Tak oni ,,łączą'' Polaków. Hejterski spot już w sieci - zdjęcie
18.06.20, 21:07Fot. screenshot - YouTube (Oni idą na wybory, a Ty?)

Tak oni ,,łączą'' Polaków. Hejterski spot już w sieci

63

Casting do spotu kandydata KO Rafała Trzaskowskiego na „kobietę pulchną, małomiasteczkową” i „starszą panią modlitewną” miał zostać odwołany. Tymczasem w sieci pojawiło się hejterskie nagranie, w którym aktorzy niezwykle odpowiadają tym wymaganiom. „Na miły Bóg, nie głosujcie, nie wolno wam!” – mówi na filmie starsza aktorka ubrana w szary strój. „Szkoda waszego wysiłku, zostańcie w domach” – dopowiada mężczyzna z flagą Polski w klapie marynarki. To kampania „Nie Głosuj Wybory 2020” zorganizowana przez tych, którzy zarzucają Prawu i Sprawiedliwości dzielenie Polaków.

Kilka dni temu media informowały o castingu do spotu wyborczego kandydata Koalicji Obywatelskiej. Szukano aktorów do roli „starszej pani modlitewnej”, „mężczyzny bojówkowego ONR”, „dresiarza/kibola” czy „pulchnej, małomiasteczkowej, nie młodej, ale nie starszej kobiety”. Po burzy, jaką w mediach wywołały informacje o tym castingu, miał on zostać odwołany.

Teraz w Internecie pojawił się film, który w niezwykle hejterski sposób przedstawia zwolenników PiS:

-„Oni zagłosują na pewno. A ty?” – to puenta, jaką słyszymy na końcu nagrania, mającego nakłonić do udziału w wyborach.

Ci „oni” to przedstawieni w sposób niezwykle karykaturalny wyborcy partii rządzącej. Zwolenników „dobrej zmiany” zaprezentowano w filmie w sposób odpychający i budzący pogardę.

To właśnie na aktorów mogących zagrać takie postacie casting prowadził sztab Rafała Trzaskowskiego, kandydata, który tyle mówi o „podziale Polaków” i przedstawia siebie jako tego, który będzie Polaków „łączył”.

W spocie nie ma informacji o tym, kto jest jego autorem:

-„Czy ktoś ze sztabu Trzaskowskiego odniósł  się do tego czy to klip sztabu ich kandydata?” – pyta na Twitterze Piotr Semka.

kak/wPolityce.pl, niezależna.pl

Komentarze (63):

