Niemieckie media wściekłe na nowy polski kanał informacyjny w j. angielskim - zdjęcie
23.11.21, 12:07fot. yt/tvp word screen

Niemieckie media wściekłe na nowy polski kanał informacyjny w j. angielskim

160

Niemiecki portal TAZ zaatakował nowy polski kanał informacyjny nadawany w języku angielskim TVP World. Na ataku na sam kanał oczywiści się nie zakończyło, ponieważ – już tradycyjnie – zaatakowano także rządzących w Polsce.

Niemiecki serwis próbuje przekonywać, że ów anglojęzyczny kanał Telewizji Polskiej to wroga propaganda, ponieważ pokazuje on fakty, jak m.in. migranci wspierani przez białoruskie służby siłą próbują wedrzeć się na teren polski, rzucają w funkcjonariuszy kamieniami. Takich obrazków w niemieckich mediach bowiem nie da się zobaczyć, dzięki tamtejsze cenzurze i być może uzgodnieniom z reżimem Łukaszenki.

To, że polska stacje pokazuje fakty, jak jest naprawdę, wprawia przedstawicieli niemieckich mediów wręcz w szał.

Niemiecki serwis krytykuje nawet fakt wprowadzenia stanu wyjątkowego w pasie przygranicznym z Białorusią. TAZ także „niepokoi się” o niezależnych polskich dziennikarzy, ponieważ nie mogą oni wejść do strefę przygraniczną, żeby relacjonować, co się tam dzieje.

Do opinii publicznej docierają natomiast nagrania Straży Granicznej, MSW oraz służb, co także „szczególnie niepokoi” niemieckie media.

Nowy kanał TVP pokazał bowiem nagrania udostępnione przez polskie służby z przejścia granicznego w Kuźnicy. Można na nich było zobaczyć agresywnych migrantów rzucających kamieniami w polskich funkcjonariuszy, czy usiłujących przerwać ogrodzenie z drutu postawione na granicy.

TAZ pisze, że trzy armatki wodne przepędzały „migrantów” w temperaturach zbliżonych do zera. O próbach siłowego bezprawnego wdarcia się przybyszów z Bliskiego Wschodu niemiecki TAZ nie wspomina ani słowem.

Szczególnie nie do przyjęcia dla niemieckiego serwisu jest to, że anglojęzyczni widzowie z całego świata będą teraz mogli zobaczyć, jak naprawdę działają migranci na wschodniej granicy Polski. Przeszkadza im nawet to, że pierwszym rozmówcą Michała Rachonia w TVP World był niemiecki eurodeputowany AFD Nicolaus Fest i to co powiedział.

Fest skrytykował mianowicie zbyt wysoki poziom życia uchodźców w Niemczech oraz wskazał, że kanclerz Angela Merkel jest odpowiedzialna za „magnetyzm Niemiec na biednych świata”.

Co jest niczym nowy, pewne tematy w niemieckich mediach są po prostu zakazane i zapewne taką samą sytuację chcieliby oni widzieć w Polsce. Tyle tylko, że nad Wisłą ten niemiecki sznyt cenzury zwyczajnie nie działa.

 

mp/niezalezna.pl, taz.de

Komentarze (160):

