PO sypie głowy popiołem. Chorągiewka prezydentowi Komorowskiemu już nie przeszkadza - zdjęcie
28.05.15, 07:36Tuskobus 2011 (fot. wikipedia)

PO sypie głowy popiołem. Chorągiewka prezydentowi Komorowskiemu już nie przeszkadza

3

Czas posypać głowę popiołem. Każda partia musi wyciągać wnioski z tego, co mówią wyborcy – mówił Marcin Kierwiński w TVP Info. Na pytanie, czy będzie rekonstrukcja rządu, odpowiedział, że „to są decyzje pani premier Ewy Kopacz”.

Jednak zapewnił, że nie ma potrzeby szukać nowych twarzy poza PO, gdyż jak mówi „jest wielu młodych polityków PO, którzy czekają na swoją szansę”.

– Myślę, że w ciągu najbliższych kilku tygodni nasi wyborcy, poznają nowe otwarcie Platformy Obywatelskiej, także program, z którym będziemy szli do wyborów. Personalia to są sprawy poboczne. Najważniejszy jest program i wyciągnięcie wniosków z tego, co się stało w wyborach prezydenckich. Musimy zadbać o tych, co nam nadal ufają. Z drugiej trzeba się rozszerzać i zdobywać nowych wyborców – powiedział.

Po wygranej kandydata PiS Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich , realna stała się również wygrana partii Jarosława Kaczyńskiego w jesiennych wyborach parlamentarnych.

W czwartek w południe zbierze się klub PO, w którym weźmie udział prezydent Bronisław Komorowski.

Chorągiewka PO już chyba panu prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu nie przeszkadza.

KZ/Tvp.info


Komentarze (3):

anonim2015.05.28 8:29
to już jest przegrana formacja. na pewno nie przekroczą 20% i zajmą 3 miejsce za PiS i Ruchem Kukiza.
anonim2015.05.28 14:50
Wygrana PiS na jesieni wydaje się prawie oczywista, ale tylko prawie...
anonim2015.05.31 15:38
Już po PO. O kilka lat za późno. Wyłączyć POchwalne media jak TVP, TVN i Polsat na miesiąc, a PO osiągnie dno poparcia czyli jakieś 2-3% betonu.