SP: Dymisja Ziobry będzie końcem ,,dobrej zmiany’’ - zdjęcie
18.09.20, 20:16Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

SP: Dymisja Ziobry będzie końcem ,,dobrej zmiany’’

66

Powołując się na rozmowy ze współpracownikami premiera Mateusza Morawieckiego RMF FM przekazało dziś, że w przyszłym tygodniu szef rządu ma zdymisjonować ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Politycy Solidarnej Polski przekonują, że jeżeli tak się stanie, będzie to definitywny koniec koalicji i „dobrej zmiany” w Polsce.

Wielkie kontrowersje wywołało nocne głosowanie nad „Piątką dla zwierząt”. Prezes Prawa i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński oświadczył wcześniej, że jest to dla partii rządzącej projekt o fundamentalnym znaczeniu, przestrzegając zarówno członków swojej partii jak i koalicjantów przed niesubordynacją.

Mimo to Solidarna Polska zagłosowała przeciwko nowelizacji, podobnie uczyniło 15 posłów Prawa i Sprawiedliwości, a większość deputowanych Porozumienia wstrzymało się od głosu.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy nie zachowali dyscypliny w głosowaniu, zostali już zawieszeni w członkostwie. Taki los spotkał m. in. ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Poseł PiS Marek Suski stwierdził również, że powinien on już spakować swoje rzeczy w ministerstwie.

RMF RM poinformowało nieoficjalnie, że w związku z nocnym głosowaniem zdymisjonowany zostanie też szef resortu sprawiedliwości i lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. Według informatorów rozgłośni ma to nastąpić w przyszłym tygodniu.

W odpowiedzi na te doniesienia politycy Solidarnej Polski ostrzegają, że dymisja Ziobry będzie oznaczała koniec koalicji i koniec „dobrej zmiany”.

- „Jeśli przecieki medialne o zdymisjonowaniu przez premiera Mateusza Morawieckiego ministra sprawiedliwości i lidera Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry się potwierdzą, wówczas faktycznie koalicja Zjednoczonej Prawicy przestanie istnieć. To będzie koniec dobrej zmiany” – mówi w rozmowie z Onetem polityk Solidarnej Polski.

Dodaje, że działania Prawa i Sprawiedliwości są próbą karania za „lojalność wobec programu” i „brak zgody na łamanie prawa”.  Zaznacza przy tym, że partia Ziobry jest gotowa na przyspieszone wybory:

- „Jeśli PiS naprawdę tego chce to proszę bardzo. My się nie boimy” – przekonuje.

Ostrzeżenia te mogą się jednak okazać bezcelowe, bo to Prawo i Sprawiedliwość pierwsze ogłosiło, że koalicja z Solidarną Polską i Porozumieniem jest już przeszłością. Mówił o tym najpierw Ryszard Terlecki i Marek Suski, a oficjalnie potwierdziła popołudniu rzeczniczka partii rządzącej:

- „Nasze stanowisko w tej sprawie się nie zmieniło. W naszym przekonaniu koalicji nie ma. To, co się wydarzyło w Sejmie, było w jakimś sensie wypowiedzeniem tej koalicji. W polityce nie można niczego wykluczyć. Ale nasze stanowisko jest bardzo jasne, ono się nie zmieniło” – oświadczyła Anita Czerwińska.

kak/RMF FM, Onet.pl

Komentarze (66):

