Sondaż. PiS z rekordowym poparciem, zostawia opozycję daleko w tyle - zdjęcie
03.04.20, 16:34Fot. via: Twitter

Sondaż. PiS z rekordowym poparciem, zostawia opozycję daleko w tyle

89

Z najnowszego sondażu pracowni Social Changes przeprowadzonego na zlecenie portalu wPolictyce.pl Prawo i Sprawiedliwość zdobywa wyższe poparcie niż wszystkie pozostałe ugrupowania razem wzięte. „Prawo i Sprawiedliwość notuje rekordowy poziom poparcia” – czytamy na portalu.

W sondażu tym partia rządząca zdobywa poparcie 51 proc. respondentów, pozostawiając polityczną konkurencję daleko w tyle. Drugą partią jest Platforma Obywatelska, która ma 21 proc. poparcia, a trzecie miejsce zajmuje Lewica z wynikiem 12 proc. Pod podium jest Konfederacja, którą popiera 8 proc. ankietowanych. Ostatnie miejsce zajmuje Polskie Stronnictwo Ludowe z wynikiem 7 proc.

Pracownia zapytała również respondentów, czy wzięliby udział w wyborach, gdyby odbyły się one w najbliższą niedzielę. 38 proc. z nich zadeklarowało, że poszłoby na wybory. 52 proc. ankietowanych w wyborach nie wzięłoby udziału a 10 proc. nie ma zdania.

kak/ wPolityce.pl

Komentarze (89):

joanna2020.04.4 11:57
DO AUTORA WPISU podpisanego jako KONFEDERACJA: Szanowna Konfederacjo! W uczciwej i merytorycznej dyskusji używa się argumentów, a nie inwektyw, ocen, plotek, niepotwierdzonych opinii. A do takich należy "pogląd", jeśli to nazwać poglądem, że na PiS głosuje ciemnogród, wieś, małe miasteczka, słowem ludzie ciemni, niewykształceni, niezorientowani. To nie są merytoryczne argumenty, a jedynie powtarzane hasła propagandowe formacji anty-PiS-owskich. Z faktu, że statystyka wyborcza wskazuje na lepsze notowania opozycji w dużych ośrodkach, wcale nie wynika, że populacja wielkich miast ma lepsze notowania Intelektualne, patriotyczne, kulturowe itp... A na zakwestionowanie takich uzurpacyjnych opinii jest wiele argumentów, np. można by wymieniać nazwiska uniwersyteckich profesorów (darujmy sobie "reklamowanie" ich po nazwisku na tym forum), polityków, pisarzy, dziennikarzy (vide: ostatnio red. T. Wołek), którzy nie posługują się językiem dyskursu naukowego, lecz takimi epitetami jak szanowna/y Konfederacja, a nawet więcej, w swoich poglądach odwołują się do horoskopów, plotek w rodzaju "jedna pani drugiej pani" czy wręcz ideologii okultystycznych, a nawet mitów. Bo jak skomentować np. wypowiedź pani profesor UW, która mówi z miną odkrywcy, że ze związków homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż ze związków heteroseksualnych. Albo jak skomentować wypowiedź nauczycielki (ze stopniem doktora), z największego ośrodka miejskiego, która zwierza się uczniom: "ja jestem niewierząca, bo katolicy nie lubią gejów i zwierząt". Takie przypadki, a można podobne przytaczać w setkach, tysiącach - nie uprawniają do głoszenia tezy, że wielkie miasta to szczyt intelektu, a małe miasta (ileż cudownych inicjatyw np. z dziedziny kultury dzieje się się w małych miejscowościach!) to ciemnogród. Raczej z bólem serca należałoby skonstatować, że wielkie ośrodki (w tym niestety środowiska naukowe) ulegają degradacji intelektualnej z prędkością światła. A tytuły doktora, docenta czy profesora to w przypadku niektórych (na szczęście nie wszystkich) są przysłowiowym kwiatkiem do kożucha. O poziomie kultury osobistej, języku dyskursu "naukowego", świadomości patriotycznej ... nie wspomnę! Tak więc Autorko vel Autorze wpisu, jeśli nie chcesz dorównać do "poziomu" wielu niestety "intelektualistów" z wielkich miast - to: po pierwsze - myśl; po drugie - wyciągaj wnioski; a zwłaszcza - to po trzecie: mów językiem ludzkim, a nie językiem marginesu społecznego!!!