Szwabskie2021.12.19 11:08
media i portale uzurpują sobie decydowanie, jakie media mają być w Polsce i o czym mają pisać!!! Imperializm niemiecki ciągle żywy niestety i od imperializmu rosyjskiego różni się tylko niektórymi metodami. Ale cel ciągle ten sam - dominacja, podporządkowanie sobie innych państw i narodów, zwasalizowanie całej Europy.
Skrzypek na dachu2021.12.16 22:44
Brawo TVP World .
linus2021.12.11 17:51
Niemcy uważają się za najbardziej demokratyczny kraj w Europie, jeśli nie na świecie, a jednocześnie zakneblowały wolność słowa i zbudowały medialny reżim niewiele różniący się od moskiewskiego czy białoruskiego..
jerzyk2021.12.9 17:21
Jak Niemcy są za coś na Polskę wściekli, to znaczy, że Polska trafiła idealnie w punkt, który jest nie na rękę Niemcom, ale jest zgodny z polską racją stanu.Tak trzymać.
Jan Radziszewski2021.12.1 16:22
za 5 lat o tej porze żydzi u cezara /J. 19,15
moZad s iSraEla2021.11.30 23:53
.... wszystkie media sa nasze ... nawet uchodzcy .. schalom kaczor donald
Jan Radziszewski2021.12.1 16:20
Za 5 lat nie uświadczysz żyda na tej ziemi bo będą cezara adorować /J 19,15
gorka2021.11.26 17:19
Przełamywanie monopolu informacyjnego wkurza Niemców już od z górą tysiąca lat! Świat ma wiedzieć, że Gliwice to była polska prowokacja a nie odwrotnie mimo oczywistych faktów. Informacja zwłaszcza teraz jest potęgą. Już dawno należało to zrobić. Przed Grunwaldem Krzyżacy rozpętali wojnę propagandową przedstawiając Polaków na Zachodzie jako fałszywych chrześcijan. Stąd w szeregach Teutonów liczne chorągwie z zachodnich królestw. Nawet znalazła się gejowska chorągiew z Francji!
linus2021.11.24 17:25
To rzeczywiście straszne, teraz znający angielski Niemcy, Francuzi Szwedzi czy Anglicy :) będą mogli zobaczyć więcej niż im serwuje panująca w ich mediach lewacka propaganda..
R2021.11.24 0:38
Ok tvpworld szkoda że tak słabo czas na wiecej
gut moaning2021.11.23 21:10
This ease TVP WORLD. We have a massage for Angela Markle and Vladimir Petain.
TVP for ass wipe!2021.11.23 21:27
https://www.youtube.com/watch?v=WDVvDr4OMkw
Justa a friendly reminder for ya2021.11.23 21:46
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61w6taAoZfL.__AC_SX300_SY300_QL70_FMwebp_.jpg
klon2021.11.23 21:04
Niemcy się niepokoją polskim anglojęzycznym kanałem? To dobrze. Trzeba zacząć mówić swoim głosem, a nie głosem lewaków, komunistów i liberałów. Może dzięki temu za zachodzie ludzie będą mieli szansę zobaczyć inny punkt widzenia niż tylko ten jedynie słuszny.
Anonim2021.11.23 22:07
Serio uwierzyłeś ze niemcy to przeżywaja? Ciemny lud wszystko kupi jak mówił Kurski:)
Prorok2021.11.23 23:05
Dobrze, że jest miejsce, gdzie każdy może zweryfikować to co słyszy w swoich przekaziorach. Pokazując inny punkt widzenia zmusza się ludzi do myślenia. To lewakom nie podoba się na pewno. Ne mogą już tak bezkarnie kłamać.
Mario2021.11.26 13:00
100% prawdy
Anonim2021.11.26 18:29
Serio uwierzyłeś ze Polacy to przeżywaja? Ciemny lud niemiecki wszystko kupi jak mówił Walter:)
Mlot na POmiot2021.11.28 0:18
Glupis i do tego anonimowy!
Anonim2021.12.6 23:21
Kto w Niemczech i na zachodzie interesuje się tym co dzieje się w Polsce?????? Hahahahahaha
Anonim2021.12.6 23:22
Kto w Niemczech i na zachodzie interesuje się tym co dzieje się w Polsce?????? Hahahahahaha
Polska2021.12.19 11:19
nie schodzi z zagranicznych mediów. Polska jest groźna zarówno dla imperialnych reżimów (niemcy i rosja), jak i dla lewackich dyktatur. Każde "kichnięcie" Kaczyńskiego, ale też Orbana, jest w zniewolonym ideologiami świecie analizowane. Boją się prawdy, zdrowego rozsądku i wolności. Nie jesteś na bieżąco, hejterze! Wmawianie Polakom, że nic nie znaczą, to pedagogika wstydu III RP, poniżanie Polski przez łajdaka michnika i jemu podobnych. Ale Polacy już łajdackim kłamcom nie wierzą, wierzą im tylko różne płatne anonimy.
matis892021.11.23 20:53
