Niesamowity cud w Szwajcarii. Sataniści stali się narzędziem Pana Boga  - zdjęcie
01.12.21, 11:46fot. pixabay.com

Niesamowity cud w Szwajcarii. Sataniści stali się narzędziem Pana Boga

71

Eucharystia jest największym cudem, Darem od Boga, którego wciąż nie doceniamy. Dlatego przez wieki, zwłaszcza w miejscach, w których bezczeszczono ten Dar, Pan Bóg dawał człowiekowi nadzwyczajne znaki, przypominając o jego wielkości. W XV wieku, w małej szwajcarskiej wiosce, posłużył się w tym celu grzechem tych, którzy bezcześcili Najświętszy Sakrament.

Z wielkości i świętości Najświętszego Sakramentu doskonale zdają sobie sprawę sataniści, dlatego z tak wielką zawziętością starają się bezcześcić konsekrowane Hostie, których używają do swoich rytuałów. Wykradane z kościołów Ciało Chrystusa jest im potrzebne do tak zwanej „czarnej mszy”. Takie „msze” w 1447 roku urządzała grupa satanistów w małej wiosce Ettiswil w Szwajcarii. Za ich wykradanie z tamtejszego kościoła parafialnego płacili Annie Vögtli. Pan Bóg jednak pokrzyżował ich plany, czyniąc z tego grzechu znak, który do dziś przypomina o wielkości Najświętszego Sakramentu.

W sprawozdaniu sądowym opracowanym 16 czerwca 1447 r. przez Hermanna von Rüsegg, pana na Bŭron, czytamy:

- „23 maja 1447 r., w środę, z parafialnego kościoła w Ettiswil, red. skradziono Najświętszy Sakrament. Wkrótce jednakże odnalazła Go niejaka Margareta Schulmeister, dziewczynka zajmująca się wypasem świń. Skradziona Hostia znajdowała się niedaleko kościoła, pod płotem, porzucona między pokrzywami. Wyglądała jak świetlisty kwiat”.

Hostię tę wykradła właśnie Anna Vögtli. Dlaczego jednak nie zaniosła jej satanistom, tylko porzuciła między pokrzywami?

Przyznając się do winy kobieta opowiadała, że po wyjściu z kościoła dobiegła do cmentarnego muru. Nie mogła jednak pójść dalej, bo nagle Hostia stała się tak ciężka, że nie była w stanie jej udźwignąć.

- „Nie mogąc się ruszyć ani do przodu ani do tyłu, wyrzuciłam ją w pokrzywy w pobliżu ogrodzenia”

- opowiadała.

W pokrzywach odnalazła ją trudniąca się wypasaniem świń Margareta Schulmeister.

- „Gdy znalazłam się z moimi świniami w pobliżu miejsca znalezienia Najświętszego Sakramentu, zwierzęta się zatrzymały i nie chciały iść dalej. Poprosiłam o pomoc znajomą, a potem dwóch przejeżdżających w pobliżu na koniach mężczyzn. Bezskutecznie, świnie nie ruszały się. I wtedy, szukając przyczyny dziwnego zachowania zwierząt, podążając za ich wzrokiem, ujrzeliśmy w krzewach, w trawie, Hostię podzieloną na siedem części. Sześć z nich złożyło się w płatki kwiatu przypominającego różę. Wydawało się, że otacza Je aureola światła”

- zeznała kobieta.

O zdarzeniu natychmiast poinformowano proboszcza. Ten chciał pozbierać Hostię, jednak udało się to tylko z sześcioma częściami. Siódmej nie udało się podnieść, jakby zespoliła się z ziemią. Odczytano to jako żądanie wybudowania w tym miejscu kaplicy i tak uczyniono. 28 grudnia 1448 roku konsekrowano kaplicę, w której przez lata czciciele Najświętszego Sakramentu doświadczali wielu cudów. Sześć odzyskanych cząstek Hostii do dziś przechowywanych jest w kościele w Ettiswil.

