Senator PO GROZI politykom, którzy mogliby przejść do PiS? Szokujące słowa!!! - zdjęcie
18.10.19, 17:31Platforma Obywatelska RP from Polska [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

Senator PO GROZI politykom, którzy mogliby przejść do PiS? Szokujące słowa!!!

42

"Jeżeli ktoś ma odwagę taką, żeby zaryzykować swoje życie, swoich dzieci i wnuków, to proszę bardzo"- powiedział Jerzy Federowicz, senator Koalicji Obywatelskiej.

Senator Platformy Obywatelskiej Jerzy Fedorowicz został zapytany o to, czy któryś z polityków Koalicji Obywatelskiej zdecyduje się na przejście do Prawa i Sprawiedliwości.

Zdaniem Federowicza, osoba która „w momencie, kiedy tak ważna rzecz się stała w polskiej polityce, nagle zmieni front, będzie obłożona anatemą do trzech pokoleń”. Dodał, że musiałaby to być osoba, która miałaby odwagę „zaryzykować swoje życie, swoich dzieci i wnuków”.

Przypomnijmy, że w Senacie przyszłej kadencji, Prawo i Sprawiedliwość posiada 48 senatorów, tyle samo mają w swoich szeregach złączone siły Koalicji Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Opozycja może jednak liczyć na głosy 3 senatorów niezależnych, którzy z nią sympatyzują. Jednym z nich jest m.in. Stanisław Gawłowski, członek Platformy Obywatelskiej, na którym ciążą prokuratorskie zarzuty.

yenn/Tysol.pl

Komentarze (42):

