Pilne! Dziś zatwierdzenie ostatecznego składu rządu po rekonstrukcji - zdjęcie
29.09.20, 06:45screenshot Twitter - Beata Mazurek

Pilne! Dziś zatwierdzenie ostatecznego składu rządu po rekonstrukcji

2

Dziś rozpocznie się posiedzenie Rady Koalicji, którego celem jest zatwierdzenie nowego rządu – poinformowała rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska.

Polityk po wczorajszym posiedzeniu kierownictwa PiS napisała na Twitterze:

Zakończyło się posiedzenie kierownictwa PiS. Jutro posiedzenie Rady koalicji, która omówi i zatwierdzi ostateczny skład rządu po rekonstrukcji”.

Wspomniana Rada Koalicji powstała na mocy nowej umowy koalicyjnej Zjednoczonej Prawicy. W jej skład wchodzi kierownictwo PiS oraz 2-3 przedstawicieli Solidarnej Polski i Porozumienia.

W sobotę w rozmowie na antenie Radia Maryja wicepremier Jacek Sasin potwierdził doniesienia medialne na temat rekonstrukcji:

To ma być 14 ministerstw w miejsce 20 obecnie funkcjonujących, więc spore zmniejszenie rządu, zmniejszenie liczby ministrów, ale również wiceministrów, a co za tym idzie - zmniejszenie udziału naszych koalicjantów w rządzie”.

dam/twitter,PAP

Komentarze (2):

Jan Radziszewski2020.09.29 22:17
Oława 21.09 2020 Bóg Ojciec ++ Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. + Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. ++++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy < żydów chazarskich, < bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. + Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę.+++++ Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. +++ Jeżeli po Oświetleniu sumień w Polsce ktoś będzie czynił nieprawość, niesprawiedliwość, taką osobę uśmiercą Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. +++ Nie dam nikomu zniszczyć Polski, lecz to wy ze wszystkich narodów, najlepiej pomimo waszych błędów i grzechów, jako naród wypełniacie Wolę Bożą. +++ Apeluję do polskich biskupów, aby nie dokonywali w Polsce zmian w liturgii, które narzuciła wszystkim masoneria kościelna, a także syn zatracenia, Antychryst. +++++ Podejmijcie starania modlitewno pokutnicze, cofnijcie wszelkie złe zmiany, a ominie was chaos i światowe zamieszanie. ++ Jeżeli nie usłuchacie, jeżeli sprzeciwicie się Woli i ++ Myśli Bożej, to już wkrótce, po raz ostatni poleje się polska krew. +++ Gdy z wiarą oddacie się Bożemu kierowaniu, to Moja Moc i starania Maryi, obronią was od każdej próby siłowego przejęcia was. +++ Dokonajcie swojego dobrego, właściwego wyboru, bo wasz los jest w waszych rękach.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.29 7:40
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia, świętych! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!