,,Stop Bzdurom’’ uderza w Trzaskowskiego: ,,Rafał frajer’’ - zdjęcie
01.09.20, 21:18Fot. screenshot - YouTube (Onet News)

,,Stop Bzdurom’’ uderza w Trzaskowskiego: ,,Rafał frajer’’

48

O tym, jak to rewolucja pożera własne dzieci, ciąg dalszy. Homoaktywiści ze „Stop Bzdurom” bezceremonialnie atakują wszystkich, którzy nie stanęli murem za ich wulgarnymi atakami. Po tym, jak słowa krytyki z ich strony spadły na Tomasza Lisa i Agnieszkę Gozdyrę, teraz obrywa Rafał Trzaskowski. „Rarał frajer” – pisze o prezydencie Warszawy „Stop Bzdurom”.

Na profilu „Stop Bzdurom” pojawiło się zdjęcie białej flagi opatrzone hasztagiem #RafałWywieśFlagę”. W komentarzu aktywiści „Stop Bzdurom” nazywają Rafała Trzaskowskiego „frajerem”:

- „Przypominamy, Rafał frajer, bo w najcięższych dla nas chwilach mówił, że temat adopcji dla osób nieheteronormatywnych jest nieistotny. Oprócz flagi czekamy na przeprosiny i dymisję tego zakłamanego kut***arza” – czytamy.

Kolektyw Stop Bzdurom to inicjatywa stworzona przez skrajnie lewicowych ekstremistów, wśród których najbardziej znanym jest zwolniony niedawno z aresztu Michał Sz. ps. „Margot”. Aktywiści z tej grupy atakują furgonetki fundacji Pro-Prawo do Życia i wolontariuszy pro-life oraz rozwieszają kolorowe flagi w różnych miejscach Warszawy.

kak/Facebook

Komentarze (48):

Sticky Notes2020.09.2 0:21
Tu akurat popieram. Temat adopcji JEST istotny. Przekaz w świetle konstytucji RP. Art 32 jasno mówi o równości i nie dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny. Co oznacza, że dziecko nie może być w świetle prawa adoptowane prze parę homoseksualną. Byłoby (dziecko oczywiście) jawnie dyskryminowane - czyli pozbawione prawa do mamy/taty w porównaniu do rodziny heteroseksualnej, przez władzę publiczną (nie mówimy tu o przypadkach losowych, ale usankcjonowanym działaniu państwa). Nie ma tu mowy także o żadnej równości w stosunku do dzieci, z punktu widzenia dostarczenia "pierwiastka męskiego i żeńskiego" w wychowaniu dziecka. W rodzinach homoseksualnych jest to po prostu NIEMOŻLIWE. Równości także brak...
Anonim2020.09.2 8:13
100 % RACJI - 99% Polaków twierdzi to samo
Maria Błaszczyk2020.09.2 12:41
No tak. Zwłaszcza dzieci w pękających w szwach ośrodkach adopcyjnych. One z pewnością codziennie się cieszą, że nie trafią do kochającej rodziny...
Anonim2020.09.2 8:15
Rozumiem, że w takim razie należy zakazać adopcji osobom samotnym? Bo wtedy też nie będą mieli jednego z rodziców. Niezależnie od tego, czy powinni, wy tutaj myślicie, że dzieci do adopcji jest mniej niż par chcących je adoptować i jeżeli homo zaczną, to zabraknie dla hetero?
Sticky Notes2020.09.2 10:37
Zaznaczyłem, że nie mówimy tu o przypadkach losowych (np najbliższa rodzina). Dziecko powinno wychowywać się w rodzinie. Definicję rodziny określa inny punkt konstytucji. Końcową decyzję wydaje sąd w oparciu o istniejące prawo.
Anonim2020.09.2 10:42
Ale zdajesz sobie sprawę, że osoby samotne też mogą adoptować dzieci z siierocińców totalnie niezwiązane z nimi biologicznie? No i ponawiam pytanie, czy uważasz, że dzieci do adopcji są w deficycie i jak pozwoli się adoptować homo, to dla hetero nie zostanie? Czy może uważasz, że lepiej im będzie w sierocińcu, niż być adoptowanym przez homo?
