Porozumienie: Jesteśmy gotowi rozmawiać o ochronie zwierząt  - zdjęcie
18.09.20, 17:01Fot. via: Wikipedia

Porozumienie: Jesteśmy gotowi rozmawiać o ochronie zwierząt

10

Koalicja Prawa i Sprawiedliwości, Porozumienia i Solidarnej Polski stanęła pod wielkim znakiem zapytania po nocnym głosowaniu nad tzw. „Piątką dla zwierząt”. Solidarna Polska głosowała przeciw ustawie, a większość posłów Porozumienia wstrzymało się od głosu. Teraz ugrupowanie Jarosława Gowina wydaje specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia swoje stanowisko dot. ochrony zwierząt.

- „Zracjonalizujmy te przepisy tak, aby brawo po głosowaniu biła prawica, a nie lewica” – napisał na Twitterze poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk, zamieszczając oświadczenie partii dot. nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

Politycy Porozumienia zaznaczają, że popierają działania mające na celu poprawę warunków bytu zwierząt hodowlanych w Polsce.  Nie zgadzają się jednak na pewne zapisy z tzw. „Piątki dla zwierząt”, które w ich ocenie godzą w interesy polskich rolników oraz skarbu państwa. Porozumienie wyraża przy tym gotowość „do udziału w dalszych pracach nad zracjonalizowaniem przepisów ustawy”.

kak/Twitter

Komentarze (10):

PREZES ZWARIOWAŁ !2020.09.19 8:44
Dla dobra zwierząt futerkowych rozwala Rząd PiS i zawiesza swoich posłów oraz niszczy koalicję Zjednoczonej Prawicy ! Najwyższy czas wymienić Prezesa !
Jan Radziszewski2020.09.18 18:48
my też mamy co najmniej kilkanaście zarzutów przeciwko Terleckiemu i Liderowi PIS oraz Premierowi i jego gwardianom tj ministrom - kto przygotowuje szkodzące Polsce Ustawy - niedługo Będzie na stołku " 10 maj 2020 r Pan I król Polski Jezus Chrystus "Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. +++ Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. +++ Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji." +++ zaś NMP królowa Polski takie kieruje 2.05 2020 roku słowa "Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam + Pomazańca Bożego + co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi.
Randka juz teraz, teraz ...2020.09.18 17:38
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.18 17:25
czy przygłupy z totalnej opozycji nie wiedzą co się tak naprawdę stało? przecież nie o jakąś bzdurną "piątke dla zwierząt" tu chodzi! Platformerskim bolszewikom i złodziejom zwyczajnie skończyła się kasa zarobiona jeszcze przez Tuska i ratują się przed powywieszaniem na latarniach, ucieczką od władzy i zostawienie gnoju którego narobili następcom... ot i taka to tajemnica.
Anonim2020.09.18 17:18
Kaczor ich przeczołga i za dwa dni będą skamleć na jego progu, a czerwone łajzy już robiły sobie nadzieję. Ha,ha
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.18 17:26
kaczor co może zrobić, to zmienić pieluchę żeby mu znowu plama moczu na spodniach nie wyszła!
Anonim2020.09.18 17:17
Kościół to także branża schyłkowa do której wiecznie się dopłaca i należy ją wreszcie zlikwidować. Od pomocy ludziom zagubionym są psycholodzy a ciężko chorym naukowcy. Trzeba się liczyć z silnym oporem lobby gejowskiego które dorabia się na stanowiskach w hierarchii.
katolicka kretynizacja polski2020.09.18 17:23
Lobby gejowskiemu chodzi tylko o poprawne wychowanie dzieci, nie potrzebują dotacji państwowych
Foster2020.09.18 17:13
Jak Prawica się kłóci to się boję. Może dlatego, że niedawno oglądałem film o Ernście Rhomie. Wystarczyło 12 lat i wszyscy źle skończyli.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.18 17:12
czy przygłupy z "porozumienia..." nie wiedzą co się tak naprawdę stało? przecież nie o jakąś bzdurną "piątke dla zwierząt" tu chodzi! PiSdowatym bolszewikom i złodziejom zwyczajnie skończyła się kasa zarobiona jeszcze przez Tuska i ratują się przed powywieszaniem na latarniach, ucieczką od władzy i zostawienie gnoju którego narobili następcom... ot i taka to tajemnica.