To jest po prostu jeden wielki cyrk! PO-KO w popłochu: Ogłosiliśmy program wcześniej niż PiS - zdjęcie
27.09.19, 13:56Zdj. Twitter/Platforma NEWS

To jest po prostu jeden wielki cyrk! PO-KO w popłochu: Ogłosiliśmy program wcześniej niż PiS

19

Posłów PO-KO bardzo zabolało dzisiejsze wystąpienie szefa komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztofa Sobolewskiego, który pokpiwał z Grzegorza Schetyny, sugerując, że lider PO ma problem ze znalezieniem programu 

 „Program Twoja Polska został ogłoszony już kilka tygodni temu, znacznie wcześniej niż swoje propozycje przedstawiła rządząca w Polsce od czterech lat partia”-stwierdził na briefingu prasowym rzecznik Platformy Obywatelskiej, Jan Grabiec. Jak dodał polityk, jest to "realny program naprawy Polski, zmian instytucji, które chorują od czterech lat, które są dewastowane przez obecną władzę". Grabiec przekonywał ponadto, że to, co partia Jarosława Kaczyńskiego nazywa programem, jest w istocie "wykładem groźnej ideologii, która ma być narzucana wszystkim obywatelom”. 

Swoje trzy grosze dorzucił poseł Rafał Grupiński, sugerując, że „tzw. programie PiS-u” Polska nie jest obywatelska, tylko opresyjna, a państwo jest w niej ponad obywatelami. Polityk straszył również "groźnym nacjonalizmem". 

"Wszystkie te zdania, słowa, kiedy złożymy je razem (…) brzmią bardzo groźnie, bo nie jest to wizja państwa demokratycznego (…) to jest wizja państwa opresyjnego, skrajnie upartyjnionego"-stwierdził Rafał Grupiński. 

Czy ci ludzie naprawdę myślą, że ktoś się jeszcze na te groźby i pokrzykiwania nabierze?

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (19):

