Sprawa Pegasusa. Będzie kolejny spektakl Parlamentu Europejskiego  - zdjęcie
14.01.22, 11:23Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka)

Sprawa Pegasusa. Będzie kolejny spektakl Parlamentu Europejskiego

22

Europoseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Halicki przekazał, że do Polski przyjedzie grupa europosłów chcących zbadać doniesienia na temat rzekomo nielegalnej inwigilacji za pomocą systemu Pegasus.

- „Zapadła decyzja. Na początku lutego Posłowie PE pod przewodnictwem Gonzaleza Ponsa przyjeżdżają z misją obserwacyjną do Polski w celu zbadania nielegalnej inwigilacji opozycji przy użyciu Pegasusa. Kolejny krok: debata i rezolucja PE”

- napisał Halicki na Twitterze.

Agencja Associated Press informowała przed świętami Bożego Narodzenia, że senator KO Krzysztof Brejza, adwokat Roman Giertych i prokurator Ewa Wrzosek byli inwigilowani za pomocą systemu Pegasus. Wskazano, że za działaniami tymi mogły stać polskie służby. Rządzący zapewniają, że polskie służby korzystają z narzędzi do podsłuchiwania pod nadzorem prokuratury i sądu.

kak/Twitter

Komentarze (22):

MaxFiend2022.01.16 19:00
"bycie przeciwko komisji śledczej to przyznanie się do winy" :-D
J232022.01.15 7:06
Wszyscy niewinni złodzieje już wyją,że są prześladowani.
Anonim2022.01.14 22:38
kiedys o nim ,na obrazku, jego kolega z partii powiedział kretyn ,czy się pomylił?
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2022.01.14 16:29
Bнимание!!! Саша и его команда, cтукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен.”.
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.14 16:27
Jedna z niewielu opinii rzeczowej w tej PEGAZOWEJ DYSKUSJI. Do dzbana. "Pegasus, a wcześniej Jerycho 2, Predator i to włoskie gow...o są w naszym kraju od wielu lat. Każda partia od SLD po PiS to miała i ma. Każdy kraj na świecie musi mieć takie systemy podsłuchu, bo inaczej byłby bezbronny i nie mógł walczyć z przestępczością zorganizowaną. Stare systemy wyłapywały słowa: broń, narkotyki, morderstwo, porwanie, wymuszenie, wyłudzenia itp. i w tym samym czasie rozmowa zaczynała się rejestrować. W trakcie zostały zidentyfikowane połączenia. Dociera dzbanie ?". Trzeba troszeczkę czytać i MYŚLEĆ ZE ZROZUMIENIEM. O tym już w formie "POWAŻNEJ INFORMACJI" piszę chyba już z DWA TYGODNIE. Ba, w TV było kilka audycji na ten temat, informatycy i fani informatycy znają temat już z 20-30 lat. CZYTAĆ i JESZCZE RAZ CZYTAĆ. Jak się potrafi, to nawet UCZYĆ się, UCZYĆ, ale czy jakaś tam Jachirka, czy inna DZIUNIA z PO, jest w stanie cokolwiek zrozumieć??? Jestem z pokolenia SINCLAIR, SPECTRUM, ATARI, COMMODORE, PC, pierwszy laptop to był hit ASUS A-3000, teraz WYPASIONY PC stacjonarny. Wiem co piszę. Jeszcze raz CZYTAĆ, CZYTAĆ i jeszcze raz CZYTAĆ. Pan PROTASIEWICZ wie co mówi. A z tego co się wydarzyło na LOTNISKU proszę się nie NAŚMIEWAĆ, kto podróżował, szczególnie do "Deutschland, Deutschland über alles" to wie co mówię. ....... Przecież nijaki BREJZAKOW sam dał sygnał, że wie coś o TERRORYSTYCZNYM zamachu NA TOJ -TOJA z GOWNEM. To i PEGASUS WYŁAPAŁ i zaistniał BREJZJAKOW jako typek z WIEDZĄ O TERRORYSTACH. Jak ktoś kłapie OZOREM o TERRORYSTYCZNYM ZAMACHU na TOJ-TOJA z EKSKREMENTAMI w POSTACI MOCZU (TAM JEST MOCZNIK) i wypełniaczem w postaci KAŁU. Już kończę bo mnie PEGASUS NAGRA, jako znającego TERRORYSTĘ BREJZAKOWA i MECHANIZMY TERRORYSTYCZNE. Ale po drugie to PEGAZ to taki KOŃ ze SKRZYDŁAMI. A wiadomo kto ma KSYWĘ "KUŃ", a GŁUPOTA jak by miała SKRZYDŁA.... , jak to pasuje, KUŃ i DURNOTA i wychodzi jak nic PEGAZ (PEGASUS). Przecież to jasne jak KONSTRUKCJA CEPA. Już WSZYSTKO WYJAŚNIŁEM , po co jakaś KOMISJA, jak wyłożyłem "KAWA NA ŁAWĘ". . A taka jedna "poinformowała" PEGAZA, że jest "WOJOWNICZKA" i ma jakąś "MISJE DO SPEŁNIENIA", i PEGASUS dodał sobie ją dodał do swojej "KOLEKCJI". Przecież to jasne jak KONSTRUKCJA CEPA. Już WSZYSTKO WYJAŚNIŁEM , po co jakaś KOMISJA, jak wyłożyłem "KAWA NA ŁAWĘ""
