21.09.15, 19:18

Prawie 60 proc. Polaków przeciwko przyjęciu migrantów!

Według najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie proniemieckiej TVN, prawie 60 proc. Polaków nie zgadza się z dyktatem brukselsko-berlińskim i nie chce, by do naszego kraju przymusowo relokowano byli tak zwani uchodźcy, w praktyce będący w większości imigrantami ekonomicznymi. Polacy wreszcie mówią twarde NIE lewicowej głupocie!

Przeciwko przyjmowaniu tak zwanych uchodźców opowiedziało się 56 proc. Polaków. 6 proc. nie ma w tej sprawie zdania, a 38proc. twierdzi, że owszem, migrantów powinniśmy przyjmować. 

Względem sondażu przeprowadzonego na początku września liczba oponujących przyjmowaniu migrantów wzrosła o 13 proc., o tyleż samo spadła też liczba zwolenników takiego kroku.

Być może wynika to z faktu, że Polacy dobrze już wiedzą, że Unia Europejska chce nas "obdarzyć" wcale nie nie uchodźcami, ale migrantami, którzy chcą po prostu lepiej się ustawić. Co więcej migrantami muzułmańskimi, a co z tym się wiąże, wszyscy są świadomi. Co więcej nikt chyba nie popiera pomysłu kornego wypełniania zaleceń Berlina i Brukseli.

kad

Komentarze

anonim2015.09.21 21:05
Jakie 60%? Popatrzcie po ocenach komentarzy pro- i antyimigracyjnych na onecie, interii i wp. 1% internautow jest za, 99% jest przeciwko. Zeby w populacji mialo byc 60% przeciwko, to by musialo znaczyc, ze te 40% wyrabiaja ludzie nieposiadajacy dostepu do komputera. Wiadomo, ze internauci sa na tle populacji ogolnej przecietnie mlodsi, lepiej wyksztalceni, lepiej zarabiajacy i czesciej glosuja na PO niz na PiS. No wiec kto popiera branie imigrantow: staruszkowie mieszkajacy w popegeerowskich wsiach?
anonim2015.09.21 22:49
Ta kwestia jest praktycznie bezprzedmiotowa. Imigranci i tak w Polsce nie zostaną! Nikt z imigrantów nie zgłasza chęci przyjazdu tutaj. Dlatego nie istnieje kwestia ich przyjęcia. No chyba, że ktoś chce ich tu trzymać siłą!
anonim2015.09.21 22:51
Równie dobrze można by zrobić sondaż na temat co Polscy sądzą o tym by w Polsce osiedlić Marsjan! Ma to praktycznie tyle samo sensu!
anonim2015.09.22 9:42
@ Weronika_Hamedrys młodzi głosują na PO;) ale dowaliłaś;) vide przykład Komorowskiego.