Premier odwołał Piotra Ćwika z funkcji wojewody małopolskiego. Wiemy, kto go zastąpi - zdjęcie
08.08.20, 16:10Piotr Ćwik. Fot. Wojtq via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Premier odwołał Piotra Ćwika z funkcji wojewody małopolskiego. Wiemy, kto go zastąpi

4

Premier Mateusz Morawiecki z dniem dzisiejszym odwołał z pełnionej funkcji wojewodę małopolskiego Piotra Ćwika” – informuje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w swoim komunikacie.

Jak czytamy dalej:

Na stanowisko wojewody małopolskiego powołany został Łukasz Kmita”.

Ćwik funkcję wojewody małopolskiego pełnił od 2 czerwca 2017 roku.

dam/MSWiA,dorzeczy.pl

Komentarze (4):

byuyt2020.08.8 23:50
pis da koryto plus dla swoich
takie prawo i przywilej Premiera2020.08.8 19:41
planowana jest rekonstrukcja Rządu i najprawdopodobniej Pan Premier zaangażuje Pana Ćwika na stanowisku ministerialnym
Papież Franciszek:2020.08.8 16:49
"Jak rozpoczął? Bardzo prostym sformułowaniem: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie". To jest podstawa wszystkich jego mów: powiedzieć nam, że bliskie jest królestwo niebieskie. Co to oznacza? .....Przez królestwo niebieskie rozumiemy królestwo Boga, czyli Jego sposób panowania, Jego sposób stawania wobec nas. Teraz Jezus mówi nam, że królestwo niebieskie jest blisko, że Bóg jest blisko. Oto nowość, pierwsze przesłanie: Bóg nie jest daleko, On, który mieszka w niebie, zstąpił na ziemię, stał się człowiekiem. Usunął przeszkody, zniwelował dystanse. Nie zasłużyliśmy na to. On zstąpił, wyszedł nam na spotkanie. Ta bliskość Boga względem swojego ludu to jego zwyczaj, od początku, także od Starego Testamentu. Mówią On do ludu: „któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Bóg nasz”. Ta bliskość w Jezusie stała się ciałem."
Szybka Randka2020.08.8 16:44
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl