Protest głodowy ojców w Sejmie. STOP "sadystom rodzinnym" - zdjęcie
13.05.14, 08:40

Protest głodowy ojców w Sejmie. STOP "sadystom rodzinnym"

2

Jak informują członkowie protestu, istnieje możliwość eskalacji protestu aby zwrócić uwagę na masowe łamanie art. 2 Konstytucji RP i art. 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

O możliwych bądź realizowanych formach zaostrzenia protestu protestanci poinformują w dniu dzisiejszym.

Więcej informacji znajdziesz na stronach:

www.ojcowie-gloduja.pl

www.mamprawomiectate.pl

www.smoczynski.com

www.habraszewski.pl

Komentarze (2):

anonim2014.05.13 10:45
Lewa feministka Joanna55 wyraziła swoje ideologiczne lewe życzenia ze świata fantazji lewizny. Tak właśnie lewizna, w tym feministki tworzą światy wyobrażeniowe i wierzą, że to rzeczywistość- rozumiem, ciężkie zaburzenie osobowości, ale przecież można je leczyć... Ciemny AirWolfio nie wie o czym, ale głos daje, oj daje... a gol dla odmiany próbuje się dołączyć, ale nie ma konceptu, więc bełkocze byle co. A gdzież są ci wszyscy tolerancjoniści i specjaliści od równości, od podejścia stereotypowego do płci - przecież ojcowie chcą tylko równości z matkami...dlaczego ministra od masturbacji Koza-(u)Rojewicz nie pomaga w osiąganiu równości? Ha,ha, ha, na każdym kroku wychodzi kłamstwo, ciemnota i zbrodnicze intencje lewizny, a jak o coś zapytać,np. o ich hasła to chowają się zboczeńce z podkulonymi ogonami po mysich dziurach...tak to ta lewizna, właśnie taka...
anonim2014.05.13 17:19
Protest sluszny, bo machiny urzednicze bywaja bezduszne, a system niesprawny. Ale co tam (tez?!) robi Pawel Kukiz? Jest wszedzie obecny i obawiam sie, ze niedlugo wyskoczy z mojej lodowki! Jesli oczywiscie nie zdecyduje sie na emigracje, co zapowiada juz od miesiecy, a Fronda transmituje te zapowiedzi.