PAD nokautuje Trzaskowskiego. Nawiązuje do awarii w oczyszczalni ,,Czajka''  - zdjęcie
18.06.20, 20:33Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

PAD nokautuje Trzaskowskiego. Nawiązuje do awarii w oczyszczalni ,,Czajka''

48

„Bez wsparcia władz centralnych samorząd nie ma żadnych szans, a jeżeli samorząd uważa, że ze wszystkim sobie sam poradzi, to potem pęka mu rura i 3,5 mld litrów sześciennych fekaliów wylewa się do największej polskiej rzeki” – mówił dziś prezydent Andrzej Duda na spotkaniu w Tomaszowie Mazowieckim.

Andrzej Duda spotkał się dziś w Tomaszowie Mazowieckim z przedstawicielami samorządów. Przekonywał, że sam funkcjonowanie samorządu zna bardzo dobrze zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Biegłość w teorii zapewniła mu praca wykładowcy na Wydziale Prawa i Administracji UJ, doświadczenie praktyczne natomiast zdobył jako radny Krakowa.

Prezydent podkreślił, że samorząd musi być otwarty na wsparcie ze strony władz centralnych. Odniósł się przy tym do awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie:

-„Ostatnimi czasy życie pokazuje, że rzeczywiście tak jest, a jeżeli samorząd ma ten problem, że uważa, że może sobie funkcjonować sam i ze wszystkim sobie sam poradzi, to potem pęka mu rura i przez 29 dni nie informuje rządu, że nie umie jej załatać, i 3,5 mld litrów sześciennych fekaliów wylewa się do największej polskiej rzeki” – mówił.

Andrzej Duda zwrócił uwagę, że „współdziałanie władz dla dobra mieszkańców i Rzeczpospolitej jest bardzo ważne i jeżeli komuś zacietrzewienie polityczne zaćmiewa umysł, i zalewa mózg, to ma rzeczywiście problem, i po prostu krótko mówiąc nie nadaje się, pokazuje, że się nie nadaje”.

kak/PAP

Komentarze (48):

TTT2020.06.19 12:46
To jest naprawdę historyczna chwila. Polacy musimy się maksymalnie zmobilizować, bo postkomuniści i liberalni lewicowcy w II turze wyborów prezydenckich wszyscy oddadzą głosy na R. Trzaskowskiego. Chyba nie chcemy znowu powrotu do wysokiego 20% bezrobocia, ciągłego szukania pracy, pracy na umowach śmieciowych, braku dodatkowych możliwości zarobkowych z tzw."przeżyciem od pierwszego do pierwszego", braku gospodarczego rozwoju naszego kraju, totalnego zwijania przemysłu i likwidacji zakładów pracy. Nikt nie chce być robotnikiem w niemieckich montowniach za psie pieniądze. Nie chcemy też kolejny podwyższenia wieku emerytalnego o 7 lat dla kobiet i 2 dla mężczyzn oraz kolejnej kradzieży naszych środków pieniężnych zgromadzonych w nowych Planach Kapitałowych? Jeżeli jesteśmy mądrym narodem musimy wybrać A. Dudę na Prezydenta RP. Trzaskowski prezydent wszystkich SB-eków, milicjantów, urzędników z PRL-u, aferzystów wyłudzających VAT, nieuczciwych przedsiębiorców, przestępców osadzonych w więzieniach. Zastanówcie się, co on nam da? Kompletnie nic - to reprezentant złodziejskiej Platformy Obywatelskiej i dawnego kongresu Liberalno-Demokratycznego oraz Unii Wolności. Jak Donald Tusk zakładał KLD, to niemiecka partia CDU przywoziła mu całe reklamówki marek zachodnich. Co oni zrobili przez 30 lat? Co zyskał na tym zwykły Polak, nie przekrętas i złodziej ? O komunistach z lewicy i SLD już nie wspomnę, ci tez kradli na potęgę i wspomagali mafijne działania Pruszkowa oraz Wołomina, których ludzie rządzili krajem wiele lat. Chyba nie macie tak krótkiej pamięci. PSL to komunistyczne ugrupowanie, które zawsze współpracowało z lewicą oraz było chłopcem na posyłki lub do trudnych zadań jak podnoszenie wieku emerytalnego lub kradzieży pieniędzy z OFE. Konfederacja to typowo prorosyjska partia, a K. Bosak jest nadal przedstawicielem stowarzyszenia bilateralnego Polska-Izrael, wieloletni współpracownik Macieja Giertycha ( tu bardzo wartościowy link z którego dowiadujemy się kim jest K. Bosak: https://www.youtube.com/watch?v=bYV7Z27W6Ww ). Jedynym kandydatem mającym w sercu interes Polski i Polaków jest jeszcze Marek Jakubiak, ale niestety nie ma on szans. Tak wiec zastanówcie się na kogo oddacie głos w wyborach - bo komuniści zewrą szyki to jest pewne !!!
