Pedofile polują na ofiary w ośrodkach dla imigrantów! - zdjęcie
10.02.16, 11:46

Pedofile polują na ofiary w ośrodkach dla imigrantów!

4

Funkcjonariusze z wydziału ds. przestępstw kryminalnych Kripos odnotowali już kilka przypadków molestowania seksualnego nieletnich, ale, jak twierdzą, takich przypadków może być o wiele więcej. – Zakładamy, że mamy tu do czynienia z niezgłaszaniem wielu przypadków – powiedział rzecznik Kripos Eivind Borge, informuje polishexpress.co.uk.

Okazuje się, że dzieci imigrantów narażone są nie tylko na atak dorosłych imigrantów przebywających razem z nimi w ośrodkach, ale również ze strony pedofilów z zewnątrz. Funkcjonariusze Kripos ubolewają nad tym, że wiele napaści seskualnych może nigdy nie ujrzeć światła dziennego, ponieważ zarówno ofiary, jak i dorośli świadkowie takiego zdarzenia, boją się zgłosić na policję. – Incydenty mogą być ukrywane z uwagi na złe doświadczenia wielu uchodźców w kontaktach z władzami i policją – przyznaje Borge.

mko/polishexpress.co.uk

<<< ZOBACZ CO WARTO PRZECZYTAĆ!!! >>>


Komentarze (4):

anonim2016.02.10 13:29
Oj, to może warto by tych przestępców seksualnych zawczasu pozamykać, skoro są znani i są przestępcami? Czy Norwegia już nawet o posmarowanie chleba masłem musi prosić sąsiadów bo sama nie umie?
anonim2016.02.10 22:06
w Polskich kościołach też grasują pedofile i jakoś propagujący te dewiacje frondelek tego nie nagłaśnia.
anonim2016.02.10 22:08
Jesteśmy wciągani przez Rockefellera w całe bagno jakie robi ta dzicz.
anonim2016.02.10 22:10
Wojtek, jak widziałeś pedofila zgłoś na policję, a jak nie widziałeś zamknij dziób tumanie.