Tej wojny Trzaskowski na pewno nie wygra - zdjęcie
20.05.20, 09:00Screenshot Youtube - Platforma Obywatelska

Tej wojny Trzaskowski na pewno nie wygra

86

Tej wojny Trzaskowski na pewno nie wygra

Każdy w miarę doświadczony polityk musi zdawać sobie sprawę, że nie wolno mu iść na wojnę z mediami, nawet jeżeli są mu one nieżyczliwe lub on ich nie lubi.

Kto jak kto, ale kandydat największego ugrupowania opozycyjnego na Prezydenta RP powinien doskonale o tym wiedzieć. Jeżeli swoją kampanię wyborczą rozpoczyna od bezceremonialnej napaści na Telewizję Polską, która ma ogromne znaczenie w kształtowaniu opinii publicznej, to znaczy, że nie jest poważnym politykiem.

Rafał Trzaskowski zachował się - nie po raz pierwszy - jak arogant, któremu nie wiadomo dlaczego wydaje się, że jest powszechnie lubiany i nic nie jest mu w stanie zaszkodzić w ubieganiu się o najważniejszy urząd w państwie.

Atak na telewizję publiczną, a zwłaszcza zapowiedź likwidacji TVP Info zostały bardzo źle przyjęte nie tylko przez jego przeciwników politycznych, ale także przez większość dziennikarzy, nawet z wyraźnie sprzyjających mu mediów. Jego groźby słusznie uznali za próbę wprowadzenia cenzury oraz za naruszenie wolności słowa, a przecież właśnie o nią ciągle upomina się Koalicja Obywatelska, której jest kandydatem.

Trzaskowskiemu warto przypomnieć stare powiedzenie o pysze kroczącej tuż przed upadkiem.

Jerzy Bukowski

Komentarze (86):

