Śmierdzący biznes pod przykrywką ekologicznej działalności? Magazyn Śledczy Anity Gargas - zdjęcie
04.03.21, 11:35Screenshot Youtube

Śmierdzący biznes pod przykrywką ekologicznej działalności? Magazyn Śledczy Anity Gargas

4

Cuchnąca maź i śmieci w lesie. Urzędnicy przerzucający się odpowiedzialnością. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” na tropie śmierdzącego biznesu prowadzonego pod przykrywką ekologicznej działalności.

Czy brak norm dla tzw. kompostu nieprzydatnego otwiera furtkę do „rekultywowania” gleby toksycznymi substancjami? Dlaczego w tej sprawie milczy Ministerstwo Klimatu i Środowiska? Co wiadomo o firmach, które otrzymały zgody na rekultywację takimi odpadami? Co naprawdę zawierają ładunki zwożone w ramach rekultywacji w Mirocinie? Dlaczego, mimo wielu kontroli WIOŚ, inspektorzy ani razu nie pobrali próbek odpadów do badania? Czy to możliwe, że stopień toksyczności ładunków badany jest „na oko”? Kto w nagłym trybie zmienił klasyfikację składowiska i wydał zezwolenie na przywóz kolejnych śmieci? „Magazyn Śledczy Anity Gargas” w czwartek o 21:55 w TVP1.

Komentarze (4):

APEL2021.03.8 12:11
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Grizzly2021.03.4 14:56
Piękny tytuł, nareszcie! Śmierdzący biznes - Magazyn Śledczy.........
Grizzly2021.03.4 17:10
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
AAAtomek2021.03.4 13:42
Brawo!! Cela+ czeka na członków mafii śmieciowej, która rozszalała się po 2015 roku.......