Przecież w Polsce nie ma polskich mediów z polskojęzycznymi PISTVP, PISTVN, PISPolsat na czele. Stacje radiowe też są w Polsce obce. PISTVP, PISTVN... nawet nie umieją zrobić polskiego programu rozrywkowego tylko puszczają programy z centrali Rządu Światowego Nowego Ładu NWO. Działają na obcej licencji, bo jest zakaz polskich programów. Więc jak Niemieckie media mogą być wściekłe na swoje media którymi sterują w Polsce jak Lidlami i Biedronkami.
STS2021.11.23 20:40
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
Molt na POmiot2021.11.28 0:26
ty wanka zamknij swoj komsomolski r.j i zjezdzaj do moskiewki pilnowac stodoly lenina i czyscic rudzielcowi putinowemu armijne cholewy !!!
STS2021.11.23 20:15
Główną wiadomością w czwartek było to, że Polska zwoła państwa NATO do konsultacji na podstawie art. 4 Paktu Północnoatlantyckiego. Ponadto były zdjęcia z „walki” „napastników”, którzy rzucali kamieniami i grudami ziemi ze strony białoruskiej na stronę polską na zamkniętym przejściu granicznym w Kuźnicy . Z daleka zdjęcia lotnicze pokazały, jak „Polacy” się bronią: trzy armatki wodne pędziły „migrantów” do lotu w temperaturach zbliżonych do zera. Co nie wyszło z raportu, wcześniej BBC i CNN donosiły z drugiej strony. Uchodźców i białoruskie siły bezpieczeństwa łatwo odróżnić. Niektórzy noszą szare bluzy z kapturem, inni zwykle kilka swetrów jeden na drugim i parki do kolan. Według TVP World napastnikami byli „agresywni migranci”. Kobiety i dzieci prawie nie wchodziły w grę, nie było też zbliżeń zdesperowanych uchodźców. Zaledwie kilometrowe ogrodzenie z drutu kolczastego, za którym stoi teraz prawie 20 tys. polskich sił bezpieczeństwa, by „heroicznie, posłusznie i patriotycznie” bronić Polski i Unii Europejskiej. Niezależni dziennikarze od prawie trzech miesięcy nie mogą meldować się z granicy. Polscy populiści z partii PiS utworzyli wzdłuż 400-kilometrowej granicy szeroką na 3 kilometry strefę blokowania komunikatów, z której mają wyciekać tylko obrazy i informacje z MSWiA oraz tajnych służb. publiczny. Powinna być nadawana w stylu państwowego nadawcy TVP Info Działało tak długo, jak długo prezydent Białorusi Łukaszenka nie dopuszczał do granicy niezależnych dziennikarzy. Ale kiedy pojawiły się tam BBC i CNN, nagle pojawiły się obrazy granicy, które politycy PiS wcześniej zdyskredytowali jako „wrogą propagandę”. To właśnie one najwyraźniej skłoniły polski rząd do przyspieszenia uruchomienia TVP World. Informacje z Polski i ze świata mają być przesyłane w stylu kontrolowanego przez PiS państwowego nadawcy TVP Info.
Anonim2021.11.23 20:21
a co miałeś nadzieję że tylko komuniści mogą nadawać
sok z banana2021.11.23 20:38
sts - napisz coś jeszcze
Rosjatozło2021.11.23 20:55
Dostaliście srogo w d..sko towarzyszu . Lepiej się postarajcie bo jak na razie to wasze kartonowe Sajuzkie imperium to kolos na glinianych nogach .
w0072021.11.24 22:25
We środę wiadomości z czwartku. No, no. Macie tupet towarzysze...
Wiadomość oryg.;)2021.11.23 20:14
Główną wiadomością w czwartek było to, że Polska zwoła państwa NATO do konsultacji na podstawie art. 4 Paktu Północnoatlantyckiego. Ponadto były zdjęcia z „walki” „napastników”, którzy rzucali kamieniami i grudami ziemi ze strony białoruskiej na stronę polską na zamkniętym przejściu granicznym w Kuźnicy . Z daleka zdjęcia lotnicze pokazały, jak „Polacy” się bronią: trzy armatki wodne pędziły „migrantów” do lotu w temperaturach zbliżonych do zera. Co nie wyszło z raportu, wcześniej BBC i CNN donosiły z drugiej strony. Uchodźców i białoruskie siły bezpieczeństwa łatwo odróżnić. Niektórzy noszą szare bluzy z kapturem, inni zwykle kilka swetrów jeden na drugim i parki do kolan. Według TVP World napastnikami byli „agresywni migranci”. Kobiety i dzieci prawie nie wchodziły w grę, nie było też zbliżeń zdesperowanych uchodźców. Zaledwie kilometrowe ogrodzenie z drutu kolczastego, za którym stoi teraz prawie 20 tys. polskich sił bezpieczeństwa, by „heroicznie, posłusznie i patriotycznie” bronić Polski i Unii Europejskiej. Niezależni dziennikarze od prawie trzech miesięcy nie mogą meldować się z granicy. Polscy populiści z partii PiS utworzyli wzdłuż 400-kilometrowej granicy szeroką na 3 kilometry strefę blokowania komunikatów, z