0072020.05.20 18:41
TRZASKOWSKI TO ZDRADZIECKA MORDA UB-KA
RafaUłek genów nie oszuka!2020.05.20 20:09
fanki trzaskoskiego itp. hajki, twierdzą, że on ma "urodę" (omg!) "arabskiego księcia" ....... chachacha...... zapominają dodać, że plemiennego księcia ze Wzgórz Golan.
Jan Radziszewski 2020.05.20 13:43
Należy pamiętać, że porządek Boski ujawnia się także, w porządku ludzkim! + Czy prawdziwy Król - Kyrios - Pan Namaszczony przez Boga na władcę całego świata Jednorodzony Syn w swoich dwu naturach Boskiej i Ludzkiej „Słowo Wcielone” Jezus Chrystus tj. Namaszczony - nie jest może Panem i Bogiem, tak jak to wyznaje św. Tomasz ujrzawszy Pana naszego Jezusa Chrystusa, po Jego Chwalebnym Zmartwychpowstaniu w Wieczerniku. /J. 20.28) Także Dziedzic Izraela ma pełną władzę Boską i dlatego też ustanawiaj tj. deleguje swojego pomazanego „króla”! + I teraz ten wybraniec Boży, jak Dawid, jest Jego namiestnikiem - „królem” Panem narodu. I dlatego, też w czasie swego życia, rządzi ludem przez Boga mu powierzonym, bo jest przez to Namaszczenie, Pomazanie, wyżej wyniesiony nad lud! Dlatego objawia, zapowiada Adonai, Kyrios - Pan Bóg, nam polakom, że w RP, tj. w Polsce już za niedługi już czas, będzie rządził namaszczony przez Arcykapłana „Król narodu” a nie „królik” wybrany przez tzw. obywateli, jak jest obecnie, teraz w słowach „Już niedługo będę ogłoszony obok Mojej Matki Królowej - Królem. Wówczas wam dam prawdziwego monarchę, jak również Francji.” A wówczas skończy się bezpowrotnie czas dla żydowskiego badziewia w RP
Paweł2020.05.20 11:57
Po rządach w Warszawie widać, że z niego taki polityk jak z koziej ........ trąba.
Realista2020.05.20 10:13
Z propagandową szczujnią TVPis nie ma co walczyć. To trzeba zaorać. Kto naruszał standardy niezależnego dziennikarstwa powinien wylecieć na zbity pysk i szukać pracy w tak "profesjonalnych i niezależnych" mediach jak trwam i republika.
Ja2020.05.20 10:11
Na wojnę z mediami? Jakimi mediami? Kto? O jakich mediach mówimy? Niech Redaktor Naczelny TVP przyzna oficjalnie, że wykonuje polecenia z Nowogrodzkiej (widać to chociażby w Trójce, jak to próbuje się zadowolić Prezesa)! Proszę nie używać pojęcia Telewizja Publiczna, bo to drugie słowo kojarzy mi się teraz niezbyt dobrze! Tak jak TVN bardzo sprzyja KO, tak TVP jest tubą propagandową PiS, ale TVN jest stacją prywatną (amerykański kapitał - nie niemiecki!), tak TVP jest stacją państwową i na tym polega różnica!
Medium2020.05.20 9:50
Przecież te Pisuarskie media są już u Polaków przegrane
Toni 2020.05.20 9:49
Trzaskowski tak jak Sikorski Radek-Zdradek to sa masoni.Masoneria od zawsze walczy z wiarą katolicką promując wszelkie zboczenia. To datego Trzaskowski tak pomagał w Warszawie zboczeńcom, jego syn jeden z klasy nie przystąpił do I komunii, bo mu zabronili Traskowski z żoną.Polska zawsze będzie państwem katolickim nie zboczonym i dlatego Trzaskowski nie wygra wyborów na prezydenta i nie zrobi z Polski Sodomy i Gomory.
Gość2020.05.20 9:57
"Olaboga syna do komunii nie puściły!" Polski ciemnogród, odc. 2137. "Polska zawsze będzie państwem katolickim" Otóż tutaj się mylisz.
Leon Zawodowiec2020.05.20 9:47
Wygraliśmy z zakłamanymi mediami komunistycznymi wygramy i z zakłamanymi mediami pisdzielskimi
ja katolik2020.05.20 9:38
Nie jest to takie pewne. Diabeł wcielony jest już tak pewny zwycięstwa i zapowiada, że wszystkich przeciwników zlikwiduje .
JA2020.05.20 9:23
Widzą podpalony nasz dom, Polskę. To podpalają Trzaskowski razem z pomocnym Gowinem.
ja22020.05.20 9:13
