Ta historia zasługuje na miano prawdziwego apogeum szaleństwa lewicowych ideologii, które rozlało się po świecie. Matka i syn razem zmienili płeć i teraz są "ojcem i córką".

Przypadków transseksualistów pochodzących z jednej rodziny, którzy wspólnie zmienili płeć, jest bardzo niedużo, co stawia pod znakiem zapytania tezy lansowane przez zwolenników ideologii gender, jakoby transseksualizm miał podłoże genetyczne. Dotąd najbardziej znani krewniacy, którze wspólnie zmienili płeć to amerykańscy reżyserzy filmowi bracia Wachowscy (twórcy "Matrixa"), którzy stali się "siostrami Wachowskimi". Jednak ta historia przebija nawet wyczyny słynnych filmowców...

Corey Maison powiedział swoim rodzicom, że czuje się kobietą, cztery lata temu. Rok temu jego matka Erica stwierdziła, że czuje się mężczyzną. Teraz matka i syn są w trakcie procesu zmiany płci.

Erica Maison, która teraz ma zamiar zostać Ericiem Masionem, przyznała, że wyznanie jej syna ją ośmieliło do podjęcia decyzji o zmianie płci. Twierdzi, że żałuje, że zdecydowała się na to tak późno.

Obydwoje dokumentują postępującą "przemianę" za pośrednictwem kont w portalach społecznościowych. Co więcej, chętnie udzielają wywiadów i pokazują się w telewizyjnych programach.

emde/torontosun.com