08.07.20, 18:22Fot. via: Facebook - KPRP

Prezydent chce rozmawiać z Konfederacją i PSL: Stwórzmy koalicję polskich spraw

Prezydent zaapelował dziś do polityków Konfederacji i Koalicji Polskiej o wspólne spotkanie po wyborach prezydenckich. Zwracając uwagę na wartości, które mimo podziałów łączą różne ugrupowania, Andrzej Duda zaproponował zbudowanie koalicji polskich spraw.

- „Mam propozycję dla całej sceny politycznej, a przede wszystkim dla tych, którzy podzielają takie wartości jak rodzin, dobro rodziny, wspólnota kulturowa, wspólnota naszej tradycji, jak wspieranie młodych w ich ambicji i dążeniach” – mówił dziś w ogrodach Pałacu Prezydenckiego Andrzej Duda.

- „Chciałem zaapelować do wszystkich polityków, tych którzy są zaangażowani po stronie Polskiego Stronnictwa Ludowego, Koalicji Polskiej, Konfederacji. Spotkajmy się spokojnie po 12 lipca. Porozmawiajmy o tych sprawach, które są najistotniejsze. Proszę, by zrobili to też ci, którzy są w samorządach. (…) Zwróćmy uwagę na te wartości, na ten system. Chciałbym, aby odbywała się współpraca w tych sprawach najważniejszych. Chciałbym, byśmy realizowali to w szerokiej koalicji polskich spraw. Jestem przekonany, że taka polityka jest możliwa. Jest oczekiwana dla przyszłości Polski” – apelował prezydent.

Zapraszając do współpracy i budowy symbolicznej koalicji, której zadaniem byłaby obrona polskich wartości, Andrzej Duda podkreślił, że chciałby być jej patronem.

W swoim wystąpieniu prezydent zwrócił uwagę, że przez ostatnie pięć lat obóz Zjednoczonej Prawicy wprowadził wiele ważnych programów społecznych:

- „Te wszystkie rzeczy działają, bo to był dobry czas współpracy między prezydentem, premierem i większością parlamentarną. Oczywiście, czasami były różnice zdań. W większości spraw ważnych dla obywateli działaliśmy razem” – podkreślił.

kak/wPolityce.pl, Twitter

Komentarze

violencja2020.07.9 12:55
Walka K. Bosaka (Konfederacja) o polską flagę z pracownikami TVP przed debatą w mediach publicznych! https://www.youtube.com/watch?v=hRKZklx7M0w
UWAGA - WYBORY PREZYDENCKIE!2020.07.9 10:40
DLA PRZYPOMNIENIA: W ENCYKLICE JANA PAWŁA II PT. " EVANGELIUM VITAE" (EWANGELIA ŻYCIA) CZYTAMY: W WYBORACH PARLAMENTARNYCH NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA CZŁOWIEKA, KTÓRY PUBLICZNIE WYSTĘPUJE PRZECIWKO ŻYCIU, CZYLI POPIERA ABORCJĘ. KOŚCIÓŁ GRZECH TAKI KAŻE EKSKOMUNIKĄ - WYKLUCZENIEM Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO! ANDRZEJ DUDA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ JASNO, ŻE ABORCJA TO MORDERSTWO! https://oko.press/prezydent-duda-podpisze-zakaz-aborcji-bo-aborcja-to-morderstwo/
violencja2020.07.9 13:00
Prezydent Duda w wywiadzie dla tygodnika "Niedziela" uspokoił zaniepokojonych księży - zapewnił, że podpisze ustawę zaostrzająca przepisy antyaborcyjne i podkreślił, że aborcja to morderstwo. To nie pierwsza tego typu deklaracja, jednak pada w groźnym momencie - Sejm za tydzień rozpatrzy projekt ustawy Kai Godek.To było w kwietniu tego roku. Kaja Godek miała niewiele czasu na przemówienie ,w jednym dniu rozpatrywano 4 projekty obywatelskie , po czym wszystkie wrzucono do zamrażarki. Dla chętnych: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=kaja+godek+sejm+2020
robczek 2.02020.07.9 9:59
ahhahahahahahah!!! OJ STRACH, STRACH, ADRIANOWI W OCZY ZAGLADA!!! ;] walić kto wygra!! BABCIE I DZIADKI DO LOKALI!!! czas na selekcje naturalną!! następne wybory nasze!!!!!! ;] elektorat pis "wyparuje"
Elektor2020.07.9 8:22
Hahahhaha z ruskimi onucami?:) No nie nabierzemy się:)
Walter2020.07.9 7:40
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. W 2012 r. podpisał projekt ustawy przewidujący karę 2 lat więzienia za in vitro. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie tzw. telewizji publicznej, a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych.
