Pierwszy taki wywiad po przegranych wyborach. Trump nie wyklucza startu w 2024 roku - zdjęcie
20.04.21, 20:43fot. the white house

Pierwszy taki wywiad po przegranych wyborach. Trump nie wyklucza startu w 2024 roku

8

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump udzielił stacji Fox News pierwszego tak obszernego wywiadu po swojej porażce w ostatnich wyborach. Polityk mówił o swoich politycznych planach i bieżącej sytuacji. Podkreślił, że nie wyklucza startu w kolejnych wyborach prezydenckich.

W rozmowie z Fox News Donald Trump przekonywał, że Republikanie potrzebują kolejnej kampanii z programem „Make America Great Again” (Uczyńmy Amerykę znów wielką). Podkreśla, że hasło to i związane z nim postulaty przyciągają wyborców Partii Republikańskiej.

Były prezydent odniósł się również do kwestii masowego napływu imigrantów przez granicę amerykańsko-meksykańską. Stwierdził, że może to doprowadzić do „zniszczenia państwa”, a administrację Bidena oskarżył o wyciszanie sprawy.

Komentując kwestie związane z Rosją Trump stwierdził, że „porozumiewanie się z Rosją to dobra sprawa, a nie zła”. Podobne zdanie ma na temat relacji z Chinami.

kak/PAP

Komentarze (8):

robaczek2021.04.21 9:54
KARYKATURA CZLOWIEKA.......................................no ale wasz człowiek .................................. DEMAGOG jakiego swiat nie widzial ;] ARMIA IDIOTÓW ZA NIM................................ NO WASZ POZIOM JAK NIC!!!!!!!!!!!!! ...................................................... wyborcy Trumpa to tzw "WHITE TRASH + konserwatysci .................................... armia niedokształconych amerykanów którym wszystko sie wmówi .................... wystarczy powiedziec ze to ze są NIEUDACZNIKAMI to nie ich wina!!! znacie to???? ;] ................................ NO PEWNIE ZE ZNACIE........................ ta sama technika dziala na naszych pisiureczków..........................brawo ;] ................................... przynajmniej znacie swoje miejsce
Anonim2021.04.21 9:42
Świat już idzie w innym kierunku,ochrony środowiska, coś mi się wydaje,że następnym prezydentem USA zostanie vce prezydent,a Niemiec szefowa zielonych.kończy się stary świat ,zaczyna ratowanie tego co nam zostało.Nie będzie bezkarnego wycinania lasów, niszczenie oceanów, lotów samolotami,hodowli zwierząt. Ja to popieram.
Konrad Józef Turzyński2021.04.20 23:25
Startu? Samochodem na torze, na skoczni narciarskiej, czy własnymi nogami na bieżni?
Henio2021.04.20 23:19
Stary pierdoła znowu w akcji !
Skrzypek na dachu2021.04.20 23:15
Derek Chauvin jest niewinny bo kryminalista George Floyd przedawkowal .
Skoro mowa o FOX...2021.04.20 21:18
Naczelna nienawistna organizacja i to zwolniona od podatków żyjąca ze wsparcia gudłai jak Spielberg - Anti-Defamation League (myszkują po Polsce, szukają guza) zaatakowała FOX. ........... Naczelny jej gudłaj Anti-Defamation League Jonathan Greenblatt żąda usunięcia jednego z najlepszych komentatorów w USA Tucker Carlson. O co mu chodzi? Z polska można powiedzieć, że o "te slupy na Odrze i Nysie" - żydzisko dostaje spazmów na odgłos FOX i Tucker Carlson - jak dotychczas GÓWNO z tego. ........... FOX jest gdzie jest wraz z Tucker Carlson.
Renata2021.04.20 20:55
Cześć świński blondynie...!
Would like to kiss my dick?2021.04.20 21:05
Only if you are NON - KIKE!