Walter2020.04.4 11:18
Dla polityków z PiS-u chęć wygrania wyborów prezydenckich jest ważniejsza, niż walka z pandemią koronawirusa. Kolejne ustawy zmierzające do przeprowadzenia wyborów, w dniu 10 maja ze strony rządzących świadczą o szaleństwie tych osób. Za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza w Polsce i szanse na reelekcję Andrzeja Dudy znacząco spadną. Dlatego Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński pragną zorganizować wybory prezydenckie w czasie pandemii koronawirusa. W wyniku tak zorganizowanych wyborów liczba zarażonych koronawirusem może się podwoić. Korespondencyjne głosowanie będzie oznaczało masowe zbieranie się osób i wzajemne zarażanie przed placówkami pocztowymi. Zdziwienie może budzić fakt, że elektorat pisowski jest bezkrytyczny w stosunku do tych szalonych pomysłów.
~gość2020.04.4 10:49
Brawo PIS! Alleluja i do przodu. PO niech szczeka a karawana idzie dalej.
Ogladaj Dom z papieru s4! ( Lacasa de papel )2020.04.4 10:16
SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel 4 Zapraszam Nowy sezon długo oczekiwanego serialu! https://filmvod.pl/movies/ spacer.png Tagi: SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel player, Dom z papieru vod, SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel premiera, Gdzie obejrzeć "SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel " online? SERIAL DOM Z PAPIERU La casa de papel 2020 Cały film Filmy online 2020 Całe filmy online
gosc2020.04.4 8:09
Pamiętajcie! Już nigdy lewica nie bedzie rządziła w Polsce!!!!!
empower2020.04.4 6:07
wpolityce i wszystko jasne. A GW jak zrobi swój sondaż? A wujek Gienek? Spytajcie lekarzy i pielęgniarki lepiej.
gumowa kaczka2020.04.3 22:06
wy nawet podczas okupacji robilibyście sondaże
Ksiadz Bartold2020.04.3 22:06
Czy sądaż był przeprowadzony metodą dzwonienia na telefony stacjonarne? Jesli tak, to gratuluje wiarygodnosci
Sks2020.04.3 23:29
Co pleciesz? Nie myślisz chyba? Człowieku, a kto teraz ma telefon stacjonarny w domu ! U każdego komora i to nie jedna!!
ada2020.04.3 21:52
Zobacz zdjecie , ktore mowi samo za siebie pod artykulem pt. " CHCEMY FAJTERÓW, NIE FRAJERÓW" na www.polishclub.org
Ogłoszenie2020.04.3 21:25
Jak zabierzecie 500+ to poparcie się skończy:Jakby nie było woda na mój młyn. Ja na tym zarabiam.Takoż na durnocie żądzących: Na spacer wyprowadzę: młodzież do lat 18-tu - Usługa podstawoawa - 30PLN/h.Dzieci od lat 14-tu 50PLN/h.Opcje:przewijanie niemowląt-10PLN od pampersa. Z muzyką-dopłata 10PLN/h.Na smyczy - dotyczy tylko młodzieży powyżej 8 roku życia -10PLN/h.Na smyczy z obrożą kolczatką dla wyjątkowo agresywnych + pała -dopłata 20 PLN/h.Młode powyżej 15 roku zycia- wezmę na chate gratis. Ze względu na rządowe obostrzenia, jednorazowo mogę wyprowadzić tylko jedną sztukę.Gwarantujemy zachowanie odstępu 3m ( pies wilczur,sztywny drążek z włókna szklanego,inne) Warszawa i okolice, tel 375 764 923
Sks2020.04.3 23:26
PIS nie zabierze 500+! Nie po to dawał! To Popsle mówią, że zabiorą! Nawet Kidawa teraz mówi, że trzeba coś z tym zrobić! Wiek emerytalny też mają wrócić,do większego, jak był poprzednio: 65/67 lat!
