W wakacje trzeba odpocząć po całorocznych trudach klubowego życia. Również dla gwiazdeczek ich parkietów oraz ich wyznawczyń należy się odpoczynek. Dlatego  postanowiliśmy ostrzec po chrześcijańsku wszystkie wyzwolone wielbicielki ideologii „róbta co chceta” przed śmiertelnymi zagrożeniami, które niesie ze sobą lekceważenie 8 przykazania, które przypominamy brzmi: NIE CUDZOŁÓŻ (CZYTAJ TUTAJ).

Okazuje się, że w najbliższym czasie czeka świat fala samobójczych ataków bojowników Państwa Islamskiego, którzy są zarażeni wirusem HIV. Dżihadyści z Syrii i Iraku zarazili się chorobą poprzez seks z z dwiema marokańskimi damami, które z obawy przed konsekwencjami i ścięciem uciekły do Turcji.

Dokładnie chodzi o 16 bojowników u których została zdiagnozowana choroba. Problem zaczął się gdy jeden z bojowników zarażony HIV sprzedał seksualne niewolnice innym bojownikom. Później jeden z nich oddał krew, która została przetoczona kilkudziesięciu rannym islamistom. Obecnie zarażeni islamiści są trzymani w centrum kwarantanny i zostali wytypowani do samobójczych ataków.

tag/mod