Anonim2020.09.20 6:03
Jeżeli dobra zmiana ma być neomarksizmem z ludzką twarzą, to płakać nikt nie będzie.
patriota polski2020.09.19 17:32
najlepszy z ministrow to prawda zrobil na ile mu pozwolono po jego dymisi wroca dawne uklady modzi ludzie nie zepsuci musza wejsc do rzadu nie z ukladow starych rozrobili solidarnosc a teraz przytakuja lizusy i nasza Ojczyzne sprzedaja za judaszowe uklady aby im bylo dobrze
TW2020.09.19 13:12
Nie końcem "dobrej zmiany" tylko końcem prywatnego folwarku ZZ w wymiarze sprawiedliwości.
Anonim2020.09.19 13:24
jedyny resort, co w imieniu PiS, reformował jak mógł, na ile prezes pozwolił, polskie sądownictwo
Anonim2020.09.19 11:42
Po pięciu latach Ziobry w ministerstwie, ubecy prawdopodobnie odzyskają swoje emerytury. Ziobro pozorował pracę. Nic nie zrobił, sądów nie wyczyścił.
Anonim2020.09.19 13:26
Ziobro tyle reformował sądy, a ile mu prezes pozwolił, a Prezydent nie zawetował.
Anonim2020.09.19 11:25
Kaczyński to zły człowiek i wszyscy źli ludzie za kariere w jego partii poparli zakaz futerek
Anonim2020.09.19 11:20
min. Ziobro, w przeciwieństwie do JK, to Pan jest młodym perspektywicznym człowiekiem i to przed Panem jest przyszłość, i nie może Pan sprzedawać się na każde skinienie lewaka J. Kaczyńskiego. Polacy to honory Naród.
Laki2020.09.19 13:04
Ziobro skończy w więzieniu.
Anonim2020.09.19 13:28
jak zostaniesz min. sprawiedliwości, a sądy ci pozwolą
Szybka Randka2020.09.19 10:43
Hejk- Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- https://erooo.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
Ale checa!2020.09.19 10:41
Nutrie amerykańskie rozwaliły zjednoczoną prawicę :-D
JM2020.09.19 10:37
Jeżeli to jest prawda to cały PIS może się pakować. Czyżby premier Morawiecki był taki krótkowzroczny? Bez współpracy z koalicjantami nic nie zrobi, tym bardziej, że nie wszyscy posłowie z PIS podzielają zdanie Kaczyńskiego. Pożegnać się z takimi ministrami jak Ardanowski czy Ziobro to samobójstwo! Suski się uśmiecha, ale może niedługo uśmiechać się na ławce rezerwowych. Dziwi mnie też optymistyczne zachowanie Terleckiego. Nie tędy droga mości panowie. Stracicie poparcie znacznej części społeczeństwa. Przecież totalnej bandzie o to chodzi!!! Czy wy jesteście ślepcami i głupcami???
Foster2020.09.19 12:00
Tylko Hołownia - nadszedł czas na zmiany.
PREZES ZWARIOWAŁ !2020.09.19 10:32
Dla dobra zwierząt futerkowych rozwala Rząd PiS i zawiesza swoich posłów oraz niszczy koalicję Zjednoczonej Prawicy ! Najwyższy czas wymienić Prezesa !
Jm2020.09.19 10:51
Podzielam to zdanie. Wiek emerytalny robi swoje. Do tej pory uważalem J. Kaczyńskiego za odpowiedzialnego polityka, teraz coś chyba mu się w głowie poprzekręcało! Czyżby nie było w PIS młodszego i rozsądnego następcy? Jeżeli PIS przez ustawę o ochronie zwierząt doprowadzi do rozpadu koalicji to będzie to szczyt głupoty!!! Niestety! Do głosu dojdą dawni złodzieje i cała szajka chuliganów politycznych, wrogów niepodległości i niezawisłośći POLSKI!!!! Panie Kaczyński, niech Pan puknie się w piersi i się opanuje. Już raz wcześniejsze wybory pokazały, że w ich wyniku PIS utracił władzę na dwie kadencje, jakże zgubne dla Polski! Nie wiciąga Pan wniosku? Chce Pan powtórki i upadku państwa?