Zygfryd2019.09.28 7:42
Trzeba ten kłamliwy i śmierdzący szlam spuscic razem szamborafałem tam gdzie ich miejsce na śmietnik i gnojownie by je zutylizoawac raz na zawsze i pozbyc sie tych trujacych zapachów 13.10 .19 r raz na zawsze.
Jan Radziszewski2019.09.27 23:44
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
Lublinianka2019.09.27 21:13
Te brednie Pospolitych Oszustów to już mnie nawet nie dziwią ani nie śmieszą - niedawno zaczęli kłamać, że pieniądze na 500+ to oni zaplanowali w budżecie, który zostawili po sobie na 2016 rok 😂😂😂 Skoro je zaplanowanowali w ustawie budżetowej na 2016 rok, to dlaczego Rostowski w debacie wyborczej w październiku 2015, prowadzonej przez resortowego "dziennikarzynę" Piotra Kraśko w TVP1 mówił: "PINIENDZY nie ma i nie będzie", a Tusk w Zakopanem na konferencji z TOPR-em drwił, że on nie wie gdzie są te miliardy na 500+ w Polsce zakopane ???!!! To z jakich funduszy PO-wcy zaplanowali 500+ w budżecie na 2016 rok - z tych 19 miliardów, które wyparowały nam o OFE, gdy robili przelew do dziurawego jak sito budżetu, czy może z 250 mld VAT-u wyprowadzonego przez złodziei zagranicę???!!! BEZWSTYDNI HIPOKRYCI!!! 😕😕😕
ROMAN K.2019.09.27 19:47
LECHU KELLER...VEL....! Tak Lechu, z racji swojej wspólpracy w SB, w IPN masz tam swoje dokumenty i nadany NUMER, czytałem o tobie! TWÓJ NR TO: BU 0604/854 18660/V akta osobowe! Można wejśc i o tobie poczytać wiele róznych i złych rzeczy! Oprócz tego podany jest twój życiorys i wykształcenie, co kończyłeś i gdzie pracowałeś, ze jesteś pedofilem i siedziałeś, itd,... itd! A może pamiętasz, za co ci zamknęli konto w " Gazeta .pl" ?? Kagan" - to był tam twój nick ! Otóż zamknęli ci za to co tu robisz! Za ciągłe zmienianie "ksywek" ! Odwoływałeś sie, ale nie uwzględnili Prawda!?? Miałeś też problemy z nostryfikacją Dyplomu po studiach,! Czytałem , ze w W-wie nie udało się! Czy gdzieś ci się potem udało nostryfikować??? WIDZISZ ILE SIĘ NACZYTAŁEM O TOBIE?? ALE TO JEST MAŁA PESTKA ! DLACZEGO TYM SIĘ NAM "NIE CHWALISZ", TYLKO BZDURY WYPISUJESZ ?
PePe2019.09.27 18:02
Program KO - dowcip roku.
Zenon2019.09.27 16:37
Ja bym ich wszystkich pochował, gdzieś na jakimś zapomnianym cmentarzu żydowskim.
anonim2019.09.27 16:11
Może zamiast spędzać tyle czasu "na blogach" naprawiłbyś w końcu tę spłuczkę, co?
anonim2019.09.27 15:54
Mam pytanie do Kidawy-Błońskiej, czy jeżeli prezentuje nam Pani wzór w postaci Wałęsy, zmienić wszystko w fasadzie, aby w istocie nic się nie zmieniło, to mówi nam Pani, że jego przykładem oprze Pani swe rządy na ludziach z SB i WSI? To zrobił Wałęsa, a w takim razie proszę Pana Prezydenta o ujawnienie aneksu, abyśmy wiedzieli z jakimi to ludźmi, którzy zamienili mundury na drogie garnitury, będziemy mieć do czynienia. Oczywiście jeżeli ta Pani wygra!
Lech Keller-Krawczyk ma kartotekę w IPN2019.09.27 15:32
𝐥𝐞𝐰𝐚𝐤, któż to może być, hmm..? 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 , "ekspert" od Lema, pedofil, "prowokuje", wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Jego niektóre "nicki" to m.in.: 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐨𝐟𝐢𝐜𝐞𝐫 𝐋𝐖𝐏 (co za żart? żyd-pedał "oficer"), 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚. Jest tak przewidywalny jak spłuczka u mnie domu, jest jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.
Dorota2019.09.27 18:53
LECHU KELLER!! POWIEDZ, CZYM TY SIĘ CHWALISZ? To nie jest powód do dumy! To żal ludzi i ciebie ! - BYŁEŚ WSPÓŁPRACOWNIKIEM SB , - JESTEŚ PEDAŁEM, SIEDZIAŁES ZA PEDOFILIĘ W ' PUDLE ! - MOLESTOWAŁES DZIECI SIOSTRY / tak czytałam/, - jeszcze wiele innych...............
spoko2019.09.27 15:24
Szanowny Wkurzony, popierałeś w latach 2007-2015 rządy premierów Tuska i Kopacz "partii miłości". Zadumałem się nad stanem twego umysłu. Nie sądzę, żeś głupek, gdyż jak piszesz o sobie: „ jestem typowym PO wyborcą.” Psychologiem nie jestem, a pomimo wielkiego zagęszczenia populacji zwolenników PO udało mi się nie wpaść w szpony lemingozy, czyli choroby będącej stanem umysłu, a roznoszonej przez TVN, Gazetę Wyborczą oraz wszelkiej maści lewackich przygłupów. Ludzie, którzy dziwują się teraz wynikami wyborów, kiedy wygrywa PIS, są jak misie o małych rozumkach, którym do życia wystarczała ciepła woda w kranie i pogarda do inaczej myślących. Waszym miodkiem nadal są "jedynie słuszne" informacje, a mózgi wyprane przez media głównego nurtu przyjmują tylko jeden rodzaj narracji. W waszej partii są karierowicze, bufoni, kłamcy, złodzieje i zdrajcy narodu polskiego. Mnie jest łatwiej pisać takie słowa, gdyż nigdy nie głosowałem i głosować nie będę na PO. I jak pokazuje historia - miałem rację. Oglądając wasze dziwne postawy wobec tego co się zdarzyło; albo leczycie kaca, albo udajecie, że nic się nie stało. STAŁO SIĘ. Dostaliście łupnia w 2015 od "gówniarza" i "drugiego rzędu PiS-u". Tyle tylko, że wy przegrywać nie potraficie. Nie macie za grosz