FF2020.06.19 12:42
To jest naprawdę historyczna chwila. Polacy musimy się maksymalnie zmobilizować, bo postkomuniści i liberalni lewicowcy w II turze wyborów prezydenckich wszyscy oddadzą głosy na R. Trzaskowskiego. Chyba nie chcemy znowu powrotu do wysokiego 20% bezrobocia, ciągłego szukania pracy, pracy na umowach śmieciowych, braku dodatkowych możliwości zarobkowych z tzw."przeżyciem od pierwszego do pierwszego", braku gospodarczego rozwoju naszego kraju, totalnego zwijania przemysłu i likwidacji zakładów pracy. Nikt nie chce być robotnikiem w niemieckich montowniach za psie pieniądze. Nie chcemy też kolejny podwyższenia wieku emerytalnego o 7 lat dla kobiet i 2 dla mężczyzn oraz kolejnej kradzieży naszych środków pieniężnych zgromadzonych w nowych Planach Kapitałowych? Jeżeli jesteśmy mądrym narodem musimy wybrać A. Dudę na Prezydenta RP. Trzaskowski prezydent wszystkich SB-eków, milicjantów, urzędników z PRL-u, aferzystów wyłudzających VAT, nieuczciwych przedsiębiorców, przestępców osadzonych w więzieniach. Zastanówcie się, co on nam da? Kompletnie nic - to reprezentant złodziejskiej Platformy Obywatelskiej i dawnego kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz Unii Wolności. Jak Donald Tusk zakładał KLD, to niemiecka partia CDU przywoziła mu całe reklamówki marek zachodnich. Co oni zrobili przez 30 lat? Co zyskał na tym zwykły Polak, nie przekrętas i złodziej ? O komunistach z lewicy i SLD już nie wspomnę, ci tez kradli na potęgę i wspomagali mafijne działania Pruszkowa oraz Wołomina, których ludzie rządzili krajem wiele lat. Chyba nie macie tak krótkiej pamięci. PSL to komunistyczne ugrupowanie, które zawsze współpracowało z lewicą oraz było chłopcem na posyłki lub do trudnych zadań jak podnoszenie wieku emerytalnego lub kradzieży pieniędzy z OFE. Konfederacja to typowo prorosyjska partia, a K. Bosak jest nadal przedstawicielem stowarzyszenia bilateralnego Polska-Izrael, wieloletni współpracownik Macieja Giertycha ( tu bardzo wartościowy link z którego dowiadujemy się kim jest K. Bosak: https://www.youtube.com/watch?v=bYV7Z27W6Ww ). Jedynym kandydatem mającym w sercu interes Polski i Polaków jest jeszcze Marek Jakubiak, ale niestety nie ma on szans. Tak wiec zastanówcie się na kogo oddacie głos w wyborach - bo komuniści zewrą szyki to jest pewne !!!
KRZYSIEK2020.06.19 9:25
PO-PAPRAŃCY TO PRZYGŁUPY NAWET SPOT SPAPRAJĄ
Pat2020.06.19 8:32
Typowe metody rodem z faszystowskich Niemiec
prawicowiec2020.06.19 8:23
Gęby mają tak samo powykrzywiane jak Greta.
anonim2020.06.19 8:10
Jak ma się ta BIOMASA, do bycia unikalnym dzieckiem Boga w Trójcy Jedynego? Czy wy widzicie jak nisko upadliśmy?! Nie myślę tu tylko o Polakach!
Tom Bombadil2020.06.19 8:09
Nie doceniacie ich. To nie jest żadna pomyłka. Właśnie PO i jej elektorat wspólnie osiągnęli poziom, kiedy żadne wartości już się nie liczą. Liczy się tylko nienawiść i chęć fizycznego wyeliminowania przeciwnika. Ten "spot" jest na takich ludzi obliczony, na ludzi opętanych nienawiścią i obsesją zniszczenia. Wszystkie hamulce i skrupuły zostały pokonane. Nawet zniszczenie Polski wchodzi w rachubę. Jak opozycja obejmie w Polsce władzę, czeka nas - najpierw duchowa - Wandea...
Urszula2020.06.19 8:54
PiS to ma wartości: pogarda, szczucie, lenistwo. Brawo wy!