Masoneria w kościele , również w polskim KK. Stanisław Krajski. książka; Bergolio Franciszek stał się masonem gdy był kardynałem argentyńskim. Teraz jako papież wykonuje rozkazy Sorosa , by było jak najwięcej mahometan w krajach UE. Dorobił ideologię religijną : że oni mahometanie, to "Chrystus uciekający przed prześladowaniem , z Betlejem do Egiptu". Bergolio nie jest wierzącym jest panteistą (Pachamama), Fałszywym Prorokiem i Bestią diabelską na usługach pierwszej Bestii tj masonerii , wykonawcą idei Sorosa. Trzaskowski tez wykonuje zlecone zadania Sorosa. Ukończył szkołę fundowaną przez Sorosa , należy go grupy Bildreberg, jest masonem i antypolakiem. Jeśli zostanie prezydentem RP to będziemy niewolnikami we własnym kraju, a na to się zanosi. On jest pewny swojego, dlatego zapowiada że wszystkich wyrzuci na bruk, zniszczy bezwzględnie, którzy mu się sprzeciwiają. Ma całą armię pomocników w każdej dziedzinie w Polsce i wsparcie globalnej masonerii , również w hierarchii kościoła. W polskim kościele najbardziej widocznymi masonami są abp Ryś (Łódź) abp prymas Polak (Gniezno).Sprawy zniszczenia wiary, wierzących katolików i plany zniszczenia Polski zaszły już tak daleko...
Katolik2020.05.20 9:55
Jak ci się nie podoba kościół katolicki to wypad z niego, załóż sobie własną sektę z Rydzykiem pseudonim ojciec na czele i Głodziem pijusem tylko nie próbuj nazywć się katolik
e, ty! "Katolik"!2020.05.20 20:01
Kościół, to NIE purpuraci!!!! Kościół to Ludzie - Wspólnota Wiernych!!! dlatego Kościół wreszcie zaczyna mówić NIE ubekom i esbekom celowo wyświęconym na duchownych w latach 1945 - 1989, po to żeby rozbić Kościół od środka, czyniąc ZŁO I zgorszenie !!!
ryszard2020.05.20 9:03
Powoływanie się na kontakty grupy Bilderberg, powinna w ocenie wyborców dyskredytować kandydata. Skład Areopagu kreującego losy świata jest niejawny i z nikim się oficjalnie (jako grupa) nie kontaktuje. Swoje sprawy załatwia poprzez pośredników - prezydentów, premierów, szefów międzynarodowych organizacji i najważniejszych urzędów państwowych, wpływowych członków organów wielkich korporacji i banków (również państwowych). Aby wpływać na ich wybory potrzebni są pośrednicy i temu właśnie służy przede wszystkim grupa Bilderberg, Oczywiście to, że się zostało tam przyjętym nie oznacza wcale, że się zostało namaszczonym, ale jeśli tak, to oznacza że się zostało zaprzedanym najemnikiem centrali światowych oligarchów. To bardzo potężne, często decydujące wsparcie.(mają agenturę we wszystkich partiach - niezależnie od opcji).
Marcel2020.05.20 9:00
Pis zdeptał radiową trójkę- legendarną stację radiową, instytucję, która wychowała wiele pokoleń, była kwintesencją wolnośći, równośći i braterstwa. Piotr Metz dostaje smsa z rozkazem sciągnięcia piosenki Kazika. Z radia odchodzą legendy. To się dzieje. Cenzura Pisowska Fronda tego nie napisze. Nawet nie wiecie, jak to zaszkodzis pis.
Pokręć2020.05.20 9:20
Nie zaszkodzi. Trójki i tak słuchają ci, co na PiS nie tylko głosu by nie oddali.
Dell2020.05.20 9:50
Niech żyje Kazik! Nie spodziewałem się, że dekomunizacja "Trójki" może stać się faktem w sposób inny niż naturalne wymieranie. Niech żyje Kazik - mimowolny bohater! Dziękuję Kazimierzu! Dziękuję wam wszystkim, którzy solidaryzujecie się z TW Berą.
Dam2020.05.20 10:18
Szkoda, że dekomunizacja partii rządzącej, TK i innych już cię nie obchodzi. Ale jak w PISie, to "dobry komuch", co?
Glaudiusman2020.05.20 8:54
Tego, że nie wygra, to jestem pewny. I tak trzymać.
PISdu2020.05.20 8:52
To się kurva zdziwicie. Za to jakimi cymbalami jesteście , jak klamiecie w TVP, jak chronicie Szumowskiego ktory wziął 144miliony z budżetu na swoją firmę. Jak oszukujecie ludzi. Macie tylko tych od pięćset plus za sobą
Glaudiusman2020.05.20 8:56
Gęba w kubeł. Kto chce ciebie słuchać??? Jak można być takim sprzedawczykiem?
PISdu2020.05.20 8:58
To was kupiono nie mnie. Za pare złotych socjalu.
DS2020.05.20 9:04
dowody gdzie i kiedy wzial na swoja firmę!!!??? Myslicie że nie ma uczciwych ludzi którym na Polsce zależy? Otóż są i wygrają, ludzie widza kto jest pro a kto anty Polakiem.
