Partie komunistyczne z całego świata popierają zamieszki w USA - zdjęcie
17.06.20, 15:25Fot. screenshot - YouTube

Partie komunistyczne z całego świata popierają zamieszki w USA

16

Inspiratorami fali terroru kryminalnego kolorowych i lewaków w USA, które rozlewają się na inne kraje zachodu, są organizacje komunistyczne, niewstydzące się swojego podziwu dla Stalina, Mao czy innych komunistycznych zbrodniarzy. Żołnierzami tej komunistycznej rewolty w USA są kierowani przez komunistycznych agitatorów czarnoskórzy rasiści. Nie ma w tym nic dziwnego — Sowieci przez dekady inspirowali i wspierali wszelkie niepokoje społeczne w tym i takie marksistowskie organizacje terrorystyczne, jak głoszący czarny rasizm ruch Czarnych Panter.

Kryminalna rewolta w USA została oficjalnie poparta przez 56 komunistycznych organizacji z całego świata, o czym na swoim facebookowym profilu informuje Komunistyczna Partia Polski.

W deklaracji opublikowanej na profilu KPP partie komunistyczne wyraziły „solidarność z wielonarodową klasą robotniczą USA oraz z ludnością Ameryki Północnej, która wyszła na ulice, mobilizując się przeciwko rasizmowi, represjom, bezrobociu i innym ostrym problemom spowodowanym przez kapitalistyczny system wyzysku”.

Zdaniem komunistów „morderstwo George'a Floyda nie jest wyjątkiem, jest to rasistowska norma wobec Afroamerykanów, Latynosów i imigrantów innych narodowości. Jak dowodzi pandemia COVID-19 (obecnie w USA ponad dwa miliony zakażeń i prawie 113 000 zgonów) system wyzysku traktuje w ten sam sposób całą klasę robotniczą. Można by uratować wiele istnień ludzkich, jednak sprywatyzowany system opieki zdrowotnej okazuje się niewydolny, ponieważ jego zasadą działania jest kapitalistyczny zysk”.

Według komunistów „bieda, bezrobocie, ataki na prawa pracownicze, polityka antyimigrancka, brutalność policji, imperialistyczne agresje wobec innych ludów, postępujący rozkład społeczny wspomagany przez narkotyki i przestępczość dowodzą, że kapitalizm jest barbarzyństwem, a socjalizm zarówno działa, jak i jest konieczny”.

Komuniści potępili „rasistowskie morderstwa George'a Floyda i uczestników protestów — ofiar polityki represji administracji Trumpa”. Wyrazili „solidarność z robotnikami i obywatelami USA, którzy we wszystkich miastach protestują przeciwko rasizmowi i represjom; solidarność z robotnikami i obywatelami USA dotkniętymi COVID-19”. Potępili administracje Trumpa, „która ucieka się do prowadzenia kampanii rasistowskich, antyimigranckich, ksenofobicznych i antykomunistycznych”, „godzinę policyjną oraz użycie Gwardii Narodowej, aresztowania i morderstwa tych, którzy walczą o zmianę”.

Sygnatariuszami komunistycznego manifestu poparcia dla terroru kryminalistów w USA są:

Communist Party of Albania

Communist Party of Argentina

Communist Party of Australia

Communist Party of Austria

Party of Labour of Austria

Communist Party of Belgium (PCB-CPB)

Communist Party of Bolivia

Communist Party of Britain

Brazilian Communist Party

Communist Party of Canada

Communist Party of Bohemia &Moravia

Communist Party of Chile

Popular Vanguard Party (Costa Rica)

AKEL, Cyprus

Communist Party in Denmark

Force of the Revolution. Dominican Republic

Communist Party of Finland

French Communist Party

Unified CP of Georgia

Communist Party of El Salvador

German Communist Party

Communist Party of Greece

Tudeh Party of Iran

Iraqi Communist Party

Kurdistan Communist Party - Iraq

Communist Party of Ireland

Workers Party of Ireland

Communist Party, Italy

Party of the Communist Refoundation - Italy

Jordanian Communist Party

Communist Party of Luxembourg

Communist Party of Mexico

Popular Socialist Party of Mexico

Popular Socialist Party-National Political Group, Mexico

Palestinian People's Party

Peruvian Communist Party

Paraguayan Communist Party

PKP-1930, Philippine Communist Party

Portuguese Communist Party

Romanian Socialist Party

Communist Party of the Russian Federation

Communist Party of Spain

Communists of Catalonia

Communist Party of the Workers of Spain

Communist Party of the Peoples of Spain

Communist Party of Sri Lanka

Sudanese Communist Party

Communist Party of Swaziland

Communist Party of Turkey

Communist Party USA

Communist Party of Venezuela

Pole of Communist Revival in France

Guatemalan Party of Labour

Galizan People’s Union-UPG

Communist Party (Switzerland)