Sylwester2020.06.19 10:23
Ha ha ha prasa pisała że Jarosław ma jakiś plan na wybory no i Już wiadomo kopertowe głosowanie jak by Dudzie zabrakło to się dorzuci:)
jula2020.06.19 9:35
Dokładnie tak Panie Prezydencie.
qwerty2020.06.19 8:39
Budyń !!! Toniesz w gównie które sam rozlewasz.
Walter2020.06.19 8:17
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Skrytykował promowanie przez Unię Europejską żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które bardzo łatwo można byłoby sfałszować.
Polak2020.06.19 6:41
Patrząc po tej wypowiedzi to Adrianek znokautował pisowską mafię wskazując na jej niekompetencję i niezdolnośc do wywiązywania się z podstawowych obowiązków.
Normal2020.06.19 1:31
No nareszcie! Na was ( z małej litery) zawsze mozna liczyć. Proponuję jednak uzupełnić tytuł . Lepszy byłby: PAD nokautuje i miażdzy Trzaskowskiego do cna. Po tym nokaucie Trzaskowski już się nie podniesie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
les'kalata2020.06.19 21:30
POdniesie sie, POdniesie, ale ty juz normalnie upadles nisko, nize juz chyba nie mozna.
Dell2020.06.19 1:10
"Czajka" czy "Trzajka"?
Bogda2020.06.18 22:28
Niestety w PO i ich przybudowkach tylko niewiedza agresja nieumiejętność i lenistwo nawet Czajki nie umieli naprawić i tylko Wisłe nam zasmrodzili nie dajmy im zasmrodzić Polski
Asia2020.06.18 21:43
Bo pis to nawet tego samego konia potrafi 2 razy sprzedać. Amen
Dell2020.06.19 1:08
Podobnie jak Rafał T. który "sprzedawał" (w kampnii samorządowej) te same obietnice, które HGW złożyła cztery lata wcześniej i których nie zrealizowała.
Foster2020.06.18 21:23
Duda już przegrał te wybory a serwilistyczna TVP Info mu w tym bardzo pomogła.
Leszek2020.06.18 21:16
Chabad Lubawicz posiada tajne wpływy w super elitarnym „Komitecie 300” i poprzez niego buduje zręby tego „holokaustu” ludzkości. Ludobójcze, ekstremistyczne ideologie Chabadu wspierane przez żydowską finansjerę i agresywny rasistowski syjonizm, staną się śmiercionośne dla 99 procent populacji ludzkości. Na zewnątrz, w rozmowach z gojami, chabadyści łaskawie podwyższają liczbę mających przetrwać gojów do jednego miliarda, ale prywatnie mówią o 600 tysiącach gojów. Z tego tylko około 20 tysięcy powinno cieszyć się względną wolnością, dobrobytem i czystym środowiskiem. Chabad jako już teraz dominująca siła diaspory żydowskiej, ustawia siebie na szczycie piramidy elit żydowskich, bo goje w ogóle się nie liczą. Tuż po owocnym spotkaniu z liderami środowisk żydowskich w Polsce i Prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Wzmacmiamy polsko-żydowskie relacje. Centrala Chabad Lubawicz mieści się w Nowym Jorku. Jedną z kluczowych figur Chabadu jest były wiceprezydent Al Gore, którego ojciec był niegdyś przyjacielem słynnego Armanda Hammera, a ten przyjacielem „Lenina”.
anonim2020.06.18 21:12
Ale nokaut. To ja znokautuje Dudę. Za jego kadencji muszę chodzić w maseczce w sklepie. Skandal! Taki sam "poziom" nokautowania
antoni.s2020.06.18 21:10
Pad nokautuje trzaskowskiego,chyba nawet największe pisowskie ćwoki przecierają oczy ze zdumienia.
