Szokujące informacje na temat strzelaniny w USA! Sprawca stworzył listę osób do zabicia i kobiet, które chciał zgwałcić - zdjęcie
05.08.19, 07:00Fot. Edward Kimmel via Flickr, CC BY-SA 2.0

Szokujące informacje na temat strzelaniny w USA! Sprawca stworzył listę osób do zabicia i kobiet, które chciał zgwałcić

13

Szokujące informacje na temat sprawcy 24-letniego Connora Bettsa, który wczoraj w USA w Dayton w stanie Ohio zastrzelił 9 osób i ranił 27 kolejnych. Okazuje się, że bandyta stworzył listę osób do zlikwidowania a także dziewczyn, które chciał zgwałcić.

Według relacji kolegów sprawcy, które przedstawiła agencja AP, mężczyzna został w szkole średniej zawieszony w prawach ucznia. Powodem było stworzenie przez niego listy osób, które chciał zabić i dziewczyn, które chciał zgwałcić. Informacje te wyszły na jaw po tym, jak policja ustaliła, że w życiu mężczyzny brak było przesłanek mogących utrudnić mu kupienie broni palnej użytej w ataku.

Wersję zdarzeń dawnych kolegów zamachowca potwierdził dyrektor szkoły. Zamach miał miejsce w niedzielę nad ranem. Betts otworzył ogień na ulicy w dzielnicy Oregon District. Karabinem w ciągu ok. 30 sekund zastrzelił 9 osób, ranił 27 kolejnych. Zastrzelili go policjanci, którzy patrolowali okolicę.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (13):

marek2019.08.6 9:55
w 30 sekund sprawę załatwiła policja, u nas policja byłaby w tym czasie pochłonięta ważniejszymi sprawami jak łapanie rowerzystów za brak światełka i spisywanie bezdomnych śpiących na ławkach
ZERR02019.08.5 9:44
Na tym przykładzie widać, jak zbydlęcone lewackie media tuszuja i wyciszaja masakry popełnione przez jawnych i zadeklarowanych socjalistów, lewicowców i lewaków. Co innego gdy sprawca nie jest tak jednoznaczny. Gdy tylko da się nakłamac, nazwać go "skrajnym prawicowcem", tylko wtedy rusza kampania nienawiści i oskarżeń wobec prawicy. Taka jest prawda o lewicy - kłamstwa i nienawiść.
ZenekKaczynski2019.08.5 9:48
Panie zero, skoro prawak jest lewakiem, lewak jest lewakiem, a zero jest zerem, to po co bredzisz jak potluczony?
ZERR02019.08.5 9:51
Tu i teraz to "zenak" tuszuje i relatywizuje zbrodnię popełnioną przez lewaka, więc "zenek" sam rozumie,że mam go za b**** i ****.
Azazel2019.08.5 7:57
Ale o tym to już frondelek nie wspomina: Kim jest sprawca masakry? 21-letni Patrick Crusius to mieszkaniec oddalonego o ponad tysiąc kilometrów od El Paso miasta Allen. Jest zapalonym wyznawcą prawicowej ideologii odwołującej się do rasizmu, konserwatywnego modelu relacji pomiędzy kobietami a mężczyznami, negowania praw kobiet i obsesyjnej nienawiści do imigrantów. Crusius z rozmysłem wybrał się do miasta, w którym mieszka i pracuje wiele osób zza południowej granicy USA. W manifeście opublikowanym na Facebooku ich obecność określił jako „latynoską inwazję na Teksas”, a także oznajmił, że biali są w USA „rasą panującą”.
ZERR02019.08.5 8:08
Jesteś głupszy niz ustawa przewiduje. Wszyscy (poza oczadziałymi wlewakami) wiedzą, że w USA, Klu Klux Klan był bezpośrednim poprzednikiem DEMOKRATÓW. W USA ideologia rasistowska jest LEWICOWA, nie republikańska. Po prostu w USA pewne sprawy są jawnie lewackie, nie sa tak zakłamane jak w Europie gdzie historyczny "faszyzm" (w oczach oczadziałego od nienawiści lewactwa) uchodzi za "prawicę".
lakiluk2019.08.5 9:46
Milo ze sie okresliles panie zero. Bredzisz jakby od rana cos bral.
ZERR02019.08.5 9:52
Wlewaku, nie popisuj sie ignorancją. Nikogo nie zwiedziesz, chyba tylko swojego partnera, równiemądrego.
Azazel2019.08.7 8:14
Zerro z idiotami tobie podobnymi się nie rozmawia - o tym wiedza wszyscy. Twoja "wiedza" na tematy historyczne i polityczne poraża zerowym poziomem.
JONASIK2019.08.5 7:36
"He wrote on Twitter that he would happily vote for Democrat Elizabeth Warren, praised Satan, was upset about the 2016 presidential election results, and added, “I want socialism, and i’ll not wait for the idiots to finally come round to understanding.” " https://heavy.com/news/2019/08/connor-betts/ Ciekawe czemu frądel tego nie wykorzystał? Hmmmm, może nie znają języków obcych?
andrzejhahn32019.08.5 7:28
To pewnie jakiś protestant albo Ateista Nie! Nie to lgbet-gey
ZERR02019.08.5 9:33
Nie wiemy jeszcze, że był gejem. Wiemy za to że był lewicowcem, może nawet wlewakiem.
lubudubu2019.08.5 11:58
i dlatego, tłumoku, postanowił zapolować na imigrantów, publicznie przejawiał fascynację Breivikiem oraz pochwalał zamachowca z Christchurch. no klasyczny lewak!