AvK2020.09.19 13:03
Pan Prezes JK pokazał swoje wielkie serce. Skoro kocha zwierzęta, to myślę, że ludzi tym bardziej - nawet tych wszystkich adwersarzy, którzy plują na niego jadem. Śmiejcie się prymitywy dalej z niego i z jego kota - nawet nie rozumiecie co to znaczy szanować zwierzęta.
Anonim2020.09.19 9:55
PiS to noebolszewizm, komisarze ludowi, bojówki bolszewickich ekologów, zabór mienia, policyjny aparat bolszewickiego ucisku? neoBOLSZEWIA całą gębą ...
Anonim2020.09.19 13:06
Gdyby był neobolszewizm w Polsce to nawet Twoje krzesło na którym siedzisz i wypisujesz te głupoty należałoby do państwa (no chyba, że piszesz te wyPOciny podczas pracy na państwowej posadce)
Anonim2020.09.19 13:32
pozwala gdyż krzesło odwrócone do góry nogami, to atrybut bolszewizmu
Anonim2020.09.19 9:34
Ziobrzyści powinni dać przekazać społeczeństwu, że nigdy nie zgodzą się na łamanie prawa, niszczenie Polski, i to oni powinni wypowiedzieć umowę koalicyjną. Dać jasny przekaz do społeczeństwa jakim ideałom hodują. A nie czekać, jak ich Kaczyński przepuści przez sito, wytarza w smole i pierzu, w wyrzuci z koalicji? Źle to odbiorze prawa część Polaków?
Bożena2020.09.19 9:24
Szkoda, że rozsądni ludzie zamiast skupiać się na przeprowadzaniu reform w kraju usiłują rozgrywać swoje ambicjonalne interesy. Pan Zbigniew Ziobro już raz pokazał swoją "lojalność" - został ponownie przyjęty i co? Sam - patrz sondaże - nie ma podstaw, do stawiania jakichkolwiek warunków prezesowi Kaczyńskiemu. Powinien być wdzięczny, że wrócił do polityki jako znaczący minister i prokurator generalny. Tym czasem wytwarza niepotrzebne, ba wręcz szkodliwe i niebezpieczne sytuacje w tak ważnym dla kraju czasie. Czy zastanowił się nad tym, że nie otrzyma znaczącej ilości głosów gdyby doszło do ponownych wyborów? Co więc jest dla niego ważne? Słuszne jest powiedzenie, że kto raz zdradził, tego nie można być pewnym. A Gowin, zachowuje się asekuracyjnie - wstrzymanie się od głosu przez polityków porozumienia, to potajemne wsparcie Ziobry. Ciekawe ile otrzymaliby głosów w ponownych wyborach, gdyby się połączyli i kto z nich stanąłby na czele nowej partii. My wyborcy widzimy co się dzieje i oczekujemy realizacji tego co już obiecaliście panowie -a nie ustawicznych walk o wiaderko i łopatkę.
Anonim2020.09.19 9:36
polityka to polityczna prostytucja? pluj politykowi w oczy, to powie ci, że deszcz pada?
Anonim2020.09.19 9:21
Pełna zgoda, że "Dymisja Ziobry będzie końcem ,,dobrej zmiany’’", ale pozostanie w rządzie i stałe kontestowanie prac min. Ziobry bez poparcia zaplecza politycznego to klęska dla jego wizerunku, to jazda bez trzymanki po min. Ziobrze przez lewaków i zboków, to dyskredytacja politycznego dorobku? i może właśnie o to chodzi Kaczyńskiemu, tj. polityczne zniszczenie po polsku myślącego Zb. Z. jako konkurenta dla namaszczonego do roli zastępcy prezesa PiS filosemity M.M.?
Anonim2020.09.19 10:26
Czy kłopoty min. Ziobry nie zaczęły się z chwilą wejścia do gry politycznej po stronie PiS M. Morawieckiego?