Maria2020.07.9 6:54
Czasy się zmieniły -ludzie nie; każdy szarpie Rzeczypospolitą w swoją stronę, nie ma dobra wspólnego.
Aga2020.07.9 0:42
Konfederaci BÓG HONOR OJCZYZNA, to Wasza droga i wspólny nasz cel Polaków – OJCZYZNA !. Brawo, brawo, brawo. Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 uważa za swój obowiązek dokonać oceny kandydatów na najwyższy urząd w państwie i zarekomendować osobę, której wybór gwarantowałby dla Polski bezpieczeństwo państwa, rozwój gospodarczy, uczciwość i solidarność społeczną, dbałość o pamięć historyczną i pielęgnowanie patriotyzmu oraz kierowanie się w życiu publicznym systemem wartości chrześcijańskich. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w PRL-u działaliśmy na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego, za co byliśmy represjonowani. Chodziło nam o to aby, gdy odrodzi się Niepodległe Państwo, Polacy mogli brać udział w wolnych wyborach i głosować na patriotów dla których najważniejsza jest Polska. Spośród liczących się kandydatów jedynym takim jest dr Andrzej Duda, znakomicie przygotowany i sprawdzony podczas swojej pięcioletniej kadencji, kończącej się wkrótce. Andrzej Duda wypełnił zdecydowaną większość swoich obietnic wyborczych, przyczynił się do reform państwowych, szczególnie do zapoczątkowania reformy sądownictwa. Andrzej Duda jest gwarantem kontynuacji tych dobrych zmian, które służą całemu społeczeństwu. Warto przypomnieć je: wielkie programy społeczne, wzmocnienie sojuszu z USA, aktywna polityka Polski w ONZ, wzmocnienie pozycji w NATO, stworzenie inicjatywy Trójmorza. Chce budować silne i sprawiedliwe państwo, gdzie uczciwy obywatel jest chroniony przed złodziejami i mafią. Żaden z pozostałych kandydatów nie spełnia wymienionych kryteriów. Dlatego mając na uwadze dobro Polski i Polaków Związek Konfederatów Polski Niepodległej apeluje do wyborców, aby w nadchodzących wyborach swój głos oddali na Andrzeja Dudę. Prezes ZKPN – Janusz Fatyga Sekretarz ZKPN – Krzysztof Bzdyl
Konfederata2020.07.9 7:21
Spadaj pisowski prowokatorze i trolu!!!
eaz2020.07.9 10:40
Ty uważaj co piszesz. Prezes ZKPN – Janusz Fatyga Sekretarz ZKPN – Krzysztof Bzdyl Ty konfederato nawet nie znasz planu działania "swojego" ruchu hahahaha
Iza2020.07.8 22:09
Problem w tym, że zaproszeni goście nie chcą z nim rozmawiać.
XYZ2020.07.8 21:29
Nawet o PSLu sobie przypomniał.
MaxFiend2020.07.8 21:26
Na "słupy" nie zakłada się uczciwych przedsięwzięć.
Urszula2020.07.8 21:18
Sprawa się rypła, Duduś. Nikt nie chce z tobą rozmawiać bo jest to wybitne działanie pod wybory. Po wyborach wypniesz się na nich i oni to wiedzą, niewolniku prezesa.