Sticky Notes2020.09.2 11:42
Wyjaśniłem to na gruncie prawa. A moja prywatna opinia... Wątek zacząłem przy sprawie "Margot". I jak widzę te zachowania społeczności LGBT, to ta OSOBA jest OSTATNIĄ której oddałbym dziecko do adopcji. Proszę, nie proś mnie abym musiał wyjaśniać dlaczego. Takie świadectwo sobie piszecie.
Anonim2020.09.2 12:14
Tu się zgadzam, że taka osoba nie powinna mieć dziecka, niezależnie czy z adopcji, czy naturalnie. Ale takie rzeczy ustala się w trakcie wywiadu przed adopcją. Wszyscy są prześwietlani przed jakąkolwiek nawet próbą adopcji, osoby samotne znacznie nawet bardziej niż małżeństwa i takie dziwactwa byłyby łatwo wyłapywane.
Sticky Notes2020.09.2 14:07
Problem w tym że ta OSOBA jest ikoną ludzi LGBT. Jawnie rozgrzeszaną za stosowanie przemocy (przeczytaj wpisy chociażby z tego portalu). Jak w słusznej sprawie, to można stosować przemoc. Spójrz na moją dyskusję z "Dumnym Gejem". Sami wyznaczacie granicę, od kiedy można użyć przemocy (w Waszej słusznej sprawie). To ja PYTAM. Jakie ma WAM dać sąd zaufanie powierzając dziecko na wychowanie ? Skoro JAWNIE jako ludzie LGBT sankcjonujecie przemoc wg własnych kryteriów. Widząc to co się dzieje, będąc sędziom nie miałbym żadnych wątpliwości o negatywnym rozpatrzeniu takiej adopcji (pomijam brak rozwiązań prawnych). Jeżeli jako środowisko ludzi LGBT występujecie pod jednym sztandarem, to nie dziwcie się że tak Was widzą jako całość. A jednostki myślące inaczej szybko sprowadzacie "na ziemię" - patrz np wpis Pani Żukowskiej z tłumaczeniem kto jest KIM, po wpisie zrozpaczonej osoby (chyba nie LGBT).
Anonim2020.09.2 14:53
Pomyliła ci się jedna rzecz. To, że nie klnę na LGBT nie oznacza, że do nich należę, albo że wspieram ich przestępstwa. Nie idź w Korwina, który uważa, że wszystko na lewo od niego to lewactwo. Pomiędzy jest mnóstwo miejsca, w które zajmuje większość ludzi. Wiem że to tak nie wygląda po komentarzach, ale komentarze mają to do siebie, że większość z nich pochodzi od ludzi siedzących na ekstremach.
Sticky Notes2020.09.2 17:10
Nie pomyliła mi się. Nie znam innej narracji. Pokaż mi "marsz" homoseksualistów potępiających LGBT. Na razie znam 2 przypadki. (Odważny człowiek z profilem "Gej przeciw Światu" i ten od Pani Żukowskiej). Ale czuję, że po kolejnej wymianie zdań naprawdę UWIERZĘ, że istnieje ideologia LGBT, z którą TY (???) nie chcesz mieć do czynienia.
Anonim2020.09.2 18:02
Jakaś tam ideologia, z którą idą różni aktywiści i pożyteczni idioci na pewno istnieje. Co nie oznacza, że za grzechy kilku trzeba karać wszystkich. Zupełnie tak samo, jak nie należy karać wszystkich księży za to, że część molestowała dzieci. No i dalej nie powiedziałeś na żadne z moich pytań.
Sticky Notes2020.09.2 19:27
Pogubiłem się w tym pytaniu o to "co jak zabraknie...". Krótko na koniec: dopuszczam adopcję przez osoby samotne (zresztą to istnieje). Co do osób z poza rodziny - tak ale dla osób samotnych heteroseksualnych - zawsze jest nadzieja, że spotkają "drugą połowę" ALE - nie jestem w temacie i nie znam badań, więc mogę się mylić. DZIECKO zawsze na pierwszym miejscu. Kończę, bo już "ścieli temat". Cześć. Dzięki za "normalną dyskusję".
