Najsłynniejszą demaskatorką nowej grypy jest austriacka dziennikarka Jane Burgermeister, która zebrała wszystkie dowody i zaskarżyła firmy farmaceutyczneBaxter AG i Avir Green Hills Biotechnology o bioterroryzm, a w oddzielnej sprawie zaskarżyła – działające pod kierownictwem międzynarodowych bankierów kontrolujących Federal Reserve – WHO, ONZ, NATO, oraz imiennie wymienione osoby typu: Barack Obama, David Nabarro (amerykański koordynator ds epidemii grypy), Margaret Chan (dyrektorka WHO), Kathleen Sibelius (sekretarz departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego), David de Rotschild (bankier), David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Fayman (kanclerz Austrii), Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i wielu innych o to samo.

Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach. Dostępne były na jej blogu, który jednak został zaatakowany przez hackerów i zmieniono linki na niewłaściwe.

Jane Burgermeister pisze dla takich magazynów jak „Nature”, „The British Medical Journal”, „The Scientist”, „Reuters Health”, „The Guardian”, „The Observer” oraz „Renewable Energy World”. Po założeniu przez nią w.w. spraw karnych „Renewable Energy World” zrezygnował z jej usług jako europejskiego korespondenta. Jane Burgermeister uważa, że jest to wynik presji skorumpowanych czynników w mediach.

Portal wolenemedia.net podaje, że wg analiz przytoczonych przez Jane Burgermeister, szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który rzekomo pochodzi z laboratoriów. Jest to ponoć kombinacja kilku wirusów grypy zwierzęcej wymieszanych z wirusem grypy ludzkiej. Szczepienia mają zapewnić katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka, a kombinację wirusową według Burgermeister sformułowano na maksymalną szkodę.

Dziennikarka uważa, że szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemię. Śmiertelny wirus co niby “sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partię zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Można zauważyć, że jest to zwarty blok państw i mógłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci, na których powołuje się Burgermeister, stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy!

Rocznie na „zwykłą” grypę umierają setki tysięcy ludzi. Pandemia nie jest jednak nigdy przez WHO ogłaszana. Nie wiadomo jak do szczepionek testowanych przez współpracujące z WHO firmy farmaceutyczne (Baxter AG i Avir Green Hills Biotechnology) dostały się nieoznakowane wirusy H5N1. Testowane bez należytej kontroli w Austrii, Niemczech, Czechach i Słowenii.

Wiadomo o miliardowych zamówieniach rządów wielu krajów na “leki” i “szczepionki” przeciwko nieistniejącej pandemii. Nie wiadomo, czy szczepionki te nie będą zarażone – naturalnie przypadkowo – wirusami grypy.

WHO i współpracujące z nią firmy farmaceutyczne chcą przy pomocy dyspozycyjnych mediów wywołać psychozę strachu, by przy pomocy lokalnych polityków wyciągnąć pieniądze z kieszeni zastraszonych obywateli i wprowadzić instytucję szczepień obowiązkowych.

Tymczasem walka z wirusem grypy A/H1N1 staje się coraz bardziej kosztowna. Prezydent USA Barack Obama przeznaczył właśnie 1,825 mld dolarów na walkę z rzekomą pandemią.

- ”Pieniądze mają być wydane na zakup składników szczepionek, zaaprobowanych przez Urząd ds. Żywności i Leków (USFDA) które posłużą do kampanii szczepień” - napisał Obama w liście do przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Pieniądze są część kwoty 7,65 miliardów dolarów uchwalonych przez Kongres na potrzeby Departamentu Zdrowia i Służb Społecznych w zakresie zwalczania pandemii tej grypy.Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), pandemia grypy A/H1N1 rozwija się szybciej niż kiedykolwiek i może dać znać o sobie z nową siłą jesienią. Co najmniej 50 krajów zamówiło już szczepionkę. Wartość potencjalnego rynku szczepionek ocenia się na 10-20 mld dol.

Zarażony grypą jest już prawie 100 tysięcy ludzi na całym świecie, a ponad 400 na nią zmarło.

Włosi, którzy szykują się na nadejście masowej fali zachorowań na wirusa grypy A/H1N1, nie wykluczyli, że w związku ze spodziewaną epidemią może zostać opóźnione rozpoczęcie roku szkolnego. O takiej możliwości mówił wiceminister w resorcie pracy, zdrowia i polityki socjalnej Ferruccio Fazio, który w minioną sobotę zapowiedział, że za 20-30 dni we Włoszech może wybuchnąć „prawdziwa epidemia” nowej grypy.

Pomimo znanych danych, według których amerykański program masowych szczepień w roku 1977 zabił więcej osób, niż szalejąca podobno obecnie na świecie pandemia “świńskiej grypy”, rząd Wielkiej Brytanii zamierza w ciągu dosłownie kilku dni wydać zarządzenie o przymusowych szczepieniach ludności przeciwko tej chorobie – poinformowała swych czytelników 12 lipca gazeta “London Times”.

Na stronie internetowej gazety ukazało się wiele wpisów, których autorzy ostro protestowali przeciwko planom rządu krytykując przede wszystkim pośpiech, który może zwiększyć ryzyko śmierci lub ciężkich powikłań u osób zaszczepionych.

Wielu internautów pisało wprost, że masowe szczepienia wcale nie mają na celu zapobieżenie chorobie, lecz wprost przeciwnie – zarażenie ludzi genetycznie zmanipulowanymi w laboratoriach wirusami. W odpowiedzi redakcja “London Times” usunęła zarówno artykuł, jak i komentarze internautów.

Zobacz także:

 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=27_XMvcEOK8'/>

 

MaRo/Tvn24/Marucha.wordpress/Wolnemedia/Prawica

/