Felek2022.01.14 19:14
Powiedz lekarce w zakładzie żeby ci zmieniła leki albo chociaż zminiejszyła dawki, które teraz bierzesz
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.15 9:47
NIE MA LEKÓW. SASZA na WIARĘ KATOLICKĄ, POLSKOŚĆ i POLSKI PATRIOTYZM nie ma leków. Nawet Twoje i twojego NACZALNIKA z CCCP lekarstwo, zwane SYBIR nie leczy z WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKOŚCI. SASZA, WIARY w BOGA JEZUSA CHRYSTUSA i POLSKIEGO PATRIOTYZMU u PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW KATOLIKÓW nie da rady WYLECZYĆ. TO NIEWYLECZALNA CHOROBA, na to nie ma LEKÓW. A jak ma się SZCZEPIONKĘ to już całkiem NIEWYLECZALNA CHOROBA i lepiej się nie zbliżać, bo można się ZARAZIĆ ŚMIERTELNIE, a ta szczepionka to AK-47-KAŁASZNIKOW (także SWD) w KATOLICKICH POLSKICH RĘKACH, co by nie mówić, ale w LWP bardzo dobrze uczono nas WETERANÓW szczepić AGRESORÓW, WROGÓW POLSKI NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ i KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO. Tym bardziej, że w ARMII mamy teraz księży KAPELANÓW, którzy POBŁOGOSŁAWIĄ NAM BROŃ, CELNE OKO i SKUTECZNY PALEC na CYNGLU. SASZA (Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM „Аноним", "Аноним-кацап" ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa","Анонимa-кацапa" lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW.
PRZYPOMINAM, tak to ja matis89!2022.01.14 15:23
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina.Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłym chüjem żydowskim, kürwą, która włazi w dupsko Putinowi i nienawidzi wszystkich. Najlepiej, żeby mnie auto przejechało, bo sam widzę, jaką beznadziejną kürwą jestem, nie do życia. Kto by takiemu chüjowi jak ja rękę podał. Mam nadzieje, że mnie chüj strzeli w sam łeb wkrótce!
alzara_2022.01.14 15:07
Pegasus "spadł z nieba" unijnym, bo teraz odwrócą uwagę od swoich oszustw i niegodziwości, jakie niedawno francuski dziennikarz ujawnił. A tym "duchem" , który im to zrzucił , jest niejaki Donald Tusk, nasz domowy wróg.
matis892022.01.14 14:42
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Dam2022.01.14 13:27
Brawo PIS. Teraz już oficjalnie będą Polskę traktować jako drugą Białoruś. Za to wyznawcy PARTII się ucieszą. Mają podobną do Białorusi mentalność.
OKOPZN - gonic pejsate szabrownictwo 2.02022.01.14 13:12
Dlaczego niezajmuja sie normalnymi problemami zwyklych ludzi !!!!! Aby nas okrasc !!! https://www.youtube.com/watch?v=IVc7lhgUBUc&t=653s
pejsate kanibale europejskich wysp polin-ezji2022.01.14 13:08
Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
heniek2022.01.14 13:04
tomek jesteś trol
AAAtomek2022.01.14 12:50
PiSowieckie metody inwigilowania obywateli.
robaczek2022.01.14 12:47
..................................... a wam prawiczkom nie przeszkadza ze serwery pegasusa są w IZRAELU ????????? ..... znowu wam sie wasza ideologia i pomysly sypią ;] ;];];].
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.14 12:26
Oskarżony w sprawie wypadku z udziałem Beaty Szydło: miałem założony podsłuch. – W 2017 r. jeszcze nie mieliśmy Pegasusa, ale w bardzo krótkim czasie po wypadku również miałem założony podsłuch. Założony był w moim telefonie, u mojego mecenasa i u innych osób związanych z tą sprawą – powiedział Sebastian Kościelnik "Gazecie Wyborczej".
„z narzędzi do podsłuchiwania”2022.01.14 12:16
Pegasus to narzędzie ᴛᴏᴛᴀʟɴᴇᴊ ɪɴᴡɪɢɪʟᴀᴄᴊɪ. Nie ufam ᴘɪꜱᴏᴡᴄᴢʏᴋᴏᴍ.
x2022.01.14 12:06
Jeszcze raz podniosą rękę na amerykańską firmę, to wypłynie więcej danych o nielegalnych działaniach PiS?
X2022.01.14 15:39
Pisz zgodnie z tematem artykułu mendo
Anonim2022.01.14 11:58
A gdzie mamy szukać sprawiedliwości jak w Polsce prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa, a nawet nie chce przyjąć zgłoszenia. Kiedy prokuratura postawi zarzuty Czarneckiemu, Mejzie itp.
You must be kidding, kak2022.01.14 11:54
„Rządzący zapewniają…”