Anonim2020.09.19 8:47
Ale ZZ ma mniemanie o sobie. Drogi ZZ, od wieków wiadomo, że nie ma ludzi niezastąpionych.
STANISLAW2020.09.19 8:12
Jedno się ujawniło. Dotąd zwolennicy aborcji głosili, że życie dziecka nienarodzonego jest sprawą sumienia kobiet. Ciekawe, że w sprawie ochrony życia zwierząt nikt nie odwoływał się do sumienia hodowców, tylko domagali się ustawy i to za cenę istnienia koalicji.
Polak2020.09.19 7:47
Dymisja za wetowanie "bezkarność+" ? To kto tutaj broni prawa i sprawiedliwości , a kto bezprawia i niesprawiedliwości ?
Anonim2020.09.19 9:23
Jarosław Kaczyński jest wyznawcą plemiennego prawa Kalego.
Momot2020.09.19 7:46
Dobra zmiana nigdy sie nawet nie zaczela.
Anonim2020.09.19 9:41
ależ tak, zaczęła się, ale dla żydostwa? to gazety w Jerozolimie po wyborze MM na Premiera Polski pisały, mamy swojego premiera? pisały głupoty?
wolodia2020.09.19 0:12
Gowina wyrzucić, Ziobre wychłostać i pozostawić!
Anonim2020.09.19 9:42
i postawić za życia pomnik JK?
Anonim2020.09.19 0:02
To PiS zmienił KURS i wpadł na "skały". Tak to jest jak się mówi i obiecuje jedno a czyni zupełnie coś przeciwnego. A dobra zmiana jest tam gdzie jest świadomość własnych grzechów, zaniedbań i troska o NARÓD polski , RODZINY polskie a NIE CAŁY jakiś świat i spacyfikowaną przez Niemców gospodarczo i niekulturalnie europę.
Anonim2020.09.19 9:45
PiS to partia wodzowska, i nigdy nie był prawicowy, lecz jest lewacki jak żydo-komunista?
PiS to największa ściema2020.09.18 22:57
https://www.salon24.pl/u/daani/1077474,popis-z-82-r-dla-neo-nocnej-zmiany-zlej-zmiany https://www.salon24.pl/u/daani/437351,klucz-do-zrozumienia-pana-prezesa-pis-u-z-94r
NOWA POLSKA LEWACKA2020.09.18 22:14
Po rozpadzie koalicji prawica się nie pozbiera. Zostaną rozpisane wybory, na które zdegustowany elektorat PiS-u i przybudówek nie pójdzie. Zdopingowani wyborcy opozycji totalnej sprawią, że lewactwo w cuglach wybory wygra. Po wyborach związki homoseksualne staną się standardem, a większość heteroseksualna uznana będzie za zboczeńców. Aborcja będzie legalna i nieograniczona, eutanazja dostępna na życzenie. Rozpoczną się masowe aresztowania. Połowa prawicowych decydentów ze szczebla centralnego i znaczny procent prawicowych samorządowców pójdzie siedzieć. Kościół zostanie zdelegalizowany i uznany za organizację zbrodniczą. Pozostałe wolne cele wypełnią kościelni hierarchowie, a reszta księży zostanie aresztowana. Ze szkół zniknie nauka religii, a w jej miejsce nauczyciele z LGBT+ zapoznawać będzie dzieci i młodzież z różnymi technikami seksualnymi w nowoczesnym społeczeństwie wolnym od płci i ograniczeń wiekowych. Polska (Polen) stanie się nieformalnym landem niemieckim, a stolica landu przeniesiona zostanie do Słubic (Frankfurt am Oder) Gratulacje, panowie ze "Zjednoczonej Prawicy"
Anonim2020.09.18 22:18
W 8 wierszu, zamiast >aresztowana<, ma być >internowana<
Antek z Czerniakowa2020.09.18 22:31
I dlatego też naczelnik państwa polskiego Jarek Kaczyński nie pozwoli na rozpad koalicji, mógł już przecież zrobić to w maju ....
Momot2020.09.19 7:47
Od kiedy am Oder a nie an der Oder ?
Japa2020.09.18 22:12