DYPLOMATOLEK ZYD Z OBOZU Z L 42020.06.18 22:16
ICEK A CO TAM U WAS SLYCHAC W KIBUCU JAK CZUJE SIE KACAP?
Leszek2020.06.18 21:09
Najciekawiej” z tych organizacji wygląda ta ostatnia. Henryk Pająk, pisarz i wydawca kilkudziesięciu książek o tematyce narodowej, jeden z pierwszych w III RP piszących o niewygodnych kwestiach stosunków polsko-żydowskich oraz o zbrodniach banderowców, m.in. wydał wspomnienia płk. Stanisława Żochowskiego z Australii, byłego szefa Sztabu Narodowych Sił Zbrojnych pisze tak o sekcie w książce „Ostatni transport do Katynia 10+04+2010”: – Jej istotą jest agresywny, wojowniczy ekstremizm na rzecz żydostwa oparty na podstawach talmudyzmu, co można nazwać szczególnym rodzajem geopolityki. Dobitnie o tym pisze rabin Eduard Hodos – zwierzchnik charkowskiej społeczności żydowskiej, nieprzejednany rzekomo przeciwnik sekty Chabad-Lubawicz. Ujawnia on niedostępną dla gojów wewnętrzną sytuację w tej sekcie, rozpoznaną przez niego już w latach dziewięćdziesiątych, kiedy Chabad rozpoczął energiczną penetrację Rosji. Pamiętamy, jak to żydomasoński Klub Rzymski w 1968 roku zaplanował zmniejszenie populacji ludzkiej do połowy, a „przydział” dla Polski ustalono na 15 milionów tubylców. Tymczasem Chabad Lubawicz domaga się redukcji populacji ludzkiej do 600 milionów gojów, podczas gdy łączna liczba samej diaspory żydowskiej jest oficjalnie szacowana na około 13 milionów, ale nie brak szacunków podwajających tę liczbę. Biorąc pod uwagę to, że ortodoksyjni Żydzi rozmnażają się tylko nieco wolniej niż króliki, to Chabad Lubawicz komponuje takie proporcje gojów do Żydów, że Żydów będzie na Ziemi około 15 milionów, a gojów tylko około 600 tysięcy, czyli tylko kilkadziesiąt razy więcej niż Żydów.
"Leszek" Keller-Krawczyk o swojej rodzinie, cyt.:2020.06.18 21:08
- "„Zaznaczam też, że mam wśród mych bliskich osoby uważane obecnie w Izraelu za Żydów,…” - Spuchnięty żydek "Leszek" Keller-Krawczyk wychodzi wręcz z tej swojej pożółklej skóry aby "zaistnieć". Smutny koniec starucha, na garnuszku państwa, przytwierdzony do krzesła inwalidzkiego, w norze z której wyjść nie może. Najpierw był "konfederatą" (żydek konfederatą, tak żydek jest "oficer LWP") a teraz jest otwarcie tęczowy. Czy to typowe zachowanie dla sierpem obrzezanych? Niestety. OBOJETNY jest podobny.
Leszek2020.06.18 21:06
Duda kacze pióro wierzy inaczej, spodkanie z setką. Prezes PiS spotkał się z żydowskimi liderami: “Ma zrozumienie naszej kultury. Ruchy jak ONR nie mają żadnego wsparcia od rządu” 18 sierpnia 2017 Jarosław Kaczyński spotkał się w środę z przedstawicielami środowisk żydowskich. W spotkaniu wzięli udział przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów- Artur Hofman, naczelny rabin Krakowa – Eliezer Gurary, Jonny Daniels – prezes fundacji „From The Depths” oraz rabin sekty chasydzkiej Chabad-Lubawicz w Warszawie – Szalom Ber Stambler.