której mają wyciekać tylko obrazy i informacje z MSWiA oraz tajnych służb. publiczny. Powinna być nadawana w stylu państwowego nadawcy TVP Info Działało tak długo, jak długo prezydent Białorusi Łukaszenka nie dopuszczał do granicy niezależnych dziennikarzy. Ale kiedy pojawiły się tam BBC i CNN, nagle pojawiły się obrazy granicy, które politycy PiS wcześniej zdyskredytowali jako „wrogą propagandę”. To właśnie one najwyraźniej skłoniły polski rząd do przyspieszenia uruchomienia TVP World. Informacje z Polski i ze świata mają być przesyłane w stylu kontrolowanego przez PiS państwowego nadawcy TVP Info . Pierwszym rozmówcą, którego główny prezenter Michał Rachoń zaprosił do swojego programu TVP World, był niemiecki eurodeputowany AFD Nicolaus Fest. Wraz z dwoma innymi autorami przedstawił raport na temat polityki migracyjnej UE, skrytykował rzekomo wysoki poziom życia uchodźców w Niemczech i uczynił kanclerz Merkel odpowiedzialnym za „magnetyzm Niemiec na biednych świata”.
Ala Wilk2021.11.23 20:01
No ale to w sumie dziwne że TVP lansuje gości z AfD którzy twierdzą że Wehrmacht był dobry a Szczecin i Wrocław to niemieckie miasta.
Wahrheit2021.11.23 20:11
Polska okupuje niemieckie tereny, dane in przez Armie Czerwona. Czas oddac, co ukradzione, polskie katole
Misio2021.11.23 23:08
A co z odszkodowaniami za II wojnę światową?
Anonim2021.11.23 20:24
no to nasi bolszewicy POwinni być zadowoleni
Saki Faki2021.11.23 20:31
Kochana Alu a ja cie znalazłem jak lansowałaś się na rogu za co dziękuje opatrzności. Takiego seksy analnego i laski nie miałem w życiu. Nie marnuj czasu, masz talent Kuba to potwierdził a po przyjemności bierz sztormówkę i na barykady.
Felek2021.11.23 19:57
Wsciekil? Oni chyba kreca z politowaniem glowa. Przecitny Niemiec nie widzialem jeszcze materialow wiadomosci TVP wiec nie zdjae sobie sprawy jak kraj w centrum Europy uprawia propagande w mediach publicznych. W TVP prózno szukac jakichkolwiek materialow krytycznych rzadu w zamian mamy odwracanie kota ogonem z zrzucanie wszystkiego na opozycje, Niemcy I Rosje. Tylko pisowcy sa krystaliczni i bez skazy, przynajmniej taki obraz pokazuje TVP.
Luke2021.11.23 19:36
Widzę tu czerwoną zarazę wściekłą na TVP World
Piotr Nowak 😁😁😁2021.11.23 20:33
Taka stacje było dawno stworzyć!
B522021.11.23 19:35
trzeba wnieść kaganek oświaty do komunistycznej Europy zachodniej
SUUUUUUUUPER2021.11.23 19:09
Nasz POLSKI rząd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaja2021.11.23 18:50
nie kasujcie tluki moich postow kaka
kaka2021.11.23 18:50
Niemcy okrazaja polske---torow to niemiecka prowokacja---lukaszenka namowiony przez rosje ktora wziela pienoiadze od niemcow-stad merkelowa sie dogaduje.niemcy prowadza regolarna juz wojne z polska --bendyckie hitlerowskie dewestacja.
zigar2021.11.23 18:33
Prędzej hiena odwróci się od padliny, niż ten portal od zdrady, kłamstwa i manipulacji.
ect2021.11.23 18:25
Zdecydowana większość przeciętnych Niemców w prywatnych rozmowach ocenia prawidłowo dobrodziejstwo emigracji islamskiej ale boją się wyrażać swoich prawdziwych opinii na forum publicznym lub wobec mało znanych sobie ludzi dla wszechobecnej poprawności politycznej lub z powodu utraty pewnych przywilejów, które ta poprawność daje. Jest to pewien rodzaj przyzwolenia tych ludzi dla różnych dziwnych decyzji rządowych. Taki polski angielskojęzyczny kanał bez wątpienia uwiera nie tylko Niemców...
TVP World = Polsha Today2021.11.23 18:24
­
Wojtek Polak2021.11.23 18:19
Tytuły Mariusza Paszko z Frondy są niczym paski z Wiadomości w Kurwizji.
PILNE!!! TYLKO U NAS!!! SZOK!!!2021.11.23 18:17
Wiadomości TVP podają informacje z TVP WORLD i odwrotnie :)))))))
Anonim2021.11.23 19:27
komuchu nie ogarniasz tematu to są te same wiadomości tłumaczone na murzyński
O, rany2021.11.23 18:15
Fronda robi teraz skriny z TVPiS World 🤪🤪🤪
Anonim2021.11.23 19:30
a ty podeprzyj się jakimś komuchem z Brukseli
matis892021.11.23 17:43