hrabia de zurek2020.04.5 9:09
znajdz se cos ciezkiego i tym ciezkim jeb sie w leb
3332020.04.3 19:59
POKOmuna nie potrafi rządzić doskonale o tym wiedzą.W tej lewackiej zbieraninie brak im mądrych ludzi, chcą odzyskać władzę dla obrony zrabowanego majątku 300 miliardów zł.który latami grabili a PIS ma zamiar im to odebrać dla ratowania gospodarki polskiej. POKOmuna jest gotowa wprowadzić stan wyjątkowy klęski a nawet STAN WOJENNY podobnie Jaruzelski prosił ZSRR o interwencje aby tylko utrzymać władze. Ulica zagranica stan wojenny POd płaszczykiem KONSTYTUCJA https://nczas.com/2019/09/09/walesa-pajacuje-nawet-na-weselu-wlasnej-corki-tym-razem-odswietny-kroj-koszulki-konstytucja-foto/
Krystian2020.04.3 19:25
Brawo PiS Dobrze! Tylko tak dalej
Walter2020.04.3 19:10
Za kilka miesięcy w Polsce będzie recesja gospodarcza i szanse Andrzeja Dudy znacząco się zmniejszą. Dlatego Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński chcą przeprowadzić wybory w dniu 10 maja, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Andrzej Duda złamał następujące artykuły konstytucji na które przysięgał mówiąc: "tak mi dopomóż Bóg": art 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Jest "prezydentem" niesamodzielnym posłusznie wykonującym polecenia Jarosława Kaczyńskiego. Dlatego bardzo negatywnie oceniam jego prezydenturę. Decyzja o lądowaniu w Smoleńsku spowodowała śmierć 96 osób. Decyzja o przeprowadzeniu wyborów w dniu 10 maja spowoduje śmierć znacznie więcej ofiar. Można to określić jako "do władzy po trupach".
Sylwia2020.04.3 22:45
Walter Co ty pleciesz? Najpierw zobacz co twoje POkemony z Tuskiem na czele, nagrabili w aferach i przekrętach ! Rozwalili naszą Gospodarkę, co sie dało to sprzedali! Stocznie też już mieli przygotowaną do sprzedaży! U nich nawet nasz PLL LOT nie był rentowny i miał być sprzedany ! A teraz co, nasz LOT nawet kupił niemieckie linie lotnicze ! Jak widać, jest we wspaniałej formie! No i co, doskonale wiesz, że to była zgraja grabieżców! To tylko kilka przykładów, a jest ich ok. tysiąca!
Sonia2020.04.4 10:35
Głosowanie ma być korespondencyjne,czy ty żyjesz dniem dzisiejszym,a może liczysz na niewiedzę ludzi ?
Weichsel2020.04.3 18:29
Dlatego PiSowi tak zależy na wyborach w maju.. wiedzą, że po epidemii wyjdzie na jaw ich nieudolność i złodziejstwo, wtedy nie będzie szans na wygraną.
Sonia2020.04.4 10:32
.......spokojna twoja głowa,PIS zyskuje a opozycja jest na aucie.
za zdarowie Ruski Konfederacja2020.04.3 18:19
Pytanie: Czy Konfederacja, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? Chcą! Pytanie: Czy Konfederacja, Bosak, Braun i inni kiedykolwiek skrytykowali carat Putina za okupacje Krymu i wywołanie wojny na Ukrainie? Nigdy, nawet słówkiem nie pisknęli. Pytanie: Czy Konfederacja, Bosak, Braun i inni nie udzielają wywiadów dla agencji Dmitry Pieskowa - Putina Hau Hau? Ciągle. Zatem: Czyj oni interes reprezentują? Wystąpienie Polski z NATO i EU oznacza kompletną katastrofę, a oficjalny antysemityzm kompletną izolacje Polski na forum międzynarodowym. Cuchnie cała ta Konfederacja i ich "leszki" kremlowską prowokacją aby wprowadzić chaos. A gdzie chaos tam tylko obcy interes robi swój interes.
mordechaj2020.04.3 17:27
Social Changes to przybudówka PiS. Te sondaże to ŚCIEMA. To jest "firma" współpracująca z braćmi Karnowskimi, którzy ją wylansowali. A wiadomo, że bracia Karnowscy biorą kasę od spółek skarbu państwa, a pośrednio od PiS. Jak PiS przegra, to Karnowscy pójdą na bruk.
