Ryszard Czarnecki: Timmermans łamie unijne prawo! - zdjęcie
15.04.19, 09:00screenshot Youtube

Ryszard Czarnecki: Timmermans łamie unijne prawo!

3

Sprawdziłem - pan Timmermans nie wziął urlopu z funkcji wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, a więc nie ma prawa uprawiać propagandy, brać udziału w akcji wyborczej” - powiedział dziś europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki.

W rozmowie na antenie TVP 1 Czarnecki podkreślił, że uprawiając w ten sposób propagandę Timmermans łamie unijne prawo. Odnosił się tym samym do wizyty, jaką wiceszef Komisji Europejskiej złożył przed tygodniem w Warszawie i razem z Robertem Biedroniem wziął udział w „europejskiej burzy mózgów”, która poświęcona była m.in. kwestiom przyszłości Unii Europejskiej oraz praworządności w Polsce.

Timmermans zapowiadał w rozmowie z PAP, że będzie jako kandydat eurosocjalistów współpracował w Polsce zarówno z Wiosną, jak i SLD. Czarnecki dodawał też:

Polska jest krajem otwartym i gościnnym, chociaż mam wrażenie, że pan Timmermans dawno tej gościnności nadużył”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (3):

Polak Ateista Dumny Gej2019.04.15 10:27
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Do tej pory dla Mikołaja zebraliśmy 10116zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
Moni2019.04.15 9:23
Zupełnie nie ma już powodów, by przejmować się jakimś Timmermansem. Po majowych wyborach do PE obraz polityczny Europy zmieni się radykalnie. Przesłanki? W samej Holandii partia tego Timmermansa w ostatnich wyborach krajowych zeszła na margines tracąc 30 mandatów i teraz ma notowania w granicach dwóch procent, czyli błędu statystycznego. Istnieją jakieś racjonalne powody, dla których w najbliższych wyborach do PE obywatele państw zachodniej Europy naraz ponownie zakochają się w lewackim obłędzie, którego Timmermans jest już tylko ponurym symbolem?
szcze na PiS2019.04.15 9:17
"Timmermans łamie unijne prawo" i mówi to chorągiewa którego partia "reformuje" sądy i prawo, łamiąc obowiązującą Polską konstytucję czy unijne prawo!