historia lubi sie klaniac2019.10.21 17:13
juz caryca Katarzyna insrtuowala swoich wyslannikow jak zniszczyc Polske!!!! sklocic narod !!!! i udalo sie ! widzac i slyszac takie badziewie z musze przyznac , ze robota ruskich po uplywie 200 lat sie udala, chociaz w miedyczasie mieismy dwie wojny swiatowe.... ale ta niemiecko ruska caryca wiedziala jak zniszczyc narod polski , dajac juz kupe lat temu wskazowki dot, postepowania wobec polskiemu narodowi!!! totez boleje nad tym jak teraz usilujemy niszczyc historie!!! ....
krzysztof2019.10.19 14:21
POLACY TO LEWAK I KOMUNISTA STOSUJE ESBECKIE METODY WALKI POLITYCZNEJ DLACZEGO MILCZYMY DLACZEGO PROKURATOR JESZCZE SIĘ NIM NIE INTERESUJE ZDRAJCY NIC NIE UGRACIE PRZEGRACIE I W POLSCE I W EUROPIE
Wojtek Polak 2019.10.19 14:00
stary grzyb a jeszcze śmiercią grozi. oj niedługo przyjdzie ci zapłacić za swoje słowa i czyny. mafioza od siedmiu boleści.
Pod rozwagę2019.10.19 12:51
Tą nienawiść totalnych może zneutralizować tylko nieustanna, wytężona modlitwa milionów Polaków za Ojczyznę. Tylko mocą modlitwy będzie można pokonać zło, jakie się dzieje u nas. Wystarczy przypomnieć cud pod Lepanto, pod Wiedniem, cud nad Wisłą, oraz wycofanie się Sowietów z Austrii. Tylko dzięki modlitwie szatan zacznie tracić kontrolę nad ludźmi którzy czynią teraz zło. Dlatego zachęcam do modlitwy za Ojczyznę już dziś. Zamiast rozpaczać nad złem u totalnej opozycji lepiej ten czas spożytkować na modlitwę - bo WARTO. Wtedy dużo więcej dobrego zdziałamy.
Pod rozwagę2019.10.19 12:50
Tą nienawiść totalnych może zneutralizować tylko nieustanna, wytężona modlitwa milionów Polaków za Ojczyznę. Tylko mocą modlitwy będzie można pokonać zło, jakie się dzieje u nas. Wystarczy przypomnieć cud pod Lepanto, pod Wiedniem, cud nad Wisłą, oraz wycofanie się Sowietów z Austrii. Tylko dzięki modlitwie szatan zacznie tracić kontrolę nad ludźmi którzy czynią teraz zło. Dlatego zachęcam do modlitwy za Ojczyznę już dziś
matylda2019.10.19 9:46
Bardzo dobrze powiedzial. Nie po to, jak w moim i meza przypadku, stracilismy caly dzien, zeby oddac glos i nagle dowiedziec sie, ze byl to dzien stracony. Sama dolacze do anatemy a znam niezle zaklecia. Sprawdzaja sie.
toja2019.10.19 8:59
Bolszewicy z PIS chcą większości w senacie i przed żadnym świństwem się nie cofną.
Toni2019.10.19 18:08
Ty durna babo To z PO Śledzińska-Katarasińska która się dostała do Senatu była bolszewickim paskudztwem w PZPR za PRL.W POKO są z N bolszeickie dzieci z Lubnauer i dużo zdrajców POniemickich z PO.
ada2019.10.19 8:32
Staruchu, a co będzie, jak Bóg przypomni ci o swoim istnieniu? Nie nadymaj się tak, bo pękniesz. Senator? POmyłka.
rzymko2019.10.19 8:22
znów następny aktorzyna zabrał przemówił złotymi słowy ... ech żal takich miernot ...
Validol2019.10.19 8:15
Bardziej wiarygodnym , wygłaszając tą kwestię , byłby senator Michał Kamiński , który jeszcze nie zaliczył partii Wiosna i Ruchu Autonomii Śląska .
Komunikat partyjny2019.10.19 6:53
Z mafii się nie wychodzi!
Jan Radziszewski2019.10.19 4:37
Jak komu piekło pisane to zostanie członkiem masońsko żydowskiej PO KO tj dołączy do 30 miliardów ludzi potępionych Pan 12.09 br - Działanie syna zatracenia, Antychrysta zakończy ostatni bój i walka ze Świętym Michałem Archaniołem. Aniołowie, wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uruchomią cztery żywioły ziemi, która pochłaniać będzie miliardy istnień. Z tych, którzy będą ginąć w tym czasie nie będzie nikt wysłuchany, bo nie odwrócą się od zła, które czynią. Na 1 000 000 (milion) ludzi zginie około 989 954, a zostanie 10 046. Z tych co umrą, do piekła pójdzie 743 521 osób, bo nie będzie nikogo, kto będzie chciał ich ratować, reszta, czyli 246 433 na milion trafi do czyśćca. Kochani, teraz rozgrywa się bój o wasze dusze, bój srogi, w którym złe duchy wytaczają najcięższe „działa”. Demon przez wiele lat przygotowywał grupę swoich sług, które teraz objęły rządy we władzach świeckich i kościelnych. Oni czynią wszystko, aby zniszczyć Kościół Święty, myślą, że jak teraz opanowali jego struktury i kontrolują każdy jego ruch, że całkowite pokonanie jego jest jedynie kwestią niedługiego czasu. Obecne struktury Kościoła zostaną pokonane już niedługo. Syn zatracenia, Antychryst, będzie czynił wiele swoich wysiłków, aby zabić jak najwięcej z was. W tym czasie na 1 300 000 000 (miliard trzysta milionów) katolików śmierć męczeńską może ponieść 1 200 000 000 (miliard dwieście miliomów). Z całego stanu kapłańskiego przy życiu na 1000 kapłanów może zginąć męczeńsko 990, a biskupów na 1000 zginie 998, kardynałów zostanie tylko kilku.
KRK2019.10.19 0:30
Fedorowicz, jeżeli to czytasz ! Uważaj, co mówisz! TO SĄ GROŹBY KARALNE! Jeżeli coś komuś z nich się stanie, to chłopie bekniesz ! Nie pomoże ci immunitet ! Kogo my mamy w Senacie ? Gangstera?
zbycho2019.10.18 23:58
Pachnie czosnkiem na milę.
Pet2019.10.19 1:40
Aleś Pan jeb...ty
K.A.2019.10.18 23:36
Tego senatora nie można skazać na infamię. Można tylko powiedzieć milcz chamie.
ed2019.10.18 23:10
Zanosi się na mordobicie. Lepiej żeby bydło wszelkiej maści nie prowokowało więcej narodu, bo może dostać sromotnego łupnia. Rodzą się nam nowe"elity" raczej złodziejskie. Czego tak zacięcie bronicie, przecież nie interesu narodowego, tylko prywaty. Własnej doopy i własnej wolności. Przy korycie byliście ślepi i głusi na problemy społeczeństwa. Podobno większość spraw nawet służba zdrowia podlegała samorządom. Więc jak wy, złodziejska zgrajo, chcecie uzdrowić ten kraj? Splądrować do reszty to co pozostało?
Moshe Cvel2019.10.18 21:57
Ten stary komuch z Nowej Huty administrator teatru towarzyszy aktorów Ludowego pieprzy jak potłuczony bo sam jest wyciągniętym ze śmietnika historii zombiakiem z krwawymi pośladkami