Życzenia2020.06.18 20:57
Kaczorowi w dniu urodzin życzę by go Bozia obdarowała chociaż jedną szarą komórką. Lepiej późno niż wcale
nie zapomnij o koszerny szajsie2020.06.18 21:06
Popatrz w swoją metrykę żydzie OBOJĘTNY, pierwszy z brzegu wirus będzie twoim ostatnim. Czy ci tego życzę? Take a wild guess jew motherfucker?!
fekalia rafalka2020.06.18 21:39
zrobil cie ruski miekim i kretyna wyprodukowal...pomatolski pomiocie..cuchnacy fekaliami trzaskowskiego ..
katolicka kretynizacja polski2020.06.18 20:51
PADalec jak twoja współpraca układa się z rządem pokazało gdy chciałeś odwołania Kurwskiego... dostałeś kopa na PiSdę od Kałczyńskiego i tyle w temacie!!!
fekalia rafalka2020.06.18 21:38
zrobil cie ruski miekim ikretyna wyprodukowal...pomatolski pomiocie..cuchnacy fekaliami trzaskowskiego
OIKOS2020.06.18 21:45
Styl wypowiedzi świadczy o człowieku. Ta wypowiedź to RYNSZTOK. I to jest właśnie elita PO.
katalicka kretynizacja polski2020.06.18 20:48
Został prezydentem Warszawy dla żartu ! Lewactwo go wybrało, bo słoiki wyjechali z Warszawy. Podobnie jak inni osobnicy lewactwa i zdrajcy narodu polskiego domagał się w UE karania Polski. Wystartował do kampanii nielegalnie, jak opętany ! Na początek ogłosił likwidacje TVP, potem duże inwestycje, w tym przekop mierzei, CPK, tunel na Wolin, zakup F35, Via Carpatia, Baltic Pipe, itd. Miłośnik LGBTQ+, gdzie + są prawdopodobnie zoofile. Jego wizja, to zwijanie się Państwa na rzecz sąsiadów. Mamie Justynie udał się synek napewno pochwali go za krzewienie komunizmu. On jest dzisiaj największym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Polski – rozumianym nie tylko jako ochrona nienaruszalności naszych granic, lecz także jako destabilizacji pozycji międzynarodowej Polski i jej rozwoju gospodarczego. Ten zajob Rafau mówi, że jak go nie ma to ma urlop. A jak go pytasz czy ma urlop, to mówi, że steruje Warszawą zdalnie. Całkowity PO-myleniec, i tylko dziw bierze, że nie ma bata na takiego oszusta !!!
Leszek2020.06.18 20:47
Trzaskowski będzie wypalał żelazem to, co zrobił PIS od 2015 roku !!! Szokująco agresywna zapowiedź kandydata PO na prezydenta w kampanii wyborczej . Poważnego kandydata na prezydenta. I on chce być głową państwa, w którym my żyjemy ?! Zwierzchnikiem sią zbrojnych i prezydentem nas wszystkich ?! Niech mnie ktoś uszczypnie, bo nie mogę uwierzyć, że to prawda. Jakże on nienawidzi kraju w którym żyje i jakże gardzi ludzmi, którzy są obywatelami naszego kraju ! Jaki on jest mściwy, podły i obrzydliwy !! Ile w nim nenawiści i ochydy !!! Tak Polacy, jak zapowiada tak zrobi ! I jak oni z PO zapowiadają tak zrobią ! Wypalą gorącym żelazem wszystkie programy rodzinne i socjalne i pomocowe, wypalą programy budowy mieszkań, zdrowe powietrze , dróg lokalnych, i połączeń transportowych, wypalą konstytucję dla biznesu, a przedsiębiorców pozbawią ułatwień do prowadzenia biznesu, młodzi do 26 lat znów będą płacić podatki, wielu ludzi znowu straci pracę, zasypią przekop byśmy żebrali u ruskich o przepływ na Bałtyk, zasypią tunel na Wolin i Via Carpatia, wypalą gorącym żelazem sojusz z NATO i USA, znowu podwyższą wiek emerytalny, ale tym razem do 69 lat, itd, itp, itd.. Jego wizja da Polski to żaden rozwój, ale zwijanie się Państwa pod każdym względem. Pytam więc 20 % zwolenników Trzaskowskiego: To co jeszcze musiałoby się stać, żebyście uwierzyli w prawdę ?! Prawdę, która jest przecież oczywista i namacalna ! Powiedzcie więc nam, co jeszcze musiałoby się stać ?!!!!
Matka Polka2020.06.18 21:44
Musieliby uznać, że się pomylili i nie mieli racji. Musieliby uznać, że kradzież to zło. Musieli by pogodzić się z życiem na niższej stopie. Musieliby rozsmakować się w uczciwej pracy. Musieliby uznać, że to Pan Bóg jest ich Panem. Nawet nie wiesz, jakie to trudne.