anonim2020.06.19 8:05
Proszę się też zastanowić nad ostatnim wystąpieniem Wałęsy: MASY intelektualne i i MASY wiejskie, wszak półgłówek nie wymyśla tego języka, on powtarza.To przecież czysty bolszewizm! Jeszcze niech powie: BIOMASA, to będzie bolszewizm uwspółcześniony!
Darek2020.06.19 7:23
Ten spot jest raczej anty-hejterski jeśli już, chyba że ktoś się uczepi wątku przekrętów Szumowskiego, ale nie uważam żeby uprawnionym było nazywać potępienie patologii i przekrętów na setki milionów publicznych pieniędzy hejtowaniem.
PRAWDZIWY POLAK2020.06.19 2:36
Wybory sa obecnie najwazniejsze,polemizawac bede pozniej. Kazdy POLAK PODKRESLAM, ZADNE [pol polaki, dawni kacapy i ubowcy]--powinni zbiorowo glosowac na PREZYDENTA DUDE-bo to jest prawdziwy POLAK a nie ukryty zubrawiec. Polska jeszcze nigdy tak piekna nie byla. Kazdy powinien pamietac Polska za Tuska- ruina gospodacza i militarna.A ten Trzaskowski gwarantuje tylko jedno na 100%--totalna demoralizacja w kraju.Brrr, ciarki mnie przechodza, gdy o tym pomysle. ANDRZEJ DUDA NIECH NAM ZYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PIS, PO, PSL, SLD = Nowa Lewica 2020.06.19 1:59
Arystoteles w rozdziale "dobra materialne dla ludzi bez zasad i mądrości są złem" pisał : "Wszak nikt nie może powiedzieć, że szczęśliwe jest ciało ozdobione okazałym strojem, lecz raczej ciało zdrowe i w dobrej kondycji, nawet przy braku wymienionych rzeczy. Tak samo jeżeli dusza jest wykształcona, to taką duszę i takiego człowieka musi się nazwać szczęśliwym, a nie człowieka ozdobionego błyskotliwie rzeczami zewnętrznymi, ale bezwartościowego Ponadto gdy ludzie bezwartościowi zdobyli bogactwo, cenią je o wiele więcej niż dobra duszy; a to jest w najwyższym stopniu haniebne. Tak jak człowiek stanie się pośmiewiskiem, jeżeli będzie gorszym od swoich sług, tak też należy uznać za nieszczęsnych tych, dla których majątek jest ważniejszy od ich własnej natury. To zgodnie z prawdą tak jest, bo jak mówi przysłowie, obfitość rodzi zuchwalstwo, a ignorancja w połączeniu z władzą rodzi szaleństwo. Dla tych bowiem, którzy są w duszy źle usposobieni, ani bogactwo, ani siła, ani piękno nie są dobrem; im więcej ktoś ich posiada, tym bardziej i w większym stopniu szkodzą mu one, a mądrości nie przysparzają. Mądrość jest największym dobrem, nawet wówczas , gdy jest nieużyteczna, w praktycznym życiu
Lukas2020.06.19 1:33
Świetny spot, trochę komiczny, ale taki śmiech przez łzy, kiedy zdamy sobie sprawę że to krzywe zwierciadło humoru nie jest bardzo odległe od rzeczywistości. Poprzedni spot był bardziej drastyczny przecież, a tam nie byli aktorzy, tylko prawdziwi pisowcy pokazani w akcji i to było dopiero przerażające, ten z aktorami to wersja lajt rzeczywistości i do tego z jajem.
John2020.06.19 1:23
Odrażający i chamsko-tępy spot.
33ci\304\2052020.06.19 0:40
Test
Brutus2020.06.19 0:05
Wyrzygi patointeligencji roszczącej sobie pretensje do przywództwa.
Olej2020.06.18 23:44