Jan2020.09.2 11:20
Adopcja przez homo? Już sam związek homo jest niemoralny. Co do adopcji dzieci - jedna uwaga - jak mały chłopczyk czy dziewczyneczka przypadkiem trafią na moment erotyczny dwóch facetów (co to jeden drugiemu w negliżu coś tam robi) to jaki to będzie miało wpływ na rozwój psychiczny dziecka? Czy dla dziecka będzie to normalny wzorzec zachowania? Brak słów - strach się bać!!!!!!!!!!!!!!
Anonim2020.09.2 18:05
Jak mały chłopczyk czy dziewczyneczka przypadkiem trafią na jakikolwiek moment erotyczny, będzie to miało wpływ na ich psychikę. Niezależnie od tego, czy moment był homo czy hetero. Nie wiem, dlaczego uważasz momenty erotyczne za "wzorce zachowania".
gdzie stawiać spacje (odstępy), a gdzie — NIE2020.09.1 23:55
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na pierwszy ogień interpunkcja: Nie wstawiamy spacji przed: kropką, przecinkiem, średnikiem, znakiem zapytania, wykrzyknikiem, dwukropkiem, wielokropkiem, nawiasem oraz cudzysłowem zamykającym. Nie wstawiamy spacji po nawiasie otwierającym a także po cudzysłowie otwierającym. _______________________________________________________________________________________________________
Figo Fago2020.09.2 0:09
Drogi znawco ortografii i gramatyki .Zle trafiłeś . Komentarze tu na Frondzie są wypowiedziami ludzi czasem prostych , ale myślącymi normalnie . Ale ostatnią rzeczą jaką bym im urządził , byla by przed wypowiedzeniem swojego zdania ,kartkówka "z ortogafii . Tak to ciężko pojąć ?
Dam2020.09.2 8:16
Ja tam zawsze uważałem, że patriotyzm zakłada poszanowanie dla własnego języka. Ale z obserwacji wynika, że im ktoś się za większego patriotę uważa, tym bardziej ten język kaleczy.
jak stawiać kropki i przecinki2020.09.1 23:54
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na pierwszy ogień interpunkcja: Nie wstawiamy spacji przed: kropką, przecinkiem, średnikiem, znakiem zapytania, wykrzyknikiem, dwukropkiem, wielokropkiem, nawiasem oraz cudzysłowem zamykającym. Nie wstawiamy spacji po nawiasie otwierającym a także po cudzysłowie otwierającym. ____________________________________________________________________________________________________
zek2020.09.2 6:24
Jak być merytoryczny, retoryka. Merytoryczna dyskusja czyli na temat a nie jakieś farmazony i dygresje nie związane z tematem rozmowy retoryka sposoby na przekonanie oponenta do swoich racji
Redakcjo Frondy2020.09.1 23:49
i @kaku: To już nie »Stop Bzdurą«? ________________________________________________________________________________________________ Kupił wam pan Grzesik Słownik Poprawnej Polszczyzny?
Anonim2020.09.1 23:04
Pis zaprojektował gówno,Pis wybudował gówno i gówno pozostało
Japa2020.09.1 23:29
" Anoniomku " Drogi a i mądry pewno . Nie pisz na bani komentarzy . Przecież wszyscy wiedzą jak było i jak jest A Ty tak bezceremonialnie robiśz z nas idiotów , Coś ty pił ,ż tak pisisz.
Nie kłap japą głupi Japo…2020.09.1 23:51
bo wstyd robisz sobie a rodzinie.
