o. Tadeusz Rydzyk: Trzeba działać natychmiast! Pilnujcie dzieci, bo ich później nie poznacie! - zdjęcie
20.08.19, 18:30(fot. youtube)

o. Tadeusz Rydzyk: Trzeba działać natychmiast! Pilnujcie dzieci, bo ich później nie poznacie!

68

– Dziecko nie może uczestniczyć w żadnych tego typu zajęciach bez wyraźnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów – napisał bp Marek Mendyk, Przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP, w apelu skierowanym do rodziców w związku z planowanym finansowaniem przez niektóre samorządy zajęć dodatkowych w placówkach oświatowych.

„Warto zainteresować się tym, co dzieje się w szkołach, jakiego typu zajęcia są organizowane, kto je prowadzi i jakie treści przekazuje” – zwraca się do rodziców i opiekunów prawnych bp Marek Mendyk, przed rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020.

O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja odniósł się do apelu Episkopatu. Duchowny przestrzega przed ideologią LGBT i apeluje do rodziców, aby podpisywali oświadczenia ws. dodatkowych zajęć w szkołach.

– Zobaczcie, co dzieje się na Zachodzie, jak wiele już tam zniszczyli. Czy chcemy, by tak zniszczyli Polskę i nasze rodziny? Dlatego nie mówmy „potem”. Trzeba działać natychmiast. Popieramy tych rodziców, którzy o tym mówią, a także to, co mówi Episkopat. Są oświadczenia i dokumenty, które musimy wypisywać, składać i żądać dobrego wychowania własnych dzieci. Pilnujcie dzieci, bo nie poznacie ich później! – zaapelował o. dr Tadeusz Rydzyk.

Na początku tego roku prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał kartę LGBT,  zobowiązując  się do wspierania działań na rzecz osób LGBT+ – tzw. edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole. Demoralizować dzieci chce także Gdańsk. 

bz/radio maryja/episkopat.pl

Komentarze (68):

