Premier punktuje kłamstwa Trzaskowskiego: On wam obieca wszystko. Powie, co tylko chcecie - zdjęcie
04.07.20, 17:00Fot. Adam Guz/KPRM

Premier punktuje kłamstwa Trzaskowskiego: On wam obieca wszystko. Powie, co tylko chcecie

21

Premier Mateusz Morawiecki w trakcie spotkania z mieszkańcami Braniewa bezpardonowo rozprawił się dziś z kłamstwami i obietnicami, które niczym z rękawa wyciąga kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. „To co pokazuje pan Trzaskowski, to teatrzyk, błazenada” – mówił szef polskiego rządu.

Jak zaznaczył Morawiecki, Trzaskowski nie jest kandydatem wiarygodnym i mówiąc, że „[…] nie jest działaczem politycznym, zachowuje się, jak dziecko przyłapane z cukierkiem w ręku przed obiadem, które mówi, że ono nie wzięło tego cukierka i w ogóle nie lubi słodyczy”.

Dalej w celu odświeżenia pamięci kandydatowi opozycji totalnej, premier pokazał aktualny wydruk ze strony internetowej PO, gdzie Trzaskowski widnieje jako wiceszef ugrupowania.

Zdemaskujmy te wszystkie kłamstwa, szalbierstwa, oszustwa, bo dzisiaj on wam obieca wszystko. On powie, co tylko chcecie. Tak jak chorągiewka na wietrze zmienia swoje zdania”

- mówił o Trzaskowskim premier.

Wskazał chociażby na słowa kandydata KO, który stwierdził, że nie popiera Nord Stream II, choć jeszcze parę lat temu mówił, że to jedynie porozumienie prywatnych firm między Rosją a Niemcami, które w ogóle nam nie grozi.

Twarda polityka pana prezydenta Andrzeja Dudy daje rezultaty, a polityka zmienna, jak chorągiewka na wietrze – to jest polityka pana Trzaskowskiego – niepoważna polityka. Wystrzegajmy się jej, bo on teraz może wszystko państwu obiecać, może powiedzieć, co sobie tylko życzycie”

- mówił Morawiecki.

Dalej zaś dodał:

To co się dzieje, to jest błazenada. To co pokazuje pan Trzaskowski, to jest teatrzyk, to jest kpina z wyborców, to jest marketing polityczny. Owinięcie w bawełnę to za mało. W bawełnę i jeszcze w coś tam poowijane te jego poglądy są. Zmienia je jak rękawiczki. Co mówił o podniesieniu wieku emerytalnego? Przypomnijmy mu to – katastrofa budżetowa”.

Mówił też:

To jest krew z krwi Platformy Obywatelski, Donalda Tuska, ciepłej wody w kranie”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (21):