Przecież Ruska UE PISowi płaci za codzienne propagowanie szczepionkowego PIS szajsu od Kaczyńskiego i obcych koncernów, które za nic nie odpowiadają. Jak w radiowej jedynce i trójce, co godzinę apel o przyjęcie szczepionkowi PIS w swoje ciało od obcych koncernów. PIS bierze za to kasę z Ruskiej UE więc pozwalają im pluć na siebie i oddawać mocz. Mają za to kasę.
matis892021.11.23 17:37
Wczoraj lewacki, sztanistyczny PIS w PISTVP promował pogańskie tatuowanie się. Kurski relacjonował jak kucharka azjatka, robi sobie tatuaż, znamię na ciele, bo miała fajną wycieczkę zagraniczną na którą mogą sobie pozwolić tylko ci co szczepionkowo przyjęli PIS w ciało.
nienienie2021.11.23 17:35
Przykład oksymoronu (dla szkolnego podręcznika): Rachoń-dziennikarz.
dziwne , a Tate taki2021.11.23 17:43
bez kominiarki, bez zielonego munduru, nie z TfuN czy GW itd - i na koniec : nie Wronsky
kurta2021.11.23 17:33
Te knajackie gesty, skrzywiona gęba, kamizelka, podwinięte rękawy. A w ogóle, kto mu dał kartę mikrofonową?I to ma być głos Polski dla świata. Zabierzcie Rachonia, niech prowadzi gdzieś radiowęzeł zakładowy.
hahahaha2021.11.23 17:27
I teraz każdy goj będzie mógł się dowiedzieć ile szkopek zostało "ubogaconych" przez "biednych uchodźców", ilu franców zarżniętych, a do ilu dzielnic w Sztokholmie, białym wstęp wzbroniony. To musi wkurzać jewro-jelity.
Izydor2021.11.23 17:23
Brawo, brawo. Wywiad z niemieckim naziolkiem. Przewiduję wielki sukces na miarę portalu DlaIncla czy jak się tam ten wy.sr.yw prawicowej myśli technicznej nazywa.
Obserwator2021.11.23 17:10
UWAGA ! Fronda od pewnego czasu stosuje - C E N Z U R Ę ! Ciekawe, kto wam za to płaci? Oby tylko nie Putin, Gates, Soros i Rockefeller...
Anonim2021.11.23 19:31
makrela
Anonim2021.11.23 17:04
Próbowałem oglądać, angielski na poziomie szkoły średniej, informacje na poziomie przedszkola.
Obserwator2021.11.23 17:42
Widocznie jednak szwaby rozumieją, skoro czynią taki "rejwach" w gazetach i na forum Internetu ? ha,ha,ha!
Rejwach?2021.11.23 18:17
Tak się tylko wydaje pismakowi z frondy, Mariuszowi Paszko.
katolik2021.11.23 16:52
przepraszam, czy mogę w związku z tym rozdzierać swe szaty?
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:51
Niemiecka cenzura na polskim cenzurowanym.
matis892021.11.23 16:26
W logo programu Rządu Światowego Nowego ŁADU NWO masonerii, Voice of Poland od szatanistycznego, lewackiego PISu jest odwrócona jedynka 1, a nie V. 1 to symbol Antychrysta, głowa kozła z rogami widziana z profilu.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:49
Kabotynska Konfederacja lize rzyc Putina,bo WOLI Rosje.
No to gebelsy maja problem2021.11.23 16:06
Napinają zady, by był jeden ocenzurowany przez żydokomunę przekaz do trzody, a tu nagle pojawia się informacja ...bez cenzury.
matis892021.11.23 15:48
Przypominam że szatanistyczny, lewacki PIS, Kurski i PISTVP w programie Rządu Światowego NWO Voice Senior zwycięzcą ogłosił gejowski hymn LZPKNTB+ ,,I Will Survive''. Oczywiście u szatanistycznego PISu wygrała drużyna pedzia Piaska od hasła ''jeba. PIS'', przyjaciela Nergala. Natomiast we wcześniejszej edycji Voice of Poland szatanistyczny PIS w PISTVP zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''. I oczywiście wtedy też wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka. Natomiast na ekranie TVPPIS w ,,M jak miłość'' mógł się promować aktor porno.......itd. Także brawo szatanistyczny, lewacki PIS za promowanie pełną parą masońskich projektów i LZPKNTB+ w Polsce.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:52
Rosyjskie karaluchy z Konfederacji wlaza do domow ,trzeba je rozdeptac.
Anonim2021.11.23 15:36
Buhahahhahahahaaaa, 😁😂🤣😂😁 a kto ma chęć oglądać to propagandowe ścierwo "redagowane" przez prymitywnych politruków z Nowogrodzkiej? PiSdzielcom wydaje się, że wszyscy są tak głupi jak ich patoelektorat, i będą łykać te żałosne dyrdymały...
I słowo od mojego sponsora.2021.11.23 15:46
Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia düpy! Ale tylko düpy, szczególnie dziury w düpie po srraniu!"
Anonim2021.11.23 16:27
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików,co jest znamienne. A może byś pomyślał o Bogu zamiast o du..ie? Za trudne, prawda?