MagdaTatarczyk2019.08.23 9:13
I bardzo dobrze, to trzeba nagłaśniać! Nie można dopuścić do tego aby LGBT robiło sobie co chce, przecież to przechodzi ludzkie pojęcie, że taka ideologia chce edukować nasze dzieci. Precz z tym !!!
Ryszard2019.08.22 20:16
Zgadzam się z o. Rydzykiem w 100%. Mam nadzieję, że społeczeństwo wreszcie zrozumie jaki dobry jest z niego człowiek i jak wiele dobrego robi dla Polski!
AAAtomek2019.08.21 16:45
Pilnuję dzieci obywatelu Rydzyk, dlatego kolejny rok nie będą chodziły na lekcje religii i do kościoła! Chronię je przed pedofilami w sukienkach.
Jestem z Białegostoku2019.08.22 11:50
A przed pedofilami z lgbt też je chronisz?
Antek2019.08.21 12:20
https://www.dw.com/pl/niemcy-co-14-nowe-ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo-jest-jednop%C5%82ciowe/a-50083472
Mieszkaniec2019.08.21 11:19
Dobrze Rydzyk mówi. Trzeba działać teraz, bo potem może być za późno.
Ewa B.2019.08.21 11:03
Brawo 888 i Violencja ! Miło Was czytać ! Wołajmy do Najwyższego: PROSIMY, ABY MODLITWA POLSKI I POLAKÓW ZGROMADZONYCH POD KRZYŻEM 14 WRZEŚNIA PRZYNIOSŁA ZATRZYMANIE TOTALITARYZMU NIEMORALNOŚCI W POLSCE I NA ŚWIECIE ! Kochani ! Nie śpijmy ! Nasze zwycięstwo tylko z Tym, który pokonał zło, tylko z UKRZYŻOWANYM !
Jestem z Białegostoku2019.08.21 10:52
Oj diabły nie lubią o. Tadeusza. A ja go lubie. Wie co mówi .Miej go Panie w swej opoiece.
Marlenaa2019.08.21 8:16
popieram słowa o. Rydzyka
Botis2019.08.21 8:16
Trzeba działać, wysyłajcie swoje plny bo nie mam co lać do tych aut od bezdomengo ;)
violencja2019.08.21 0:39
Tu nie chodzi tylko o ruch gejów lesbijek i czegoś tam -co dużo robi zamieszania, chodzi także o zabawki dla dzieci i pozostałe treści .Hello Kitty , pokemony, Elza,Harry potter i inne , i o rodziców .Obserwuję skażenia tym małych dzieci . Mam trójkę wnucząt , mieszkają w Anglii , gdzie nie ma Ducha.Czasem przyjeżdżają do Polski i my tam bywamy, widać wtedy skażenie złem .Jak to się objawia? Duże kłopoty wychowawcze , gryzienie świętych medalików , u dzieci grzecznych złe zachowanie na Mszy, stwierdzenie , że w kościele widzą złe duchy , jakieś postaci, dziwne ruchy dziecka , aż ksiądz bywa zdziwiony.Jedno z dzieci było b. niegrzeczne i powiedziało-to diabeł mi tak każe-to dziecko z mojej gestii wylądowało u egzorcysty-jest dużo lepiej , ale idealnie też nie, trzeba czasu.Słowa nagle u czterolatki-Zabiję babcię , zabiję siebie,,,,, Najstarszemu dziecku pomógł Sakrament Chorych. Najmłodsze dziecko /dziewczynka/...nie wiem co będzie , na razie czeka na kolejną ciężką operację serca. Wiek dzieci w tej chwili: 9, 7, 4 lata , ale to było wcześniej , były zatem młodsze. Piszę tylko dla ludzi dobrej woli , daję świadectwo dla rodziców i dziadków i proszę to uszanować .Proszę o zaprzestanie zbędnych komentarzy.Napisałam nie ku kłótni , ale ku zamyśleniu , może komuś pomogę
vivi2019.08.20 23:22
Rydzyk, twoi wyznawcy są z generacji, która ma już stare dzieci, więc walisz w próżnię.
avanturnik2019.08.20 22:57
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/PiebiakGate?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#PiebiakGate</a> Wyobraźcie sobie taką sytuację 5 lat temu. Albo 10. Płacenie z naszych pieniędzy za szukanie haków na sędziów nie podobających się rządowi. Czy PiS by uznał, że dymisja wiceministra kończy sprawę? Ale przecież tego nie było ani 5, ani 10 lat temu. Może przed 1989...</p>&mdash; Łukasz Garbal (@LukaszGarbal) <a href="https://twitter.com/LukaszGarbal/status/1163876803506778113?ref_src=twsrc%5Etfw">August 20, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
8882019.08.20 22:06