Hołota bolszewicka nami gardzi, nami prostymi ludźmi z miast, ze wsi, z prowincji, ta warsiawka awansowana z komuny po linii i pochodzeniu, zapomniała kim byli ojce jak wstępowali do MO i PZPR-u. Tymczasem to my naród ludzie, Polacy, powinniśmy ich od nas oddzielić, odgrodzić raz na zawsze, odciąć im dostęp do stołków i karier ze złodziejstwem w tle. My idąc do głosowania, my zmobilizowani Polacy świadomi swojego celu, obywatele którzy przez dziesiątki lat byli poniewierani przez komunę, partyjnych kacyków, tę inteligencję z awansu, po wieczorowych maturach i szczerych chęciach partyjnych karier z akcji magister. Ta cała hołota bolszewicka, której nie można oderwać od naszej krwawicy i naszego bólu. Dajmy im odpór przy urnach stosunkiem głosów 60 do 10 żeby się w cholerę usunęli z nasze przestrzeni oddechu i zasięgu wzroku, żeby zniknęły z ekranów te same mordy w różnych konfiguracjach. Dajmy im pokaz naszej zbiorowej świadomości i godności, która nam szargają.
Dell2020.06.19 0:01
Zróbmy tak.
Jim2020.06.18 23:25
Typowa lewacka bieda. Tonący brzytwy się chwyta
Do komunistycznej chołoty z PO-KO2020.06.18 23:02
Takie szumowiny ludzkie, potomkowie zaszczanych sowietów, gwałcących dzieci i staruszki, co w słomianych łapciach wkraczali do Polski. Mówię o WAS nieuki z PO-KO. Potraficie tylko kłamać, szczuć, obrażać, kraść, brać łapówki, robić przekręty, wyłudzać VAT. A gdzie macie jakiś program gospodarczy i społeczny, gdzie inwestycje, jak chcecie zrobić z Polski potęgę gospodarczą. Dla mnie jesteście ludzkimi śmieciami.
Bogda2020.06.18 22:59
Tylko Prezydent Duda powinien wygrać bo tylko on ma miłość do ojczyzny w genach inni oprócz Jakubiak to pajace
pisdarade2020.06.20 11:18
z genami dudy to bym sobie raczej dał spokój
4442020.06.18 22:48
Pamiętacie akcję Tuska "zabierz babci dowód" (żeby nie poszła na wybory) ??? To teraz zróbmy inna akcję "zawieź babcię na wybory nawet na wózku inwalidzkim" - bo przegramy Polskę !!! Pełna mobilizacja Polaków !!!
Madka Nicoli2020.06.18 23:00
Dał nam 500 i rynte dla babci. Zabierom nam, głosujta na Dude. Do konca rzycia nie musze pracować a moje dzieći terz. Muj starzy syn yerz ma bombelka a rzona nie musi robić jąk bedom mieli ze cztry to 2 tysiunce im sie należom to dobze im bedzie sie wiodlo
4442020.06.18 23:08
Głupi jesteś lewacki trollu. To ty nie wiesz, że Państwo oprócz zbierania podatków i danin od obywateli ma jeszcze funkcję redystrybucji zgromadzonych dochodów w postaci programów społecznych i pomocowych ? Widać, że jesteś tłuk bez szkoły. To jest zapisane w Konstytucji. Ale rozumiem, że ty nie jesteś do tego przyzwyczajony, bo złodzieje z SLD, UP, KLD, UW, PO-PSL całe 26 lat tylko kradli i dawali ochłapy w postaci 35 zł rodzinnego na dziecko. Widać, żeś głupi.
Madka Nicoli2020.06.18 23:30
Dajta 600 to zaglosujem co roku ty terz weś pietnastke. Nie mam szkoły po ci szkoła mam 500 na dziecko jedne a mam wiencej dzieciów
Durna pało2020.06.18 23:38
Zawsze możesz się puszczać za kasę męska cioto, po co robisz drugiej parówie loda za darmo ? Bierz na drugi raz siano.
Leszek™2020.06.18 22:10
Bardzo fajny klip tv miała Unia Demokratyczna ma początku lat '90. Ktoś pamięta?
STANISLAW2020.06.18 22:08
A ja się pytam administracji Frondy, dokąd na Waszym portalu będzie trwać ta ANTYKATOLICKA KRETYNIZACJA POLSKI przez pewnego pana, który nawet do tego się przyznaje? Wstyd przynosi Wam i Polsce!
provydnyk2020.06.18 22:13
A pytaj się, pytaj. Ale nie licz na odpowiedź.
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.18 21:56
