Samochód prezydenta w policyjnym laboratorium - zdjęcie
06.03.16, 11:00

Samochód prezydenta w policyjnym laboratorium

2

Samochód prezydenta Andrzeja Dudy ma być jeszcze dziś transportowany do Warszawy, gdzie zbadają go eksperci z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji – informuje RMF FM.

W związku z czynnościami podejmowanymi przez policję, przez 2 godziny zamknięta była północna jezdnia autostrady A4 w kierunku Wrocławia pomiędzy węzłami: Opole Zachód – Brzeg. Prokuratura Okręgowa w Opolu wszczęła wczoraj śledztwo w sprawie piątkowego zdarzenia na autostradzie A4 z udziałem prezydenta. Śledztwo dotyczy nieumyślnego sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.

Według informacji radia, w CLKP został już powołany biegły, który ma przygotować szczegółową opinię. Inny biegły ma odtworzyć przebieg zdarzenia na autostradzie A4. Sporządzono także listę osób do przesłuchania.

Na autostradzie A4 w okolicach Lewina Brzeskiego k. Opola doszło do groźnej sytuacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Podczas jazdy w limuzynie prezydenta pękła tylna opona. Dzięki wysokim umiejętnościom kierowca zdołał uniknąć zderzenia i bezpiecznie zjechać na pobocze. Nikomu nic się nie stało.

– Jak państwo widzą, jestem cały i zdrowy – mówił wczoraj dziennikarzom na stoku narciarskim w Wiśle prezydent. – Sprawa będzie badana przez ekspertów. Mam nadzieję, że zostanie zbadana porządnie i wnikliwie, bo taka rzecz nie powinna się zdarzyć – dodał.

emde/telewizjarepublika.pl/RMF FM

Komentarze (2):

anonim2016.03.6 18:35
Kurczę nie ma na kogo zwalić, bo Tusk w Brukseli a Komorowski na polowaniu, widocznie Bóg karze PiS że przy pełni władzy pozwala na aborcje.
anonim2016.03.6 21:14
@btard Czy kiedykolwiek widziałeś żeby tzw Wielcy maczali sobie ręce we krwi bezpośrednio mordując? Czy Annasz i Kaifasz bili Jezusa w twarz , znęcali się ect. Albo Poncjusz Piłat biczował albo przybijał Jezusa Chrystusa do Krzyża. Dlatego bzdurnych tez nie głoś