Historia Anny Vögtli przypomina o dobroci Boga, który posługuje się nawet najstraszniejszym grzechem, aby objawić ludziom swoją wielkość.


kak/aleteia.org, swzygmunt.knc.pl

Komentarze (71):

rebeliant2021.12.11 12:40
Niesamowity cud to krzywdy i cierpienia wszelkich istot przy jednoczesnej opatrzności wszechmogącego boga.
Misio2021.12.12 11:52
Krzywdy nie pochodzą od Boga tylko od szatana. Nie należę do pobożnych ale zawsze gdy poproszę o coś ważnego Boga to on mi to daje. To nie cud.
Po 11 ...2021.12.8 12:09
Nic co jest podpisane wbrew naturze, wbrew prawu bożemu, nic co de facto promuje zboczenie, nienaturalność, nie może być zaakceptowana i nie może stanowić prawa. Duda to przecież ostentacyjna śmaja, mańkut, lewus. Chodząca obraza naturalnych praw Boskich.
ŚWIATŁOŚĆ2021.12.1 19:34
CZYLI UMIŁOWANIE LUCYFERA, JEDYNEGO ANIOŁA KTÓRY DLA DOBRA LUDZI WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ ZŁU CZYLI WASZEMU JHW, WOJNA NADAL TRWA.
APAGES --- SATANAS!!!2021.12.1 22:41
LUCYFERZE!--- ZGIŃ PRZEPANIJ W PIEKLE NA WIEKI WIEKÓW, AMEN! ----TAM JEST TWOJE MIEJSCE!
Jan Radziszewski2021.12.1 17:45
SZABES JUŻ WKRÓTCE. ____________________________________________________________________________________________________ A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Lechu -????2021.12.1 19:09
A od kiedy jesteś Janem Radziszewskim, kim on jest? Czy to twój jakiś durny wymysł?
Lechu, nawet Jasia nie oszczędzisz?2021.12.2 9:30
To przecież miejscowy wariat, znany od lat. Nieszkodliwy, a śmieszny. Poszukaj gorszych durniów, takiego Palindroma na przykład.
Anonim2021.12.1 16:57
Już kreskówki, bajki dla dzieci czy chociażby hoolywodzkie filmy maja więcej realizmu w sobie niż ta wasza żałosna wiara katolicka i cuda z düpy.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:31
Przydzie straszna kara na bezbozna komune. Modlmy sie.
Anonim2021.12.1 17:50
Kacapski smród Kremla ciągnie się za każdym, kto nie używa polskich liter 😁😁😁.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.2 9:47
PiS to partia faszystowska
Anonim2021.12.4 20:09
PiS TO PARTIA CHAZARSKA
Anonim2021.12.4 20:11
PiS TO PARTIA CHANUKOWA
Misio2021.12.12 11:56
Widzę że wolisz zaufać politykom niż Bogu.
Anonim2021.12.1 16:51
ech dzie teraz te pastereczki ..świń ?? taki wikary np. objałby duchowom opiekom i nie tylko
Anonim2021.12.1 16:39
Ksiadz pedofil przyznający się do gwałcenia dzieci i dobrowolnie poddający sie karze lub biskup wydający takiego ksiedza w ręce organów ścigania - to dopiero byłby CUD!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:32
PO to partia faszystowska
katolicka deratyzacja Polski2021.12.2 9:48
PiS to partia faszystowska
Znany "anonimie"! Bardzo się mylisz!2021.12.1 19:06
Cytuję ci z Biblii: "Wyjmij najpierw belkę, ze swego oka, a wtedy przejrzysz i wyjmiesz drzazgę z oka drugiemu człowiekowi..."! Wniosek z tego taki, że sam jesteś pedofilem i posądzasz dosłownie o to wszystkich z KK! Tak!---- Byłby to Cud, gdybyś to ty się w końcu ateisto nawrócił i przestał lać nienawiść na wszystko!
