Prof. Waldemar Paruch o Trzaskowskim: ''On się nie nadaje na przywódcę ruchu społecznego'' - zdjęcie
25.08.20, 10:32fot. yt/polskie radio

Prof. Waldemar Paruch o Trzaskowskim: ''On się nie nadaje na przywódcę ruchu społecznego''

5

Gościem radiowej Jedynki był dzisiaj profesor Waldemar Paruch. W rozmowie poruszane były między innymi tematy przyszłości Platformy Obywatelskiej oraz jej możliwego lidera. Profesor skomentował też możliwości Rafała Trzaskowskiego jako potencjalnego przywódcy.

Ekspert powiedział między innymi, że Platforma Obywatelska nie jest w stanie odnieść sukcesu w kolejnych wyborach, jeśli nadal pozostanie opozycją totalną.

Dodał też na temat Rafała Trzaskowskiego oraz jego zdolności przywódczych:

- Trzaskowski po wyborach prawie zniknął, to pokazuje, że on się nie nadaje na przywódcę ruchu społecznego

Wskazał też na możliwości Zjednoczonej Prawicy:

- Tak wielki obóz polityczny jakim jest Zjednoczona Prawica musi grać na wielu fortepianach, także koncepcyjnych, programowych i taktycznych

 

mp/polskie radio program 1/twitter

 

Komentarze (5):

Anonim2020.08.28 10:01
On się nadaje do brania pieniędzy. Tępy wyraz twarzy, "podarte trzewiki i wystrzępione nogawice spodni".
Agnieszka2020.08.25 11:29
Rozumiem, że Paruch to ten były strateg PiS, co zmienił PiS w PO, wymagając ciągłych kompromisów światopoglądowych aż wyniszczył twardy elektorat PiS? A ponieważ odpychanie zaangażowanego elektoratu PiS było skuteczne, bo odczuwalne w wyborach, to w końcu wyleciał. Wrócić chce teraz, więc ratuje dogorywające PO, żeby robotę Gowina przejęli, przyjaciół udawali, w PiS się wkręcili i rozmydlili PiS zupełnie, bo jest za duża szansa, że wróci do konserwatywnych i patriotycznych korzeni? Zwykle nie czepiam się kto z kim sypia, ale jak preferencje seksualne wpływają na wybory polityków, to powinno to być elektoratowi uczciwie powiedziane. Najlepiej jakby uczciwe ogłosił jakie ma poglądy, do czego będzie faktycznie dążył a nie milczał, gdy inni z partii pozyskują konserwatywny elektorat konserwatywnymi hasłami. A jak na taką uczciwość go nie stać a jest szychą i doradza partii, która "uwodzi" konserwatywny elektorat, to jego preferencje powinny być ujawnione, żeby ludzie głosowali świadomi, wiedząc do czego taki znaczący doradca będzie dążył cichaczem a nawet podświadomie.
AAAtomek2020.08.25 11:21
Dzięki rządom PiS, polskie PKB w porównaniu z innymi krajami EU spadło nieznacznie. Export i produkcja przemysłowa jak sprzed pandemii. Deficyt jaki Polska ma jest nieznaczny gdy go porównamy np. z Włochami i Hiszpanią. W tym miejscu podziękowania dla PiS, a te wyimaginowane 110 miliardów w dużym stopniu będzie wyrównane z budżetu EU.
AAAtomek2020.08.25 10:54
Dzięki rządom PiS mamy 110 miliardów deficytu w 2020 roku, czyli 5% PKB, to największa dziura budżetowa w historii Polski. W tym miejscu podziękowania dla PiS :D :D :D
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 10:44
Paruch? racze Parch... PiSowski!