Każdy ma prawo i obowiązek moralny wypowiadać się w obronie swoich wartości. Pan Jezus rozmawiał ze wszystkimi ludźmi nawet z diabłem ( oczywiście w trybie rozkazującym-precz szatanie...) za wyjątkiem Heroda, milczał jedynie przed nim, również milczy dziś przed tymi co robią sobie ubaw (szydząc,bluźniąc, profanując, prowokując ) przed Jego św. obliczem. Hitler też podobnie uważał, że jest wrogiem szczególnie 1 przykazania bożego, dlatego zastąpił Boga, wypowiedział wojnę dekalogowi i rozpoczął ją od zbombardowania szpitala w Wieluniu następnie Kościoła niedaleko szpitala. Zaskakująca inteligencja i strategia działania szatana. ( szpital w wkrótce Kościół) Dziś szatan działa nowocześniej, postępowo, usuwa Krzyż w imię poprawności politycznej, wolności pod płaszczem tolerancji i otwartości (LGBT) a następnie wabi poprzez świecidełka sprawiające wrażenie dobrego nastroju i swobody... Inżynierowie budując Tytanica chełpiąc się "Ani Boga, ani Pana". Na jednej z burt Titanica napisali "Ani sam Chrystus nie zatopi tego..." Wielki muzyk Don Lennon wypowiedział słowa, "że jesteśmy bardziej popularni od samego Jezusa Chrystusa, chrześcijaństwo przeminie udzielając licznych wywiadów medialnych chwalił się że zawarł pakt z diabłem " a w niedługim czasie został zamordowany przez swojego fana. Dziś jego polski fan budując zespół na Lennonie "uniwerse" ( Universe - Mr Lennon z pacyfką, krzyżem Nerona ) w 2007r. .11. 02.popełnia samobójstwo... módlmy się od jego zbawienie na pewno był nieświadomym fanem. Tak właśnie wygląda strategia działania szatana, cena idolatrii, tolerancji zła jest nieskończona i aktualna. Ostatni obraz z Filmu Mela Gibsona pasja Jezus na widok węża natychmiast depcze jego łeb i w tym momencie niema tu mowy o tolerancji zła ... Trzeba działać natychmiast! Pilnujcie dzieci, bo ich później nie poznacie! https://www.youtube.com/watch?v=sL K2ONm4Uh8
8882019.08.20 22:01
Wystarczy ułamek sekundy wizji piekła a ludzie wciskaliby się do kościoła przez dziurkę od klucza na Msze Świętą... Biznes prostytucji i aborcji był w Warszawie największy w Europie. Kara wcześniej była zapowiedziana w objawieniach w 43 r.a była dana Warszawie w 1944 powstanie warszawskie. Jeśli odda się pokłon diabłu on wyniesie człowieka wysoko w popularności, finansowo ale w zamian zabierze dusze do piekła. 22 marca w Montanie, na północy USA, w wypadku lotniczym zginęło 14 osób. Na jaw wychodzą niecodzienne okoliczności katastrofy, o których informuje serwis Fronda.pl. Do tragedii doszło bowiem na katolickim cmentarzu Św. Krzyża, niedaleko Grobu Nienarodzonego Dziecka. A samolot należał do właściciela największej sieci klinik aborcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Zginęły jego dzieci i wnuki. https://www.piotrskarga.pl/tragiczna-smierc-krewnych-wlasciciela-osrodkow-aborcyjnych,3328,i.html
8882019.08.20 22:00
Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Jedyny. Kilka obrazków jak kończą bluźniercy albo ich czciciele. Niewierze w przypadki a w szczególności kiedy uderzają w Trójcy Jedynego Boga. Pamiętam czas pielgrzymki R. Maryja www.jasnagora.com/wydarzenie-3958 Pan Bóg nie pozwoli z siebie szydzić. Utkwiły mi słowa "profesora" Geremka w Brukseli przedstawiał problem - " okopanej głęboko Trójcy Świętej w Polsce, wraz z radiem Maryja, ze trzeba to wykopać''...Bóg nie musi karać ale wystarczy że nie pomoże ... Data i godzina modlitwy za ojczyznę pielgrzymki na Jasnej Górze r.M jest zbieżna z godziną tragicznego wypadku w dziwnych okolicznościach w drodze do Brukseli B. Geremka.(godz.13, 13 lipca kontekst objawień fatimskich wizja piekła ) może to przypadek?... Jest taka książka warto przeczytać - autostrada do wiecznego zatracenia katolików niepraktykujących, (jeden z wielu moich ulubionych duchownych jest autorem książki) ponieważ plagą jest dziś przekonanie o własnej świętości z racji, że nikogo nie zabiło się itd..
Ja 2019.08.20 21:02
Wreszcie zabrał głos! Tak, tak! Walczyć ze złem. PiS ma wystarczające poparcie.
Józek2019.08.20 20:52
...oj,biedne neobolszewicki plujki,czy te wasze teksty to od serca , a może z polecenia starszych-mądrzejszych za wcześniej uiszczoną drobną opłatą...
Hanna2019.08.20 20:43
