PiS do polskich handlowców: Spokojnie, Podatek obrotowy was nie dotknie! - zdjęcie
10.02.16, 12:48

PiS do polskich handlowców: Spokojnie, Podatek obrotowy was nie dotknie!

3

Poseł PiS Andrzej Jaworski w rozmowie w Radiu ZET uspokajał polskich drobnych handlowców, że "podatek obrotowy nie będzie problemem dla małych sklepów, dla rodzinnych sklepów, także dla tych sklepów, które są we franczyzie". 

"Jak projekt trafi do komisji finansów publicznych to będziemy bardzo mocno nad tym projektem pracować. Dzisiaj już mogę powiedzieć, że znaleźliśmy rozwiązania, które wrócą i będą realizować to, co było zapowiadane" - poinformował poseł Jaworski. 

I mocno przypomniał, że nowy program podatkowy przygotowywany przez rząd Beaty Szydło to program skierowany dla dużych hipermarketów, które do tej pory podatków nie płaciły w Polsce.

mko/Radio ZET

Komentarze (3):

anonim2016.02.10 13:17
To jest niesamowite. Przecież wyście mieli pełne szuflady ustaw. Nic tylko wdrażać, naprawiać, robić ludziom dobrze. Pół roku po wyborach będziecie ostro pracować nad swoim sztandarowym projektem?
anonim2016.02.10 13:50
A to się dopiero zacznie kombinowanie. Ale nie zauważą intelektualne pokurcze, że vat i podatek obrotowy się z definicji wykluczają i ich równoczesne stosowanie jest niezgodne z dyrektywami UE. Dopuszcza się go tylko w niektórych usługach.
anonim2016.02.10 16:15
Jaworski tak jak Szydło czy reszta PIS-uarów rumieni się tylko wtedy jak powie prawdę. Trzeba mieć bardzo dużo dobrej woli żeby wierzyć w ich obietnice.