Heh. Tak bardzo żenującego video nie widziałam od 3 kwietnia 2019, kiedy to Poczta Polska pokazała jak cofnąć się w czasie o 60 lat pod względem reklamy. Jeśli to nie jakieś studiujące na Łazarskim popłuczyny genetyczne pani Pieli, tylko faktycznie oficjalny sztab Trzaskowskiego, to trzeba przyznać że prawie osiągnął dno Kaczyńskiego. A fe! Ale musicie przyznać, że przekrój elektoratu PiS został zarysowany bezbłędnie.
Grizzly2020.06.18 22:04
Zaś przekrój elektoratu POyebów jest we Wronkach!
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.18 22:42
To argument w stylu pracy "O wpływie masła orzechowego na ruch obrotowy Ziemi"? Ale wiesz, że praca udowadnia, że masło orzechowe nie ma żadnego wpływu na ruch obrotowy Ziemi?
anonim2020.06.18 22:13
ok, a teraz bądź tak dobry i opuścić ten portal, sowiecki pomiocie
Ile zrobił, Magdusiu?2020.06.18 22:37
Ty się tak nie rzucaj, bo poproszę kolegę z policji, by cię namierzył po IP i pogadam z tobą na osobności.
IP 1500 100 700 2020.06.18 22:57
póki co namierzaja/namierzyli stacha, kretynziacje, pedałów i innej agnieszki
Nie chcę Twojej modlitwy2020.06.18 22:37
Pomódl się za to <3
fekalia rafalka2020.06.19 0:39
zrobil cie ruski miekim i kretyna wyprodukowal...pomatolski odpadzie
Jenny2020.06.19 3:05
debilu,plyta sie tobie zaciela?
CHAM Z PO-PZPR , NA ZAWSZE ZOSTANIE CHAMEM 2020.06.18 21:48
TO PO TO BYŁ TEN KASTING? ROBIĄC CZARNY PIJAR PIS JUŻ PRZERŻNĘLI, WIĘC NIECH ROBIĄ TAK DALEJ. TYLKO KRETYNI POPEŁNIAJĄC TEN SAM BŁĄD OCZEKUJĄ INNYCH EFEKTÓW!
anonim2020.06.18 21:39
Polaków portret platformerski, jak nas postrzegacie, tak będziecie nami rządzić!
Ja2020.06.18 22:46
Prezes Polski postrzega nas jako chamską hołotę, gorszy sort, mordy zdradzieckie i element animalny. I tak właśnie PIS nami rządzi!
Powinniście być naprawdę dojechani bezczele2020.06.18 23:33
Powinniście mieć prawdziwą dyktaturę,taką, która by was traktowała jak SB pedałów za PRL-u lewackie POmioty, bo takiej wolności i takiej możliwości wyrażania poglądów, jak teraz nie mieliście nigdy weszki komunistyczne.
anonim2020.06.18 21:38
Ale o co chodzi? Może trzeba wyjąć kij z dudy i zapoznać się z definicją parodii. (no nie tak do końca, bo patrząc na frondę to wyborcy pisu właśnie tak wyglądają. Przynajmniej niektórzy. ;) Poza tym, bardzo ciekawa nowatorska forma. Przynajmniej nie taka sama żenada co zawsze w spotach wyborczych, czyli "zagłosuj i zmień świat" "i ty możesz pomóc" "oni zniszczą kraj" + smętna muzyczka albo disco polo + ujęcia z drona za 15 zeta. Całość okraszona efektami z movie makera. A to mi się podoba. Poza tym, co się PiSoidy tak bulwersujecie? Przecież to nie jest przekaz do was. Wy jak zrobicie spot o tym że PO (co jest ewidentnym żartem, bo przecież nikt za to nie siedzi) kradła miliardy a każdy kto na nich zagłosuje to złodziej albo ubek. To wtedy jest "arcydzieło. "trafne","w punkt". TVP robi taki hejt 24/dobę - to być dobro, Jak ktoś iny tak robi - to być zuo. :)
Beata2020.06.19 1:47
Piotrze N..../ Lechu Keller..../ Wielonickowcu! Nie udawaj głupszego niż jesteś! Lepiej sie zamknij,Lechu!
Urszula2020.06.19 8:53
Tylko Piotr pisał tego posta. Coś ci się, jędzo, po wczorajszej hulance rozdwaja. Obejrzyj se stówkę, będziesz widzieć więcej. Skąd te PiSdy takie głupie krowy biorą.
verizanus2020.06.18 21:30
