Radny PiS i były prezydent Siedlec raniony  - zdjęcie
01.04.19, 10:00Wojciech Kudelski, fot. Media WNET, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr, zdj. edyt.

Radny PiS i były prezydent Siedlec raniony

14

Rady PiS, Wojciech Kudelski, został zaatakowany nożem. Były prezydent Siedlec trafił do szpitala.

Do ataku doszło nieopodal domu Kudelskiego w Siedlcach. Polityk jest obecnie radnym sejmiku województwa mazowieckiego z ramienia PiS. Wcześniej był burmistrzem Siedlec. Według informacji medialnych miał zostać zaatakowany ostrym narzędziem.

Jak wiadomo, polityk przebywa w szpitalu, gdzie został poddany operacji. Policja poinformowała, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

bsw/niezalezna.pl

Komentarze (14):

Zalewska picza2019.04.1 14:12
Ale jak szybko sprawcę zatrzymali. Pewnie mieli adres z legitymacji partyjnej pis :D Falente tez już herosi zatrzymali? Żalosny ten pisik.
Magda2019.04.3 1:22
Zalewska! Wstyd i hańba tak oceniać nie wiedząc więcej! To wspaniały człowiek, był przez ostatnie 3 kadencje Prezydentem! LUDZIE GO WYBIERALI ! TERAZ JUŻ NIE STARTOWAŁ NA TEN STOŁEK! LEPIEJ CI JAK WYLAŁAŚ SWOJĄ ŻÓŁĆ? WIDZISZ ILE WARTA JEST TWOJA NIENAWIŚĆ.!? Poczytaj i wejdż na stronę "Podlasie 24 " zakładka- Siedlce . Wszystkiego się dowiesz, tam jest bardzo dobrze opisane! Jest po długiej operacji! A poza tym już drugi dzień TV nadaje o tym w każdych wiadomościach! Bardzo szybko zatrzymali tego nożownika, bo go kamera nagrała i jego Nr samochodu! A w domu jak go dorwali, to powiedział że się spodziewał ich. Taki jakby "drugi typ" , jak morderca Adamowicza. Coś w tym rodzaju! NO I CO TERAZ POWIESZ? Umiesz przeprosić??
Urszula2019.04.3 11:10
Nienawiść i wylewanie żółci sa po oby stronach więc nie tylko opozycja ma swoje na sumieniu. Więcej chyba narozrabiało PiS. Ale tu chodzi o czlowieka. Miejmy nadzieję, że wyjdzie z tego cało, a nozownik dostanie dozywocie. Za komuny atak na osobe publiczna był surowiej karany. Powinno sie wrócić do tamtych praktyk. Może wtedy juz inny idiota nie odważy sie zaatakować polityków. Tak na marginesie - nie czytałam aby ktoś z opozycji cieszyl sie z tego ataku. Kiedy zaatakowano Adamowicza niektorzy zwolennicy PiS bardzo sie z tego powodu cieszyli. Katolicy, psiakrew.
JR2019.04.1 14:07
Już kiedyś poseł Misiło rzucał papierkami w posłów PIS, biegał z krzesłem w górze. Został też zabity człowiek z PIS w biurze, inny poseł PO popychał , a następnie uderzył posła PIS w Sejmie! Oto przykłady chamskiego zachowania posłów totalnej opozycji. Kultura na "wysokim " poziomie. Na to patrzy młodzież. Czy takie przykłady powinny iść od wybrańców narodu? Teraz ten atak. Co prawda jeszcze nie wyjaśniony, ale wymowny.
Krystyna Jabba2019.04.1 14:14
Krystyna, żryj sałatkę i nie wtrącaj się do dyskusji jak dorośli rozmawiają.
Selex2019.04.1 12:20
Platforma Obłakanych i SLD a takze nowoczesna to wylegarnia wszelkiego zła morderców terrorystów a la Broniarz gnać to do skutku
Idź w pisdu2019.04.1 14:15
To Broniarz teraz jest mordercą i terrorystą? Zmień lekarza, bo aktualny cię oszukuje. Przestań też brać te pigułki co misiek z antkiem zażywają.
Urszula2019.04.3 11:04
Czy czujesz jeszcze cos innego niz nienawiśc i pogardę? Zastanów sie nad sobą.
zulik lwowski2019.04.1 11:48
WYLEGARNIA ZABOJCOW OSZUSTOW TJ PARTIA OSZUSTOW NOWOCZESNA LICHWA ZIELONE BYDLO Z SLD CZERWONA KONICZYNKA.
Urszula2019.04.3 11:03
No i po co z tą nienawiścią. Moze warto czasami stuknąc sie w łeb i powstrzymać parszywe mysli.
Maria Błaszczyk2019.04.1 11:25
To jest przerażające. Jeśli sprawa miała podłoże polityczne, to naprawdę chyba jest jakaś rownia pochyła. Panie Prezydencie, życzę zdrowia. A nam wszystkim pomysłu na to, jak tę eskalację zatrzymać.
JR2019.04.1 13:58
To najprawdopodobniej jest równia pochyła dla totalnej opozycji. Powoli się staczają na dno.
Maria Błaszczyk2019.04.1 21:13
Wszyscy się staczamy. Chamstwo wzniesiono do rangi cnoty, przemoc staje się normalnym sposobem wyrażania poglądów, neonaziole są hołubieni przez kościół. Totalna opozycja nie istnieje... To określenie, użyte dla opisania PO w 2016 roku przez Grzegorza Schetynę (uwielbiam te legendy o dobrym PRze Platformy; chyba w historii III RP nie było partii rządzącej tak beznadziejnie się komunikującej), jest zupełnie nieaktualne. Obecna koalicja nie jest już tamtą PO. Zmienił się skład, zmienił się program. Pojawiły się kolejne ugrupowania opozycyjne, których znaczenie rośnie. Ale poziom przemocy rośnie. I niezależnie od tego, po której stoi sie stronie - tej stosującej przemoc czy tej będącej ofiarą przemocy - nie da się z tego tak po prostu wyjść któregoś dnia i zacząć od nowa.
ba2019.04.1 10:57
Skoro był Prezydentem Siedlec- miasta na prawach powiatu, to nie był burmistrzem. Zdecydujcie się na coś. Panie Prezydencie dużo zdrowia.