Lesiu, ilu anonimów znasz?2021.12.2 9:45
Zrób taki wykaz: anonimy prokatolskie i anonimy normalne. Zobaczymy, których jest więcej. A lanie nienawiści - super. To z gęby każdego księżulka podczas kazania leci.
Palindrom2021.12.1 16:28
Cuda są jak perły – nie dla wieprzy: «Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie waszych pereł przed wieprze, aby ich nie podeptały swoimi nogami, a odwróciwszy się, was nie rozszarpały.» Ciekawe ile tysięcy lat temu to napisano, ale «złoty kolczyk w ryju świni» to obrazek jak najbardziej aktualny i dzisiejszy i coraz bardziej powszechny.
Styki2021.12.1 16:15
Na dowod, ze to prawda potwierdzaja to ponizej najemcy Belzebuba.
Jan Radziszewski2021.12.1 16:13
NMP +++ Ludzie Chazarii i ich słudzy z każdej opcji politycznej, od lat czynią wszystko co mogą, aby zrujnować polską gospodarkę i wszystko co zdołają, a przy tym spowodować diametralne wasze zubożenie. Oni też osadzili swoich ludzi na stanowiskach kościelnych i działają destrukcyjnie na każdego, na kogo mogą tak działać. Co się dzieje sami widzicie. Trójca Święta, Ja i wielu świętych przez długie lata podajemy, co powinniście czynić, aby cokolwiek się zmieniło, by mogło być o wiele lepiej, dlatego wam powtarzam, potrzeba więcej uczciwej, gorliwej modlitwy wielu, wielu ludzi dobrej woli, potrzeba waszego postu, ofiar, wynagrodzenia, praktykowania tej prawdziwej jałmużny, bo tylko te sposoby są skuteczne. Obudźcie się z demonicznego letargu, ocknijcie się, bo jako naród zbyt wielu z was zmierza ku zagładzie. Wiele lat przygotowywałam was do tego co teraz się zbliża, nadchodzi. Wielkimi krokami zaczyna realizować się na waszych oczach to wszystko, co było do tej pory zapowiadane. To co mogę Moim działaniem jeszcze złagodzić, złagodzę, lecz już nie mam siły, a pomocników jest nazbyt mało. Kapłanów, biskupów i kardynałów można jeszcze uratować, ale do tego potrzeba bardzo wiele waszych modlitw i ofiar. Kto z was Mi pomoże? Wołam i proszę o waszą pomoc, bo chcę uratować od wiecznego ognia, kogo się tylko da. Niewielu jest takich, którzy chcą jeszcze bezinteresownie pomagać. Wielu ludzi modli się całymi latami o swoje sprawy, a niczego nie otrzymują. Zauważcie, że staliście się w swojej modlitwie bardzo egoistyczni, samolubni, a pośród was jest wiele buty i pychy. Większość z was tyko prosi i prosi, i cały wysiłek tylko tu się kumuluje. Trójca Święta i Ja chcemy, abyście się modlili wspólnie, a tam gdzie się da rodzinnie. Na co dzień starajcie się żyć dobrze, nie grzeszyć, nie upadać, a gdy jednak coś wam się przydarzy, nie kiście tego, nie zwlekajcie z oczyszczeniem, tylko jak najszybciej przystąpcie do Sakramentu Pokuty.
MaxFiend2021.12.1 16:12
Na podstawie tak fabrykowanych bredni stracono niewinną kobietę. Brawo!
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:34
PO to partia faszystowska
katolicka deratyzacja Polski2021.12.2 9:48