Walter2020.07.5 15:01
Andrzej Duda do historii przejdzie jako Prezydent, który wielokrotnie złamał konstytucję (art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190) i jako podwładny Prezesa PiS-u. Tadeusz Rydzyk i Mirosław Piotrowski nie udzielili poparcia Andrzejowi Dudzie, czując się przez niego oszukani w kwestii aborcji. Gdyż przez 5 lat prezydentury nic nie zrobił w kierunku ograniczenia lub zakazu aborcji. Jarosław Kaczyński przed wyborami podejmował jedynie działania pozorowane, w kierunku ograniczenia aborcji chcąc pozyskać głosy elektoratu radiomaryjnego. W czasie rządów PiS-u w 2007 r. ta partia głosowała w Sejmie przeciwko ograniczeniom aborcji. Elektorat radiomaryjny nie ma teraz interesu, żeby głosować na Andrzeja Dudę. Proponuję, żeby zamiast pisać i mówić o LGBT zacząć dyskutować na temat stosunku polityków z PiS-u do tematu aborcji. Niech Andrzej Duda wypowie się na ten temat i powie co przez 5 lat zrobił w kwestii ochrony życia nienarodzonych.
grimm2020.07.5 9:39
Tylko, że PIS nie odbiega aż tak daleko od PO i Trzaskowskiego. PIS nic nie robi z konwencją stambulską, a więc akceptuje te wszystkie ataki seksualne na dzieci. PIS nie dba o interes narodowy-sprawa 447. PIS trzyma Polaków za twarz, odbiera wolności i straszy przymusem szczepień ustami Szumowskiego. Co do afer, moze jest ich mniej, ale są. Itd, itp.
kosiar2020.07.5 11:12
reforma sądów a potem reszta. Inaczej nie dy ry dy.
Seks kamerki2020.07.5 7:15
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
o2020.07.5 6:55
Morawiecki to patriota tylko czemu nie chce ujawnić majątku przepisanego na żonę i jak się go dorobił ? Jak sądzicie dlaczego ?
Pinokio nie lzyj2020.07.5 6:05
Pinokio klamie jak z nut dla niego dzień bez kłamstwa to dzień stracony
Jan Radziszewski2020.07.5 5:50
Ot wiadomo kto wygra Andrzej Duda bo muszą się spełnić słowa "Co ma wisieć nie utonie " a właśnie taka kara jest zapowiadana Obecnemu Prezydentowi z jakiego powodu zlekceważył Pana Boga podobnie jak ABp krakowski Jędraszewski któremu już 2019 roku Pan zapowiedział karę z podobnych względów , że zostanie zamordowany Pan zaś Andrzejowi Dudzie zapowiedział 13.03.2020 r w słowach " Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne." co zostało potwierdzone w dniu 26.06.2020r w słowach 26 VI 2020 Klątwa rzucona na prezydenta Polski Andrzeja Dudę Piątek, 26 czerwca 21.40 Zapisz dziecko - Tak, dojrzał owoc. Prezydent Duda dostawał długo szansę. Nie korzysta z niczego co chce dać Bóg, co może pomóc Polsce. Teraz Polskę sprzedał w USA. Zatem rzuć na niego klątwę Bożą. Ja, nieudany i marny sługa Boży Krzysztof Michałowski ( Cyprian Polak) rzucam na prezydenta Polski Andrzeja Dudę klątwę Bożą. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg. Przeklina Cię Bóg Andrzeju Dudo. Amen ! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Tak mówi Jezus, tak mówi Trójca Przenajświętsza, Amen, Amen, Amen. Zbawię Cię Andrzeju Dudo i unikniesz potępienia, lecz Twój czyściec będzie bardzo ciężki. Klątwa zaś sprawi, że nie zdołasz się oczyścić przed śmiercią z grzechów w należyty sposób. Śmierć Twoja będzie przestrogą. Amen. Otrzymał Cyprian Polak
uff2020.07.4 22:42
Doradca Tuska w roli szafarza miski ryżu? To nawet nie jest śmieszne.
ono2020.07.4 22:27
Mateusz Pinokio prawde wam powie
Total Mayhem2020.07.4 21:08
Za to Morawiecki obieca miskę ryżu.
...2020.07.4 18:32
Jak już Pinokio nawija o czyiś kłamstwach to może warto przypomnieć jego własne: https://oko.press/morawiecki-w-krainie-postprawdy-siedem-najbardziej-bezczelnych-klamstw-kolekcja-ilustrowana/
Hue2020.07.4 18:08
Trzaskowski jest od Tuska, tak? Morawiecki już zapomniał, że doradzał rządowi PO?
Z życia wzięte2020.07.4 17:47
Goering decydował, kto jest Żydem w Luftwaffe. Duda decyduje, kto jest pedofilem w Polsce.
Anonim2020.07.4 17:18
Podobno była to też zasada Hitlera, obiecywać wszystkim wszystko, podobne pomieszanie prezentuje Lenin, jego pisma to sprzeczność na sprzeczności. Każdy uzna, że zdanie przeciwne, to dla zmylenia oponenta. Tak ideolodzy osiągają jedność ponad podziałami!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 17:12
Tak dla przypomnienia szMateuszku... gdzie 100000 mieszkań , milion elektryków, prom, CPL? Zaraz, zaraz nic się nie udało. Czyżby stał za tym jakiś nieudacznik i do tego kłamca!?
Anonim2020.07.4 18:08
A pamiętasz lewacki matołku o czym mówił Kaczyński na początku po przejęciu władzy przez PiS? Chyba nie, bo zajmujesz się cudzymi dziećmi, zdeprawowany starcze... Otóż mówił, że ich plany obejmują kilka kadencji.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 18:30
o czym ty pyerdolisz? o jakich kilku kadencjach! to dla przypomnienia dla PiSdowatych tuków! - W 2019 roku, to jest moje zobowiązanie, które też przed państwem tutaj niejako składam, w budowie będzie 100 tysięcy mieszkań - mówił premier Mateusz Morawiecki w kwietniu 2018 roku. - Rozliczycie mnie państwo, popatrzycie na dzisiejszą datę i za rok w kwietniu zobaczymy, czy chociaż 40, 50, 60 tysięcy mieszkań z tego programu Mieszkanie plus zostanie wybudowanych - dodał szef rządu kilka dni później. Do tej pory powstało 700 mieszkań...
Anonim2020.07.4 18:51
Piszę, co można sprawdzić. Było o kilku kadencjach. Odsłuchaj sobie. A poza tym, to rzeczywiście, PeŁowiaki mówiły, że "piniędzy ni ma i nie będzie" i program zrealizowały. "Fakt" dotrzymują obietnic jak nikt inny.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.4 18:56
tępaku a ja ci dałem przykład tego co obiecywał szMateusz i nawet sam powiedział żeby go rozliczyć! miało być minimum 40 tyś, mieszkań do kwietnia 2019 a powstało wtedy 70! także od razu widać jak żydek kłamał i kłamie do dziś!
Anonim2020.07.4 20:13
Uj, uj... od razu tak antysemityzmem jedziesz, fuj... No wiesz tylko problem też bywa taki, iż o ile mi wiadomo, senackie obyczaje nie narodziły się tylko w Senacie i w ostatnim czasie. W takich gminach rządzonych przez zwolenników postępu np., nie przygotowuje się planów zagospodarowania by wredne PiS-iory nie wbiły nawet łopaty w ziemię pod dom. Oczywiście to pewnie złe języki tak gadają... Ale co innego, gdyby Misiu tu chodziło tylko o mieszkania w tych wyborach to pewnie Twoje uwagi miałyby sens. Niestety te wybory są o wiele większa stawkę niż parę dodatkowych chałup choć oczywiście sprawa mieszkań nie jest nieważna. Z tym że pewne jest jedno. Władza Trzaskowskiego i jego kolegów sprowadzi się do zalania "trzaskowianką" całego kraju. I to jest cały jego program i program jego niemiecko sowieckich sponsorów. Więc może mieszkań nie ma tyle ile miało być, ale Trzaskowski na pewno spełni fundamentalną obietnicę, że mieszkań - jak w wszystkiego innego - nie będzie w ogóle, zgodnie z zasadą: piniędzy nie ma i nie będzie.
AAAtomek2020.07.5 20:10
Daj spokój, przecież piszesz do idiotów którzy łykają wszystko co powie Morawiecki czy inny intelektualista Suski??? Oni nie rozumieją podtekstów, są jak "autystyczne dzieci"!!!!