Według lewaków jakby wszyscy mysleli tak jak oni to by nie było podziałów bo wszyscy myśleliby i mówiliby to samo. A jak ktoś myśli inaczej niż oni i jeszcze to ujawnia no to dzieli, bo wtedy już wszyscy nie myślą i nie mówią tak samo;) Proste. Nie wolno dzielić Polaków ;)
kleks2020.06.19 4:50
PiS bolszewicy tak już mają.
verizanus2020.06.19 7:59
Lewactwo ma różne odcienie. To co ich łączy to mi.in to że nie znoszą merytorycznej dyskusji.
Urszula2020.06.19 8:50
Raczej PiS nie znosi takiej dyskusji bo nie ma nic mądrego do powiedzenia jedynie szczucie i pogardę.
verizanus2020.06.19 13:36
Kto trzeźwo patrzy na świat ten widzi co jest ;)
katolicka kretynizacja polski2020.06.18 21:18
PADalec pajacu! gdzie likwidacja NFZ, pomoc frankowiczom,, emerytury bez podatku, kwota 8 tys wolna od podatku, równe dopłaty dla rolników, brak podnoszenia podatków, likwidacja śmieciówek, likwidacja VAT na ubranka?
Kundlu bez honoru2020.06.18 22:52
Ty kundlu bardzo mnie drażnisz, chętnie obił bym ci w realu tego wrednego, obrażającego wszystkich ryja. Może wreszcie moje 12 lat kick-boxingu przydałoby się w szczytnym celu.
Kaczenko2020.06.18 23:51
Obiłbyś ryja, bo tylko to potrafisz bezmyślny bezmózgu. No, jeszcze ewentualnie wyciągać brudne łapy po pieniądze na które ciężko pracują uczciwi ludzie. Znajdź sobie robotę pisowski pasożycie.
Durna pało2020.06.18 23:59
Posłucha lewacka skundlona mendo. Całe życie uczciwie pracowałem i nigdy nic od tamtego komuszego państwa nie dostałem po za 35 zł rodzinnego na 1 dziecko. Teraz nic nie dostaję, bo nie mam małych dzieci i emerytem też nie jestem. Ale ryja mogę ci pięknie obić lewacki chamski trollu.
Urszula2020.06.19 8:48
A skąd wiesz czy dasz mu radę? Może to ty oberwiesz?
Lewaczko, a jak wygram ?2020.06.19 12:44
Jak wygram, to possiesz pałę ?
tm2020.06.19 5:00
Nie wymiękaj. Nikt ci nie nakazuje stać z opuszczonymi rękami. Możesz się bronić, atakować. Aty zaraz w płacz i obrażasz człowieka. A kretynizacja zasłużył sobie na lanie..
Possij mu, bo ma chcicę2020.06.18 23:28
Nie possałeś partnerowi dzisiaj rano i humorek do kitu ?
fekalia rafalka2020.06.19 0:38
zrobil cie ruski miekim i kretyna wyprodukowal...pomatolski odpadzie...pomatolska kretynizacjo...
Paweł2020.06.19 1:16
Świrku czy trollu, wszystko jedno, skontaktuj się z lekarzem jak najprędzej.
Beata2020.06.19 1:43
MACIE RACJE, CO DO TEGO...": KRETYNA....." TO JEST LECH KELLER-KRAWCZYK, BYŁY SBk ! Stary pedał, ma ponad 70 lat! Kilka razy siedział za pedalenie! On mysli sobie, dureń, że jak zmieni nick, to nie wiemy kim jest i co robił z dzięcmi! Dziwne że wszystkich widzi, ale siebie nie! Nie chce też nam odpowiedzieć, co robił dzieciom siostry, jak go pytają? Siostra go wygoniła z domu....! Sam się czasami we wpisach nazywa " starym sk........nem! Można o nim dużo w sieci poczytać i w IPNie, ma nawet założoną kartotekę!
Odyn2020.06.19 4:44
Polski i tak nie ma ma tyl;e długów ze nie długo zostanie rozebrana a granica Niemiecko Ukraińska będzie na wiśle z wyjątkiem mazur które powrócą do wielkich Niemiec
Taka prawda2020.06.20 4:57
prędzej szwabskie świnie sie rozlecą twór na siłę połączony przez krew i mordy bismarka kolejnego psychola u nich Wolność dla Bawarii , gospodarka im hamuje i koniec niech to g. sie rozsypie , slabe szwaby to bezpieczna Polska tak pokazuje historia od 1000 lat !