Prezes NIK złożył rezygnację. Wystartuje w wyborach - zdjęcie
19.08.19, 13:10screenshot Youtube

Prezes NIK złożył rezygnację. Wystartuje w wyborach

3

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski złożył rezygnację. Stanowisko szefa NIK piastował od lipca 2013 roku.

W oświadczeniu, które opublikowane zostało na stronie NIK czytamy:

Chcąc zachować wartość apolityczności tej instytucji, a po podjęciu przeze mnie decyzji o starcie w wyborach parlamentarnych, składam rezygnację z pełnionej funkcji”.

Swoją rezygnację Kwiatkowski złożył na ręce marszałka Sejmu z informację, że do momentu, w którym wybrany zostanie nowy prezes, obowiązki szefa NIK przejmie wyznaczony wiceprezes.

Poniżej oświadczenie, które ukazało się na stronie NIK:

dam/nik.gov.pl

Komentarze (3):

edi2019.08.19 14:29
NA NIC ROSZADY TOTALNYCH NADCHODZI WASZA KLĘSKA - OPATRZNOŚĆ CZUWA - FATIMA - CUD SŁOŃCA - NIE CHCIAŁBYM BYĆ W SKÓRZE TOTALNEJ oPOzycji 13 października 2019 r. W MIESIĄCU MARYJNYM będzie ich POtężny POgrom - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
szcze na PiS i rydzykowi prosto w ryj2019.08.19 13:55
Tylko ojciec z Torunia może nam pomóc jako nowy prezes NIK dodatkowo będzie robił sandały zimowe dla naszych marynarzy. Dlatego proszę o wsparcie duchowe a głównie finansowe to może jeszcze coś zostanie na ratowanie stoczni. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Józia z Przeworska2019.08.19 13:54
Potrzebny mu immunitet, żeby go nie zapuszkowali? Tak tylko pytam, a wygląda na takiego grzecznego chłopca.