Premier: To naprawdę jest wielka szansa dla Polski - zdjęcie
25.07.20, 11:13

Premier: To naprawdę jest wielka szansa dla Polski

8

We wtorek zakończył się szczyt UE, na którym wynegocjonowano warunku budżetu UE na lata 2021-2027 i unijnego Funduszu Odbudowy Gospodarczej. Końcowe porozumienie dla Polski okazało się niezwykle korzystne dla Polski, która stała się największym beneficjentem unijnych funduszy. Razem z końcem negocjacji powstał jednak w polskiej polityce spór, gdyż sukcesowi rządu próbuje zaprzeczyć opozycja. Do tego sporu nawiązał wczoraj na Facebooku premier Mateusz Morawiecki, który podkreślił, że porozumienie Rady Europy jest wielką szansą dla Polski.

- „Proszę Państwa - budżet budżetem, ale na co dzień najbardziej brakuje nam wszystkim dystansu, humoru i uśmiechu” – napisał premier na Facebooku.

- „To naprawdę jest wielka szansa dla Polski. Zamiast wdawać się w niepotrzebne spory - wykorzystajmy ją wspólnie!” – dodał.

Do swojego wpisu dołączył grafikę, która przekonuje, że „Nowa perspektywa budżetowa to wielka szansa na złota dekadę dla Polski”.

- „Dziś jest taki czas, że trzeba się uśmiechnąć do sukcesu, który odnieśliśmy” – czytamy.

kak/Facebook

Komentarze (8):

Małgorzata2020.07.31 12:38
Przecież ta REKLAMA jak z marketu lub tv. Pan Premier zachowuje sie NIEPOWAŻNIE co uwłacza Jego urzędowi. Chyba p. Morawiecki i jego merketingowcy traktują ludzi / obywateli jak potencjalnych kupujących "kit" . Na sukces należy zapracować NAJLEPIEJ własnymi rękami a NIE prosić się u OBCYCH i to stawiających ŻADANIA ZAPRZEDANIA SIĘ . To budżet unii a nie Polski . Byłoby poważniej gdyby Rząd dokładnie powiedział na co dostaliśmy pieniądze i ILE NAM POŻYCZONO ? Nadto warto policzyć ile właciliśmy do kasy u.e. a ile nam oddano .Przekaz INFORMACJI jest jak dla "głupków" = szansa na złota dekadę, odnieśliśmy sukces, UŚMIECHNIJ SIĘ. To dobre ale dla aktorów z reklam. Ci nasi Rządzący ośmieszaja się przekazując informacje na facebook jak celebryci na "pudelku" zamiast w poważnych programach o ekonomii i polityce z ekspertami tak aby każdy mógł OCENIĆ JAK Rząd pracuje i czy przypadkiem nie robi nas w "konia". Przed p. Morawieckim inni Premierzy też nam mówili o szansach a zostawili nas z długami. I z czego tu się cieszyć. Jak głupi do sera ?
gość2020.07.25 17:52
Tusk, który chwalił się 300 mld zł w roku 2013 i mówił wówczas, że "nie wyobraża sobie, aby ktokolwiek w przyszłości tak wielkie pieniądze mógł wynegocjować. Morawiecki pobił Tuska na głowę, negocjując tak potężny zastrzyk w ramach wieloletnich ram finansowych, jakie Polska otrzyma. Gigantyczne pieniądze dla Polski z UE. Michel i Von der Leyen zamknęli usta Tuskowi innym krytykom: porozumienie ze szczytu to przełom. „Donaldzie Tusku, proszę spieszyć z gratulacjami dla premiera Morawieckiego”. Pan premier Morawiecki odważnie i mądrze broni spraw Polski!
ala2020.07.25 17:51
Agora przyjmuje pomoc rządu. Wydawca "Gazety Wyborczej" skorzystał z tarczy antykryzysowej. Jak ktoś, kiedyś powiedział, "pieniądze nie śmierdzą". Na co dzień walczyć z demokratycznie wybraną władzą i jednocześnie prosić znienawidzony rząd o pomoc. Jak można brać pieniądze od "Państwa PIS"? Co za brak honoru i godności. Wypłacić im tak jak Trzaskowski firmom w Warszawie - czyli wcale.
Szybka Randka2020.07.25 17:03
Chcesz się umówić na SZYBKI SEKS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ? Legendarny portal otworzył ponownie rejestracje. To najstarszy portal erotyczny do umawiania. Tysiące zweryfikowanych profili i lata doświadczenia na rynku czynią serwis numerem jeden! www.lexlale.com.pl
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 13:23
Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 12:58
morawicek to parszywy zawszony żyd
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.25 13:24
Nie poznajesz mnie? To ja parch Kellerstein-Krawczyk, właśnie wyjąłem obrzezanego robaczka.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.07.25 11:21
Wciąż rośnie liczba zakażonych, którzy 12 lipca wzięli udział w cyklicznej imprezie na katamaranie. W ognisku po Big Boat Party 2020 jest już 17 zakażonych. Sanepid zawiadomił prokuraturę. Impreza Big Boat Part odbyła się 12 lipca w Gdyni na katamaranie. Trwała kilkanaście godzin. Na bramkach wejściowych odbitych zostało 212 biletów wstępu. Ponadto w imprezie udział wzięło 14 osób (DJ-e i ich osoby towarzyszące) i 10 osób personelu.