Foster2020.07.8 20:12
Przez pięć lat ich ignorował, bo Prezes nie pozwalał a teraz, jak dumny naród podniósł głowę udaje, że chce być prezydentem wszystkich Polaków ? . Nie wierzę, trzeba mu pokazać gest Lichockiej.
KAROL2020.07.9 7:17
JAKI "DUMNY NARÓD"? MA PAN NA MYŚLI ZBOCZONYCH DEWIANTÓW UPRAWIAJĄCYCH SEKS Z DZIEĆMI, CHCĄCYCH ADOPTOWAĆ POLSKIE DZIECI ABY GWAŁCIĆ JE W ZACISZU DOMOWYM, CHCĄCYCH WPROWADZIĆ AKCEPTACJE DEWIACJI W PRZEDSZKOLACH I SZKOŁACH ABY MIEĆ W PRZYSZŁOŚCI DLA SIEBIE GOTOWE MIĘSO DO SEKSUALNEGO WYKORZYSTYWANIA???!!! MA PAN NA MYŚLI MORDERCÓW, BANDYTÓW, ZŁODZIEI, MAFIE RÓŻNORAKIEGO RODZAJU (NARKOTYKOWE, PALIWOWE, VAT-OWSKIE, HANDLU ŻYWYM TOWAREM, HANDLU DZIEĆMI ITP, ITD), LUDZI CHCĄCYCH ZNISZCZYĆ TAKIE WARTOŚCI JAK POLSKOŚĆ, NARODOWOŚĆ, RODZINĘ, WIARĘ, GODNOŚĆ I HONOR POLSKI I POLAKÓW!!!??? JEŻELI DLA PANA TO JEST "DUMNY NARÓD" TZN ŻE JEST PAN TAKI JAK ONI I NICZYM SIĘ PAN OD NICH NIE RÓŻNI!!!! NIE JEST PAN GODNY POSŁUGIWANIA SIĘ MIANEM POLAKA.
Foster2020.07.9 11:42
Masz na myśli Petza, Janiaka, Rakoczego i ich protegowanych ?
Senny2020.07.8 19:47
Sama obłuda.
Z życia wzięte2020.07.8 19:45
Pod koniec kadencji Andrzej Duda chce zostać „patronem polskich spraw”. A patronem czyich spraw był przez pięć ostatnich lat?
harry2020.07.8 19:54
Czyich spraw nie był Patronem? Na pewno Andrzej Duda nie był przez minione 5 lat patronem spraw prowadzonych przez antypolskich renegatów, sługusów Berlina i Moskwy, patologicznie wynaturzonych członków kasty w togach, odszczepieńców skupionych wokół pewnego ryżego rzezimieszka.
Foster2020.07.8 22:06
Nawet przed chwilą w TVP Info zapewniali, że teraz Duda już będzie prezydentem wszystkich Polakow, bo to by była jego ostatnia kadencja.
anass2020.07.9 0:44
Tak jak bym słyszała Tuska, pisz coś od siebie.
