Powrót do przedszkoli już w poniedziałek? Minister odpowiada i stawia warunki - zdjęcie
13.04.21, 07:40Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Powrót do przedszkoli już w poniedziałek? Minister odpowiada i stawia warunki

4

Jeśli potwierdzą tendencję spadkową, to począwszy od poniedziałku jest wielka szansa, żebyśmy wracali do przedszkoli” – przekazał dziś Przemysław Czarnek.

W rozmowie na antenie RMF FM minister edukacji i nauki wskazał:

Zakładamy, że już od 19 kwietnia będzie możliwy powrót do przedszkoli”.

Dodał, że wszystko zależne jest od tego, czy utrzyma się tendencja spadkowa nowych zachorowań. Jeśli tak, w kolejnym tygodniu po otwarciu przedszkoli możliwe byłoby powracanie do szkół dzieci z klas I-III oraz kolejnych klas szkół podstawowych. Potem powrót miałby dotyczyć szkół ponadpodstawowych.

Minister zakłada, że możliwe jest, aby już w maju wszyscy uczyli się stacjonarnie.

dam/RMF FM,Fronda.pl

Komentarze (4):

Anonim2021.04.13 13:11
Jak to jest Minister? że wirus zakaża na lekcjach matematyki? a już na lekcjach z praktyki zawodowej nie zakaża uczniów? wirus inteligentniejszy od rządowych ekspertów i min. Zdrowia? kto, kogo, robi głupim?
OdwiedzinyGrupyPrzedszkolnejWJacuzziProboszcza2021.04.13 11:10
Warunki, jakie ten dewocyjny przygłup Czarnek stawia przedszkolakom: 1. odmawianie różańca podczas siedzenia na nocniku 2. codziennie 3 godziny zabawy z katechetą w lekarza 3. codzienne budowanie Grobu Pańskiego z klocków z drewna Lasów Państwowych 4. spotkania formacyjne starszaków z egzorcystą przedszkolnym 5. nauka literek z encyklik JanaPapyBisa, gorliwego miłośnika klero-pedofilów 6. zajęcia kleropedofilskie z kapelanem przedszkola 7. laurki dla starych pierdziochów z KUL i obleśnych spaślaków z episkopatu
Grizzly2021.04.13 9:08
Ktoś wierzy temu mini-strowi?
xyz1232021.04.13 9:19
zwykly duren po KUL-wie... Jesli wysla koronabombelki znowu do skzoly to za miesiac od tego bedzie kolejna fala zachorowan i lockdown. Pisiory nie przygotowaly szkol na otwarcie jesienia => fala po miesiacu (strajk kobiety w roli chlopca do bicia), PONOWNIE zrobili TO SAMO na poczatku tego roku (EU z wolne tempo dostaw szczepionek w roli chlopca do bicia)... Pisiorstwo otwierajac i zamykajac nieprzygotowane do obecnej rzeczywistosci szkoly wymordowalo juz ~120 000 Polakow!!!!!!