PiS to partia faszystowska.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:42
Niewinna bo kpila z narodowej kultury ,nadajacej sens zycia milionom ?
MaxFiend2021.12.1 22:26
Jak niby to robiła i jak zbrodnia na tej kobiecie może nadawać sens życia milionom?
Skrzypek na dachu2021.12.1 15:51
Halo Fronda , jaki jest wynik najnowszego referendum w Szwajcarii na temat restrykcji , bo juz tam ogloszono 60% poparcia dla pseudoplandemii .
Palindrom2021.12.1 16:04
Szwajcarska demokracja teraz jest "be"? A jak jest z tobą? Czy to nie z tobą jest "be" i to bardzo?
katolik2021.12.1 16:14
60 % to dobrze, ludzie się podnoszą z kolan ! Ludzkości powstań przeciwko masonom !
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:37
Konfederai maja raka mozgu
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:36
Konfederacja to faszysci rosyjscy
Anonim2021.12.1 14:59
Historyjka sprzed kilkuset lat odpowiednio ubogacona przez kleszych bajkopisarzy i przedstawiona jako kolejny cud, który nigdy nie miał miejsca.
Palindrom2021.12.1 16:11
No, jak cywilizacja sumeryjska, podboje Aleksanda Macedońskiego… same bajki! Wiesz jak daleko sięga dzisiejsza fizyka z opisem ewolucji Kosmosu? To są dopiero bajki, których nawet na tabliczkach z pismem klinowym nie opisano! Zastanowiłeś się choć raz, jaką bajką i bezsensem jest twoje "życie", twoja jałowa wegetacja?
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:39
Konfederatom szambo wylewa sie uszami
Ale luja i do przodu2021.12.1 14:02
To naprawdę cud. Podobnie jak Polsce też mamy niesamowity cud. Katolicy stali się narzędziem Szatana
Obserwator2021.12.1 14:50
Pisze się "Alleluja"... domorosły "luju" ! Zrozumiano ?(!)
Skrzypek na dachu2021.12.1 15:54
Nie daj sie nabrac Ale luja , bo bezbozne globalisci tylko udaja katolikow aby ciebie oszukac .
katolicka deratyzacja Polski2021.12.1 17:39
PO to partia faszystowska
katolicka deratyzacja Polski2021.12.2 9:47
PiS to partia faszystowska.
Buhahahhahhaaaaa😁😂🤣😂😁2021.12.1 13:49
Temu rabinowi żydkowi Schudrichowi na Chanuka zabrakło świeczek. Okazało się, że do jego córeczki się świeczkami do-wcipnie zabawiają! Buhahahhahhaaaaa😁😂🤣😂😁
Anonim2021.12.1 14:01
Ból du.py katoprawiczków - bezcenny!!!!😁😁😁
Buhahahhahhaaaaa😁😂🤣😂😁2021.12.1 14:05
Małe żydłaczki straciły cnoty na katolskich świeczkach!!! Priceless Buhahahhahhaaaaa😁😂🤣😂😁
Anonim2021.12.1 14:34
A prawiczkowy stulejarz może co najwyżej trzepać kapucyna w swojej piwnicy snując swoje fantazje. 😁😁😁
A prawiczkowy stulejarz 😁😁😁2021.12.1 15:03
Najlepsze życzenia chanukowe; . . https://imgur.com/0Jw6kSj
Anonim2021.12.1 15:36
Eat shit.😁😁😁
Obserwator2021.12.1 15:01
Z kolei, lewactwo w kwestii wiary i katolików, głowy zamienili na d***y, A TO JEST DOPIERO BULÓW BÓL !!! Ha!, ha!, ha!
Och, "anonimku", "skrzypisz"!?2021.12.1 19:26
