Stanisław Piotrowicz: Będziemy reformować tak, jak chcą tego Polacy - zdjęcie
15.07.18, 09:25screenshot Youtube

Stanisław Piotrowicz: Będziemy reformować tak, jak chcą tego Polacy

My nie rozdajemy pieniędzy, my inwestujemy. Wcześniej mówiono, że dziecko to koszt, a my mówimy: dziecko to jest inwestycja, to jest przyszłość narodu, to jest przyszłość państwa. O dzieci musimy się wszyscy troszczyć, jeżeli chcemy przetrwać jako naród” - mówił Stanisław Piotrowicz.

Szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka, poseł Stanisław Piotrowicz, spotkał się wczoraj wieczorem z mieszkańcami Bojanowa na Podkarpaciu w ramach kampanii PiS „Polska jest jedna”. Jak podkreślał:

Będziemy reformować tak, jak sobie tego życzą Polacy. Dlatego się wsłuchujemy w głos Polek i Polaków”.

W trakcie spotkania przypominał o licznych punktach programu PiS, które rządowi udało się zrealizować. Wymieniał tu choćby uszczelnienie VAT, obniżenie wieku emerytalnego czy przeprowadzenie reformy sądownictwa i edukacji.

Dodawał też, że dla rządu PiS bardzo istotna jest kwestia bezpieczeństwa – stąd zarówno budowa armii, jak i przywracanie zlikwidowanych wcześniej posterunków policji. Poza tym niezwykle istotna dla rządu jest polityka prorodzinna. Tu wskazał na programy 500 plus i wyprawkę „Dobry start” jako cele, które PiS założył sobie i je zrealizował.

Podkreślił, że rząd „nie sprzeniewierzył się wyborcom” i realizuje wciąż postanowienia, z którymi szedł do wyborów. Przypomniał też, że na PiS zagłosowało najwięcej w historii po 1989 roku.

dam/PAP,Fronda.pl