klasy i politycznego obycia, co powoduje, że trudno będzie zakopać te kilometrowe rowy między nami. Jeśli przegraną Komorowskiego podsumowaliście zdaniem: „Jedyna nadzieja w drugim Tupolewie” to znaczy, żeście ludzmi nikczemnymi, bo nawet zmarłych nie szanujecie. Jeśli Wasz autorytet moralny - Anna Nehrebecka - po zwycięstwie Andrzeja Dudy skomentowała „W d*** dostaniemy od tego CHŁYSTKA!” to oznacza, że dobrze się stało, że wyborcy powoli zmiatają was na szufelkę, aby wyrzucić na śmietnik historii. Jednak ty - wkurzony wyborco PO - jesteś na dobrej drodze ku "samouzdrowieniu". Pierwszy krok masz już za sobą. W końcu doszło do Ciebie, że PO to Partia Obciachu lub Przestępcza Organizacja. Brawo! Teraz najgorsze przed Tobą. Musisz zacząć myśleć samodzielnie; bez wspomagaczy typu Lis, Żakowski, Wielowieyska i inni. I na koniec. Wybory w 2015 przesraliście nie przez brak zwolenników PO. Ludzie dość już mieli goebbelsowskiej ściemy à la lis & żakowski. Nie wystarczy tylko gadać o sukcesach. Trzeba te sukcesy mieć i móc je pokazać. Polacy w spokoju wskazali na drzwi wyjściowe lokatorowi Pałacu Prezydenckiego Bronkowi. Mam taką nadzieję, że obecnie większość parlamentarzystów PO również zostanie za swoje uczynki wyrzucona z Sejmu i Senatu po jesiennych wyborach. W demokracji tak już jest, że zawsze cieszy się większość. Mnie i moich bliskich raduje szybkie kurczenie się populacji lemingów. Jest to też bardzo dobra wiadomość dla Polski. Po prostu: coś się kończy, coś zaczyna, a zaczyna się „polski model dobrobytu”, ale już bez was !!!
Urszula2019.09.27 20:55
O, kurcze. Że też ci się chciało tak płodzić. No, ale wolno ci, wolno. :D Sorki, że nie przeczytałam całości. :D
les2019.09.27 15:20
Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS - po tym jak niemiecka prezes Gensdorf odejdzie na początku przyszłego roku w niepamięć - przynajmniej moją !!! Te skradzione miliardy, szczególnie 156 MLD z OFE i ponad 240 MLD z WAT, wytransferowane najpierw do francji a następnie na Karaiby. Tak czy owak partia PO jest już skończona i po wyborach 13.10.2019 będzie sią pakować, po drodze oczywiście złodzieje i skorumpowani przejdą przez odpowiedni zasłdzony czas w więzieniach. Taki to jest oto koniec kłamców, złodziei i zdrajców !!!
Magda2019.09.27 15:20
Wizja państwa wg. PO-KO nie ma nic wspólnego z Polską. Państwo PO-KO jest enigmatycznym tworem niesionym na fali lewackiej poprawności politycznej, a polskość to nacjonalizm.
realista2019.09.27 15:19
Kandydatka na premierę Kidawa-Błońska raz mówi, że Polska to duża kraj i przyjęcie kilku tysięcy uchodźców z Bliskiego wschodu i Afryki jest bezpieczne i nie wpływa na liczbŁ ataków terrorystycznych, a drugim razem mówi, że Polska jest mała kraj, stąd lepiej gdy Niemcy będą tutaj rządzić ! Ci zdrajcy narodu polskiego muszą stąd odejść i to jak najszybciej !
Lewak2019.09.27 15:17
To prawda, oni ogłosili ich program jako pierwsi! Oto on: Haseł wyborczych mają w bród (Jutro może być lepiej, Silni Razem, POKO-mony, 6-cio pak, którego już żaden z nich nie pamięta , itd), ale ich prawdziwy program to: 1. Likwidacja IPN 2. Likwidacja CBA 3. Likwidacja złotówki 4. Likwidacja WOT (Wojsk Obrony Terytorialnej) 5. Likwidacja węgla 6. Likwidacja PIS-u 7. Likwidacja spółek skarbu państwa 8. Likwidacja bazy wojsk amerykańskich 9. Likwidacja kilku Ministerstw 10. Likwidacja urzędu wojewody 11. Likwidacja programów socjalnych 12. Likwidacja Państwa Polskiego na rzecz państwa federacyjnego. A poza tym: - organizacja Farm hejterskich (Inowrocław, sokzburaka), - targowickie żądania Błońskiej i Sketyny w UE o zamrożeniu finansowania dla Polski, - stosowanie zawodowego kłamstwa, - są przeciwko wszystkiemu co robi PIS. Gdyby posłowie zjednoczonej prawicy przegłosowali ustawę o pbowiązku używania papieru toaletowego w ubikacjach, to członkowie PO i ich zwolennicy chodziliby osrani po pachy ! No do jasnej cholery Polacy, czy my nie potrafimy w końcu tych likwidatorów zlikwidować !!!
Magda2019.09.27 15:29
Nie opowiadaj, że wszystko chcą zlikwidować. Przecież chcą wprowadzenia aborcji, eutanazji, "małżeństw" homoseksualnych, zasiedlenia Polski muzułmanami z Afryki i Bliskiego Wschodu. Aha, Kościół Katolicki to chyba też chcą zlikwidować.
Cogito ergo sum2019.09.27 15:08
Program Platformy jest jak Atlantyda. Zaginął i pojawiają się różne hipotezy gdzie może się znajdować. Może u Schetyny w sejfie albo Nitras przecedza sobie na nim paliwo lotnicze. A może Jachira robi skręty na spotkania wyborcze.
katolik2019.09.27 15:04
Czy w programie dno mor-społ-pol popslsldwiosnanowoczesna uwzględnia skok na kasę narodu i zniszczenie Kościoła i religii katolickiej,samobójstwa wśród dzieciaków mających ideologię ,czyli chcących oddać życie za popslsldwiosnanowoczesns.gender,skłonienie Polski na kolana i jej rozbiór.Czy ich szmatławiec to ujmuje?Mądrzy i silni Polacy nie głosują na złodzieji,głosują na PIS!!!