Prof. Krystyna Pawłowicz dla Fronda.pl: Pierwszy zatruty owoc wyjazdu polityków na kanonizację Jana Pawła II. Tak działa szatan... - zdjęcie
29.04.14, 12:46Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. Jakub Szymczuk)

Prof. Krystyna Pawłowicz dla Fronda.pl: Pierwszy zatruty owoc wyjazdu polityków na kanonizację Jana Pawła II. Tak działa szatan...

10

Prof. Krystyna Pawłowicz: Skierowanie przez Radę Ministrów konwencji o przeciwdziałaniu przemocy do Sejmu to pierwszy zatruty owoc wyjazdu polityków na kanonizację Jana Pawła II. To skrajny przejaw hipokryzji władz, a premiera Tuska w pierwszej kolejności. Pojechał on do Watykanu oddać cześć papieżowi Janowi Pawłowi II, zaklinał się, że trzeba realizować jego naukę, a pierwszym krokiem po powrocie z Rzymu jest skierowanie do Sejmu konwencji, która wprost zaprzecza nauczaniu Ojca Świętego i jest niezwykle groźna dla natury człowieka, normalności.

Jeśli w konwencji stwierdzono, że nauka Kościoła katolickiego jest głównym zagrożeniem i źródłem przemocy wobec kobiet w rodzinie, że nie ma płci biologicznej, ale jest płeć społeczna, że dzieci należy uczyć różnorodności, a nie polskiej obyczajowości, że trzeba wykorzeniać tradycyjne, czyli katolickie stereotypy to jaką hipokryzją jest jej kierowanie do Sejmu tuż po kanonizacji?! Politycy pojechali do Watykanu robić sobie przedwyborcze zdjęcia, polansować się przy papieżu. To skrajne zakłamanie! Ich wyjazd do Rzymu to obelga dla Jana Pawła II i jego uroczystości kanonizacyjnej. To również policzek dla obecnego papieża Franciszka, który też wielokrotnie staje w obronie rodziny. Co w Watykanie robił pan premier?! Po co tam pojechał?!

Decyzja Rady Ministrów to dla mnie szok. Chyba jeszcze nie wszyscy zdążyli wrócić i ochłonąć po tej uroczystości, a pierwszym krokiem premiera jest skierowanie konwencji do ratyfikacji... Myślę, że tak właśnie działa szatan. Może Tusk chce wykorzystać fakt, że ludzie jeszcze żyją kanonizacją, by po cichu przepychać takie skandaliczne rozwiązania, zanim nastroje przeciwko ratyfikacji nie staną się powszechne. Kolejny raz możemy się przekonać o skrajnej hipokryzji i nieuczciwości premiera oraz rządu, który nie mając legitymacji demokratycznych wyborów ani poparcia społecznego, co wskazują wszystkie badania opinii społecznej, podejmuje decyzje, z którymi nie zgadza się większość Polaków. Obywatele wcale nie chcą związków partnerskich czy homo-małżeństw. Premier pojechał na kanonizację Papieża Rodziny, a forsuje konwencję, która godzi w rodzinę, kobietę, macierzyństwo... To skandal! Kiedy Polacy otworzą oczy?!

not. mm

 

Komentarze (10):

anonim2014.04.29 12:53
"Jeśli w konwencji stwierdzono, że nauka Kościoła katolickiego jest głównym zagrożeniem i źródłem przemocy wobec kobiet w rodzinie..." Przyznam, że nie znam treści tej konwencji, ale czy rzeczywiście zawiera ona takie sformułowania? Z Bogiem.
anonim2014.04.29 12:56
Wierzący,powtarzam:czytaj,czytaj i ze zrozumieniem!!!
anonim2014.04.29 16:17
@Sarcinus Poniżej jest cała konwencja: http://amnesty.org.pl/uploads/media/konwencja_przemoc_wobec_kobiet.pdf
anonim2014.04.29 17:16
Tusk i Komor to hipokryci. Jeśli poprawi im to notowania to ogłoszą się homoseksualistami.
anonim2014.04.29 18:09
@center Dzięki za link. Przeczytam. Ci co atakują panią Pawłowicz przypominają mi rozmowy z moją mamą - ona prawie zawsze odwraca kota ogonem, tak że to zawsze wszystko moja wina, cokolwiek się stanie, prawie zawsze, tu też są tacy, nie chcą przyjąć argumentów posłanki, nie chcą się nad nimi zastanowić, tylko atakują to, że czasem w nieopanowany, dosadny sposób się wyraża, z takimi ludźmi nie ma żadnej rozmowy, tak jak i niestety z moją mamą i dlatego nie próbuję już z nią dojść do porozumienia. Ludzie zastanówcie się gdy czyjeś zdanie od razu odrzucacie!
anonim2014.04.29 19:11
Nie martw się Krysia. Ty jesteś policzkiem wymierzonym inteligencji i nauce
anonim2014.04.29 19:22
PiS nie zabezpieczył Polski przed wrogim przejęciem władzy. Ciekawe czy jak ponownie dojdzie do władzy czy postawi Donalda Tuska i jego ugrupowanie przed Trybunałem Narodowym. Co Pani na to Pani Pawłowicz?
anonim2014.04.29 19:26
Janusz Wojciechowski, prof. Jan Szyszko, Jarosław Kaczyński nazywają rząd Donalda Tuska rządem polskim, znaczy to ,że to co robi Donald Tusk ma charakter polski. Taka jest prawda o PiS.
anonim2014.04.29 20:17
Kwaśniewski komuch zakłamany i Tuskowy ryży ciul z powykrzywianą gębą na tej Mszy siedzieli
anonim2014.04.30 4:28
Hieny internetowe na POsyłki Liberałów zaczęły ujadać ponieważ ktoś odważył się okazać zakłamanie, oszustwa, manipulacje ekipy rządowej........