Zazdrościcie o.T. Rydzykowi pomysłów i skuteczności w ich realizowaniu.Tylko lewacy zbierają pod siebie i nie potrafią pojąć , że można coś zrobić dla Polski.
xx2019.08.20 20:45
A co Rydzyk robi dla Polski?
anonim2019.08.20 21:07
Więcej od ciebie na pewno /
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.08.20 21:10
O o o właśniem. No co robi? Te apele tom robił jusz w stoczni. Fundacja Lux Veritatis za 150 milionow wybudujem muzeum „Pamięć i tożsamość” i geotermia bendziem ogrzewac domy to jezd nic co ja z Noble wrenku zrobilem dla Polski. Chcialem Pietrek tobie dac 200 milionuf alem mnie przerwali.
BiegunkaProrocza2019.08.20 22:14
Ja duuuużo robię dla Polski. Każda defekacja ofiarą dla ojczyzny.
Anna 2019.08.20 20:19
Nie pan, tylko ojciec, nie ty go wybrałeś żeby nim pomiatac... A co ciebie obchodzą czyjeś emerytury czyli pieniądze bezczelny chce zaglądać ludzia do portfeli i mówić co mają z nimi robić warrrra od prywatnej własności,
Mateusz2019.08.20 20:17
Dokładnie katole, szykujcie się.... Oraz swoje portfele, bo ojczulkowi brakuje hajsu, i trzeba oskubać frajerów.
Zyga2019.08.20 20:26
Jak będę chciał to dam
anonim2019.08.20 21:05
Nie twoja sprawa szanowny Mateuszu . My nie interesujemy się co robisz ze swoimi pieniędzmi to i nie martw się o nasze .
Zygfryd2019.08.20 20:06
Dzieki takim ludziom Polska nie zginie
Bożena2019.08.20 19:54
Ojcze Tadeuszu Rydzyku dziękuję serdecznie za ten głos. Zachęcam szczerze do tego kroku rodziców w trosce o dobro dzieci i Polski. Pod Twoja obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko MARYJO . AMEN.
Beno2019.08.20 19:41
Towarzyszu dzielnicowy, nie dobrze, nie dobrze. Nie staracie się, nie będzie awansu, a i po premji wam polecimy. Jak to możliwe, że nic nie wiemy o tym Rydzyku, tym zajadłym wrogu naszej partii. Chyba będziemy musieli z was zrezygnować, może jakiś odpoczynek, najlepiej na Syberii. Jak wam łeb przemrozi, to może będziecie skuteczniejsi.
mlody2019.08.20 19:29
racja, trzeba się wyraźnie nie zgadzać na zajęcia z religii w szkole, mało które dziecko coś dobrego z tego wynosi ;)
gumowa kaczka2019.08.20 19:25
wszystkim życzę odwiedzin PANA STANISŁAWA Z WARSZAWY :)
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.08.20 19:24
Jak tam, Tadziu, twój Maybach od bezdomnego?
anonim2019.08.20 20:15
Ale ci żal ,ze ty nie masz .
BiegunkaProrocza2019.08.20 19:18
Panie Rydzyk, umyj pan siusiaka i zbadaj kał.
abcd2019.08.20 19:07
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
BiegunkaProrocza2019.08.20 19:23
Jeśli zrobiłeś kupę twardą to zbadaj ją, no i umyj siusiaka. Koniecznie.
anonim2019.08.20 20:13
A ty idź do psychiatry ,bo masz zaburzenia ,bardzo koncentrujesz sę na kupie i siusiaku to podejrzane ,masz jakieś z tym problemy ,jakaś obsesja .to jest ,lecz się czym prędzej ,bo może być za późno .
BiegunkaProrocza2019.08.20 22:57
Ja prorokuję. I duużo robię dla ojczyzny. A Ty ? Przynajmniej umyj siusiaka jeśli nie stać Cię na salwę ku chwale.
Brexit2019.08.21 9:24
Księża dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Ta sama logika.
anonim2019.08.20 18:55
Mnie bardzo interesuje okres w życiu tego oszusta od 1979 do 1989r....Bardzo łatwo można znaleźć szczegółowe zapisy , biografie z życia bł.Karola Wojtyły, Kardynała Wyszyńskiego z których to możemy poznać, ich pochodzenie, rodziny,czym się zajmowali w danym czasie itp. Na temat rydzyka, ten okres to czarna dziura, tak jak i pochodzenie jego rodziców!!!
PISmark2019.08.20 19:34
Dzielnicowy twój nick mówi wszystko. Gdyby w twojej głowie było pusto nie siedziałaby na niej mucha. Mam zgadnąć co ją tam przyciąga czy sam zgadniesz ?
Zyga2019.08.20 20:25
dzielnicowy ma we łbie gooowno a muchy to lubia
Ryszard2019.08.22 20:14
A co ma do rzeczy kogoś życiorys? Bo dla mnie raczej nic patrząc na efekty pracy danej osoby i na to co robi dla dobra innych.
bezlitosny internauta2019.08.20 18:55