PISdu2020.05.20 9:34
Dowody? Szumowski przed objęciem rządowej funkcji przekazał udziały żonie, wygogluj sobie będziesz miał dowody. Uczciwych ludzi? Rząd kłamie nawet z pomocą dla przedsiębiorców, w TVP wszystko wygląda pięknie tymczasem rzeczywistość jest inna i to w każdym mieście. Ludzie lecą na hasełka powiązane sprytnie z religijnym patosem, mają was!
Urszula2020.05.20 9:40
Za 500+ i za 13 dla emerytów. Wczoraj rozmawiałam z taka emerytką, która będzie głosować na Dudę bo jej wnuki mają po 500 zeta, a rodzice zarabiają grosze wiec te pieniądze są bardzo potrzebne. Oświadczyła, że tak długo będzie głosować na PiS, choć ich nie lubi, jak długo będą wypłacane plusy.
PISdu 2020.05.20 10:05
Dokładnie a frazesy o Polsce to tylko paliwo żeby zatrzymać elektorat. Normalny rząd zamiast 500+ obniżyłby podatki tam gdzie można aby to 500zl było więcej w wypłatach. A pomoc społeczna była oddzielną formą pomocy. Ale ten rząd wie, że Polaków tak nie kupią, bo Polacy suma sumarum to prymitywne jednostki, trzeba im kasą przed oczami poświecić wtedy lecą jak muchy do lepu. Zaraz jakiś kretyn napisze , że za PO było gorzej albo że jestem lewakiem, mam to w doopie oczywiście. Jestem kapitalistom- prawakiem ale nie komunistom jak rząd który stosuje wyłącznie rozwiązania starego systemu i omamia ludzi ideami i socjalem.
ceramik2020.05.20 8:50
I tak głupie osobniki rodzaju dywersyjnego nami Polakami rządzą. Panie pomóż, abyśmy wreszcie mieli Ojczyznę dla siebie.
Zdzislaw2020.05.20 8:49
Czaskowski, następny z LGBT który musi wydrzeć japę. Oni mają coś nie ta w głowach głowach i d...ach
Marcel2020.05.20 8:46
Kazik bohaterem narodowym.
[email protected]2020.05.20 8:48
Tylko jakiego narodu bo z pewnością nie polskiego
Marcel2020.05.20 8:49
Polskiego
Dell2020.05.20 9:40
Naszego. Niechcący zdekomunizował trójkę!
[email protected]2020.05.20 8:42
Czy ból doopy biedronia jest lepszy od bólu doopy rabieja?
Gość2020.05.20 8:35
Bukowski, ty liczysz na jakieś stanowisko w TVPiS czy co?
Marian2020.05.20 8:32
Zeby zlikwidowac trzeba zmienić ustawę i jak on chce to zrobić bez wiekszosci w Sejmie.Moze on mial to wygłosić po obaleniu rzadu przez Gowina,nauczyl sie roli ktora mial odegrać i odegrał, zapominając że rzad nie zostal obalony.
Marcel2020.05.20 8:32
Trzaskowski na prezydenta !
pat2020.05.20 8:36
Chazarów, LGBT, masonów, złodziei, wrogów Kościoła, debili, szambonurków etc.
Marcel2020.05.20 8:42
jasne, bla bla bla bla. Co ty się boisz lgbt jak mała pizdya
turkuć podjadek2020.05.20 10:01
rafałek do oczyszczalni czajka .....
Car Pucin2020.05.20 13:14
Człowieku chyba postradałeś rozum !!!
Ktos2020.05.20 8:25
Bardzo proszę każdego człowieka dobrej woli o jakąkolwiek pomoc materialną.Znalazłam się w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Na dzień dzisiejszy mogę ofiarować tylko codzienną modlitwę za każdego ofiarodawcę. Niech Bóg błogosławi każdemu czytającemu ten komentarz. 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
Dell2020.05.20 9:36
Podaj nazwisko i adres.
Car Pucin2020.05.20 13:11
Pomógłbym Ci, ale w tej chwili tyle oszustów, krętaczy, oszczerców i sodomitów, że nie mogę zaufać.
Piotr Nowak2020.05.20 8:21
PiS zrobił na TVP info partyjną przystawkę do szczucia wszystkich którzy nie pasują partii. Wszystkich dziennikarzy którzy tam pracowali zastąpił partyjnymi dziwkami. Owszem, żaden polityk nie wygra z mediami, ale TVP to nie medium. To burdel z kvrwami, kosztujący 2 miliardy złotych rocznie a prezentujący poziom koreańskiego syfu. I należy to wszystko zaorać a na to miejsce posadzić ryż. Będzie więcej pożytku dla społeczeństwa.
anonim2020.05.20 8:34
Masz nadzieję że odrośnie wtedy POPZPR.
Piotr Nowak2020.05.20 8:39
Nie. Mam nadzieję, że dosypię sobie ryżu do tej miski o której mówił książę Morawiecki :)
Urszula2020.05.20 9:37