Czarek2019.10.18 20:12
PO to wkurzone stado wściekłych zawiedzionych baranów, które oderwane od pastwiska na którym obok trawy wyżerali ośmiorniczki i kręcone w obfitości lody, zdecydowani są zabić każdego intruza, który wejdzie im pod ich barani łeb. W oczach mają obłęd nienawiści, z pyska cieknie im ślina zmieszana z krwią przygryzionych ze złości warg a nozdrza buchają smrodem padliny - ich przegniłego, psującego się wnętrza.
Don Vito Corleone2019.10.18 19:36
Z MAFIĄ nie ma żartów ...
Czarek2019.10.18 20:14
Problem polega na tym, że jednak są, tylko godne politowania.
rtt2019.10.18 19:32
Przestępcza Organizacja
Oni już się nawet z tym nie kryją ...2019.10.18 19:32
Przynajmniej jest już pewność z czym mamy do czynienia w PO ...
Agata2019.10.18 19:32
"W małej izdebce, tuż obok łóżka, Z różańcem w ręku klęczy staruszka Czemuż to babciu mówisz pacierze? Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę. Wierzę, że te małe paciorki z dębiny Moc mają ogromną, odpuszczają winy Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy Pierwsza dziesiątka jest za papieża Niech nami kieruje, Bogu powierza. Druga w intencji całego Kościoła Modlitwą silny wszystkiemu podoła. Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie A może w czyśćcu, lub większej potrzebie Czwartą odmawiam w intencji syna... Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości Dał wolną wolę dla całej ludzkości. Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga Nie wini siebie, lecz zawsze Boga. Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę, Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę, Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu. Awantury, alkohol, płacz i siniaki Czemu swym dzieciom los zgotował taki? Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia, Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia. Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki, Bogu polecam swych wnucząt udręki, Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty, Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty. "Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie. Na nic te posty i twoje modły, Bo los już taki musi być podły." Płacze staruszka, drżą wątłe ramiona. Wie, że jest chora, niedługo skona. Co będzie z synem, z jego rodziną? Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną? I zmarła nieboga. Wezwano syna Ten twardo powiedział - nie moja to wina. Lecz widząc w trumnie matki swej trupa, Poczuł jak mu pęka na sercu skorupa. Zobaczył różaniec swej zmarłej matki, W miejscu czwartej dziesiątki zupełnie gładki. Nie ma paciorków - patrzy i nie wierzy, Palcami starte od milionów pacierzy. Tylko piąta dziesiątka była jak nowa, Przypomniał swe kpiące o niej słowa. Na palcach zobaczył od łańcuszka rany, Wybacz mi - krzyknął - Boże mój kochany! Ożyło w końcu syna sumienie, Przysięgam ci matko, że ja się zmienię. Całował zimne swej matki dłonie, Twarz łzami zoraną i siwe skronie. Rzucił nałogi, oddał się Bogu, Szczęście gościło w ich domu progu. I codziennie wieczorem, całą rodziną, Różaniec mówili za matki przyczyną..”
KRK2019.10.19 0:25
Agato, przepiękny wiersz! Jaka głęboka treść ! Dzięki. Daje dużo do myślenia !!!
sonia2019.10.19 9:10
Piękny wiersz,łzy same cisną się do oczu.
Artur2019.10.19 9:23
Dobrą praktyką jest umieszczenie informacji kto jest autorem wiersza ,skoro Agata tego nie zrobiła ja napiszę że wiersz pochodzi z tomiku "Jego śladem" Jacka Daniluka a jego tytuł Różaniec
prawnik2019.10.19 17:14
Zgodnie z Prawem Autorskim - prezentując (skopiowane): wiersze, fotografie, teksty itp. NIE SWOJE - bezwzględnie NALEŻY podać AUTORA oraz link potwierdzający skąd zaczerpnięto tę informację. Brak powyższego - nosi znamiona PLAGIATU.
POdejrzliwy2019.10.18 19:30
Czy seryjny samobójca znowu zacznie działać ...?
Barbara 2019.10.18 19:30
Senator nie zna prawa ???Grozby są karalne !!!!
Don Vito Corleone2019.10.18 19:28
MAFIA nigdy nie wybacza ...
Polak Ateista Durny Gej2019.10.18 18:46
A to co za PO-jeb ten Fedorowicz ?!!! Artysta komik ?!!
Gon bolszewika2019.10.18 18:38
To jest mafiozo - inaczej bandyta, a to są groźby karalne! Jeśli na takiego zbója nie ma prawa, to gdzie my żyjemy? Co to za kraj? A co będzie jak dojdą do władzy? Jak mówił mędrzec Wałęsa - będzie wojna domowa..
anonim2019.10.18 18:30
Obywatelu popatrz na ta pusta gebojade
Kazimierz2019.10.18 18:25
Aż się wierzyć nie chce, ile potencjalnej nienawiści gromadzą w sobie tatalniacy. Senat będzie należeć do PIS-u, czy to się komuś podoba, czy nie. Ludzi zawsze ciągnie do lepszych.
ff2019.10.18 18:07
To typowa formuła w ramach dintojry. DINTOJRA - nazwa sądu rabinackiego wydającego orzeczenia w sprawach cywilnych Żydów w ramach autonomii gmin żydowskich w diasporze. Nazwa pochodzi z języka hebrajskiego, gdzie słowo din oznacza sąd, a słowo tora prawo. W późniejszym czasie nazwa została przejęta przez środowisko przestępcze, w którego żargonie oznacza krwawą rozprawę wyrównującą rachunki
AB2019.10.18 18:03
Zbrodnicza mafia nie przebacza do piątego pokolenia. Co za ohydni ludzie!!! I to mają być senatorzy RP???? Boże, wyciągnij sprawiedliwą dłoń!!!!
vwłodas2019.10.18 20:31
Stalinowcy nie cofają wyroków śmierci nigdy...Wyroki śmierci Stalina na Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i ich rodzin nie zostały nigdy cofnięte i obowiązują do dziś.
XYZ2019.10.18 18:00
Ma racje
412019.10.18 17:59
frondko sa tu jest szokujace , prawda mocne slowa , ale beda skuteczne
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.19 10:18
Każda mafia za zdradę kara śmiercią ten ciul z PelO o tym przypomniał