Reytan2020.04.3 18:15
Pocieszaj sie ,ty czerwony wypierdku mamuta
...2020.04.3 18:33
Spierd.dal.aj umysłowo ograniczony człowieku.
Saki Faki2020.04.4 8:29
Proboszcz po pucowanku puszczał ci "Epokę lodowcową"?😄😄🤣🤣🤣
Bewq2020.04.3 17:23
Dla komuchów z PiS tylko koryto i lans się liczy... mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli.Dla komuchów z PiS tylko koryto i lans się liczy... mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli.
Reytan2020.04.3 18:13
Komuna Konfederacja Wspolna Ruska Racja.
Oloo2020.04.3 17:22
Nie lękaj się koronawirusa. Zabierz rodzinę,babcię,sąsiadów,znajomych i nie znajomych na wybory. Liczymy na Ciebie. Nasz prezydent Duda musi wygrać w 1 rundzie aby nie narażać zdrowia i życia Polaków w 2 turze. #zabierz babcie na wybory-DUDA2020
...2020.04.3 18:31
Weź wypier.dala.j z tym goownem.
Konfederacja2020.04.3 17:20
Wystarczy zerknąć na tenże sondaż, by dowiedzieć się, kto głosuje na PiS... to ludzie prości i niewykształceni, ze wsi, często ludzie starsi. Oni kupią każdy kit, wystarczy im wcisnąć trzynastkę i 500+. W RM i TVP nie powiedzą o zamykanych zakładach, szpitalach, rosnącej wg. GUS biedzie, aferach na rekordowe kwoty typu SKOK czy przyznawaniu sobie rekordowych nagród.
Reytan2020.04.3 18:11
Jestes antynarodowym kretynem. Lud prosty to jedyny prawdziwy narod,ty pretensjonalny kabotynie i wrogu Polski.
satyr2020.04.4 6:19
Prosty, ale nie przygłupi i zacofany.
diki2020.04.3 18:19
wicie rozumiecie ..i wicie Apostołowie to byli nie wykształceni... oprócz Judasz co wykształcony był i zdradził ... a wykształcenie faryzeusze Jezusa na śmierć skazali wicie rozumicie ..nie ruzumicie wykształcony konfederato... więc wicie konfederato że czasem tak było że te wykształciuchy to kompletne idioty... pewnie teraz nie inaczej...
src2020.04.3 19:44
Korwin do "słonecznej jesieni" Ciężko do zrozumienia jąkała chce kierować państwem... Nosz ku...a m.ć, czy korona wirus jusz atakuje mózgi ludzi???
:D2020.04.3 20:28
A kto wciska ten kit tym prostym ludziom? Pewnie Ci młodzi wykształceni, pokrętni ludzie z miast. :D Ciekawe co Twoi konfederaci wcisnęli w Twój mózg, że tak im zawierzyłeś? Chyba tylko obietnicę stołka i to jeszcze wtedy jak się wykażesz :D Idąc Twoim torem myślenia to też jesteś "prosty, niewykształcony starszy człowiek - ze wsi" :P
Stachu2020.04.3 17:18
A PIS punktuje psychiatryk i spokojnie robi swoje: - odzyskuje od złodziei (głównie z PO i PSL) miliardy i daje rodzinom (500+), dzieciom (dobry start), emerytom (podważki świadczeń, darmowe leki, obniżenie wieku), niepełnosprawnym (dostępność+ i 500+), rolnikom (dopłaty, odszkodowania, holding skupu, handel), młodym (mieszkanie+, ułatwienia w biznesie, b. niskie bezrobocie), gminom (drogi lokalne, mosty, obiekty sportowe i inne), Polsce (przekop mierzei, CPK, gazociąg z Norwegii i rozbudowa gazoportu, porty morskie i żegluga śródlądowa, bezpieczeństwo Polaków itd, itd, i kolejno wprowadza reformy państwa (obecnie reforma sądownictwa, a w najbliższej przyszłości reformy urzędów i urzędników oraz repolonizacja mediów) ....................... I systematycznie zyskuje w sądażach. Obecnie już >50%. BRAWO !!!
Bewq2020.04.3 18:25
Głupcy wszystko kupią... PISowskie złodzieje to cała masa afer na gigantyczne kwoty typu SKOK, wszechobecne kolesiostwo, państwo w ruinie na każdym polu i galopująca bieda wg. GUS... no, ale to trzeba myśleć, a ciebie to widać przerasta...