Jak tam zbiórka kasiory na nowy wóz transmisyjny, ojcze dyrektorze? :D
Beno2019.08.20 19:36
Ty lepiej uważaj na swoje dzieci i na swoją żonę, aby ci z niej chłopa nie zrobili.
bezlitosny internauta2019.08.20 20:39
Nie mam "swojej żony" i "swoich dzieci". Człowiek nie jest rzeczą którą się "posiada". Posiadać to można lodówkę albo toster, oczywiście pod warunkiem że się tych przedmiotów nie ukradło ze sklepu.
anonim2019.08.20 21:33
Coś trochę pokręciło ci się bezlitosny ,gdzie Beno pisze ,że żona i dzieci to rzeczy ,ja też mam swoją żonę i swoje dzieci i nie są rzeczami.,
anonim2019.08.20 22:43
A tak w ogóle to co ci do wozu transmisyjnego o Rydzyka ciebie nie dotyczy to co taki ciekawy jesteś ?
ZERR02019.08.21 10:51
Typowa lewacka manipulacja słowami - aby opluć, znieważyc przeciwnika. W oczywisty sposób kłamiesz - bo słowo 'posiadać' ma znaczenie wielorakie, i zależne od kontekstu. Lewacy tak mają - wedle potrzeby znaczenia słów poszerzają albo zawężają albo wręcz zmieniają, tak aby ludzi gnoic i zniewalać. Istna zaraza. Dzisiaj wielokolorowa.
bogdanus2019.08.20 18:54
Amen
Piotr Nowak 2019.08.20 18:45
ja piotr nowak nie mam mózgu tylko spermę od knura sąsiada dlatego tak paskudnie atakuję
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.08.20 20:57
Wy siem nie podszywajcie pod mego przyjaciela bo to wiencej nisz zbrodnia. Ja go znam to porzondny gej czy cuś tam.
MJ2019.08.20 18:44
stahu 20.8.19 18:37 Łamać bydlakom łapy za wciąganie dzieci w gówno ! 0 0 Odpowiedz Piotr Nowak 20.8.19 18:38 "Czy chcemy, by tak zniszczyli Polskę i nasze rodziny? " eeeejjj ... Ty oszuście, ty się zajmij swoimi dziećmi, a od naszych się odstosunkuj. Wyłudzaczu emerytur. Lewacki prymitywizm, gostek chcący uchodzić za lewackiego entelektualiste zamiast używać argumentów używa prymitywnego języka i inwektyw. Ale czemu sie dziwić dziecko diabła współżyjąc z demonem nie rozumie, że diabeł nic nie tworzy, tylko małpuje Stwórcę.
anonim2019.08.20 19:19
Zazdroscisz mu tej Demon. Co Jegliński?
xx2019.08.20 18:38
"Czy chcemy, by tak zniszczyli Polskę i nasze rodziny? " eeeejjj ... Ty oszuście, ty się zajmij swoimi dziećmi, a od naszych się odstosunkuj. Wyłudzaczu emerytur.
anonim2019.08.20 19:30
Od ciebie coś wyłudził ?
Anna 2019.08.20 20:14
A co ciebie czyjeś emerytury obchodzą troskliwy się znalazl
Beno2019.08.20 19:32
A co to, on od dzieci wyłudza emerytury. A to ciekawe?
anonim2019.08.20 20:10
Hii hi bredzi Piotruś ,sam nie wie co pisze .
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.08.20 20:53
Pietrek co ty piszesz, Rafał Czaskofski nie jest oszustem, renczem za niego a na luidziach siem znam. On cienszko pracuje na emeryturem. Ty tak jak by PiS popierasz, odlatujesz mi dziecko drogiem. Dam ci radem graj w totolotka i nie musisz siem martwic o emeryturem.
Adam 2019.08.22 18:05
Tak czy owak będzie NOWAK ! Najwięcej krzyczą ! Tacy ni jacy sam nie zezre i nikomu nie da zjeść czyżby należał do tej grupy Jechowych , którzy chodzą po domach i węszą co da się wyłudzić od starych ludzi u mnie byli ale syn przegonił i ostrzegł ,że jeśli nadal będą bez zgody włamywać się do klatki wpuszczeni przez innego sąsiada i walić w drzwi to będą mieli na karku proces cywilny i skończyły się nagabywania czy należysz do tej grupy Jechowych którzy chodzą do domów bez zaproszenia !!! ?
stahu2019.08.20 18:37
Łamać bydlakom łapy za wciąganie dzieci w gówno !
BiegunkaProrocza2019.08.20 19:21
Gówna nie wciągaj do nosa. Tylko smaruj nim kanapki. Ale najpierw zbadaj kał i umyj siusiaka.
stahu2019.08.21 1:12
Twoje upodobania kulinarne mi obce .. wg raportów medycznych ponad 40% gejów żre gu...o !!!
Jaja jak berety2019.08.20 19:27
„Łamać bydlakom łapy za wciąganie dzieci w gówno”? Stahu, ty się tak nie wypowiadaj o księżach pedofilach bo nie dostanie rozgrzeszenia.
Lennon2019.08.20 18:35
Alarm! Mało forsy. Dwiście mylionów mało.
anonim2019.08.20 21:57
na co zbierasz?