Już odrosło. Nie zauważyłeś? Przecież twoja partia PiS stosuje takie same metody jak Gomułka. Jesteście komuchami i żadne wasze zaklinania nic nie zmienią.
Dam2020.05.20 10:15
Masz na myśli POPIS? Rozumiem, mi też się czasami myli.
DS2020.05.20 8:59
Jest chociaż równowaga gdy TVN/WP Onet - plują na PIS. Oczywiscie ze kazda z tych stacji ma swoją agędę. TVP jest chociaz pro polskie, poza tym TVP to nie tylko wiadomości, jest wiele innych cennych programów i filmów a to niestety kosztuje
Piotr Nowak2020.05.20 9:17
Jakie jest TVP? Propolskie? No może TVP historia albo TVP kultura - tu sie mogę zgodzić Ale TVP info jest tylko i wyłącznie proPiSowskie. Jaka równowaga? Kto powiedział że partia rządząca ma mieć swoją telewizję żeby odpierać krytykę innych prywatnych mediów. Przecież są proPiSowskie media prywatne. A to że slabe i goowniane to już tylko ich wina. TVP info nie powinno istnieć. to jest bardzo proste. Przecież to jest chore że im wszystkim wydaje się że TV jest w pakiecie razem z wygraną w wyborach. To są standardy rosyjsko-koreańskie.
Dell2020.05.20 9:32
"To są standardy rosyjsko-koreańskie". Są to również standardy peowsko-peeselowsko-eseldowsko-uwuowskie.
Piotr Nowak2020.05.20 9:46
... oraz pissowskie. I należy z tym skończyć. Bo to jest paranoja. Przecież to ma być "dobra zmiana" . Czy się może mylę?
Dell2020.05.20 9:55
"I należy z tym skończyć|" Gdyby wygrał twój kandydat natychmiast byś zmienił zdanie. Tak jak Budka, który do 10 maja był przeciw wyborom, a po 10 pytał dlaczego się nie odbyły. Zmieniłbyś zdanie, bo to typowo marksistowskie podejście.
Piotr Nowak2020.05.20 10:00
Pierrdolisz tak bo wszystkich mierzysz swoją pisią miarą. Mniej TVP ścieku ci polecam. Dobrze ci zrobi.
Maria Blaszczyk2020.05.21 15:01
Ciekawe, ile by kosztowało zapewnienie nauczycielkom tablicy, możliwości obejrzenia materiałów, zrobienia dubli w miarę potrzeby. Ale nauczycieli nie lubimy. To tych paru złotych szkoda... Jednego tylko nie jestem pewna. Jeśli zgodzimy się, że "takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie" - to jest to działanie - zarówno nagonka na nauczycieli, jak i nagranie tych lekcji w sposób, w który nie nagrywa nastolatek-debiutant na youtube - to jest to chyba jednak działanie wybitnie antypolskie.
Wyborca2020.05.20 8:21
Z obrzydzeniem, ale jeśli wszedł by ten pan do drugiej rundy z panem Dudą to nie chcę ale muszę na p. Trzaskowskiego. Nie da się już patrzeć na pisowskie przekręty, wyjątkowo bezczelne kradzieże. Oby PO znowu do władzy nie doszło ale dopóki PiS u koryta to prezydent nie może być z PiS! Ktoś musi im w kradzieżach przeszkadzać! Tak więc w pierwszej rundzie każdy na swojego nie-Dudę a w drugiej wszyscy przeciwko Dudzie!
JoJo2020.05.20 8:18
Wstyd za tego Dupę i wariata, może mniejszy będzie za kadencji Trzaskowskiego.
M.a2020.05.20 8:22
Zwłaszcza jak się szambo rozleje na całą Polskę.
Eustachy2020.05.20 8:23
Lubisz być okradanym.
ABC2020.05.20 8:42
Dla ciebie pan prezydent,wybrało Go ponad 8 milionów Polaków.Nie radzę stosować wulgaryzmów ,to grozi karą,nawet więzienia.Już pierwsze kary się posypały,wszystko ma swoje granice.
Zdzislaw2020.05.20 9:02
Coś ci się pomyliło, właśnie wymieniłeś przymioty kandydatów z PO. Wszyscy dobrze wiemy, że PiS nie znajdziesz takich - trzeba przyznać że osoby reprezentujące polską prawice ze strony PiS to osoby sprawdzone i przede wszystkim uczciwe aż do bólu. Za to w Deutsche-Patzformie ich nie postaci wzbudzających zażenowanie. To wyśmienicie zgrana grupa antypolsko nastawionych działaczy spod znaku niemiecko nastawionego Donka, jak Szambbelan, Róża, Lewandowski, Balthzerowitz, Śmiszek Kutz Chlebowski, Drzewiecki czy inni specjaliści od ośmiorniczek.
JoJo2020.05.20 8:16
Z pomocą Boga Pan Trzaskowski wejdzie do drugiej tury.
anonim2020.05.20 8:23
Którego Boga ?