Po2020.06.18 20:47
Polacy – wszystko jasne ! Program wyborczy kandydata PO na prezydenta R. Trzaskowskiego został wykreowany i oficjalnie ogłoszony ! Jest to krótki 5-punktowy - program zemsty i program odwetu: Punkt 1. Likwidacje (TVP, CBA, IPN, Urzędy wojewodów, WOT, złotówki ), Punkt 2. Wypalanie gorącym żelazem (wszystkiego co zrobił PIS w ostatnich 5 latach, a szczególnie programów gospodarczych, pomocowych, rodzinnych i społecznych, powrót do wieku emerytalnego 67 lub 69 i cofnięcie reform, w tym sądownictwa), Punkt 3. Wstrzymania (dużych inwestycji, takich jak CPK, przekop mierzei, tunel na Wolin, Baltic Pipe, Via Carpatia, zakup F35, itd.), Punkt 4. Wprowadzanie ideologii LGBTQ+ do szkół i stopniowanie tego smrodu aż do adoptowania dzieci przez pary zboczeńców, Punkt 5. Podporządkowanie się i uznanie prawa unijnego ponad prawem polskim.
Życzę upadku2020.06.18 20:46
Kulawy odchodzi w zapomnienie niebawem sam zgnije w domu, nawet pisdy nie pamiętają że dziś ma urodziny
DYPLOMATOLEK ZYD Z OBOZU Z L 42020.06.18 22:13
ZYDOKOMUCHY TO LUDZIE BEZ CZCI I WIARY TO SA LUDZIE SZATANA.
Reytan2020.06.18 20:46
Media zagraniczne donoszą, że mamy najgłupszą opozycję na świecie ..... jako opozycja głupoty, chamstwa, nienawiści, kłamstwa i zdrady. Dla nas Polaków oni są wrzodem na du-pie naszej Ojczyzny. Diagnoza jest słoszna, a teraz nasuwa się pytanie: Jak pozbyć się tego wrzoda ?! Otóż, do dyspozycji mamy 2 humanitarne metody: Pierwszą z nich jest karta wyborcza, za pomocą której możemy z jednej strony wybrać ludzi mądrych, ludzi zaufanych do parlamentu, rządu i prezydenta, z drugiej zaś strony usunąć lewackie elementy z życia politycznego. Drugą metodą jest uznanie ZL jako skrajnie lewicowej organizacji totalitarnej i jej delegalizacja, oraz uznanie PO za organizację terrorystyczną, bojówkarską antifę, przeznaczoną do likwidacji. W pierwszej kolejności, bo już 28 czerwca 2020 użyjemy pierwszej metody usuwania wrzoda !!!
Urszua2020.06.18 20:45
Syntetyczny opis PO: Jeszcze raz: Ci ludzie z PO , potomkowie rodziców, przybyszy ze wschodu o zdeformowanych poglądach, wyrzekli się i wyparli Polskości, a udowodnili to poprzez bojkot nawet najważniejszych świąt państwowych ! Nienawiść do PIS-u za to, że zabrał im władzę jest tak monstrualna, że oni są zaślepieni tym co się wokół nich dzieje. Wydaje się, że oni ne potrafią logicznie myśleć, że oni ani nie myślą o tym o czym mówią, i nie wierzą w to o czym mówią. Oni brną w ich głupotę i rządzę koryta coraz głębiej, przez co ich zwolennicy odchodzą na rzecz ZL-ewu. Oni są pozbawieni moralności, zbędni dla Polski, nie mają nam nic do powiedzenia, a wręcz przeciwnie jako kłamcy, złodzieje, łapówkarze i zdrajcy, nie powinni już więcej zajmować się Polską ! Powstaje pytanie: Jak zmusić ich do opuszczenia Polski - lub jak wysłać ich na wewnętrzną emigrację ?! https://www.youtube.com/watch?v=MAZ8OblLT2A&feature=share&fbclid=IwAR0x4qSZId2fmzGWxkuwsZyQvw6_xwo_A1x393Q998KfSTmbelVMJr2Q4mA
Elektor2020.06.18 20:45
Mafie marzą o powrocie gigantycznych wpływów i miliardowych zysków w Polsce. Ich gwarantem są lewackie zajoby i Rafau Trzaskowski . Ten człowiek to fauszywy lewacki PO-myleniec, którego wizja dla Polski jesz jeszcze gorsza niż wizja zajobów PO rządzących od 2007 do 2015. Studiował za pieniądze Sorosa – teraz nadszedł czas na wykonanie zobowiązania, a więc walczy jak lew o fotel prezydenta. Kim jest Soros dobrze wiemy. To lewacki żyd pochodzący z Węgier, uratowany przed niemiecką machiną śmierci, dorobił się w USA miliardów. Ten paskudny człowiek finansuje wszystko to, co dotyczy ideologii gender oraz poglądów lewacich i komunistycznych . Trzaskowski ma obowiązek likwidacji tego co mu przeszkadza w osiągnięciu jego celu, a więc TVP i programów, w których mówi się prawdę, oraz wypalenia gorącym żelazem tego, co przez 5 lat zostało zrobione przez prezydenta i rządy PIS-u. Pomyślcie więc Polacy co będzie wam, przez tego niezrównoważonego małpiszona wypalone ! Szkoda, że tak wielu ludzi tego nie rozumie ?!!
