Służby Hiszpanii: Do UE przyjadą setki terrorystów! - zdjęcie
11.09.15, 09:43

Służby Hiszpanii: Do UE przyjadą setki terrorystów!

3

Hiszpańskie służby bezpieczeństwa nie mają wątpliwości: do Europy przyjadą całe setki islamistów z Państwa Islamskiego! Terroryści kupili sobie fałszywe paszporty i mogą teraz bez przeszkód wjechać do Unii Europejskiej.

Portal pch24.pl powołując się na doniesienia agencji prasowej EFE pisze, że hiszpańska ambasada w Turcji ma dowody na kradzież ok. 1500 syryjskich paszportów. Dokumenty są już w obrocie, można kupić je za 2500 dolarów. I właśnie tyle płacą za nie ekstremiści z ISIS. Według agencji EFE kupili już większość skradzionych paszportów.

A to oznacza jedną rzecz: dżihadyści będą mogli bez żadnych przeszkód wjechać na terytorium Unii Europejskiej! Wystarczy, że podadzą się za prześladowanych chrześcijańskich syryjskich szewców… Niestety, terroryści będą mogli się dostać do Europy nawet pod płaszczykiem wyznawców Chrystusa. To kolejny dowód na to, że masowa, nagła imigracja to po prostu dramat dla naszego Kontynentu. Nie mamy nic przeciwko pomaganiu ludziom: ale trzeba to robić z głową! To, co dzieje się dziś na granicach UE, to lewacki absurd, a nie racjonalna polityka. 

bjad

Komentarze (3):

anonim2015.09.11 9:59
: (
anonim2015.09.11 12:43
Na co my czekamy dlaczego nie przywraca się kontroli na granicach chociaz ograniczonej do kolorowych.
anonim2015.09.11 12:45
tren daj spokój z twoja demagogią, Wróg u bram rozumiesz. Koń trojański wjeżdża wciagany przez niemców.