Japa2020.09.1 23:56
.To od " Anonima " Jak ja się cieszę " Anonon trzeżwieje Ale kac [pozostał'
Reytan2020.09.1 22:37
Trzaśnięty skończy jak Palikot ! Fałszywy cwaniak lawirujący i kłamiący (jak wszyscy zresztą z PO), uciekający od odpowiedzi na pytania, z tylko jednym pomysłem na Polskę – powrót komunizmu połączonego z tęczową zarazą . Jakże on nienawidzi kraju w którym żyje i jakże gardzi ludzmi, którzy są obywatelami naszego kraju ! Jaki on jest mściwy, podły i obrzydliwy !! Ile w nim nenawiści i ochydy !!! Psychoog T. Jarząb postawił diagnozę: On nie zachowuje się normalnie. Wygląda jakby był nawiedzony lub opętany dwoma ideologiami. I do tego kłamie – kłamie notorycznie ! To fałszywy cwaniak, naładowany nienawiścią do Polski i Polaków. Studiował za pieniądze lewackiego żyda Sorosa. Jak myślicie – tak po prostu, tak za darmo, tak za piękne oczy mamusi Justyny ? Nie, nie – przystedł czas by wykonać zobowiązania ! Stąd projekt Trzaskowskiego wprowadzenia ideologii tęczowego komunizmu dla Polski. Podpisana karta LGBT w Warszawie, udział w marszach „równości” , zastępcą homoseksualista Rabiej, a z drugiej strony obstawienie się doradcami, generałami sowieckimi z Pytlem i Kujawą na czele, jest tego przekonującym dowodem. Wystartował do kampanii jak opętany, z wizją zwijania Państwa na rzecz sąsiadów ! Na początek ogłosił likwidacje TVP, potem wstrzymanie dużych inwestycji, w tym przekop mierzei, CPK, tunel na Wolin, zakup F35, Via Carpatia, Baltic Pipe, itd., i wreszcie szokująco agresywna zapowiedź wypalenia gorącym żelazem wszystkiego co dobre, ale zrobione przez PIS przez ostatnie 5 lat ! Ten facet to pajac i świr polityczny. I jak do tego dodamy jego żądania w UE o karanie Polski i nakładanie sankcji na Polskę – to mamy pełny obraz zdrajcy i chorego mentalnie zajoba, który chciał być prezydentem, głową naszego Państwa i zwierzchnikiem sił zbrojnych ?! Niech mnie ktoś uszczypnie, bo nie mogę uwierzyć, że to prawda. Nie pozwoliliśmy mu wykonać zobowiązań Sorosa, bo to byłby koniec Polski !!! Pomimo to jest największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski – rozumianym nie tylko jako ochrona nienaruszalności naszych granic, lecz także jako destabilizacji pozycji międzynarodowej Polski i jej rozwoju gospodarczego. Ten świr i oszust kpi z jego wyborców-szurystów ! Do nich nic nie dociera – jak zahipnotyzowani, a Rafau robi ich dalej w bambuko ! PO i on mają dzisiaj 20 % poparcia ?! To jakieś nieporozumienie ?! Młodzi Polacy chyba zwariowali ?!!
Alojzy Cedzidło2020.09.1 23:52
Toś se Pan , panie " Reytanie " palnął kazanko . Śmieszne dla totalnych , boleśnie prawdziwe dla normalnych. .Mnie ono , to kazanko , potwornie zdołowało , Bo niby co , i jak zrobić , aby nie wpaść w rozpacz .Czy obecny rząd ,mówią PiS , może coś zmienić . Niewiele . Np osłaniać przez policję tych kolorowych świrów aby im obrażani przez nich krzywdy nie zrobili W Francji . Niemczech . Turcji . Białorusi można . Ale w Polsce ? Co to to nie . Aż w końcu pojawi się jaki oddział ,,Cybów " .I mamy pomoc Unii na karku.A nam .,,Reytanku " pozostanie tylko rozerwać koszuęl , kładąc się na " progu" . Żałosne może i głupie to moje pisanie Rad bym poczytać opinię......
Maria Błaszczyk2020.09.1 22:36
"Kolektyw Stop Bzdurom to inicjatywa stworzona przez skrajnie lewicowych ekstremistów" - no to Wy chyba jeszcze nie widzieliście ekstremisty. Chociaż to dość trudne, bo ekstremiści - akurat prawicowi, bo w Polsce nie mamy lewicowych, póki co - to ci, którzy chodzą po ulicach i biją dzieciaki za kolor włosów lub skóry, na marsz równości idą z bombą albo latają po mieście z panzer różańcami. Osoba, która walczy z faszyzmem to co najwyżej jest lekko na lewo od centrum... Samoobrona to nie ekstremizm. A jakim to dzieckiem rewolucji jest homofobiczny pan Trzaskowski, to ja naprawdę nie wiem... Jakiej rewolucji, od kiedy to ciepła woda w kranie to rewolucja???
nbc2020.09.1 23:06
Widziałem , właśnie odpisałem takiej osobie .
