,,Rekonstrukcja była niezbędna. Przystępujemy do ofensywy programowej'' - zdjęcie
01.10.20, 06:00screenshot Twitter - Beata Mazurek

,,Rekonstrukcja była niezbędna. Przystępujemy do ofensywy programowej''

4

Rekonstrukcja była niezbędna, by usprawnić prace rządu i przyspieszyć podejmowanie decyzji” – powiedziała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska.

Liczba ministerstw po rekonstrukcji rządu zmniejszy się z 20 do 14. wczoraj premier Mateusz Morawiecki poinformował o tym, kto znajdzie się w nowej Radzie Ministrów. Część resortów zostanie zlikwidowana, a ich kompetencje przejmą nowe lub istniejące ministerstwa. Jedną z najważniejszych zmian jest wejście do rządu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który będzie wicepremierem.

Rzeczniczka PiS zaznaczyła, że wspomniane nominacje kończą etap rekonstrukcji rządu i Zjednoczona niebawem przystąpi do ofensywy programowej.

Zapowiedziała też:

Wkrótce zaprezentujemy kolejne propozycje legislacyjne. Mamy przed sobą trzy lata ciężkiej pracy dla Polski i Polaków”.

Wczoraj też rzecznik prezydenta poinformował, że Andrzej Duda podjął decyzję, że rekonstrukcja nastąpi w przyszłym tygodniu.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (4):

OLI2020.10.1 7:08
Srali muchi, idzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła. ---------------------- https://www.youtube.com/watch?v=H_Ex7jVzbKo
Koroner2020.10.1 6:54
Biorą się za jeszcze większe okradanie Polaków. 447?
Po 11 ...2020.10.1 6:33
Wypełniło się. Jarosław postawił stopę na Górze Oliwnej, która rozpadnie się na dwie części, a w środku powstanie wielka dolina. Oznacza to początek nowej, wspaniałej ery pokoju i obfitości, zwanej Tysiącletnim Królestwem! Obszar na południowy-wschód od Warszawy zostanie zamieniony w równinę, a Warszawa zostanie podniesiona wysoko. (Księga Zachariasza 14,4-11) Warszawa stanie się stolicą świata i stamtąd Prezes będzie rządził całą ziemią. (Księga Izajasza 2,2-4; Księga Micheasza 4,1-3)
AAAtomek2020.10.1 6:24
Z cyklu, "kłótnia w rodzinie była niezbędna, po pobiciu żony i dzieci przystępujemy do śniadania." PiS w całej krasie :D