Polak2020.06.19 6:45
Mafie mają swobodę działania i gigantyczne wpływy dopiero dzięki pisowskiej mafii.
Potr Nowak2020.06.18 20:43
Do wyborców PO: Jak łatwo jest was oszukać ...... i jak trudno jest wam wytłumaczyć, że zostaliście oszukani ! Staram się zrozumieć zwolenników i wyborców formacji politycznej PO, której członkowie są zawodowymi kłamcami, złodziejami i oszustami, i którzy są po prostu zdrajcami narodu polskiego. Mogę zrozumieć tych członków, którzy walczą o koryto, ponieważ mają z tego określone profity, ale ci zwykli zwolennicy tej partii nie mają z tego nic, a na dodatek są przez tych wybranych okradani, a to z wieku emerytalnego, a to z OFE, z WAT, z podatków, byli zmuszani do emigracji za pracą ! Zastanawiam się czym ci ludzie się kierują głosując na takich złodziei i nieudaczników. Jaką ci ludzie mają satysfakcję z tego, że głosowali na złodziei, którzy ich okradają ? Co ich zaśepiło czy ogłuszyło ? Ktoś powie, że to GW i TVN robi im wodę z mózgów, ale dzisiaj każdy może sprawdzić w internecie jaka jest prawda ! ............................... żadna realna odpowiedź nie przychodzi mi do głowy poza - ich głupotą !
Matka Polka2020.06.18 21:39
To proste - ktoś, kto dobrowolnie wybiera w życiu podłość (czyt. grzech) TRACI ZDOLNOŚĆ rozróżniania dobra od zła, i zło wydaje my się dobrem, nawet jeżeli jest okradany.
man.of.Stagira2020.06.18 20:41
RAFAU - nie p ę k aj, znów guano l e j e się Ciebie na całą Polskę .
XYZ2020.06.18 20:38
Duda tak nisko upadł że czepia się gowna.
orgii2020.06.18 20:43
być może PAD czepia sie gówna ..... za to tęczowa ciota rafałek i pierdoń wala w kakał
Topek2020.06.18 20:37
Przecież wczoraj w debacie duda został znokautowany przez trzech kandydatów, wynikało to z sondy TVPis przeprowadzonej w tym programie, oczywiści sonda została przez pis-dzielców unieważniona
Po 11 jestem obojętny2020.06.18 20:49
Co głuptasku , wylałeś swoje fustracje , lepiej sie czujemy , nie wali już na dekiel . Pozdrawiam życzę relaksu .
krzysztof2020.06.18 21:12
Boli prawda? 71% dla Trzaskowskiego Zaprzeczysz?
Karol2020.06.18 23:00
Nie od parady nazwales sie Tepak !
LUKA2020.06.19 9:08
W debacie telewizyjnej PAD pokonał wszystkich rywali i pokazał inteligencje najwyższego lotu oraz kompetencje reprezentanta narodu polskiego. Opanowany , ciepły i serdeczny .Simply the Best
Urszula2020.06.19 11:32
W debacie lepsi od niego byli Hołownia i Bosak. Duda wypadł blado.
antoni.s2020.06.19 22:38
Chyba masz lukę w pamięci,albo oglądałeś inną debatę.