Już nigdy więcej nie ułaskawię pedofila!2020.07.8 19:14
Konfederacja więc to 6,78 proc. niezdecydowanych wyborców. Wiedzą to już sztaby obu kandydatów i rozpoczęły – bardzo często naprawdę niezręczne wizerunkowo – umizgi wobec partii jak również jej sympatyków i wyborców. Biorąc też pod uwagę toporność przekazu ze strony PiS, jak np. próba podszycia się pod „sympatyków Konfederacji” działaczy PiS, raczej sympatie przechylą się w kierunku Trzaskowskiego lub nieoddania głosu. http://kontrrewolucja.net/publicystyka/cwikla-opcja-atomowa-szumowskiego-czy-wysle-wyborcow-na-kwarantanne-w-regionach-gdzie-prezydent-mial-slaby-wynik
Nie trzeba było ułaskawiać pedofila.2020.07.8 19:05
http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/ator-o-taniej-propagandowce-mimo-wszystko-duda-to-nie-jest-umowiona-ustawka-ale-ordynarna-grubymi-nicmi-szyta-oczywista-ustawka
D280-0X2020.07.8 19:15
nie wklejaj linków do portalu zasilanego przez trolli z Sankt Petersburga z ulicy Sawuszkina 55, bo nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać nad twą naiwnością, gówniarzu
A co tam panie u rodaków za granicą?2020.07.8 19:18
https://sjp.pwn.pl/zasady/Uzycie-wielkiej-litery-ze-wzgledow-skladniowych;629371.html
Pisbusters2020.07.8 19:03
Tak właśnie postępuje tchórz !!! Miał taką wspaniałą szansę pokazać co potrafi, przedstawić jego program, jego wizję dla Polski w debacie w Końskiem , ale ?! S T C H ó R Z Y Ł !!!................. , bo wystraszył się Andrzeja Dudy – obecnego prezydenta ! A przy tym zdradził wszystkich PO-paprańców, zdradził całą kastę nadzwyczajną, zdradził Putina i Merkel, zdradził byłych funkcjonariuszy milicji i SB, byłych członków PZPR, celebrytów, aktorów, urządników w dużych miastach, itd, itp, itd. I co teraz ?! Teraz siedzi w Warszawie jak pies w budzie i co jakiś czas wychyla łeb i wyje. Po prostu – z nienawiści pragnie zemsty !!!
Piotrek2020.07.8 19:12
Zaklinanie rzeczywistości. PAD tymczasem jak widać, ciągle się zastanawia kogo i za ile da się kupić. Mentalność PiS. Tak doszli do władzy i takich mają wyborców.
Foster2020.07.8 22:09
Już wszystko rozdali, tylko promesy zostały.
eaz2020.07.9 4:57
Przecież Trzaskowska zaczyna już rozdawać , 200+ do emerytury kobiet.
katowicka kretynizacja polski2020.07.8 19:02
Ten obóz szkodzący Polsce, zwany PO lub ZLew musi jak najszybciej opuścić scenę polityczną w naszym kraju, a wielu z nich z zarzutami zdrady stanu stanąć przed TS. Członkowie tej zarazy tak zagalopowali się w anty-PIS-ie, że dla nich ratunku już nie ma, bo ich demokracja polega na manipulacji. To co oni uprawiają to żadna polityka, a kłamstwa, nienawiść, zło i zdrada, którą posługują się w UE . I jak do tego dodać ich złodziejstwo i korupcję na skalę niebotyczną, bo w wysokości setek MLD zł i brak zdolności rządzenia państwem, to wyłania się obraz antypolskiej mafii politycznej ! To wrogowie Polski ! W dużych miastach mafiozi z PO są stowarzyszeni ze starym układem esbecko-postpeerelowskim. Ci ludzie zmienili język polityki na język nienawiści. Oni chcą Polaków patroszyć, dorzynać, strząsać z drzew, taplać w błocie ... Jeśli chcemy mieć Polskę jako strefę wolną od nienawiści, to oni muszą odejść prędzej czy później w zapomnienie obłożeni anatemą do trzech pokoleń ! https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fsphoto.nasza-klasa.pl%2F30381113%2F4320%2Fmain%2F725ded2f9a.jpeg%3Ffbclid%3DIwAR2-Ah-zzYLF_NPM1ACZTS_ILY3FEgEvB9LS83Ilb7XHl-65WvjJb6w9r6g&h=AT2qHeyU--x_LEg8zzAPsWAP7ajJVAd2kMzlQpYHL9xO5r1IX05j6Sv9h7XnogWiVX7-r33jvJVX_CvqRQncLGOvSBiVl5hpHklvJYywj8xQ6WBgihVtaISuJwtSHMLfdrTZUYEWuiMWTR1XiTKF
Foster2020.07.8 20:26
Wolę Konfederację jak PIS
ktoś2020.07.9 0:46