A mnie to wcale nie dziwi .W tej całej ,,koalicji " tylko pan Kaczyński nie zmienił przekonań . Panowie i Ziobro I Gowin , mają już doświadczenie w tych sprawach . Tym razem przeszli sami siebie i na stronę totalnych . Bo totalni ,po to zsolidaryzowali się z PiS -ęm aby pisowska koalicja nie przeżyła do następnych wyborów . Ziobro i Gowin pokazali prawdziwe buzie. A nas mają głęboko w jednym symbolicznym miejscu.
kretynizacja itd.2020.09.18 22:09
Patrzcie tylko, jaki to ja jestem zdolny (w końcu jestem żyd, nie göj) - oto nauczyłem się szkopskich umlautów: "kürwy, chüjë, göwnö". Z „ä” jeszcze mi słabo idzie, nie mówiąc już o „ÿ”, ale pracuję nad tym, bo jestem üpärtÿ żyd. Ale nie wiem jeszcze gdzie wstawić " ï ". Bo cïpä albo pïzdä to nie dla mnie. Jestem przecież dumny zboczony pedał - ätëïstä.
nemo2020.09.18 21:43
Ziobro mnie straszliwie zawiódł. Myślałam,ze jemu naprawdę zależy na Polsce.Nic sie nie nauczył?
Bubu2020.09.18 21:42
Ne ma obawy, nie będzie żadnego rozpadu koalicji. Pis sam nie może rządzić, a koalicjanci bez PiS zostaną na ulicy. Za chwilę będą sobie znowu spijali z dzióbków.
Japa2020.09.18 22:16
Dość to jasne nawet dla takiego nie polityka jak ja . Ale ,że Gowin z Ziobrą tego nie widzą .Ciekawe .....
Roman2020.09.18 21:38
Słabi wszyscy jesteście. Kaczyński zatroszczył się o los zabijanych bez sensu zwierząt, a wy wypisujecie bzdury o zaniedbywaniu spraw ludzi, jak gdyby jedno wykluczało drugie. Głupie to i obciachmeńskie.
Glaudiusman2020.09.18 21:37
Prezes musi odejść na emeryturę !!!!!!!! Jak może kogoś zmuszać do głosowania na swoje urojenia ?????
Japa2020.09.18 22:23
Myślisz że to urojenia ? Na miejscu Prezesa dawno bym pieprznął całym interesem . Współpraca z takimi "chorągiewkami moralnymi " zawsze sie żle kończy .
Fifo2020.09.19 21:56
Dyscyplina głosowania generalnie jest jakimś chorym pomysłem
widz2020.09.18 21:24
Ziobro zapomniał,że bez Kaczyńskiego nic nie znaczy? Taki "sprawiedliwy i prawy".a losy Polski,szansy jej naprawy porzucił dla urażonych swoich ambicji.Zagotowało się w młodej ,niedoświadczonej główce
Mateusz Morawiecki2020.09.18 21:07
Z okazji rozpoczynającego się żydowskiego Nowego Roku 5781, składam Państwu serdeczne życzenia pomyślności, szczęścia i pokoju. Szana Towa Umetuka!
nemo2020.09.18 21:27
Tak,judasze ,chcielibyście Rostowskiego,Nowaka,itp.? Oni wiedzą jak i dla kogo pieniążki liczyć. aj,waj ,aj waj.
Da, da2020.09.18 21:39
POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 O qwa! To mnie zmiażdżyłeś! 😂 Jprdl. hahahaaa Co za przykurw 😅.
Pola2020.09.18 21:03
TYLKO JEDNO JEST WYJŚCIE Z TEGO ZAMIESZANIA!...KIEDYŚ MÓWIŁ WAŁĘSA!..... TERAZ JA POWIEM, ....ZMIENIAJĄC TYLKO NAZWISKO!...: KACZYŃSKI MUSI ODEJŚĆ...! To bardzo przykre, że dla niego ważniejsze są zwierzaki, niż Polacy!
Marco Bresalviano2020.09.18 20:57