Lewacka logika2021.11.23 15:48
Niemcy są wściekli bo nie oglądają? A może nie mają chęci oglądać, ale muszą?
Anonim2021.11.23 15:53
jak to kto wasi towarzysze z Niemiec oglądają co nie doczytałeś
Anonim2021.11.23 16:08
napisz Niemcom że jak POstkomuna odzyska władzę to PO angielsku będzie tylko przepraszać
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:50
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
Anonim2021.11.23 15:20
Widać po komentarzach, że ta stacja była potrzebna, a jak bardzo, to zobaczymy po żółci , którą tęczowi towarzysze wyleją z siebie. TVP gratuluję!
Anonim2021.11.23 15:50
Normali ludzie chętnie oglądną, a potokowie hitlerka i potomkowie stalinka będą wściekli.
hitlerowskie świnie się wściekły?2021.11.23 15:13
No to trzeba wściekłe świnie odstrzelić.
Anonim2021.11.23 15:19
polaczek-stulejarz (celowo z małej) może sobie pomarzyć przy trzepaniu kapucyna.😁😁😁
Anonim2021.11.23 15:52
Ciekawe czy jest coś co się lewackom nie kojarzy?
Skrzypek na dachu2021.11.23 15:06
Brawo TVP World . Brawo nczas . Brawo eMisjaTV . Brawo gab.com. Brawo David Icke .
janton2021.11.23 15:04
poniosą w jęz. angielskim krużganek oświaty
tvPIS łże całą dobę2021.11.23 14:49
z tej nowej tvPIS na zachodzie nic się nie dowiedzą o księżach pedofilach i homosiach gwałcicielach kleryków, nic się nie dowiedzą o biskupach tuszujących i ukrywających tych przestępców, nic się nie dowiedzą, że pewna sprzątacza cudownie uzbierała 800 tys zł na inwestycje, z tego kanału nie dowiedzą się o pisowskich posłach przekraczających dozwoloną prędkość i zasłaniających się immunitetem, nie dowiedzą się o wałkach Sasina na 70 milionów zł, nie dowiedzą się co ustanowił sąd w stosunku do Morawieckiego za wybory się i wcale mnie to nie dziwi
ARD i ZDF łże całą dobę2021.11.23 14:54
szwaby zasrane
droma2021.11.23 15:09
wania ,ale za to dowiedzą się ,że w rosji-kaput żłopią plyn dopralek ,,że średnia waszego głodnego niewolniczego życia to 65 lat ,ilepałacy ma wasz car i o waszych bezzębnych sołdatach w gaciachz rozporkiem na wysokości kolan -dowiedzą się ...
tvPIS łże całą dobę2021.11.23 16:11
zaraz, zaraz pisowski pajacu, to ten nowy kanał tvPIS jest o Rosji a nie o Polsce? ja czegoś nie doczytałem czy ty taki cymbał z PIS jesteś
Sławek2021.11.23 15:13
A z tej twojej TVN to dowiedzą się prawdy. ???
kolejny fake news Frondy2021.11.23 15:53
TVN nie jego, płaczliwy kolego.
kur i wizja2021.11.23 16:48
a u was murzynów biją - to taki pisowskie pierniczenie bez sensu, informacja jest przygłupie pisowski o tvn? już tak ci ten pisowski jad przeżarł mózgownice, że nie odróżniasz tvn od tvp?
katolicka deratyzacja Polski2021.11.23 16:54
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
gość2021.11.23 14:29
Słychać wycie - znakomicie! Przydałby się jeszcze ten sam kanał w języku niemieckim! Tego niemiecka cenzura poprawnościowa nie zniesie!
Anonim2021.11.23 14:28
w języku angielskim TVP? Zachęcam do oglądania – śmiech to zdrowie.
Let me ASK you, do you speak English?2021.11.23 14:52
We shall see who laughs last.
fack you2021.11.23 15:04
! ! ! !
I hear a fake British accent2021.11.23 15:52
­
DLA PRZYPOMNIENIA2021.11.23 14:24
Jeżeli wśród Polaków w Polsce TVP ma taką a nie inną opinię - proszę się nie dziwić, że podobnie nowy kanał TVP w Europie oceniają
Anonim2021.11.23 14:44
poko - lewactwo to nie Polacy ,tylko polskojęzyczni mieszkańcy tego kraju , ---tak oni mówią o Polsce- ten kraj
Obserwator2021.11.23 14:51
A JAKĄ MA OPINIĘ, WYJASNIJ I POROWNAJ Z TVN ?
Böno2021.11.23 14:06
Niestety tak Niemcy odbierają obronę wschodniej granicy Polski i zarazem UE przed nieproszonymi gośćmi i agresywną polityką Łukaszenki. Czas, by w polskich mediach krytykować Niemców za ich głupotę i bierność, która doprowadza do kryzysu społecznego, ekonmicznego... w całej Europie.
HIMALAJE HIPOKRYZJI2021.11.23 14:22
A JAK POLSKA POMAGAŁA EUROPIE PODCZAS WIELU FAL EMIGRACYJNYCH???
Obserwator2021.11.23 15:10
