Ryszard Czarnecki o raporcie LIBE: Pic na wodę, fotomontaż - zdjęcie
25.05.20, 18:52Fot. screenschot: Youtube - Polskie Radio

Ryszard Czarnecki o raporcie LIBE: Pic na wodę, fotomontaż

9

Komisja LIBE PE zaprezentowała dziś raport, w którym stwierdza, że w Polsce coraz gorzej przedstawia się sytuacja związana z praworządnością. Wobec tego zaapelowała o sankcje dla Polski. Komentując sprawę dla portalu wPolityce.pl europoseł PiS Ryszard Czarnecki stwierdza, że publikacja raportu jest działaniem politycznym, ideologicznym, w którym europejska lewica po raz kolejny uderza w Polskę.

-„W raporcie komisji LIBE zabrakło tylko zdania, że kosmici lądują w Polsce, bo jak już iść w kierunku political fiction, to można poszerzyć to o elementy science fiction. Jest to wszystko pic na wodę, fotomontaż. Przewodniczący komisji LIBE jest hiszpańskim socjalistą i po prostu realizuje pewną politykę lewicy europejskiej. Tarczą strzelnicza dla niej od kilku lat są dwa kraje – Polska i Węgry. W tych krajach socjalistów albo nie ma w parlamencie, jak to było w ubiegłej kadencji w Polsce, albo są w bardzo niewielkiej liczbie, tak jak jest to obecnie na Węgrzech i w Polsce. Traktuję publikację tego raportu jako działanie polityczne, ideologiczne, a nie merytoryczne” – ocenia Ryszard Czarnecki.

Polityk stwierdza, że w raporcie nie ma ani jednego sensownego fragmentu i w całości „nadaje się on do kosza”. Dodał, że takie działania UE szkodzą najbardziej samej Unii:

-„Tego typu działania mogą tylko i wyłącznie wywołać tendencje odśrodkowe w UE. Tak naprawdę to właśnie ów szef komisji LIBE i jego koledzy z lewicy będą grabarzami projektu europejskiego” – przekonuje.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (9):

YETI2020.05.26 7:43
Dalej prezentujcie analizy takich tęgich umysłów jak rysio a sondaże będą rosły, że ho ho !!!!
qwerty2020.05.26 6:28
Odezwał się pseudo ekspert od wszystkiego
oLo2020.05.26 4:20
Richard koniec PiS już bliski czy wybrałeś sobie nową partię?
JPIII2020.05.26 3:31
Czegoż to ten idiota czarnecki potrafi wyprodukować w tym jego łbie? A co reprezentują jego wyborcy? Ten sam poziom rozwoju, jeśli jakiś ten rozwój jest.
Leszek2020.05.25 20:35
Co zrobić. Nocne rozmowy Polaków. bitchute.com/jerzy-zieba
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.25 19:46
Piś na wódę, ściemomontaż.
Piotr Nowak2020.05.25 19:04
Trzeba opuścić Unię Europejską i uwolnić się od tej głupoty ! Polacy , jeśli się tylko zorientujemy, że większość narodu polskiego jest przeciwna naszemu członkostwu w UE, to robimy natychmiast referendum ! jeśli taka wola narodu okaże się prawdziwa to wysyłamy natychmiast dokumenty dla Polexitu i rozpoczniemy negocjacje opuszczenia UE ! UE nie daje Polsce nic, oprócz wtrącania się w nieswoje sprawy. Po drugie UE i PE jest miejscem ciągłego szczucia posłów targowiczan opozycji na Polskę i ich żądanie do karania swojej Ojczyzny ! Dosyć !!!
.2020.05.25 19:31
Wujaszek Putin już czeka. Robisz dla niego dobrą robotę.
katolicka kretynizacja polski2020.05.25 19:00
PiS jest pełen towarzyszy szmaciaków i zwykłych PiStutek takich jak rysiu którzy dla koryta zrobią wszystko i powiedzą każdą bzdurę! Niech w PE wreszcie ograniczą fundusze to może ciemny lud się obudzi i zrozumie że rządzi nami najbardziej nieudolna i skorumpowania klika jaką jest PiS i ich kaczy dureń!