Sks2020.04.3 23:16
Bewq Co ty pleciesz!? Powaliło cię chłopie? O jakich głupkach piszesz? Nie czytasz co tu we wpisach przytaczają piszą od kilku dni o Aferach Tuska rządu ? Poczytaj: " 500 AFER I PRZEKRĘTÓW POPSL..." Jak się zapoznasz, to porozmawiamy! Zobaczysz ile i jakie są ogromne te Afery przez 8 lat za rządów TUSKA ! Ponad 860 MLD zł! Tego nikt nie przebije ! Przecież to tyle co TERAZ DWA BUDŻETY ROCZNE PAŃSTWA ! MIEŚCI SIĘ CI TO W GŁOWIE ? BO MI NIE ! To długa tabela, wykaz po kolei każdej afery ,czy przekrętu! Każda omówiona z nazwiskami ! Toczy się śledztwo w wielu przypadkach ! DLATEGO TAK PO WRZESZCZY, BO SIĘ BOJĄ, ŻE WIELU Z NICH PÓJDZIE DO KICIA ! PONIAŁ?
Sonia2020.04.4 10:30
......właśnie ,trzeba myśleć ,a ciebie to bardzo przerasta.Każdy wie co zrobił ten rząd dla ludzi. Nie błaźnij się.
Dam2020.04.4 17:29
Co zrobił dla ludzi? Zabrał im więcej pieniędzy niż poprzedni, żeby część tych pieniędzy oddać części tych ludzi, a resztę zostawić sobie? Niech oni już dla mnie nic nie robią
Ksiadz Bartold2020.04.3 22:09
Stachu,idz pracowac do komisji wyborczej, żone poslij i rodzinę. Epidemia wyhamuje w maju, wiec nie musicie nosic maseczek. Dalsze instrukcje dostaniecie w Wiadomosciach TVP. Za ojczyzne z koronawirusem!
moderator2020.04.3 17:17
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Piotr Nowak, Leszek, katolik, Urszula, Marek, Pisbusters, Marcin.., BOGAnieMA, Katolicka Kretynizacja Polski ... Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
anonim2020.04.3 17:16
Wybitnie antypolski rząd PiS realizuję politykę swych mocodawców z USA i Izraela... wystarczy poczytać wypowiedzi Dudy, Terleckiego, Emilewicz lub Morawieckiego.
Reytan2020.04.3 18:07
Tak mowia agenci Putina,i Arcy-KABOTYN Kurwin.
Sławek2020.04.4 3:38
Jakieś na swoje brednie?
Pisbusters2020.04.3 17:15
Do zwolenników PIS-normalnych ludzi- Polaków ! Nie komentujcie wpisów osobników należących do PO-je-bów, śmierdzącego lewactwa i tęczowej zarazy. Dlaczego ? Jeśli skomentujecie wpis kogoś, kto ma przynajmniej trochę oleju w głowie, to ten/ta będzie się starał/a analizować, wychwycić błąd, poprawić pogląd. Natomiast komentowanie głupich ludzi, w tym przypadku potomków ruskiej swo-łoczy nic wam nie daje, bo oni mają poodwracane mózgi, do których nic nie dotrze, a zatem wasza praca jest zbyteczna ! Prosimy was o pisanie własnych komentarzy jedynie do artykułu i ignorowanie wpisów lewackich debili.
Bewq2020.04.3 18:27
"Normalny polak"... czyli przygłupa twojego pokroju żyjącego z lewackiego 500+? Nie mającego o niczym pojęcia, umiejącego jedynie pluć jadem, jak nakazał towarzysz Piebiak?
...2020.04.3 18:30
No więc, zwolenniku PISu, jesteś średnio wykształcony albo wcale, korzystający z jednego źródła informacji, bez honoru i bez instynktu samozachowawczego opierając całe swoje życie na katolickim czary mary. Cos się nie zgadza?
Iwo2020.04.4 9:53
Tak wszystko, a jestem zwolennikiem Pis-u.