A kto z polską uzgadniał, CZY CHCE PRZYJĄĆ dzicz, która weszła na "rympał" do Europy bez dokumentów, bez zawodu, natomiast z wielkimi "HIMALAJAMI" MORDOWANIA Europejczyków, co mogłeś zauważyć we Francji i Niemczech, DZIĘKI IPOKRYZJI MERKEL!!!
Anonim2021.11.23 14:05
Buhahahhahahaaaaaa 😁😂🤣😂😁 PiSdzielcom się ciągle wydaje, że są pępkiem świata... Ale się zdziwią, jak się dowiedzą, że świat ma ich Katotaliban głęboko w du.pie... 😁😁😁
ola2021.11.23 14:20
To opuść ten tzw. katotaliban. Zaoszczędzisz sobie i komuś nerwów
Anonim2021.11.23 15:04
Durnym PiSdzielcom się również wydaje, że mogą decydować, gdzie ktoś ma prawo przebywać... Goń się głupia pindo!😁😁😁
Böno2021.11.23 14:30
To ciebie się wydaje, że jesteś pępkiem świata, a w sumie to jesteś biednym ogłupionym trollem, co nie wie co z czasem robić i wypisuje tutaj swoje farmazony. Czy ci nie wstyd, że większość cię ignoruje i mało kto jest zgodny z twoim poglądem na rzeczywistość. A te twoje "buhahaha" to tylko świadczy o twoim pesymizmie, twojej flustracji i zgorzkniałości. Chłopie, zacznij cieszyć się życiem.
Anonim2021.11.23 15:06
Buhahhahahahhahahaaaaaa 😁😂🤣😂😁 Otóż nic mnie tak nie cieszy, jak beka z PiSdzielców i Katotalibanu. A ich opinię mam głęboko w dupsku.😁
ARD i ZDF łże całą dobę2021.11.23 16:19
Buhahhahahahhahahaaaaaa 😁😂🤣😂😁 Otóż nic mnie tak nie cieszy, jak beka z POcotów i LGBTowskiej Sralni. A ich opinię mam głęboko w poważaniu.😁
tu-du2021.11.23 17:34
Tak jak tobie się wydaje, że jesteś "pępkiem Internetu", a ty jesteś wulgarnym półinteligentem miotającym wulgaryzmami, a przewaga czerwonych rączek wskazuje na to, ze internauci ...mają w d***ie ? Nie głupio ci - lewacki gawędziarzu seksualny ?
wiarus2021.11.23 14:01
pisiory w obcych językach będą gadać -paradne hahahhahaha
Teresa2021.11.23 13:57
Niemcy raz na 25 lat należałoby zbombardować - Churchill I to jest prawda!
RWE2021.11.23 13:53
TAZ to przecież faszystowska die Zeitung .
Skoro szkopy kwiczą2021.11.23 13:46
...to oznacza, że to był dobry ruch!
wreszcie € wchodzi z vervą2021.11.23 13:46
1 EUR = 4,71 PLN
Lola2021.11.23 14:20
I jak będzie 6 PLN=1 EUR to eksport zacznie sie opłacać?
Dam2021.11.23 13:40
Frondo - kolejny sukces dyplomatołków "PE odmówił premierowi Morawieckiemu wystąpienia podczas debaty nt. Białorusi" Przy okazji - PIS zabiera się za cenzurowanie teatrów - na pierwszy ogień idą "Dziady" Mickiewicza (zupełnie jak PRL w 1968r, dziwna zbieżność) https://twitter.com/kuratorium_ma/status/1463096286530482177
to sukces dyplomatołków z zPE2021.11.23 14:00
.
Dam Dupe za EUro2021.11.23 16:20
POwskie Kmioty Samorządowe zabiera się za cenzurowanie teatrów - na pierwszy ogień idą "Dziady" Mickiewicza (zupełnie jak PRL w 1968r, dziwna zbieżność)
wniosek2021.11.23 13:38
wygląda na to ,że TAZ robi reklamę TVP :)
Edmund2021.11.23 13:34
Gdzie k u r w a nie kliknę to ten szmondak Po 11... ! Szprychy w wózku nie ma kto ci naprawić? Jakby go na łeb postawić to z d u p y można mieć kubeł na zlewki. Popierrdolony, tłusty, śmierdzący szajsem imoczem staruch!
Po 11 ...2021.11.23 13:48
Nie klikaj, bo ci się paluszek spoci. Buziaczki XXX
Donald2021.11.23 13:33
Donald jedzie koninę na ostro, bardzo ostro.
Po 11 ...2021.11.23 13:24
Niemcy to pikuś. Pół świata protestuje. Konkretnie protestują instytucje broniące praw dzieci. Dlaczego? Otóż okazało się, że w patologicznych rodzinach rodzice straszą dzieci Rachoniem. A szczególnie okrutni odpalają w tym celu TVP World. Te nieludzkie praktyki są szczególnie drastyczne w Afryce. Tam sprawy idą nawet dalej. Kapłani Voodoo wykorzystują laleczki (tzw. rachoniówki) do rzucania uroków na inne plemiona. WHO już wysyła misje ratunkowe do szczególnie dotkniętych rachoraumą krajów ---- Boże chroń świat przed TVP World.
Dam2021.11.23 13:23
Jeżeli TVP World ma taką samą rzetelność, jak TVP to nie dziwota, że reagują na głupią propagandę stamtąd płynącą. Już Radio Maryja jest bardziej rzetelne, co pokazali ostatnio dając audycję o inflacji.
K.K.2021.11.23 13:19
