnie juz u nas
wania2021.10.19 12:43
wstyd? chyba tobie ojkofobie, a może trolu?
szabrownictwo 2.0 - OKOPZN2021.10.19 11:55
Pejsate szabrowniki nowej generacji won za Don !https://www.youtube.com/watch?v=IF4oZ5Q41Kc&t=3s
Kornhasuer - Kramsztyk2021.10.19 11:52
Faszysta francuski popiera zdrajców pisowskich , szok !
Anonim2021.10.19 11:52
Unia okrada Polaków, PiS okrada Polaków, księża okradają Polaków. Ile czasu pociągniemy jeszcze? Ilu złodziei jeszcze na grzbiecie utrzymamy?
Pol2021.10.19 12:09
Zapomniałeś jeszcze pedały okradają Polaków, lesby okradają Polaków PO okradało i dalej okrada Polaków