Premier Słowacji: „Nie ugniemy się przed unijnym dyktatem ws imigrantów" - zdjęcie
05.03.16, 13:35

Premier Słowacji: „Nie ugniemy się przed unijnym dyktatem ws imigrantów"

1

Robert Fico, premier Słowacji podczas wiecu wyborczego w Bratysławie ostro i zdecydowanie zapowiedział, że jego kraj nie przyjmie imigrantów.

„Integracja z ludźmi innej kultury, innego wyznania, nie może się powieść. Nie ugniemy się przed unijnym dyktatem i nie zaakceptujemy systemu kwot.”

Szef słowackiego rządu powiedział też, że w gronie imigrantów docierających  do Europy znajdują się terroryści i bojownicy Państwa Islamskiego. Zapewnił też, że priorytetem jego rządu jest bezpieczeństwo obywateli. „Zbudujemy ogrodzenie na granicy z Austrią oraz Węgrami”. 

W sobotę wieczorem Słowacy wybierają nowy parlament. Robert Fico liczy na reelekcję. Sondaże są sprzyjające, dają partii Fico ok. 30-40% poparcia. Obecny premier prezentuje twardą postawę antyimigrancką i na tym temacie przede wszystkim opierała się jego kampania wyborcza.

mko/wPolityce

 

<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>

<<< MOC MODLITWY JABESA - BÓG NAPRAWDĘ CI POMOŻE! >>>

Komentarze (1):

anonim2016.03.5 20:11
no i prawidlowo, facet mowi wprost to czego wielu boi sie powiedziec, islam to zaraza, wiec trzeba zrobic wszystko zeby sie nie zainfekowac , brawo Slowacja, mam nadzieje ze nasi pojda w ich slady...