Niemcy to by chcieli, aby ten kanał był w ich języku i aby treści były konsultowane z Angelą Merkel. A w ogóle to, żeby polska telewizja była polska tylko z nazwy, a naprawdę zarządzana przez Niemców. Ci potomkowie nazistów nie potrafią nie wpieprzać się do innych, a szczególnie do Polaków. Najgorsze, że mają w Polsce swoich zwolenników.
jakie zioło palisz?2021.11.23 13:39
i po ile kupujesz?
szwabscy Kanal-arze zbankrutują2021.11.23 13:14
Rachoń najczęściej przytaczanym dziennikarzem w szwabskich mediach
Jacuś2021.11.23 13:13
Z fałszywymi przyjaciółmi trzeba sobie radzić, super.
Anonim2021.11.23 13:12
Jeszcze bardziej będą wściekli jak będą wypływać informację o podwojnych standardach w UE
Gebelsy się wkurzają2021.11.23 13:01
...bo Polska telewizja odbiera im wielu widzów i pokazuje fakty, które są sprzeczne z żydokomuszą propagandą.
N.2021.11.23 12:59
Jeśli Polska tak bardzo nie boi się faktów, to niech dopuści tam dziennikarzy, a nie tylko reżimową telewizję, która sobie wybierze, które fakty pokazać. Ten artykuł w ogóle jest pisany w takim stylu, że powinien się kończyć słowami "I nieprawdą jest, że dach przeciekał, tym bardziej, że prawie w ogóle nie padało".
Anonim2021.11.23 12:58
Po komentarzach widać , że program trafił w 10 - tak trzymać
Anonim2021.11.23 12:56
Zliwkwidowac niemiecki onet i wp.
Wojtek Polak2021.11.23 12:42
Ale chucpa. Wczoraj ok. 13. TVP World oglądało online 38 widzów.
i wszyscy z TfuN2021.11.23 13:06
i od razu wiedzą o czym nie będą mówić
Wojtek Polak — Antypisowczyk2021.11.23 13:27
A co mnie, kaco, obchodzi TVN.
Anonimus2021.11.23 13:24
No i ty byles tym 38 i to juz jest sukces, bo wreszcie taki debil jak ty, lyknal troche prawdy, a nie to lajno z szamba tvn-owskiego !
Wania Antonim stary, rozgoryczony KODzie Smrodzie2021.11.23 13:26
200 tysięcy kopów w sprośną czerwoną toopę
Wojtek Polak2021.11.23 15:08
ni używaj mojego nicka lewacki psychopato.
Dlaczego komentarze są blokowane ??2021.11.23 12:36
Dlaczego komentarze są blokowane - bo są nie wygodne ?
Po 11 ...2021.11.23 12:56
Witam w klubie. Fronda usuwa profile i kasuje wpisy. Nic nowego. Fajne jest to, że wulgarne, głupie zostawia, a kasuje to trafne, sarkastyczne i mądre. Skoro Ci skasowali, to znaczy, że dołączyłeś do ekskluzywnego klubu inteligentnej opozycji frendzlowej. Gratuluję.
alusia2021.11.23 13:07
Nie pisz głupot to zabłyśniesz na forum.
forum już zamknęli2021.11.23 13:29
https://www.fronda.pl/forum
Newsroom2021.11.23 12:31
Dzięki TVP World ;Niemcy i Rosja przegrywają kolejną wojnę, tym razem informacyjną !! Ta wścieklizna jest tego dobrym przykładem ! Po przegranej wojnie siłowej na granicy z Białorusią, teraz przegrana wojna propagandowa - przegrają też z nami wojnę gospodarczą, bo wpływy rosyjsko - niemieckie w Polsce i w naszym regionie dawno się skończyły !!
Don't be ridiculous, buddy2021.11.23 12:59
­
ak2021.11.23 12:30
Jak ten nowy kanał informacyjny wzoruje się na TVP3, to nie ma co się Niemcom dziwić.
Jenny2021.11.23 12:29
Zerknelam na to kolejne pisowskie gowno,kolejna szczujnia.Ludzie za granica nie są tak oślepieni jak pisomatoly.Bardzo złe opinie ma ta szczujnia i niech tak pozostanie!
Anonim2021.11.23 12:44
peowskie q nie mogą znieść pokazywania prawdy -chcieliby by było jak za peło-psl
Anonim2021.11.23 12:48
Złe opinie takich egzemplarzy jak ty, to jak komplement.
Suweren2021.11.23 13:09
5 piw, 5 piw, 5 piw.
Suweren2021.11.23 12:28
Cóż.. "kanał" to w tym wypadku bardzo trafne określenie na patogoebbelsiarnię człowieka ze szmaty.
Anonim2021.11.23 12:41
takie q jak ty tobie podobnych powinno się a...
Suweren2021.11.23 13:08
Na szczęście podobne tobie białe ś., barbarzyńcy i bandyci to margines marginesu społecznego, biegunowo odległy od przytłczającej zdrowej większości.
Gut moaning2021.11.23 12:28
This ease TVP WORLD. We have a massage for Angela Markle and Vladimir Petain.
Ale szpanerski kanał2021.11.23 12:28
TVP World. Ale akcent mają kiepski.
Rumcajs2021.11.23 16:22
TVN. Ale akcent mają typowo ruski.
Co za bzdury...2021.11.23 12:26
Przecież tego nikt nie ogląda. A my płacimy za tę propagandę...
polit2021.11.23 12:34
ogladaja, ogladaja pacanie
takie ruskie trole jak ty2021.11.23 13:08
których nie stać na system z klawiaturą PL?