Urszula2020.04.3 20:08
Żeby wyłapać wasze błędy to nie trzeba się nawet starać. Ot, wystarczy przelecieć wzrokiem i już cię mamy. :D Jesteście zbyt prymitywni. W tym sęk. :D
Sks2020.04.3 22:54
"Urszula" Keller.....itd... Aj , waj ! Znalazł się, co uważa że pozjadał wszystkie rozumy, a tu tymczasem ledwo co podniósł głowę ze swojego szamba pedziowego! UWAŻAJ, BO JESZCZE PĘKNIESZ Z TEJ PYCHY! PO TAKIM BUFONIE BĘDZIE WIELKI HUK !
satyr2020.04.4 6:18
Ale zdajesz sobie przygłupie sprawę,że to twoje infantylne potupywanie nogą na nikim wrażenia nie robi?
anonim2020.04.3 17:15
Nic dziwnego... jak mawiał Korwin "demokracja to ustrój głupców"...
Reytan2020.04.3 18:05
Nic dziwnego,Kurwin to rzady Putina
sct2020.04.3 19:43
Korwin do "słonecznej jesieni" Ciężko do zrozumienia jąkała chce kierować państwem... Nosz ku...a m.ć, czy korona wirus jusz atakuje mózgi ludzi???
jan2020.04.4 6:20
większego głupka od ciebie nie ma
Saki Faki2020.04.4 8:26
Brawo kolego, ustrzeliłeś aż trzech idiotów, chylę czoła.
Pisbusters2020.04.3 17:13
Ja pier-dolę ! PIS ponad 50% poparcia, a Andrzej Duda 55% !!!!!!!!!! Nie pytajmy durniów z opozycji, nie pytajmy Gowina - tylko procedujmy ustawę o wyborach korespondencyjnych. Jeśli opozycja i frakcja Gowina będą przeciwni i nie przyjmą ustawy , to wtedy 10 maja dowody osobiste i długopisy w łapy i do urn wyborczych w maskach i rękawicach ! I powtarzem: Wybory nie są obowiązkowe !
Sauron2020.04.3 17:03
W trakcie epidemii większość rządów zyskuje na poparciu. Ale ciekawe co będzie jak ta się skończy a kryzys zajrzy ludziom do portfeli. Wtedy nagle okaże się, że polityka rozdawnictwa i kupowania głosów za pieniądze z budżetu zrujnowała nasz kraj. A poparcie zacznie spadać na łeb na szyję.
Reytan2020.04.3 18:03
Komuna Konfederacja Wspolna Racja.
Henryk2020.04.4 9:46
A co się działo z pieniędzmi,gdy nie było rozdawnictwa?Było dzielenie pieniędzy między swoich,czyli zawłaszczanie,pieniędzy całego narodu!?Wtedy obowiązywała zasada ,,ni ma piniyndzy,piniyndzy ni ma i nie byndzie dla narodu"!!!A jak będzie trwoga,to nogi zapas i na Wyspy Szczęśliwe,bo oni kupili sobie już wszystko za nasze pieniądze i mogą wszystko!Kryzys Sauronie dotyka zawsze biedniejszych,a nie bogatych!Na wojnę pójdziemy,, my naród", a oni zawiną się na Wyspy Szczęśliwe!A zastanów się Sauronie,...naród po raz pierwszy zaczął być sprawiedliwie traktowany,bo pieniadze z budżetu są też narodu,a nie tylko tych ze specjalnej kasty!!!Domokracja-to rządy ludu,...(demos-lud)!
Sonia2020.04.4 10:27
100/100
PiS PO jedno zło2020.04.3 17:01
Konfederacja ) razy w TVP info. oto "katolicy" z PiS...Bandyterka taka sama jak reszta bandy 4. https://www.youtube.com/watch?v=X4tQM_X6--w
Reytan2020.04.3 18:02
Glosuj na Kurwina,bedziesz mial Putina i eksterminacje Narodu.
S\305\202awek2020.04.4 3:35
Śmiesznej proputinowskiej partyjki nie ma w Sejmie według tych sondaży? Jak mi "szkoda".
Michał Jan2020.04.4 11:39
Wyznawca przekazów z Nowogrodzkiej nie zrozumiał, że jest pod podium, a nie pod progiem wyborczym. Pisactwo, to stan umysłu...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.04.3 16:53
Tu epidemia, a frądla się onanizuje sondażami ...