Party of Communists USA

 

Jan Bodakowski

Komentarze (16):

taro2020.06.17 21:02
merkel z CDU i SPD, Zieloni nie sa na tej liscie? tylko jakies tam german..., a co z unia europejska, smietanka z brukseli,ktora tak ubostwia komunistow.
Szybka Randka sex2020.06.17 19:03
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, -- -- -- -- -- --- --- -- -- -- Moje kontakt do mnie telefon tu - http://lexlale.eu Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
dz2020.06.17 17:25
Nie tylko popierają, ale inicjują
rebeliant2020.06.17 17:08
"Sowieci..." - w dużej mierze krewniacy bielskich, no tych którzy dokonali ludobójstwa na polskich mieszkańcach wsi. Przecież Bodakowski słusznie na tym portalu przedstawił udział Żydów w przewrotach czerwonych i tęczowych.
rebeliant2020.06.17 17:04
A dlaczego organizatorzy tej partii jeszcze nie siedzą za propagowanie ludobójczego totalitaryzmu ? Ramię w ramię z nazistami kwestionują istnienie innych narodów.
Wojtek Polak2020.06.17 16:44
komunizm faszyzm nazizm to bękarty marksizmu i jako zbrodnicze i zamordystyczne twory tworzone przez chorych zwyrodnialców powinny być ścigane na całym wiecie i tępione przez wszystkich z całą surowością prawa. komuchów trzeba izolować od reszty zdrowego społeczeństwa bo to są najwięksi mordercy w historii świata. NORYMBERGA DLA KOMUNY!!
darek2020.06.17 16:40
Bo to jest początek globalnej wojny ideologicznej mającej zniszczy resztki wiary i rodziny atak na kościół jest patrz afera pedofilska a teraz pojawiająca się w kampanii próba wyrzucenia religii z szkol u nas role murzynów i kolorowych z powodu ich braku odgrywać będzie grac garstka homosi plus użyteczne głupki z kanapowej antyfy ewentualnie znowu przyjadą niemcy na zadymy jak co roku po to wymuszono otwarcie granic i brak kwarantanny Lewactwo ma dosyć czekania ,cały ten psudowirus to ich robota aby przyspieszyć wydarzenia
Reytan2020.06.17 16:37
Nie dajcie sie nabrac,te mikroskopijne partie potrafia juz tylko gdakac. Poza tym duzych demonstracji NIE DA siee sprowokowac. Po propstu nie ma sily.
rebeliant2020.06.17 17:05
Sam se prezesie waszego klubu dałeś plusa.
Arek2020.06.17 15:51
To oczywiste było od początku; tragiczna śmierć George Floyd była tylko pretekstem. Zresztą „ aktywiści „ mieli obustronne plansze: po jednej stronie „ nie mogę oddychać”,po drugiej „ rewolucja”.
JanP2020.06.17 15:38
Co w tym dziwnego. Sensacją byłoby, gdyby poparli Trumpa.
smutny koniec lesia2020.06.17 15:34
Męczy go insomnia, desperacja-depresja, może to tragiczny brak skutecznych lekarstw. Niech "żywot" tego zdesperowanego spuchniętego żydka będzie ostrzeżeniem dla tych kilku z was jeszcze jakoś funkcjonujących. Byłeś/ łaś skoorvysynem/ koorvą całe swoje podłe życie - masz podła końcówkę. Przyznaje, że prawdziwym sadyzmem przyglądam się różnym obojętnym, stachom, izydorom-albertom, maryskom, agnieszkom, itp., jak się bezsilnie miotają - i nic nie mogą zrobić. NIC!
katolicka kretynizacja polski2020.06.17 15:28
Za to PiS się szczyci faszyzmem! bierze z tej ideologii pełnymi garściami...
fakaliowy rafalek2020.06.17 16:04
zrobil cie ojciec miekim i wyprodukowal kretyna !!! smierdzisz czosnkiem i fekaliami rafalka komunistyczny pomiocie..
Grizzly2020.06.17 15:27
Komuniści są całkowicie niegroźni ... pod warunkiem, że są martwi!
Ave Germania2020.06.17 19:38
A JEWROKRACJA KAPITALIZM GLOBALNY OBÓZ ZAGŁAD WYSYSA KREW Z HOMO SAPIENS O ILE ĆWOKU WIESZ CO TO ZNACZY