JoJo2020.05.20 8:49
Jest jeden Bóg, miłosierny, co nawet odpuści grzechy kaczyńskiemu.
ole2020.05.20 8:59
Jak trwoga, to nawet wojujący jojo-ateista wzdycha do Boga. Oprócz miłosierdzia Bóg jest też nierychliwy, ale sprawiedliwy.
DS2020.05.20 8:56
zastanow sie, pluje na wartosci chrezscijanskie wspierając LGBT, zastrasza, klamie.
M.a2020.05.20 8:15
Panie Trzaskowski odpocznij sobie Pan na swojej ławeczce, a politykę zostaw poważnym ludziom, bo to nie jest zabawa w piaskownicy.
bona2020.05.20 12:17
byle nie pisiorom
ladychapel2020.05.20 8:15
Staszczyk Muniek, o którego nawróceniu tak się niedawno rozpisywał katolicki portal Fryndzel - nie życzy sobie aby PiSowskie Polskie Radio emitowało jego piosenki. Polska pod rządami PiS przybiera międzynarodowy obraz Polski obciachu a sama partia - partii obciachu
Grizzly2020.05.20 8:18
Po Pigalaku same "lady" chodzą!
Mark III2020.05.20 9:08
To nie dziwne, po machlojach Niedźwiedzia i jego asystenta to wszyscy powinni odejść. Nawet naprawcze działania PiS od razu nie pomogą. Ja bardzo źle się z tym czuje bo słuchałem listy przebojów kilkadziesiąt lat. jak teraz pomyślę o tym że czołówka była kupowana to aż mi się wszystko skręca. Trójka po tym powinna zmienić nazwę.
Urszula2020.05.20 9:34
Niedźwiedź został pomówiony, a rzekomy tajemniczy muzyk, który go pomówił rozpłynął się we mgle. To są metody działania PiS-u: oczernić, skłócić, pomówić, zbluzgać. Kolejni ludzie odchodzą z Trójki. Artyści nie życzą sobie aby obecna Trójka pod wodzą pisowskich nieudaczników grała ich utwory. Właśnie jeden z muzyków - Krzysztof Zalewski pokazał Trójce gest Lichockiej ponieważ stacja puszczała jego muzykę choć on się na to nie zgodził. Wasze metody działania to metody meneli. Grypsiarze mają więcej honoru od pismatołów. Ale spokojnie - już się górnicy do Warszawy wybierają. Pewnie Fronda nie opublikuje ich listu do rządu. Nie ma tam obietnicy poklepywania po plecach.
Dam2020.05.20 10:15
Lolaboga, przez 5 lat PIS wiedział, że czołówka jest kupowana i nic z tym nie robił. Całkowicie przypadkowo w momencie, kiedy pojawiła się piosenka wycelowana w prezesa, nagle zaczęło to robić problem. Żałośni jesteście w tym usprawiedliwianiu cenzury.
Pokręć2020.05.20 9:18
Wyciąganie wniosków co do zagranicy na podstawie obserwacji najbliższej okolicy placu Pigalle to jednak jest lekkie nadużycie, miła Pani...
Grizzly2020.05.20 8:14
Oszust - niech nie wyciera sobie gęby prezydentem Kaczyńskim! Nie dawaj tego, co było i odebraliście to bezczelne skur... (W Warszawie była ul. Kaczyńskiego)! Metoda, którą stosujesz jest podobna do tej "Na Wnuczka" albo bardziej perfidna!
Mark III2020.05.20 9:06
Skąd u nich ten pociąg do masonerii? A temu to w ogóle rozum odebrało bo jeszcze się głośno chwali przynależnością do masońskiego Bildelberga. Mówiło się dotychczas że to PSL jest najbardziej powinowacony z oświeconymi inaczej.
pat2020.05.20 8:13
Żeby zagłosować na tego nieudacznika-masona-antypolaka-lewaka-genderystę-mecenasa LGBT-wroga Kościoła, to trzeba być antypolakiem, LGBT, złodziejem VAT, wojującym ateistą, albo kompletnym imbecylem.
anonim2020.05.20 8:32
Tak, niestety "rządy" PO 89-tym roku prały mózgi i wychowały dużo takich ludzi, jak piszesz. Modlić się trzeba, to wygramy tę wojnę.
Zdzislaw2020.05.20 8:52
Dlaczego PO wystawia takie kiepawe kandydatury jak Kidawa czy Szambelan Czajkowski? To musi być jakis zamysł bo nie wierzę że oni tak przypadkowo. Ciągle grają na przegraną....
Dam2020.05.20 10:12
Widocznie najpierw "arcymistrz" Kaczyński przez 8 lat grał ciągle na przegrane wybory, a teraz pora PO.
Marcel2020.05.20 9:37
Szczekajcie pieski
abc2020.05.21 2:18
Dokładnie
Prezes2020.05.20 9:50
@pat kon zwalony?
jank2020.05.20 13:28
zapomniałeś dodać że to Żyd ( dla twojej wiedzy żartuję z głupoty a nie piszę poważnie)