Nie nadawaj!--- Nie zdajesz sobie sprawy Lechu K.... zboku, --- że nie umiesz o niczym innym pisać, jak tylko o pedalstwie i plując na swoich rodaków, nazywając ich brzydko, a chociażby jak teraz, "żydek,"żydłaczki itp." Jak można tak lać jad również na swoich ziomków!??? Katolikiem też nie jesteś, a podszywasz się , a [przecież masz swoje takie ładne imię?!
Lesiu anonimowy2021.12.2 9:51
Ciekawe, jakie są imiona tych idiotów, którzy lajkują twoje z nich kpiny. Na pewno każdy z nich ma taka samą dziewczynę, której imię kończy się na jpg. A twój kolejny wpis - superka. Czekam na kolejne. Kogo by tu jeszcze obrazić, kogo wykpić?
katolik2021.12.1 13:33
KOŚCIÓŁ JEST WINIEN WSPÓŁPRACY Z MASONO_ NAZISTAMI MORDUJACYMI LUDZI CHEMIĄ GENETYCZNĄ I NISZCZENIU KOSCIOŁA PRZEZ MASONÓW !!!! ZAPROGRAMOWANE i ZAPLANOWANE KOMPUTEROWO MUTACJE KRAŻĄ PO ŚWIECIE -CO O MODZIE NA ŚMIERĆ MÓWI pseudouczona przepłacona IDIOTKA-----',,Koronawirus Omikron. Jak szybko, w razie czego, mogą powstać nowe szczepionki? Pani profesor, ledwie pojawił się nowy wariant koronawirusa, a Moderna już poinformowała, że może przygotować nową szczepionkę już na początku przyszłego roku. To jest w ogóle możliwe? Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska: - Przede wszystkim z informacji Moderny można wyczytać dwie dobre wiadomości. Pierwsza jest taka, że naukowcy z tej firmy modelowali komputerowo różne prawdopodobne mutacje wirusa i okazało się, że uwzględnili w swoich badaniach kilka takich, które pojawiły się w wariancie Omikron. Obecnie firma pracuje nad dwoma preparatami, które mogłyby być podawana jako dawka przypominająca, tzw. booster, właśnie uwzględniając te nowe zmiany w wariancie Omikron." ZAPROGRAMOWANE KOMPUEROWO MUTACJE KRAZĄ PO ŚWIECIE !!!
katolik2021.12.1 13:51
CIĄGLE CHANUKA SZMONDAKI - PAMIĘTAJ O ŚWIECZKACH!!! . . . . . . . . . . . . . .A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.1 15:18
Jeżeli tak dobrze znasz rosyjski - pisz wszystko cyrylicą a nie kopiuj i wklejaj wciąż i wciąż
Anonim2021.12.1 13:54
Pan zna się na tym temacie lepiej niż lekarze, tak?
Anonim2021.12.1 13:25
Buhahahhahhaaaaa😁😂🤣😂😁 Katotaliban karmiony jest "cudami" sprzed 500 lat, żeby odwrócić uwagę od pedofilii kleruchów, która ma miejsce tu i teraz, oraz od haniebnej roli hierarchii kościelnej i świntego Lolka w kryciu i umożliwianiu tego procederu..
Rakieta patriot2021.12.1 13:44
Aktualnie też zdarzają się cuda, np. w Sokółce.
Po 11 ...2021.12.1 14:18
U nas w Sopocie był lepszy i większy cud. Jezus nie jakiś wafelek, ale całą paczkę serc wieprzowych zmienił w ludzkie krwawiące serca. Trudno to jednak udowodnić, bo jedna chytra baba kupiła te serca i zrobiła z nich serca "wieprzowe" w sosie grzybowym, które następnie cala jej rodzina zjadła. Od tego czasu nikt z tej rodziny nie umarł, ani nawet poważniej nie zachorował. Jak myślisz uznają ten cud?
Łżesz, jak zły pies!2021.12.1 19:31
Bluźnierco, zamknij się i nie obrażaj P.Jezusa! A po drugie, to mieszkasz w W-wie, nawet pisałeś jaka dzielnica, a nie w Sopocie! Oj, odpowiesz ty za wszystkie bluźnierstwa przed Bogiem!
Obrażaj dalej!2021.12.2 9:55