Poczytaj coś dla ciebie. Konfederaci BÓG HONOR OJCZYZNA, to Wasza droga i wspólny nasz cel Polaków – OJCZYZNA !. Brawo, brawo, brawo. Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 uważa za swój obowiązek dokonać oceny kandydatów na najwyższy urząd w państwie i zarekomendować osobę, której wybór gwarantowałby dla Polski bezpieczeństwo państwa, rozwój gospodarczy, uczciwość i solidarność społeczną, dbałość o pamięć historyczną i pielęgnowanie patriotyzmu oraz kierowanie się w życiu publicznym systemem wartości chrześcijańskich. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w PRL-u działaliśmy na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego, za co byliśmy represjonowani. Chodziło nam o to aby, gdy odrodzi się Niepodległe Państwo, Polacy mogli brać udział w wolnych wyborach i głosować na patriotów dla których najważniejsza jest Polska. Spośród liczących się kandydatów jedynym takim jest dr Andrzej Duda, znakomicie przygotowany i sprawdzony podczas swojej pięcioletniej kadencji, kończącej się wkrótce. Andrzej Duda wypełnił zdecydowaną większość swoich obietnic wyborczych, przyczynił się do reform państwowych, szczególnie do zapoczątkowania reformy sądownictwa. Andrzej Duda jest gwarantem kontynuacji tych dobrych zmian, które służą całemu społeczeństwu. Warto przypomnieć je: wielkie programy społeczne, wzmocnienie sojuszu z USA, aktywna polityka Polski w ONZ, wzmocnienie pozycji w NATO, stworzenie inicjatywy Trójmorza. Chce budować silne i sprawiedliwe państwo, gdzie uczciwy obywatel jest chroniony przed złodziejami i mafią. Żaden z pozostałych kandydatów nie spełnia wymienionych kryteriów. Dlatego mając na uwadze dobro Polski i Polaków Związek Konfederatów Polski Niepodległej apeluje do wyborców, aby w nadchodzących wyborach swój głos oddali na Andrzeja Dudę. Prezes ZKPN – Janusz Fatyga Sekretarz ZKPN – Krzysztof Bzdyl
Piotr Nowak2020.07.8 19:00
J. Kaczyński mówi prawdę, że to ludzie gorszego sortu lub chamska hołota – i ma rację ! Bo gorszy sort oznacza to, że oni tkwią w tej ich PO-głupiźnie bez końca, natomiast wyraz „chamska” mówi o ich charakterze, a „hołota” o ich stanie społecznym. Wykształcenie nie ma tutaj żadnego znaczenia. Oni mogą być wysoko wykształconymi profesorami, a pozostają tak i tak chamską hołotą (hartman, środa, matczak, senyszyn, markowski i inni). Jedyną rzeczą, którą potrafią – to kłamać ! Bo uważają, że kłamstwa powtarzane wielokrotnie, stają się prawdą – ale dla głupich ludzi. Stąd ich elektorat, to same głupki, głównie ci – solidnie wykształceni na WUML-ach w dużych miastach ! Ci ludzie o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości. Mówią, że Polskość to nienormalność , a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych. Oni gardzą Polakami, bo są podli, obrzydliwi i będą to robić do ich końca ! Dlaczego ?! No bo oni nie mają żadnego programu, żadnej wizji dla Polski, i co najgorsze - żadnego pomysłu na Polskę , a róbta co chceta to żaden pomysł ! Co nas czekałoby gdyby oni wrócili ?! Likwidacje i wypalanie gorącym żelazem wszystkiego co dla Polski zrobił PIS !
Nie ma żadnych "nas"2020.07.8 19:07
Hamburczyku.
Konfederacyjna Polska2020.07.8 19:00
Chłopaki przypominam tytuły w frondzie o NAS! #Dr Jerzy Targalski: Dlaczego Konfederacja jest ,,partią rosyjską''? #O. Tadeusz Rydzyk: Rozczarowałem się Konfederacją #Konfederacja obnażona. Cytaty z Korwina ku chwale Putina - to mówi samo za siebie #Konfederacja ramię w ramię z Trzaskowskim? Grodzki i Bosak się tłumaczą #Matka Kurka: Konfederacja moskiewskich nieudaczników #Konfederacja może cuchnąć ruską onucą #Dr Jerzy Targalski: Dlaczego Konfederacja musi się rozpaść #Dr Jerzy Targalski ostrzega: Konfederacja ciągnie młodzież w kierunku Rosji #Konfederacja tradycyjnie antyamerykańska, antysemicka i prorosyjska #Tomasz Sakiewicz: Konfederacja ma utorować drogę Platformie #Konfederacja to 5 partia czy V kolumna Putina? Pamiętam i dlatego nie zagłosuję na Dudę.
violencja2020.07.8 21:38
Zrobiłeś super robotę!