Maria Błaszczyk2020.09.1 23:22
No rzeczywiście... Matka wielodzietna, przedstawicielka klasy średniej, z domem na kredyt i rodzinnym autem usyfionym jagódkami - rzeczywiście, ekstrema nie z tej ziemi... Tylko dlatego, że uznaje innych za ludzi z prawem do życia, bezpieczeństwa i godności. Czy widziałeś też te tabletki, co seksedukatorzy w Poznaniu rozdają dzieciom, żeby im płeć zmieniać?
leszczyna2020.09.1 23:53
Aktywista LGBT to człowiek normalny inaczej. Taki widzący świat na opak. Z opaską flagową nie tylko na nosie i ustach, ale i na oczach. Domagający się pochwały i akceptacji swojej aberracji seksualnej jako wyznacznika statusu społecznego. Takie oczekiwanie na chwalenie gołego króla. Niedoczekanie.
Maria Błaszczyk2020.09.2 0:02
Ja jestem aktywistką. Moja aberracja polega na tym, że od 18 lat żyję z jednym facetem, ojcem moich dzieci i do tego - lubimy to, cieszy nas ta sytuacja, dobrze się razem bawimy, nie zdradzamy się, nie okłamujemy, traktujemy z szacunkiem. To rzeczywiście nie do pojęcia dla prawaków, co to z jedną żoną czy mężem wytrzymać nie mogą. No cóż, do tych szczytów "normalności" propafowanych przez panią Martę Kaczyńską, pana Jacka Kurskiego czy pana Zbonikowskiego albo pana Piętę - w istocie nie jestem w stanie aspirować... Ale ja żadnej "akceptacji" nie oczekuję, Twoją akceptację mam doprawdy w nosie, możesz sobie z nią zrobić co chcesz, podobnie jak pochwały są mi równie potrzebne, co rybie rower - chcę tylko równych praw. Tak dla siebie, jak i dla innych. I raczej nie sądzę, by na Twojej akceptacji i pochwałach zależało dziewczynom ze "Stop Bzdurom".
leszczyna2020.09.2 11:20
Skoro jesteś kobietą płci żeńskiej i żyjesz z mężem płci męskiej to nie jesteś kimś LGBT i Ciebie "aktywa" nie dotyczą. Agitujesz za uprawnieniami, które się nie należą, bo kopulacja osobników tej samej płci jest aberracją, choć zwolennicy jej oceny jako prawidłowości odwołują się do świata przyrody jako wzorca moralnego: rzekomo jak coś się zdarza, to jest to normalne i musi być uprawnione. Ani wszystko nie jest normalne ani nie musi być uprawnione. A owszem, akceptacji i pochwały oczekują wiadomi aktywiści i to pod sankcją karną: za powiedzenie, że niesławny "Margot" to facet przewidują ukaranie zuchwalca mającego inne zdanie. Jak widać, słuszne jest powiedzenie, że głupota dowodzi wyższości ducha nad materią: człowiek potrafi negować biologiczne fakty w zgodzie ze swoją ideologią i wg niej urządzać chce świat społeczny. Bo biologicznego nie daje rady: osoba z prostatą i jądrami nie jest kobietą i nie miesiączkuje. I obelgi wobec autorki "Harry`ego Pottera", która zauważyła zjawisko patologizowania opisu natury, nie zmieniają rzeczywistości. Tęcza gejowsko-lesbijska przesłania świat nie tylko gejom i lesbijkom - jak widać.
