Obywatele RP przeciwko opozycji! Ogłaszają protesty - zdjęcie
25.06.19, 21:17

Obywatele RP przeciwko opozycji! Ogłaszają protesty

7

W środę, czwartek i piątek staniemy przed siedzibami PO, PSL i Nowoczesnej. Chcemy uzyskać odpowiedź od polskich partii demokratycznych, czy naprawdę chcą wygrać jesienne wybory, jak planują to zrobić i jak widzą demokrację w Polsce - zapowiadają działacze Obywateli RP. Jak się okazuje, broń totalnej opozycji zostanie użyta przeciwko nim samym?

Apelujemy do wszystkich demokratycznych partii politycznych oraz do środowisk obywatelskich i organizacji pozarządowych o utworzenie obozu reformy państwa z programem narodowej zgody i budowy państwa, którego podstaw aksjologicznych i prawnych nikt nie będzie kwestionował - wskazują Obywatele RP w informacjach o planowanej przez nich akcji.

Na naszych banerach są hasła: Jedna lista demokratów wyłoniona w prawyborach do Sejmu; Konstytucyjna większość, ustrojowa reforma kraju; Obywatelski Senat. Z tymi postulatami staniemy w najbliższych dniach w Warszawie przed siedzibami partii - dodają.

Pikiety mają odbyć się kolejno pod siedzibą PO, PSL oraz Nowoczesnej. Nie będą dotyczyć wyłącznie Warrszawy, ale także m.in. Łodzi.

Wcześniej przekazaliśmy nasze żądania na ręce demokratycznych partii politycznych, m.in. PO, Nowoczesna, SLD, PSL, Wiosna Roberta Biedronia - napisali na stronie internetowej organizatorzy.

mor/wpolityce.pl/Fronda.pl

Komentarze (7):

edi2019.06.26 10:31
Oni TYLKO STANĄ POD SIEDZIBAMI PO PSL I NOWOCZESNEJ - to NIE BĘDĄ ATAKOWAĆ TUPAĆ BUTAMI LEŻEĆ NA ZIEMI ???? co się stało z tymi zadymiarzami nie chcą PObrudzić ciuchów od ARMANIEGO ???
PePe2019.06.26 9:41
I tak trzymać panowie. Zajmujcie się sami sobą jak najdłużej i możliwie jak najintensywniej. Przynajmniej do października. Społeczeństwo odetchnie z ulgą.
Alojzy Cedzidlo2019.06.25 23:05
I czego oni , ci podobno Obywatele RP dziś oczekują od swoich pobratymców z POKO , Czego ? Cztery lata mijają , wybory na karku a totalni tylko ,,Nie bo nie 'Walka z PiS-em to jedyny ich program .. Co chwila jakiś strzał w kolano , pom którym PiS-owi procenty leca w górę Hasło ,,Ulica i zagranica " okazało się kapiszonem a kablowanie do Brukseli i tak skutku nie odniosło .Być może zgubiło ich przekonanie o głupim narodzie polskim l potężna wiara w swoją genialność . Pan Bodnar , swoją przedwyborczą obroną zbrodniarza dokopał swoim wielbicielom do reszty.
PRZEMYSLAW2019.06.26 2:14
Tak, masz rację, a Tusk z Jażdżewskim jeszcze im pomógł ! A te denne parady LGBT, tylko nas jednoczą !
Kazimierz2019.06.25 22:46
No, jak już ćwierć-demokraci nie mogą się z sobą dogadać, to znaczy, że sprawy idą we właściwym kierunku. Powodzenia w autodestrukcji, panowie!
K.A.2019.06.25 21:29
Jasne, Każda droga prowadząca do koryta jest dobra.
Cogito ergo sum2019.06.25 21:29
Problem w tym, że ci demokraci nie potrafią się pogodzić z porażką wyborczą i sięgali po różne niedemokratyczne środki jak np. pucz grudniowy aby tylko wrócić do władzy rozumianej jako koryto. Posługiwali się manipulacją i straszyli społeczeństwo dyktaturą Kaczyńskiego czego daremnie wyglądać. Balcerowicz straszył ruiną gospodarki a okazało się, że gospodarka kwitnie. To "demokraci" mają na sumieniu Amber Gold i grabież vatowską. Często w polityce liberałów występuje odwrotne wartościowanie czyli obrona demokracji jest dążeniem do autorytaryzmu. Do dziś opozycja nie może się pogodzić z pluralizmem medialnym.