ZATKAŁO KAKAO2020.07.9 0:48
Konfederaci BÓG HONOR OJCZYZNA, to Wasza droga i wspólny nasz cel Polaków – OJCZYZNA !. Brawo, brawo, brawo. Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 uważa za swój obowiązek dokonać oceny kandydatów na najwyższy urząd w państwie i zarekomendować osobę, której wybór gwarantowałby dla Polski bezpieczeństwo państwa, rozwój gospodarczy, uczciwość i solidarność społeczną, dbałość o pamięć historyczną i pielęgnowanie patriotyzmu oraz kierowanie się w życiu publicznym systemem wartości chrześcijańskich. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w PRL-u działaliśmy na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego, za co byliśmy represjonowani. Chodziło nam o to aby, gdy odrodzi się Niepodległe Państwo, Polacy mogli brać udział w wolnych wyborach i głosować na patriotów dla których najważniejsza jest Polska. Spośród liczących się kandydatów jedynym takim jest dr Andrzej Duda, znakomicie przygotowany i sprawdzony podczas swojej pięcioletniej kadencji, kończącej się wkrótce. Andrzej Duda wypełnił zdecydowaną większość swoich obietnic wyborczych, przyczynił się do reform państwowych, szczególnie do zapoczątkowania reformy sądownictwa. Andrzej Duda jest gwarantem kontynuacji tych dobrych zmian, które służą całemu społeczeństwu. Warto przypomnieć je: wielkie programy społeczne, wzmocnienie sojuszu z USA, aktywna polityka Polski w ONZ, wzmocnienie pozycji w NATO, stworzenie inicjatywy Trójmorza. Chce budować silne i sprawiedliwe państwo, gdzie uczciwy obywatel jest chroniony przed złodziejami i mafią. Żaden z pozostałych kandydatów nie spełnia wymienionych kryteriów. Dlatego mając na uwadze dobro Polski i Polaków Związek Konfederatów Polski Niepodległej apeluje do wyborców, aby w nadchodzących wyborach swój głos oddali na Andrzeja Dudę. Prezes ZKPN – Janusz Fatyga Sekretarz ZKPN – Krzysztof Bzdyl
ZATKAŁO KAKAO2020.07.9 0:50
Bo taki z ciebie konfederata, hahaha
AntySzwab2020.07.8 18:57
Albo wygrają niemcy, Albo My, Polacy czyli Duda.
AntyRuski2020.07.8 19:01
Albo wygrają Rosjanie, Albo My, Polacy czyli Trzaskowski.
AAAtomek2020.07.8 18:52
2015 - Andrzej Duda wybrał się do Biedronki w Milówce, złapał koszyk i kupił: cukier, mleko, olej, margarynę, sok, ser, jajko z niespodzianką, jaja i chleb. Zapłacił 37,02 zł. 2020 - Andrzej Duda zapłaciłby dzisiaj za cukier, mleko, olej, margarynę, sok, ser, jajko z niespodzianką, jaja i chleb: 46,53 zł. Czyli o 25,68 % więcej. Dziękujemy ci PiS i Dudo za podwyżki i inflację!
Seks kamerki2020.07.8 18:47
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Cyruliczek2020.07.8 18:44
Ty nic nie rozumiesz! Tu miał miejsce tzw. cud ontologiczny. Konfederacja i jej wyborcy, którzy przed drugą turą byli tzw. ruskimi onucami, przemienili się na dwa tygodnie w najszczerszych patriotów i propaństwowców! Gdy druga tura już się odbędzie, to czary przestaną działać i będą znowu "ruskie onuce"!