Jak pięknie, że pisowcy się sypią. Obawiam się, że wieść o ewentualnej dymisji Ziobry nie spodobałaby się w Toruniu. Przy tej okazji niezałatwienie sprawy dzieciobójstwa stałoby się w oczach o. Rydzyka i "moherowych beretów" jeszcze bardziej jaskrawe i nie do zniesienia. Również bracia Karnowscy mogą nie być zadowoleni. Sygnał ostrzegawczy został już wszak wysłany, gdy kilka tygodni temu tygodnik W Sieci zaatakował rząd antypandemiczną okładką i artykułem red. Pawlickiego poświęconym pseudomedycznej covidowej bredni. A przecież przed nami jeszcze afera z Szumowskim na pierwszym planie. Kto myślał, że oficjalny powód jego odejścia jest prawdziwy, ten już niedługo bardzo się zdziwi. Ale żoliborski komuch specjalnie się tym nie przejmie. Zawsze może się zwrócić do swoich autentycznych koalicjantów: postkomunistów z SLD, neobolszewików od Zandberga i Biedroniowych sodomitów. Obawiam się też, że po przegłosowaniu ustawy o ochronie życia poczętego jenotów i norek PSL jako koalicjant odpada. Jest jeszcze klaun Kukiz, od którego bardziej przewidywalna jest 15-letnia licealistka. A pani red. Holecka w dzisiejszym Dzienniku Telewizyjnym nawet się nie zająknęła o rozpadzie koalicji. Oficjalnie zatem wszystko jest cacy.
Jakub2020.09.18 22:02
Co w zamian?
Anonim2020.09.18 20:49
Czy ktoś zdrowo myślący zagłosuje na PiS której prezes zdewastował życie polityczne w najtrudniejszym dla Polaków okresie z powodu polepszenia bytu norkom. Partia PiS traktowana będzie jako zbieranina kotów a prezes ma na pewno kota.
Figo Fago2020.09.18 22:31
Przedni humor . tyle tylko ,że dla mnie jest, on ten humor ., mało śmieszny .A a a a niech się "Anonim " nie przejmuje .jak PiS odejdzie to norkom będzie lepiej niż nam .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.18 20:48
pomniejsi mafiozi tacy jak zero-ziobro, widzą że żoliborski 'capo di tutti capi' już długo nie pociągnie to rozpoczęli wojnę gangów o przejęcie wpływów!
Do kretyna2020.09.18 21:40
POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 hahahaaa Co za przykurw 😅.
Jan Radziszewski2020.09.18 20:47
my też mamy co najmniej kilkanaście zarzutów przeciwko Terleckiemu i Liderowi PIS oraz Premierowi i jego gwardianom tj ministrom - kto przygotowuje szkodzące Polsce Ustawy - niedługo Będzie na stołku " 10 maj 2020 r Pan I król Polski Jezus Chrystus "Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. +++ Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. +++ Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji." +++ zaś NMP królowa Polski takie kieruje 2.05 2020 roku słowa "Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam + Pomazańca Bożego + co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi.
dobra zmiana to ściema2020.09.18 20:41
https://www.salon24.pl/u/wawel24/1077489,panie-ziobro-pan-sie-nie-boi-przeciw-panu-moskal-w-pis-ie-stoi
To jest zdrada i hiperinfacja2020.09.18 20:40
a nie dobra zmiana. Robienie z Polaków trzecirzędnej etni po żydach i zwierzętach! https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/1076774,ksiadz-popieluszko-i-falsi-christiani-czyli-sprochnialy-filar-cywilizacji,2
Olej2020.09.18 20:36
Dymisja Ziobry przepełnia czarę, i jest końcem poparcia dla PiS-u mojego i całej mojej rodziny. Definitywnie panie prezesie ! Definitywnie !!!!!
OZ2020.09.18 20:27
PiS wykonuje lewackie zaplanowane zalecenia.
TwojaStara2020.09.18 20:25
Ale jaja! Ale jaja! Jak u Carringtonów! :D