Satanista Nergal chce adoptować dziecko z Afryki! - zdjęcie
22.01.15, 11:57fot. JoshLowe/Wikimedia COmmons

Satanista Nergal chce adoptować dziecko z Afryki!

13

Adopcja wirtualna to szczytny cel. To projekt prezenterki Omeny Mensah, która założyła fundację Omenaa Foundation. W dwóch słowach: celem fundacji jest zbiórka i przekazywanie przekazywanie pieniędzy afrykańskim dzieciom. Chodzi o zapewnienie im edukacji.

Ale fakt, że jednym z takich opiekunów mógłby być "Nergal" dreszcze przechodzą przez ciało. Omena pozytywnie jednak ocenia pana satanistę, o którym mówi: " Kiedy odwiedziłam Nergala przy okazji nagrywania jednego z odcinków „Domów Gwiazd”, wywiązała się luźna rozmowa na temat adopcji dzieci, powiedziałam mu o swoim pomyśle, a on bardzo pozytywnie na niego zareagował. Dlatego mam nadzieję, że gdy uda mi się wreszcie uruchomić ten projekt multimedialny, to również on wesprze jakieś dziecko. Będzie mógł na przykład uczestniczyć w opłacaniu edukacji swojego podopiecznego -powiedziała w rozmowie z Newseria.pl.

Żart? Niestety nie. Widać, że dla ludzi ze świata celebryckiego nie jest istotne to, że Nergal to postać wroga kościołowi a tym samym jego nauce, czyli rodzinie, wartością obiektywnym, prawu naturalnemu etc. Dzieci przed Nergalem trzeba chronić, a nie dopuszczać tej demonicznej postaci do najmłodszych.

mm/newseria.pl

Komentarze (13):

anonim2015.01.22 12:13
A skąd wnioski, że Nergal jest przeciwny "rodzinie, wartościĄ obiektywnym, prawu naturalnemu"? Trzeba być katolikiem, żeby powyższe szanować? I generalnie piękny ten artykuł- a co tam, ze jakiemuś dziecku mogłoby być lepiej nie?
anonim2015.01.22 12:14
@swojski_lewak pan debil brzmi zdecydowanie lepiej...
anonim2015.01.22 12:43
@heteronormatywny: Nie, pan Nergal nie będzie molestował tego dziecka - z tego, co mi wiadomo, nie jest on katolickim księdzem.
anonim2015.01.22 13:00
@nieMy "Listy starego diabła do młodego". Poczytaj. Łagodność, kultura osobista, wdzięk...To schemat. Facet dla kasy (trzydzieści srebrników?) robi sobie marketing - wersja najłagodniejsza. Faktycznie jest opętany - wersja prawdziwsza. Szatan miał parę tysięcy lat, żeby nauczyć się swoich sztuczek, w tym korzystania z kultury osobistej i czarować wdziękiem... Kultura osobista zwymiotowała z tego gościa na dwa miliardy chrześcijan i dla mnie to jest dowód.
anonim2015.01.22 13:29
@Maksym Pomimo istotnych różnic zdań, zawsze zwracałem się do Ciebie z szacunkiem. Wynikało to z prawidłowo formułowanych kwestii. Nie ma zgody na to co robi Darski. Wszystko ma swoje granice. On je zdecydowanie przekroczył i nie odnosi się to do tematu artykułu, lecz osoby tego człowieka. Prawdopodobnie płytki się słabo sprzedają, koncerty są gorzej sprzedawalne, więc trzeba działać...
anonim2015.01.22 13:52
@Carl_Russell Nie będę się wdawał w polemikę. Czytałem Twoje wpisy, banalne, przewidywalne i nudne. Awatar to jedna z moich grafik, które powstały po zbrodni smoleńskiej...
anonim2015.01.22 13:53
może ciul pan satanista chce złożyć czarne dziecko w ofierze swojemu idolowi Lucyferowi? Taki z niego pedofil co dziecku daje cukierka. Jaki on dobry, że dziecku daje cukierka.....
anonim2015.01.22 14:09
@Carl_Russell Kończąc powiem - Jeden lubi pomarańcze, drugi kozę z nosa...
anonim2015.01.22 19:06
@nieMy Problem w tym, że dobro od zła dzieli granica = 0,00 mm. Nie przypominam sobie, żeby ów jegomość kiedykolwiek przeprosił społeczność wierzących za swoją "ekspresję artystyczną"...Jak przeprosi, to ja katol, mu wybaczę i zapomnę...Poza tym mam dokładnie takie samo prawo pisać, co chcę, jak ty i staram się w miarę kulturalnie odpowiadać na argumenty, z którymi się nie zgadzam, lub zgadzam. Doceń to.
anonim2015.01.22 20:18
@nieMy Nigdzie nie komentowałem jego twórczości. Mogę się nie zgadzać, lecz nie komentuję. Jestem z branży. Mój kolega np. (nawalony, a jakże) wymiotował do kieliszków i serwował drinki wchodzącym.na wernisaż.. Nie podzielałem, nie podobało mi się. ale nie urządzałem manifestacji. To jest kompletnie inna kwestia. Jak zaczniesz wyzywać Matkę Bożą od .........w, jak to ostatnio było na Frondzie, też Ci się dostanie. O to chodzi. Wiem, że sobie na to nie pozwalasz, dlatego piszę. Są wartości za które mogę oddać życie...
anonim2015.01.23 9:14
A skąd Darski ma pieniądze?
anonim2015.01.25 10:12
Dziwne....może ja źle rozumuję, ale spróbujcie pójść moim tokiem myślenia....dla mnie Nergal czy też Adam Darski to satanista jasełkowy i jarmarczny....prezentuje sobą pseudopoglądy prowolnościowe....bo przecież jeżeli szatan jest panem zła, kłamstwa i wszelkiego mzepsycia to czyż pan Darski jako jego wyznawca nie powinien się cieszyć ze wszystkich możliwych nieszczęść, dewiacji, mordów, aktów terroryzmu, bestialstw i wojen ??? Tym czasem on wspiera fundacje dla chorych na białaczkę, wypowiada się pozytywnie o wszelkiej filantropii i harytatywności...a nawet teraz cce adoptować wirtualnie biedne dziecko z Afryki......jaki z niego satanista ??? Ano taki jak z nas w większości katolicy....na pokaz....byle się ludziom pokazać i emocje wzbudzić. Chyba grzeszy ten Nergal przeciw sztanowi czyż nie ??? Smutne to i zabawne zarazem.
anonim2015.01.27 11:31
Homoseksualizm praktykowany to eksterminacja populacji ludzkich. Homoseksualiści na siłe wciskają się do Afryki, może po to własnie, by dokonać tego dzieła, którego rasistom nie udało sie doprowadzić tam do końca!