Konfederacyjna Polska2020.07.8 19:03
Masz rację, znowu nas będą niszczyć straszyć. Wystarczy poszukać tytułów frondzie o Konfederacji żeby przypomnieć co o nas myślą i piszą.
Foster2020.07.8 20:28
Oni Konfederacji bardziej się boją jak PO.
anass2020.07.9 0:57
Konfederaci BÓG HONOR OJCZYZNA, to Wasza droga i wspólny nasz cel Polaków – OJCZYZNA !. Brawo, brawo, brawo. Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 uważa za swój obowiązek dokonać oceny kandydatów na najwyższy urząd w państwie i zarekomendować osobę, której wybór gwarantowałby dla Polski bezpieczeństwo państwa, rozwój gospodarczy, uczciwość i solidarność społeczną, dbałość o pamięć historyczną i pielęgnowanie patriotyzmu oraz kierowanie się w życiu publicznym systemem wartości chrześcijańskich. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w PRL-u działaliśmy na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego, za co byliśmy represjonowani. Chodziło nam o to aby, gdy odrodzi się Niepodległe Państwo, Polacy mogli brać udział w wolnych wyborach i głosować na patriotów dla których najważniejsza jest Polska. Spośród liczących się kandydatów jedynym takim jest dr Andrzej Duda, znakomicie przygotowany i sprawdzony podczas swojej pięcioletniej kadencji, kończącej się wkrótce. Andrzej Duda wypełnił zdecydowaną większość swoich obietnic wyborczych, przyczynił się do reform państwowych, szczególnie do zapoczątkowania reformy sądownictwa. Andrzej Duda jest gwarantem kontynuacji tych dobrych zmian, które służą całemu społeczeństwu. Warto przypomnieć je: wielkie programy społeczne, wzmocnienie sojuszu z USA, aktywna polityka Polski w ONZ, wzmocnienie pozycji w NATO, stworzenie inicjatywy Trójmorza. Chce budować silne i sprawiedliwe państwo, gdzie uczciwy obywatel jest chroniony przed złodziejami i mafią. Żaden z pozostałych kandydatów nie spełnia wymienionych kryteriów. Dlatego mając na uwadze dobro Polski i Polaków Związek Konfederatów Polski Niepodległej apeluje do wyborców, aby w nadchodzących wyborach swój głos oddali na Andrzeja Dudę. Prezes ZKPN – Janusz Fatyga Sekretarz ZKPN – Krzysztof Bzdyl
Anonim2020.07.8 18:39
To kłamstwo wszyskie spotkania z kaczorem kończą się tak że te partie w końcu znikają jak LPR, Samoobrona, teraz Gowin, koalicja z PiSem to samobójstwo! Slaby PiS silna Konfederacja!
Tylko Konfederacja2020.07.8 18:34
Nie głosujmy na Dude, to nie w naszym interesie słaby PiS silna Konfederacja gdy Kaczyński odejdzie PiS się rozpadnie to Konfederacja będzie rosła w siłę
Sara Miriam2020.07.8 19:15
Kto na was zdrajcy zagłosuje ! Rodziny z dziećmi czy emeryci ? których wpędzicie w biedę ?
violencja2020.07.8 18:33
Duda wie albo jest przekonany niezbicie o swojej wygranej,bo zaprasza do rozmów po 12 lipca.
Tylko Konfederacja2020.07.8 18:33
Nie głosujmy na Dudę to nie w naszym interesie, nie popełnijmy tego błędu co LPR i Samoobrona! W naszym interesie jest osłabić populistyczny PiS by Konfederacja rosła w siłę! Kaczyński jest bezwzględny zniszczy każdą konkurencję
Sara Miriam2020.07.8 19:17
Ruska onuco ! Kto na zdrajców zagłosuje. Wolę Tuska i Merkel niz Putina !
Anonim2020.07.8 18:29
I bardzo dobrze, zgoda buduje.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.8 18:27
PADofil miał 5 lat na rozmowy! dopiero teraz sobie przypomniała ta obłudna kacza gnida o ruskich onucach i PSL który niszczy polską wieś?