Rosyjska V kolumna w Polsce

EMISJA TV: JABŁONOWSKI AKTOREM W PROKREMLOWSKIM PRZEDSTAWIENIU

Robiący zawrotną karierę internetową przebieraniec Aleksander Jabłonowski to nie postać nowa: kibice futbolu docenią, jak przed meczem z Rosją podczas Euro2012 nie skrywał nadziei, że wygrana drużyny rosyjskiej przeciwko polskiej przyczyni się do słowiańskiego przymierza z Moskwą [https://goo.gl/mHk8O9]. Ostatecznie przeliczył się – był remis.

„Jabłonowski” to pseudonim. W rzeczywistości delikwent podający się za przedstawiciela Związku Jaszczurzego jest aktorem i nazywa się Wojciech Olszański [http://goo.gl/OuIf1E]. Płodzi dziesiątki, chyba nawet setki nagrań [https://goo.gl/rXCL59]. Linia jest zawsze taka sama: Ukraina wróg, Amerykanie to żadni przyjaciele i chcą wywołać wojnę przeciwko Rosji, z którą powinniśmy się po słowiańsku przyjaźnić – i inne bzdury na przeróżne tematy.

Że Olszański alias Jabłonowski jest pajacem, potwierdzają nawet narodowcy Marian Kowalski [https://goo.gl/MUQmTm], który go nazywa „agentem albo idiotą” oraz Leszek Żebrowski [http://goo.gl/Z5TQKT], który przypomina, że Związek Jaszczurzy przestał istnieć we wrześniu 1942 roku. Wygląda to niby głupio, ale głupich jest mnóstwo i dla nich jest ten przekaz: licznik wejść idzie w miliony – więc trzeba się tym zająć.

Oprócz Eugeniusza Sendeckiego i kanału Youtube „Sumienie Narodu” [https://goo.gl/bKf3Xb] wielokrotnie u nas opisywanego Rafała Mossakowskiego [https://goo.gl/TOCavy], Olszańskiego alias Jabłonowskiego promuje najbardziej kanał eMisjaTV [https://goo.gl/9fCtKC]. Kto zaś?

Twórcą i prowadzącym eMisjaTV jest kolejny aktor [http://goo.gl/BZ4spz] Piotr Korczarowski z Łodzi [https://goo.gl/SUcFTG]. Można go sobie obejrzeć ze swoją partnerką Sarą Kostecką [https://goo.gl/bbBi1c] na przyjęciu dla polskich przyjaciół Władimira Putina w ambasadzie rosyjskiej 12 czerwca 2015 roku [https://goo.gl/MFRk7T].

Korczarowski kandydował z Samoobrony w 2011 roku [http://goo.gl/sHo2sd], później zbierał podpisy na rzecz JOW [https://goo.gl/UDWZ63] i był koordynatorem Ruchu Kukiza w Łódzkiem [http://goo.gl/Y9GS9y]. Standardowa kariera syna przyjaciela Bohdana Poręby [więcej o Porębie: https://goo.gl/1D4793], nad grobem którego wygłosił mowę [https://goo.gl/Q6laJi] pod okiem Sławomira Zakrzewskiego [https://goo.gl/F19QJY].

Okazuje się, że Korczarowski jest też sekretarzem niepozornej fundacji „Muzycy Muzykom” z siedzibą w Warszawie [https://goo.gl/rOrRHF], we władzach której zasiadają znane postacie: Paweł Ziemiński, Dariusz Kosiur i Andrzej Skorski. Ci panowie stanowią kierownictwo łódzkiego ugrupowania bezkonkurencyjnych w swoim uwielbieniu dla Putina narodowo-komunistycznych żydożerców „Wierni Polsce Suwerennej” [https://goo.gl/YHMuVv].

Do czego służy fundacja „Muzycy Muzykom”, nie wiemy, ale pamiętamy [https://goo.gl/Q6laJi], że tow. czy tam kol. z „Wiernych Polsce Suwerennej” pomagali związanemu właśnie z Bohdanem Porębą Piotrowi Skulskiemu w organizacji tournée krasnoarmijnego Chóru Aleksandrowa [https://goo.gl/Q6laJi] czy wspólnych występów rosyjskiego zespołu tanecznego „Bierozka” z polskim Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk” [https://goo.gl/3f5uD1].

Do „Wiernych Polsce Suwerennej” należą organizatorzy kolejnych wyjazdów na dzień zwycięstwa do Moskwy Adam Śmiech [https://goo.gl/TOCavy] i Zbigniew Sekulski [https://goo.gl/s0TWJd]. Sekulski to ten, który nawet krytykował Władimira Władmirowicza za patyczkowanie się z Ukrainą - jest bardziej putiński od Putina.

Natomiast Ziemińskiego i Kosiura opisaliśmy jako uczestników wyjazdu gromady pseudo-dziennikarzy, a w rzeczywistości prorosyjskich figurantów na Krym w styczniu 2016 roku [https://goo.gl/wdWc9r], razem z przedstawicielami partii Zmiana z Mateuszem P. na czele i Obozu Wielkiej Polski, na zlecenie kremlowskiego urzędnika Jurija Bondarenki kierującego atrapą „Centrum Rosyjsko-Polskiego Dialogu i Porozumienia” z siedzibą w Moskwie.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że audycje eMisjaTV prowadzone przez Korczarowskiego i „Wiernych Polsce Suwerennej” prowadzone przez Ziemińskiego są realizowane w tym samym amatorskim studiu w Łodzi [https://goo.gl/RzGAvGhttps://goo.gl/jwZ2ls], na tle identycznej dekoracji z tłem szaro-burej mapy Świata.

Wystarczy sobie porównać film „Wiernych Polsce Suwerennej” z rozmowy Ziemińskiego, Kosiura, Śmiecha i Wrzodaka p.t. „Ukraina – rosyjskie NIET dla Zachodu i NWO” [https://goo.gl/RxaAK2] z filmem Koczarowskiego na eMisjaTV p.t. „Polowanie na ruską agenturę” [https://goo.gl/Fs3nSA], w którym poucza widzów, że Krym był zawsze rosyjski itd. Tu [https://goo.gl/95ziKo] zestawiliśmy kadry z obu filmów. Sprawa jest o-czy-wi-sta.

A temu wszystkiemu patronuje żywa mumia - narodowy komuch Albin Siwak z KC PZPR [https://goo.gl/HZpL3b], z którym Korczarowski zrealizował wywiad [https://goo.gl/opO6h5] wykorzystany [https://goo.gl/bZPe9R] przez opisanych już u nas Maciaka i Stockiego z włocławskiej telewizji lokalnej CW24TV [https://goo.gl/wl63bF].

Wniosek jest prosty: aktor Olszański odgrywa rolę hiperpatrioty polskiego w przedstawieniu reżyserowanym przez najbardziej, aż karykaturalnie prorosyjskie ugrupowanie, jakie w Polsce w ogóle jest. To jest, zwyczajnie, ściema i robienie wody z mózgu patriotycznie nastawionym odbiorcom.