Maria Błaszczyk2020.09.2 12:57
Ooooo, to mnie zaszczyt dziś kopnął. Napotkałam Miarę Wszechrzeczy. Zawsze myślałam, że żeby być aktywistką wystarczy uprawiać aktywizm - a tu jeszcze dzieci mieć nie można... To kim są moi rodzice, również wielodzietni, i wielownukowi do sześcianu, od pół wieku razem, którzy nawet org założyli - taki z logiem, wpisem do KRSu i nawet od czasu do czasu jakimś sponsorem???? I nie, nie manipuluj, w odwoływaniu się do świata przyrody nie chodzi o to, że jest to wzorzec moralny - przecież to absurdalne. Moralności jest mnóstwo róznych, inna jest u utylitarysty a inna u Amisza. Inna nawet u polskiego katolika, pozwalająca tłuc żonę, dziecko z kolorowymi włosami albo czarną skórą na ulicy i broniąca księdza zboka. Inna u papieża, wspierającego transseksualne prostytutki w pandemii i zapraszającego uchodźców do Watykanu. A świat przyrody jest z definicji amoralny. Argument ze światem przyrody jest odpowiedzią na twierdzenie, że homoseksualność jest "nienaturalna". Równie dobrze możesz twierdzić, że jeśli powiem, że tygrys upolował jakieś zwierzę ściśle chronionego gatunku, to oznacza, że powiedziałam, że polowanie na ściśle chronione gatunki jest moralne - no nie, to jest czysta manipulacja. A płeć to zjawisko, w którym może wystąpić niezgodność. Negowanie tego biologicznego faktu to właśnie podporządowywanie nauki ideologii. Do tego - mnóstwo kobiet nie miesiączkuje. Bo są po menopauzie, mają usunięte jajniki albo bo stosują antykoncepcję. To też nie są kobiety? No a jak ktoś publicznie kogoś obraża czy neguje jego istnienie - to może się chyba liczyć z publiczną odpowiedzią na swoje tezy? To się nazywa debata publiczna i śmiem twierdzić, że jest motorem napędowym w naszej cywilizacji. To naszą cywilizację odróżnia od pozostałych i pod wieloma względami okazało się niesłychanie prorozwojowe.
katolicka kretynizacja zmienił płeć...2020.09.1 23:21
... i myśli, że kretyna nie poznamy!
Trzaskamy foto pipek2020.09.1 22:36
Najlepsze sex randki i sex czat w naszym serwisie --- - www.frircikvip.com.pl
Kupujący narrację RTVAGD to frajerzy.2020.09.1 22:35
"Najzabawniejsze" jest to, że "obrażony na tle homofobicznym" "osoboczłowiek" LGBT nie poczuł się zobowiązany stanąć po stronie bitego: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26257257,mezczyzna-zostal-pobity-w-autobusie-bo-stanal-w-obronie-osoby.html
Klops2020.09.1 22:28
Stop bzdurom to grupa dewiantów głównie umysłowych .
Stop tęczowej zarazie !2020.09.1 22:26
To wszystko określić można jako fixum dyrdum . Środowisko to nadaje się do leczenia psychiatrycznego .
katolik2020.09.1 22:01
homoniewiadomo jak zapowiadają będa rafalka ścigać za brak pedałowatej jedności. Ale może się uratować, musi tylko popłynąć z G.
Anonim2020.09.1 21:45
To typowy syn wiatru i kurzu TUMAN
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.1 21:39
Nie zapominajmy, że Rafałek to zakamuflowany katolik.
Anonim2020.09.1 21:44
Tak jak Ty zakamuflowany hetero.
katolik2020.09.1 21:37
czaskoski się fotografuje z homoniewiadomo, ale jakby się wstydził, zachowuje dystans, do tego pana. A czskoski jest homoniewiadomo?
Anonim2020.09.1 21:36
Jak "stop bzdurom" to może Michałek przestanie bredzić, że jest paniu Margot i w ogóle wróci do dwóch płci biologicznych? No bo jak pciom jest to co mi się w danym momencie wydaje to czemu nie ma być np. 100 tys. płeciów? Wiecie ile to rodzajów kibli trza?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 21:36
co oznacza słowo kut***arza? to znaczy jakie litery kryją się pod gwiazdkami...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 21:37
aa, dobra już wiem, przeczytałem na zdjęciu dołączonym do artykułu...
verizanus2020.09.1 21:28
A co Rafał frajer myślał że zawsze będzie im potrzebny?? Podobnie jak inni użyteczni...co to za darmo....;)