Bajkowemu Jezuskowi to nie zaszkodzi, a może paru frondokatoli o udar przyprawi i debilne towarzystwo trochę się zmniejszy.
SZOK!!! SAMOZAORANIE POLSKIEGO KK!!!2021.12.1 13:13
Kapelan Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przekonywał pacjentów, że szczepionki przeciwko COVID-19 są szkodliwe, zawierają czipy i mają na celu zredukowanie liczby ludności do pół miliarda osób. Duchowny mówił także, że szczepienia są spiskiem masonów ze Szwajcarii. Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Krakow.-Kapelan-szpitala-zwolniony-z-pracy.-Mowil-ze-szczepionki-sa-spiskiem-masonow
katolik2021.12.1 13:52
dobrze ze głosił prawdę ewangeliczną o szatanie bo Kościół na czele z Abp gądeckim tego nie zrobił
SZOK!!! SAMOZAORANIE ŻYDKÓW2021.12.1 13:54
CHANUKA, WY SZMONDAKI PAMIĘTAJ o ŚWIECZKACH !!!! . . . . . . . . . . . . . . A wy towarzysze jewreje co zapomniieli jazyk naszej ojczyzny Rad. Drzyjcie mordy po polskiemu. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Hymn ZSRR !!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. Najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Anonim2021.12.1 15:19
masz beret zryty tak samo jak twoja gruba matka i ten idiota - twój ojciec
Sam jesteś Żydem...2021.12.2 0:47
Tylko, że polskojęzycznym!... A tak strasznie lejesz jad na swoich rodaków.., też Żydów ! Lechu, ich też nienawidzisz!? Co ci zrobili? Ty chyba nikogo nie lubisz, nawet na siebie piszesz brzydko, że jesteś stary s....syn! Tyle że wtedy we wpisie nie używałeś skrótu !
Aj waj Lesiu2021.12.2 9:57
Dwa komentarze na raz? Coś ci się nudzi, a przypomniały ci się największe katolskie bzdury, pisane typowym dla chama katolskiego językiem. Publicznośc woła: bis!
To żaden szok! Ty jesteś szokiem...!2021.12.1 19:35
.... że ciągle bluźnisz ! Ja też w to wierzę co mówił Kapelan! Przecież Masoni chcą, aby ludzi na Świecie było tylko 500mln, to wtedy będzie łatwiej nimi rządzić! Aj,waj! --- Przecież to publiczna tajemnica, co mówią masoni!
Ali-baba2021.12.1 20:13
I mówił prawdę ! Jeśli tym się zajmuje masoneria z udziałem Gatesa, Sorosa, Rockefellera, a szczepionki nie mają odpowiednich atestów i żadnych odszkodowań za ewentualne szkodliwości na zdrowiu, a nawet śmierć - TO O CO TU CHODZI, JAK NIE O DEPOPULACJĘ NARODÓW ?! KIEDY ROZPOCZYNAŁY SIĘ SZCZEPIENIA NARODÓW, SAM ROCKEFELLR POWIEDZIAŁ: "NAJPIERW ZASZCZEPIMY STARYCH, A PÓŹNIEJ... GŁUPICH"?! PAMIETAMY PRZECIEŻ, ŻE W POLSCE NAWOŁYWAO DO SZCZEPIENIA LUDZI STARSZYCH, PO 60-TCE, A PÓŹNIEJ INNE ROCZNIKI ? CZY TRZYBA TU JESZCZE COŚ WJASNIAĆ ? NOMEN OMEN, KAPWLAN POWIEDZIAŁ P R A W D Ę !!!
Lucifer Morningstar2021.12.1 12:12
Kaku z frondelka, a jaki jest "samowity" cud? Poza tym podawanie bajeczek jako argumentu na wielkość wyimaginowanej bozi może budzić tylko śmiech.
Strach pomyśleć jakich cudów2021.12.1 12:11
dokonywać będzie nawrócona Doda Elektroda w anclu. Liczę na codzienne szczegółowe relacje.
Anonim2021.12.1 12:02
Fajna bajka, a dzisiaj dopiero środa.