Szumowski o zmianach w rządzie: Nie mam dosyć ministerstwa - zdjęcie
19.07.20, 17:34fot. onet news

Szumowski o zmianach w rządzie: Nie mam dosyć ministerstwa

22

Dzisiaj w Polskim Radiu prezes PiS Jarosław Kaczyński mówił o zmianach w rządzie, których możemy spodziewać się na jesieni.

Jarosła Kaczyński powiedział:

- Sądzę, że to zaraz po wakacjach nastąpi, przy cyzm na pewno będą zmiany personalne. Żeby było jasne, tu nie chodzi o premiera, bo o tym też niektórzy próbowali mówić. Premier zostaje, ale rząd ma być inaczej skonstruowany, w sposób taki, który zlikwiduje stan, w którym niektóre decyzje są podejmowane w kilku ministerstwach. To znaczy muszą przejść przez kilka ministerstw. Pewne ciągi decyzyjne są rozproszone. To do niczego dobrego nie prowadzi

Gościem w Polsat News był minister Zdrowia Łukasz Szumowski, który zapytany o to, czy ma już dość ministerstwa odpowidział:

- Nie mam dosyć, broń Boże, „niewdzięcznego” ministerstwa. Nawet bym powiedział, że teraz jakoś to ministerstwo stało się jeszcze bardziej wdzięczne, bo naprawdę, szczególne jak dzisiaj rozmawialiśmy z wojewodami, jestem przekonany, że te działania bardzo sprawne wojewodów, inspekcji sanitarnej, wszystkich służb, które wspomagały w tej walce z COVID-em, pokazały że czasem można skutecznie coś zrobić

 

mp/polsat news

Komentarze (22):

Józia2020.07.21 11:17
KASA! KASA! KASA! Super źródełko kasy! Ma mamy Pana dość! Jest Pan fanem szurniętego i niebezpiecznego Billa G. Panu już dziękujemy!
Małgorzata2020.07.20 10:36
Pan Szumowski może nie ma DOŚĆ MINISTROWANIA i profitów z władzy jednakże duża część Polaków ma DOŚĆ JEGO SPOSOBU ministrowania i SZUMU wokół jego osoby, jego interesów a także nieprofesjonalnego sposobu przekazywania informacji w temacie k-wirusa polegająca na ciągłym straszeniu społeczeństwa. Nadto , OGRANICZENIE WOLNOŚCI OSOBISTYCH Obywateli nie zostało wystarczająco uargumentowane PRAWNIE. Ani Min. Szumowski ani Rząd NIE POWOŁALI KOMISJI w sprawie źródeł i wiarygodnych przyczyn Epidemii co jest SKANDALEM PODWAŻAJĄCYM WIARYGODNOŚĆ Rządu i Min. Zdrowia. Przed nami jesień i zwiększona podatność na „różne” infekcje . NIE CHEMY MIEĆ powtórki z „występów” p. Szumowskiego.
Jan Radziszewski2020.07.20 9:14
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. +++ Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec
Lidia2020.07.20 7:44
Widzę tych ludzi w maskach to patrzę na nich z politowaniem..narodzie jaki ty jesteś głupi jak łatwo tobą manipulować.Jeden z najlepszych obrazów głupoty można zobaczyć w kościele,siedzą w ławkach jak małpy w ZOO .Ludzie opamiętajcie się ,bo normalnie zdrowo myślący przy was zgłupieją .
Lidia2020.07.20 7:37
Panie Szumowski straszyłeś Polaków,gdyby nie ty to PAD by miał co najmniej o 6% więcej głosów,a pandemii nie było i nie ma ,skończcie wreszcie z tym straszeniem bo źle to się skończy dla Polski pod każdym względem
f232020.07.20 7:30
żaden minister nigdy nie powiedział, że się dosyć nachapał. Panie Szumowski, nie jest pan wyjątkiem.
Marek2020.07.20 4:36
Wychodząc na ulice będziesz się bał własnego cienia
Jan Radziszewski2020.07.19 18:53
Jezus 10.05.2020r Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. ++ . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. +++ Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. +++ Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec.
Man of stagra2020.07.20 7:31
O Potężny Lordzie Szatanie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. ... Ave Satan.
Szybka Randka2020.07.19 18:39
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Michał Jan2020.07.19 18:10
Należy przyłączyć Ministerstwo Zdrowia do Ministerstwa Sportu - bo sport, to zdrowie.
Michał Jan2020.07.19 18:09
Niewyspany był balastem w wyborach prezydenckich, ale nie można się go było pozbyć, bo byłoby to przyznaniem się do winy. Albo nie było odpowiedniego stanowista, albo Geniusz nie był tak genialny, żeby go nagrodzić synekurą przy WHO (za uratowanie kraju przed covidem). Teraz już można.
Dam2020.07.20 6:20
Skoro mogli bronić Szydło, a następnego dnia się jej pozbyć, to mogą i Szumowskiego. Ciemnemu ludowi się wmówi, ze odszedł na zasłużoną emeryturę albo coś.
mordechaj2020.07.19 17:50
Nie mam dosyć ministerstwa. Brat dostał tylko 200 milionów na "innowacje" ;), a NALEŻY mu się 500 milionów ! Instruktor narciarski już wydał kasę i też by znowu strzelił z 10 balonów. A respiratory ? Już przyszykowane kolejne 300 milionów na nowe, bo stare za 200 milionów gdzieś się.... "zapodziały".
katolicka deratyzacja Polski2020.07.19 17:56
Komunisci to Rozbiory Polski ,nowa okupacja i kolejne ludobojstwo na polskich katolikach.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.19 17:46
szumowina już się dostatecznie nachapał teraz kolejna rotacja przy korycie i czas na inne świńskie PiSie ryje!!
katolicka deratyzacja Polski2020.07.19 17:59
Wulgarnosci zawsze wskazuja Wschod za Uralem.i turanska holote mongolska.
Michał Jan2020.07.19 17:44
Możem powiedzieć: głupi był, że dał się wziąść na ministra. Nikt by nie słyszał o jego bracie i morganatycznej małżonce, a i Pan Prezydent zmiótłby Trzaskoszczaka min. 10%, a nie 2.
katolicka deratyzacja Polski2020.07.19 18:01
Konfederacja Rosyjska to antypolska Komuna.
Michał Jan2020.07.19 18:06
Nic nie wiem o tak dobrze znanej pisowskiemu przygłupowi "Konfederacji Rosyjskiej", ale ta polska jest wielką nadzieją na ratunek Polski przed takimi właśnie przygłupami, jak ten.
Anonim2020.07.19 18:12
Ta tzw. polska to będzie teraz robić Marsz Niepodległych Gejów do spóły z "Solidarnością Tęczowego Szamba" Trzaskowskiego+. Plus Rabiej. I wreszcie POKO (PO+KOnfederacja) objawi swą pełną tęczową moc... Mocy przybywaj... Jak to tam było... w ramach walki o niepodległą i katolicką Polskę, Konfa poparła in vitro, seksedukatorów, LGBT+, aborcję i eutanazję. Rację miała p. Godek, że odeszła z Konfy. Mówiła o "dziwnych ludziach" na listach wyborczych zamiast kandydatów pro-life. I mówiła także, że postulaty walki z aborcją przeszły do programu dopiero po kilku monitach a i to okrojone.
Michał Jan2020.07.19 18:42
W pis-makach podoba mi się ich wytrwałość w pisaniu w kółko tych samych pierdooł. Ciekawe, kiedy ktoś im ten zestaw odświeży?