PO wg Komorowskiego to partia hańby i zbrodni ...zbroczona krwią niewinnych funkcjonariuszy WSI - zdjęcie
26.03.15, 11:50

PO wg Komorowskiego to partia hańby i zbrodni ...zbroczona krwią niewinnych funkcjonariuszy WSI

8

Zbrodnią i hańbą nazwał Pan Prezydent Komorowski rozwiązanie WSI.

Mocne słowa, które powinny do szpiku wstrząsnąć tymi, którzy podnieśli rękę za tą zbrodnią i hańbą.

A podnieśli swoje ręce za tą zbrodnią wszyscy posłowie Platformy Obywatelskiej, z wyjątkiem jednego, który był przeciw – Bronisława Komorowskiego.

Poseł Bronisław Komorowski okazał się jedynym sprawiedliwym w Sodomie, czyli w Platformie. Reszta zhańbiła się i wzięła udział w zbrodni.

Pani redaktor Monika Olejnik w kolejnych wywiadach – wczoraj z Komorowskim, dziś z Wałęsą – wróży, że w kampanii wyborczej w rocznicę smoleńską padną oskarżenia o krwi na rękach obecnej władzy (widocznie jest już taki plan, żeby padły, z gardła się je wydobędzie, albo w ostateczności dopowie) tymczasem o krwi na rękach już dziś mówi Bronisław Komorowski. No bo jeśli zbrodnia, to i krew, nie ma zbrodni bez krwi na rękach zbrodniarza.

Tylko jak się czuje pan prezydent Komorowski, drugi już raz startujący w wyborach prezydenckich, z poparciem Platformy, mającej ręce zbroczone krwią niewinnych funkcjonariuszy WSI?

Janusz Wojciechowski

Komentarze (8):

anonim2015.03.26 12:03
ciemniak, by samemu sie utrzymac przy sterze zatopi wszystko co sie obok niego znajduje, wazne by osiagnac cel- kreatura bez honoru.
anonim2015.03.26 12:04
całe to "peło" trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy !!!
anonim2015.03.26 12:09
A Panci Rheici jak zwykłe wszystko się pokićkało - najwyraźniej za przykładem guru palikmiota przedawkowuje jakiś środek i bardzo mu to szkodzi... Proszę spojrzeć co ten odurzony wypisuje - przecież od co najmniej10 lat wszyscy wiedzą, że PO-PSL(ZSL) palikmioty to partie miłości, a najbardziej tą "miłość" okazywali śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu...
anonim2015.03.26 12:34
Jak słucham lub czytam Wojciechowskiego to nie wieżę ,że jest katolikiem.
anonim2015.03.26 13:17
Te służby będące pod kuratelą KGB/FSB należało rozpiździć w 1989 roku.
anonim2015.03.26 13:29
A kto ma ręce we krwi zabitych w Smoleńsku?
anonim2015.03.26 14:04
Syn Komorowskiego przeszkadzał w kontroli. Co na to prokurator? niezalezna.pl - strefa wolnego słowa 26/03/2015 Redaktor wydania: Piotr Łuczuk Gazeta Polska Codziennie” dotarła do nagrania, na którym widać ogromne zaangażowanie, z jakim Tadeusz Komorowski awanturuje się nie tylko z pełnomocniczką prawną Energetyki Ursus, ale również z urzędnikiem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Warszawie. Na materiale filmowym z grudnia 2013 r., który publikujemy poniżej, widać, jak Tadeusz Komorowski utrudnia czynności inspektorowi Jerzemu Krymskiemu, mimo że ten legitymuje się i przedstawia dokument będący podstawą planowanych działań. Celem kontroli miało być sprawdzenie stanu urządzeń i instalacji EU, będących pod kontrolą Celtic i Maddy Investments pod kątem szkodliwości dla środowiska. Komorowski, blokując kontrolę urzędnika WIOŚ, twierdzi, że mógłby go wpuścić, gdyby został uprzedzony tydzień wcześniej, a na stwierdzenie, że utrudnia mu wykonywanie swojej pracy, syn prezydenta odpowiada, że „należy być ostrożnym przy takich twierdzeniach”. „Nie życzę sobie sytuacji, w której jestem zaskakiwany z dnia na dzień […]. Nie był pan przeze mnie dzisiaj przewidziany” – denerwuje się młody Komorowski. Następnie każe inspektorowi przekazać swoim przełożonym, kto go nie wpuścił na teren po Energetyki Ursus. UJAWNIAMY NAGRANIE https://www.youtube.com/watch?v=XPIXuVQG5zc
anonim2015.03.26 19:38
on w gównie siedzi po uszy aż śmierdzi na odległośc pedał jeden