Od piątku Marian Banaś na bezpłatnym urlopie - zdjęcie
24.09.19, 21:30

Od piątku Marian Banaś na bezpłatnym urlopie

9

Marian Banaś od piątku znajdzie się na bezpłatnym urlopie. Prezes NIK wydał specjalne oświadczenie. To efekt medialnych doniesień, które, jeżeli okazałyby się prawdziwe, poważnie obciążyłyby Banasia.

"Kierując się nadrzędnym interesem dobra publicznego i potrzebą zachowania autorytetu Najwyższej Izby Kontroli podjąłem decyzję, że od 27 września do czasu zakończenia kontroli oświadczeń majątkowych prowadzonej przez Centralne Biuro Antykorupcyjne udaję się na urlop bezpłatny" - napisał Banaś na stronie NIK.

Banaś pod koniec sierpnia został szefem NIK. Dziennikarz TVN24 przejrzał oświadczenia majątkowe Banasia. Ten wpisał w jednym z nich kamienicę o pow. 400m kw w Krakowie. Tam miał się znajdować "niewielki pensjonat oferujący gościom pokoje na godziny".

Dziennikarze udali się do niego sprawdzić, jak to funkcjonuje. W środku - wielkie łóżka i lustra. Słowem - pokoje dla prostytucji. Była też recepcja - nie wydano paragonu, nie zarejestrowano w kasie. Innym razem w recepcji miał być "starszy mężczyzna", który okazał się według "Superwizjera" jednym z braci K., Wiesławem lub Januszem, znanym przestepcą zajmującym się prostytucją.

Sprawa jest obecnie wyjaśniana. CBA kontroluje oświadczenia majątkowe Banasia. 

bsw/rmf24.pl

Komentarze (9):

anonim2019.09.25 12:45
Można?Można zawieszeniem funkcji oddać się do dyspozycji premiera.POlecam gorąco:Brejzie,Gawłowskiemu,Neumannowi.
john2019.09.25 11:17
Mam nadzieję, że jak wróci to zwolni niejaką Annę Marszałek. Wydaje się, że niejaki Berthold Kittel opublikował swoje wypociny m. in. żeby przysłużyć się swojej koleżance Marszałek (chociaż to marginalny powód) i przedłużyć jej byt w NIK.
Dam2019.09.25 10:50
Schowa się go do wyborów, a ludzie zapomną. Albo niczym "bohaterów" afery madryckiej, da mu się jakiś stołek w spółce państwowej. Nawet PO takich rzeczy nie odwalała.
gocha2019.09.25 0:06
Sutenerka jest ponoć opłacalna.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 23:39
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂
DlaSuteneraBanasiaDodatekNaWczasyPodGruszą2019.09.24 23:20
Klero-leniuch Tymuś Szydło na urlopie. Sutener Banaś na urlopie. Sojusz PiSocjalistów z kleruchami powoli przenosi się na hamaki między karaibskimi palmami. Miliardy trawione przez narodowe fundacje i kościelne dotacje trafiły w końcu do właściwych kieszeni.
Marek2019.09.24 23:01
Banaś nie został prezesem NIK. Banasia układ PiS zrobił prezesem NIK.
Katolik-Bęc-o-Stolik2019.09.24 22:41
Jak się ma tak dobrze zarabiające interesy (które do tego nie wydają paragonów) to na **** mu potrzebna marna państwowa pensyjka!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 21:45
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