26.12.19, 18:10Fot. PiS via Flickr

Nowy sondaż: PiS ma powody do zadowolenia! Ponad 43 proc. poparcia

Prawo i Sprawiedliwość w dalszym ciągu nie ma sobie równych jeśli chodzi o poparcie Polaków. Partia Jarosława Kaczyńskiego w badaniu przeprowadzonym przez Instytut Badań Pollster dla „Super Expressu” uzyskuje ponad 43 proc. głosów.

Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, Koalicja Obywatelska uzyskałaby 25,51 proc. poparcia. To pogorszenie wyniku KO o 2 punkty procentowe w stosunku do ostatnich wyborów parlamentarnych.

Trzecie miejsce zajęłaby Lewica z wynikiem 14,39 proc. W Sejmie znalazłaby się także Koalicja Polska (8,1 proc.), a także Konfederacja (8,03 proc.).

dam/se.pl,Fronda.pl

Komentarze

Tylko prawda sie liczy.2019.12.27 2:31
Koalicja obywatelska--powinna sie nazywac koalicja oszustow.Co oni dobrego zrobili dla obywateli?.Jedyne klamliwe osiagniecia jakie maja, to takie jakie mieli gdy byli komunistami , a teraz kiedy sa lewakami tak samo niczego madrego w swoim przeszkadzaniu w Sejmie, nic nie dali.I nie ma co sie wysilac --nigdy nic sie nie zmieni --oni sa tylko blisko do zlodziei oraz idiotycznych dazen do rzadzenia i Polski zniszczenia. LEWACTWO TO JEST NAJGORSZE,ZDEMORALIZOWANE BRACTWO. Polaku, nigdy nie ufaj kacpom. Zdrowy psychicznie i moralnie czlowiek, nigdy nie odda glosu lewakom!!!
Topek2019.12.26 23:26
Do Ryszarda Olejniczaka (powyżej): Halo pomyleńcu, tobie, i tobie podobnym w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś się pomyliło – w twoje życie wkradł się jakić błąd ! Wiesz dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A ty tkwisz w tej waszej PO-PSL-ZLew-głupiźnie bez końca. Ty nie jesteś normalny, bo ty nie myślisz o tym, o czym mówisz !. Ty jesteś po prostu gorszym sortem !!!
Ryszard Olejniczak2019.12.26 22:43
PiS nie ma patriotycznej i socjalnej alternatywy - to fakt. Ale warto pamiętać przestrogę Napoleona, że od śmieszności do wielkości droga bardzo daleka, ale od wielkości do śmieszności tylko jeden mały kroczek. A śmiesznie zaczyna już być: w służbie zdrowia, w oświacie i nauce, niestety także w dyplomacji.
Topek2019.12.26 21:18
Polacy – zwolennicy PIS, to będą rzeczywiście trudne wybory. Lewica się jednoczy ! Nie dajmy się ograć przez lewactwo, które chce powrotu komunizmu w Polsce. Nie wystarczy nam pójście na wybory i zagłosowanie na Andrzeja Dudę. My musimy zabrać na wybory przynajmniej po jednym niezdecydowanym lub przynajmniej po jednym, który nie brał dotąd udziału w wyborach, obawiając się, że nie podoła temu zadaniu i pomóc mu przy prawidłowym skreśleniu kandydata. Trzeba uświadamiać kogo się da, bo inaczej obrobią nas !
KKK2019.12.26 21:15
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rw-iela, który wabi się Stalker. Ten przy-głup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upier-dliwy ra-sista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Smutny Kawaler Saint just2019.12.27 2:02
Stalker to jedna z niewielu zacnych osób pośród wrogiego tutaj umysłowi żywiołu czarnosecinnego, pokątnego szmondactwa katoonanistów, tudzież wszelakiej szumowiny mentalnego spedofilenia, jako też plwocinnego splatfusienia zgryzu.
mordechaj2019.12.26 21:02
do @ Hrabia Potocki Znam kilku ludzi, którzy zagłosowali na Konfederację i muszę stwierdzić, że to bardzo porządni ludzie. Może Ty znasz innych, ja znam takich. Wielu z nich bardzo rozsądnie myśli o gospodarce i uważa np. 500+ za kamień u szyi polskiej gospodarki, kamień, który nie pozwoli Polsce rozwijać się dynamicznie w przyszłości. Te osoby nie zagłosują na A. Dudę w wyborach. W drugiej turze jak nie będzie kandydata Konfederacji to albo nie pójdą na wybory, albo skreślą obu kandydatów w tym Dudę.
hrabia Potocki2019.12.26 20:56
Mordechaj Badz pewny ze duza czesc Konfederacji zagosuje na Dude, rosyjjska Konederacja to zadni polscy patrioci to wybitnie rosyjska 5 kolumna co do tego nie ma zadnej watpliwosci , prawdziw patrioci nie zaglosuja tak jak chca prorosyjscy glupole z przywodztwa Konfederacji, spoleczentwo dalo sie nabrac raz na Konfederacje, duza czesc elektoratu PO zaglosuje na Dude bo Kidawa to smiech na sali
mordechaj2019.12.26 20:42
Czyli PO+SLD+PSL ma 48% poparcia , a PiS+Ziobro+Gowin ma 43% poparcia. Czyli obecna opozycja ma 48%, a PiS 43%. Oznacza to, że PiS traci władzę. Również wynik wyborczy A. Dudy jest niepewny. Bo na Dudę nie zagłosuje 100 % wyborców Konfederacji i Duda może przegrać wybory.
Szatan (pisane z wielkiej litery)2019.12.26 19:25
Jeśli artykuł pojawia się na Frądlu (synonim rzetelności dziennikarskiej), tytuł jest bardzo optymistyczny (wprawdzie już nie miażdży), więc wnioskuję, że pisowi leci na łeb w dół.
celnik2019.12.26 18:31
Niestety. ale mało realne. Najpiwerw porządek z lewactwem anarchistycznym z nadzwyczajnej kasty, pedałami, koderastmi urządzającymi antypolskie i antykoscielne burdy jak rowneiż z antypolskimi polskojęzycznymi żydowsko-hitlerowskimi szczujniami plującymi na Polskę klamstwami i nienawiscią!!!!!
Pfft2019.12.26 20:37
I mówisz, że jak już zrobicie ten wasz "porządek" z tymi 57 procentami obywateli Polski, które was nie popierają i których przykłady przekrojowo powymieniałeś - to już zapanuje prawdziwa wolność?
andrzejhahn32019.12.26 18:31
Lewackim PiSuarom tak rośnie ze mają cały czas względnie tyle samo! Kaczy Konus nie ma się z czego cieszyć bo z takim poparciem przegrał senat. A jak w po wyborach prezydenckich prąd wzrośnie i co za tym idzie ceny produktów i kto wie co będzie chciał jeszcze oharaczować Morawicek, to PiSuarom zacznie spadać...
Tylko prawda sie liczy.2019.12.27 2:44
Stalker- twoje myslenie to jest idioty marzenie. Wy lewacy jestescie zagubieni i na zawsze dla normalnosci straceni.Lewak a wiec i ty to zwykly patalach, niedorobiony, umyslowo uszkodzony,kopniety, w rozwoju cofniety,po ulicach z durnymi dazeniami sie szwendajacy, niczego nie osiagajacy--to wy lewacy,pospolci lajdacy.
«dam» i «yenn» na jednym jadą wozie 2019.12.26 18:29