:P2020.04.3 20:03
Tu epidemia, a ty się onanizujesz frądlą ...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.04.3 20:09
Jest jednak dyskretna różnica między robieniem badań i pisaniem artykułów, a skromnym jednozdaniowym komentarzem jakiegoś obojętniaka. Ale masz rację, trochę sobie robię dobrze frądlem. Tak tu zabawnie :)
Sylwia2020.04.3 22:29
PO 11........." Naprawdę ci tu dobrze na Frondzie? No to ty jesteś prawdziwym masochistą! Przecież nikt nie ma o tobie dobrego zdania? Sam o to zadbałeś, pisząc wiele wulgarnych wpisów, nawet na siebie! To ci przyjemność sprawia?? Całkiem jesteś porąbany!!!!!
mikal2020.04.3 22:23
Lechu K. ! "Po 11.....! " Łatwo cię poznać ! "Głodnemu chleb na myśli. Prawda? Tak o tym często piszesz, czy tylko tyle już możesz? To byłoby dobrze! Dzieci już nie krzywdziłbyś!
PL2020.04.3 16:44
Jakim durniem trzeba być, żeby głosować na PiS?
Michał Jan2020.04.3 16:57
Trzeba być takim fajtłapą, który myśli, że bez plusów od Papy Jarka w życiu sobie nie poradzi. No bo jeszcze wierzyć, że PiS jakimś konserwatyzmem, czy patriotyzmem się charakteryzuje, to już trzeba wznieść się na wyżyny naiwności.
Obserwator2020.04.3 17:19
Takim durniem jak ty palancie porąbany
...2020.04.3 18:28
Fajnego macie naczelnika, nie ma co. Bez konta, bez prawa jazdy, singiel z kotem, oderwany od rzeczywistości starzec z urojeniami maniakalnymi. W życiu nie parał się uczciwą pracą, cały czas na koszt podatników. Takiej osobie nie dałbym poprowadzić nawet kiosku, a wy mu dajecie możliwość decydowania o całym kraju.
PO-platformerska Kretynizacja Polski2020.04.3 19:32
Wy macie lepszego rudego huna ktory,dla kariery sprzedałby wszystko nawet duszę i kraj.Postczerwone ścierwa get out of Poland !
PL2020.04.3 19:35
Mocno ograniczony jesteś. Nie wszyscy widzą tylko PiS lub PO.
:D2020.04.3 20:09
W tym kraju masz do wyboru tylko te dwie partie. Jeśli tego dzisiaj nie rozumiesz to znaczy, że jesteś jeszcze mocniej ograniczony :D
aha2020.04.3 20:17
Właśnie przez takich jak ty mamy tylko dwie partie, które się liczą.
:D2020.04.3 20:46
A co? Mam ufać Jasiom Wędrowniczkom, którzy w ciągu ostatnich 15 lat zmieniali po 5 razy partie?
turkuć podjadek2020.04.3 18:17
tak , trzeba być wielkim durniem by głosować na PIS ..... ale by głosować na POKO , to trzeba być pantofelkem , no może bezmózgowiem , larwą .... albo innym pierdoniem .....
PL2020.04.3 18:51
Coś w tym jest. PiS PO jedno zło.
Popierd. Mozgi2020.04.4 5:49
Gdyby głupota miała skrzydła to pisie by latały jak wróble bo mozgu maja role samo
Sok z buroka2020.04.3 19:10
Pewno takim jak ty.
Sławek2020.04.4 3:08
Jakim zerem intelektualnym trzeba być, aby głosować za PO i innymi szkodnikami Polski i Polaków?
Sonia2020.04.4 10:25
Jakim durniem trzeba być ,aby głosować na opozycję ?Co nas czeka jak oni wygrają ? Powrót do tego co było ?
Stach2020.04.4 11:02
Jakim durniem trzeba być aby głosować na PO,SLD ,PSL. To jedna ta sama brać. Chyba po to aby być dalej okradanym. Lepiej niech kradną aby tylko PIS nie rządził. To chyba tak to działa.
F-35 triple ace on a bombing run2020.04.3 16:41
A gdzie maseczki? A gdzie przepisowa odległość 2 metrów?
Otto2020.04.4 18:13
Mam jeszcze wiarę, odmieni się los Znów kwiatek do lufy wetknie im ktoś